TV Kabloları

Televizyonunuzun farklı bağlantı noktaları olan cihazlarla iletişim kurabilmesi için TV kablolarına ihtiyacı vardır. Bu kablolar sayesinde bağlantı kurmakla kalmaz, gerektiğinde bağlantı mesafesini de uzatabilirsiniz. TV kablo fiyatları kablonun türüne ve uzunluğuna göre değişecektir ama genel olarak Dark, S-Link, Philips ve Prolink gibi markaların kaliteli ürünlerini web sitemizde bulabilirsiniz.

Sık Kullanılan TV Kabloları Nelerdir?

Sık Kullanılan TV Kabloları Nelerdir?

En sık kullanılan TV kablolarından biri olan HDMI Kablo, dijital videoyu ve çok kanallı sesi birleştiren kullanışlı bir üründür. HDMI kablolar genelde altın uçlu olur, farklı uzunluklarda satılır ve hatta evinize uygun farklı renk seçenekleri bulunur. En basitinden, bilgisayarınızdaki filmi televizyonunuzda oynatmak istediğinizde başvurmanız gereken kablo HDMI’dir. Sık kullanılan başka bir kablo da USB kablodur. USB girişli birçok cihaz olduğunu hesaba katarsanız yedekte bir USB kablo bulundurmanız yararlı olacaktır. Televizyonunuzu antene veya uyduya bağlayacaksanız anten kablosu veya uydu kablosu kullanmanız gerekir. Bu kablolar oldukça uzundur ve kimi zaman bağlantı uçları takılı halde satışa sunulur. Uçlar takılı değilse bir elektrikçiden yardım almanız gerekecektir.

Diğer TV Kabloları Nelerdir?

Diğer TV Kabloları Nelerdir?

Televizyonunuzun arkasına bakarsanız birçok giriş olduğunu görürsünüz. Bunları belki de hiç kullanmayacaksınız, kiminin de teknolojisi eskimeye yüz tuttu ama yine de bilmenizde fayda var. Bazen televizyonunuzla veya televizyona bağlanacak başka bir cihazla birlikte renkli üç ucu olan bir kablo görebilirsiniz. Bu kablo, kırmızı, yeşil ve mavi sinyaller göndererek en keskin, en net ve en iyi görüntüyü sunmayı amaçlar. Televizyonunuzda bu giriş yoksa tek yuvarlak uçlu S-Video kablosu kullanabilirsiniz. Bunlar dışındaki TV kabloları arasında VGA kablo, Scart kablo, Twin Fono kablo, ses kablosu ve diğer birçok kablo bulunur. Kablo seçerken temel olarak ihtiyacınıza göre kaliteli ürünleri incelemelisiniz, yoksa evinizi ve ofisinizi bir kablo ağının kaplaması an meselesi.

Ofiste ve Evde TV Kablo Gizleme Tüyoları

Ofiste ve Evde TV Kablo Gizleme Tüyoları

TV kabloları ve diğer elektronik cihaz kablolarından kaçış yok ama görüntüyü bozdukları da aşikar. Yapabileceğiniz en iyi şey onları saklamak. TV kablolarının bulunduğu odada halı kaplama veya standart halılar varsa kabloları bunların altından geçirerek saklayabilirsiniz. Yeni restorasyon yapılacak bir mekanda olası kabloları hesap ederek onları duvara gömme yöntemini deneyebilirsiniz. Kablolardan kaçış yok. O yüzden onları saklamaya çalışmak yerine dekorasyona da katabilirsiniz. Örneğin, renkli HDMI kablolarla televizyonun yakınındaki duvarda dekoratif şekiller oluşturabilirsiniz, böylece her seferinde kabloları takıp çıkarmakla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Televizyonunuz için tüm aksesuarları görüntülemek için Televizyon Aksesuarları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Öne Çıkanlar

TV Kabloları

için 4,202 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Belkin (74)
Dark (39)
(1383)
(2)
FLAXES (7)
Goldmaster (15)
(2)
(2)
Next (43)
Philips (43)
Prolink (8)
Q-PORT (8)
S-Link (69)
Sonorous (11)
Sony (7)
(1)
(2)
Wireworld (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(404)
ve üzeri (580)
ve üzeri (631)
ve üzeri (644)
ve üzeri (677)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL