Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

TV Kabloları

için 2,946 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

TV Kabloları

Televizyon, en sık kullanılan elektronik cihazlar arasında yer alır. Hem eğlence hem de kitle iletişimi aracı olarak kullanılan televizyonlar, çeşitli TV aksesuarları yardımıyla konforlu bir izleme deneyimi sunar. Uydudan gelen sinyalleri televizyona aktaran televizyon kabloları, sistemin işlemesine yardımcı olan vazgeçilmez elemanlardır. Televizyonu, DVD VE Blu Ray gibi farklı cihazlara bağlamak için kullanılan HDMI kablosu en hızlı ve pratik bağlantı yoludur. HDMI ürünleri arasında yer alan yüksek hızlı ethernet HDMI kabloları, HD kaynağınızı birden çok ekrana bağlamak için HDMI ayırıcılar birden fazla cihazı tek bir HDMI girişine bağlamak için geçiş yapar. Ses, video, veri ve güç konektörü olan type c HDMI kablosu mobil cihazlar, dizüstü bilgisayarlar ve televizyonlar için ideal bağlantı sunar. Televizyon ve uydular arasında bağlantı kurmak için tasarlanan televizyon kablolarının, farklı özelliklere sahip olan çeşitleri ile her ihtiyaca uygun ürünleri bulunur. Farklı ihtiyaçlara uygun olarak geliştirilen ürünler arasından kullanım alanınıza ve ihtiyacınıza uygun ürünü seçebilirsiniz. Televizyon aksesuarları kullanarak televizyonunuzda yüksek görüntü kalitesi elde edebilir, benzersiz bir televizyon izleme deneyimi yaşayabilirsiniz. TV kablo çeşitleri televizyonun görüntü kalitesini etkileyen araçlardan biridir. Geniş ürün yelpazesi sunan bu ürünler sayesinde yüksek çözünürlük ve üst düzey görüntü kalitesi elde edebilirsiniz. HDMI kablosu, görüntü kalitesini önemli ölçüde etkileyen bağlantı araçlarından biridir. Yüksek görüntü kalitesine ulaşmanızı sağlayan HDMI kablolar, üst düzey bir performans sunar. Ürünlerin özelliklerine, kablo uzunluklarına ve farklı birçok etkene göre değişiklik gösteren kablolar arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ürün sayfamızı inceleyerek HDMI kablosu fiyatları ve uydu anten kablosu metre fiyatı alternatiflerini yakından keşfedebilirsiniz.

Televizyon Kabloları Özellikleri

Televizyon Kabloları Özellikleri

Akıllı bir televizyonu veya bilgisayarı internete bağlamanın en güvenilir yolu bir ethernet kablosu kullanmaktır. Kabloyu TV'nizdeki veya bilgisayarınızdaki sokete ve diğer ucunu geniş bant yönlendiricinize takmanız yeterlidir. Bilgisayarları ve dizüstü bilgisayarları monitörlere veya TV'lere bağlamak için 5 yaygın kablo türü vardır. Sinyallerin uydu alıcısına ve televizyona aktarılması için kullanılan uydu anteni kablosu görüntüyü hızlı ve kesintisiz olarak iletir. Televizyonunuzun modeline ve özelliklerine göre uygun kablo seçmek oldukça önemlidir. Bu sayede yüksek görüntü kalitesine erişebilir, daha verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. Büyük işletmeler için ideal olan uydu anten kablosu 100 metre ve 50 metreden 10 metreye kadar her ihtiyaca uygun alternatifler sunar. Ürünlerin özelliklerine ve kalitesine göre uydu anteni kablosu fiyatları farklılık gösterir. Yüksek çözünürlüklü görüntü sunan 4k HDMI kablosu en iyi görüntü ve ses kalitesine ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda Ethernet desteği sunan bu kablolar, cihazlar arasında veri aktarımı yapmanıza imkân tanır. HDMI kablolar, yüksek çözünürlüğe sahip olan görüntüleri iletmek için kullanılan pratik bağlantı araçlarıdır. Bu bağlantı kabloları, oyun konsolları, uydu alıcıları, DVD ve Blu-ray gibi birçok cihazda kullanılır. HDMI kabloları farklı uzunluklardaki seçenekleri ile görüntü kalitesini etkilemeden verimli bir performans sunar. Bununla birlikte HDMI kablolar, dijital cihazlar arasındaki bağlantıyı sağlayan en önemli televizyon kabloları arasında yer alır. Yüksek hız sunan HDMI, standart hızda HDMI ve Ethernet özellikli yüksek hızlı HDMI gibi farklı özelliklerde HDMI kabloları bulunur. Siz de şimdi farklı uzunluklarda sunulan 1,5 metre, 3 metre ve 10 metre HDMI kablosu çeşitleri hakkında bilgi edinebilir, ihtiyacınıza uygun olan ürünü bu sayfa üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

Televizyon Kabloları Çeşitleri

Televizyon Kabloları Çeşitleri

HDMI kablolar, nikel ve altın kaplama olarak sunulur. Altın kaplama kablolar, daha kaliteli bir bağlantı sunarken nikel kaplama standart bir bağlantı sunar. Bununla birlikte bu kablolar iç mekânlar için ideal bir kullanım sunar. Taşınabilir özelliğe sahip olan USB HDMI kablosu modelleri, oldukça pratik ve fonksiyoneldir. Şık bir görünüme sahip olan bu cihazlar, hafif ve kompakt tasarımı ile konforlu bir kullanım elde etmenize yardımcı olur. Çantanızda, cüzdanınızda ya da cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu cihazları, telefon, tablet ve televizyon gibi birçok cihazda kullanabilirsiniz. Farklı kaynaklardan televizyonlarınızda ses ve görüntü aktarmak için çeşitli kabloları kullanabilirsiniz. Bilgisayar, DVD, oyun konsolu gibi cihazlardan televizyona görüntü, ses ve veri aktarmak için kullanılan HDMI kablolar, üst düzey bir performans sunar. Bunun yanı sıra kablo televizyon cihazları ve uydu alıcılardan görüntü ve ses aktarımı için farklı özelliklerde kablolar kullanılmaktadır. Dayanıklı yapıya sahip olan HDMI kablosu altın uçlu özelliği sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunar. Paslanmaya ve yıpranmalara karşı daha dirençli olan bu ürünler, verimli bir performans elde etmenize yardımcı olur. Bir cihazdan başka bir cihaza görüntü ve ses aktarmak amacıyla kullanılan HDMI kablosu televizyon, telefon ve bilgisayar gibi birçok cihazda kullanılır. Bu kabloları, yüksek çözünürlükte ses, görüntü ve veri aktarımı için tercih edebilirsiniz. Farklı özelliklerde sunulan HDMI kablolar arasından ihtiyacınıza ve cihazınıza uygun olan kabloya ulaşabilirsiniz. Çeşitli uzunluklarda sunulan 5 metre HDMI kablosu ve 15 metre HDMI kablosu seçenekleri arasından kullanacağınız alana uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

Televizyon Kabloları Fiyatları

Televizyon Kabloları Fiyatları

HDMI, bilgisayar veya TV gibi bir kaynaktan bir bilgisayar monitörüne, TV'ye veya projektöre aynı anda dijital video ve ses aktarımı için kullanılan bir bağlantı kablosudur. Tüm televizyonlar ve arabirimi destekleyen bilgisayar monitörleri tarafından yaygın olarak kullanılır. HDMI kabloları, bir bağlantı noktasının yüksek çözünürlüklü dijital video, sinema kalitesinde ses ve aygıt komutlarını bir konektör aracılığıyla ve tek bir kabloyla göndermesine olanak tanır. Her biri bir video çözünürlüğünü ve HDMI özelliklerini desteklemek için tasarlanmış birkaç HDMI kablosu türü vardır. Standart, mini ve mikro olarak farklı 3 boyutta tasarlanan HDMI kabloları bulunur. Farklı HDMI kablo çeşitleri , yüksek hız, standart hız ve ultra hız gibi özellikler sunar. Standart HDMI kabloları, en yaygın olarak kullanılan kablolardır. Bu ürünler her marka TV, bilgisayar monitörü, oyun konsolu, akış cihazı ve masaüstü bilgisayarda kullanılır. Ürün sayfasını inceleyerek HDMI kablo özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilir, ihtiyacınıza uygun olan kablo çeşidini bulabilirsiniz. Mini HDMI tv kabloları , daha küçük ve daha kompakt bir forma sahiptir. Bu sebeple genellikle DSLR kameralar ve tabletler gibi taşınabilir cihazlarda kullanılır. En küçük HDMI konektörü olan Mikro HDMI, Mini HDMI konektörünün genişliğinin yaklaşık yarısı kadardır, ancak yine de tam işlevselliğini korur. Mikro HDMI konektörleri, telefonlar gibi küçük, taşınabilir cihazlarda kullanılır. HDMI kablo seçimi yaparken cihazınıza uygun kablo seçmeniz önemlidir. Birçok elektronik cihazda kullanabileceğiniz bu kablolar, çeşitli uzunluklarda seçeneklere sahip olduğu için ihtiyacınıza uygun kabloyu seçebilirsiniz. Kaliteli kablolar seçerek yüksek görüntü ve ses kalitesi elde edebilirsiniz. Hemen şimdi ürün sayfasını inceleyerek çiftli uydu anten kablosu fiyatları, televizyon kablosu fiyatları ve ürünlerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz.