TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Askı Aparatı

için 6,364 sonuç bulundu.

Askı Aparatı

LCD TV, LED TV ve Plazma TV’ler aslında sehpa üzerinde televizyona monte edilebilen bir stantta da durabilir ama askı aparatının düz ekran televizyonlarda sağladığı avantajlar göz ardı edilemez. En kullanışlı ve çeşitli askı aparatları burada beğeninize sunuluyor.

TV Askı Aparatı Nedir?

TV Askı Aparatı Nedir?

TV askı aparatı düz ekranlı televizyonları veya bilgisayar ekranlarını duvara asmaya yarayan bir aksesuardır. Askı aparatları birçok televizyon ve monitör modeline uyacak şekilde, standart ölçülerde üretilir. Bir askı aparatı, modelinden bağımsız olarak örneğin 38 inç-55 inç, 22 inç-42 inç gibi geniş aralıklarda ekran boyutlarına uygun olarak üretilir. Bir askı aparatının sizin televizyonunuza uygun olup olmadığını anlamak için ürünün kullanım kılavuzundaki bilgilere bakmanız veya mağazayla iletişime geçmeniz yeterli. Askı aparatları temel olarak iki çeşittir. İlk çeşit olan sabit askı duvara monte edilir, televizyon da onun üstüne takılır, bundan sonra televizyona başka bir açı vermek mümkün olmaz. Bu aparat ile televizyon ve ekran yükseltilerek onu odadaki herkesin rahatlıkla görmesi sağlanır. İkinci çeşit olan hareketli askı ise hareket ettirilebilen bir kola sahiptir. Televizyon bu kolun ucuna takılır ve sonra istediğinizde açı değiştirilebilir.

TV Askı Aparatı Takarken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

TV Askı Aparatı Takarken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

TV askı aparatınızın televizyonunuza uygun olduğundan emin olduktan sonra sıra geldi montaja. Duvar askı aparatı takarken dikkat etmeniz gereken ilk şey duvarınızın buna uygun olması. Duvarınız askı aparatını takacak ve televizyonu taşıyacak kadar sağlam değilse veya hemen ardından stratejik kablolar ve borular geçiyorsa konumu yeniden düşünün. Televizyonun sadece ekrandan ibaret olmadığını da unutmayın. Televizyonunuzla birlikte oyun konsolu, DVD oynatıcı ve benzeri cihazlar da kullanacaksanız yeterli alan olmasına dikkat edin. Tabii ki TV kablolarından da kaçış yok. O yüzden hazır montaj işine girişmişken kabloları saklamak için bir planı da araya sıkıştırabilirsiniz.

TV Askı Aparatı Fiyatları Ne Kadar?

TV Askı Aparatı Fiyatları Ne Kadar?

TV askı aparatı fiyatları elbette ürünün markasına, kalitesine ve boyutlarına göre değişiklik gösterebilir. Ama TV askıları çoğunlukla ekonomik ürünlerdir ve bir kere aldığınızda zaten uzun yıllar duvarda sabit kalır. O yüzden ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü seçmekten kaçınmayın. Dark, End, Ultimate, Achill, Teif, Everest, Goldmaster, Next ve diğer birçok ünlü elektronik markasının farklı ihtiyaçlara uygun kaliteli askı aparatlarını web sitemizde inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Montaj için gerekli malzemeleri de web sitemizde bulabilirsiniz. Diğer TV aksesuarları için tek yapmanız gereken Televizyon Akseusarları kategorisini ziyaret etmek.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Achill (83)
Arbella (1)
Artelon (29)
Atlanta (42)
Dark (158)
Elektromer (211)
End (352)
Everest (96)
EyeQ (3)
Goldmaster (20)
Hafea (5)
Kutsan (983)
Ledx (46)
Mobays (48)
Next (144)
PLUSAPARAT (94)
Raum (16)
Rottech (5)
Sonorous (42)
Teif (46)
TPort (1)
Ultimate (76)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(844)
ve üzeri (1,427)
ve üzeri (1,550)
ve üzeri (1,579)
ve üzeri (1,626)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL