Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Telsiz & Masaüstü Telefon

için 2,042 sonuç bulundu.

Telsiz & Masaüstü Telefon

Akıllı telefonların ışık hızıyla ceplerimize girdiği bu dönemde bile masaüstü telefonlar evlerde ve iş yerlerinde kullanılmaya devam ediyor. Bu zamana kadar Almanya'daki akrabamızın yaşamındaki gelişmeleri, düğün davetlerini, eşimizin mesaiye kalışını hep o masaüstü telefon sayesinde öğrendik. Tüm sevinçlerimizi ve üzüntülerimizi, yakınlarımızla masaüstü telefonlarla paylaştık. Bu gibi ihtiyaçları karşılamakla birlikte ofis hayatını da kolaylaştıran telsiz ve masaüstü telefon modelleri bu kategoride beğeninize sunuluyor.

Masaüstü Telefon Kullanmanın Avantajları

Masaüstü Telefon Kullanmanın Avantajları

Yaşı ilerlemiş insanların akıllı telefon kullanımında zorluk çekmeleri, eski alışkanlıkları olan masaüstü telefonları kullanmayı sürdürmelerini sağlıyor. Evlerimizin demirbaş iletişim aracı olan masaüstü telefonları doğal olarak teknolojik gelişmelere ve piyasaya ayak uydurarak artık cep telefonlarıyla yarışacak özelliklerde üretiliyor. Masaüstü telsiz telefon ev içerisinde kolay kullanım avantajı sunmasının yanı sıra aynı zamanda mesajlaşma ve hızlı arama özellikleri ile de günlük yaşantıyı pratikleştiriyor. Özellikle son dönemde tıpkı cep telefonlarında olduğu gibi "akıllı" hale gelen telsiz telefonlar da güncel özellikleri ile ev içi telefon kullanımını kolaylaştırıyor.

Son Teknoloji Masaüstü ve Telsiz Telefonlar

Son Teknoloji Masaüstü ve Telsiz Telefonlar

Masaüstü telefonlarda sıklıkla kullanılan sesli mesaj özelliği, artık neredeyse bütün ev telefonu modellerinde mevcut. Ev telefonuyla tıpkı cep telefonunda olduğu gibi mesaj atma özelliği ise kullanıcılar için çok yeni, ancak kullanışlı bir özellik olma yolunda ilerliyor. Bununla birlikte telefon operatörlerinin ev telefonu kampanyaları sayesinde masaüstü telefonlarınızdan arama yapmak da çok hesaplı hale geliyor. Oturma odalarındaki yerlerinden daha uzun bir süre ayrılmayacak gibi görünen masaüstü telefonlar kullanım kolaylıkları için de tercih ediliyorlar. Örneğin, telsizinizi komşunuza ya da parka giderken yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Örneğin telsiz telefon, maç izlerken çalan telefona bakmaya üşenenler için adeta kurtarıcı bir cihaz.

Bütçe Dostu Masaüstü Telefon Fiyatları

Bütçe Dostu Masaüstü Telefon Fiyatları

Ttec, Samsung, Panasonic gibi telsiz ve masaüstü telefon üreticisi firmalar artık ülkemiz tüketici profiline özel modeller üretmekteler. Telefon piyasasının bu öncü markalarının masaüstü telsiz telefon modellerine bu kategori üzerinden ulaşmanız mümkün. Klasik masaüstü telefonlara da rağbet henüz tükenmiş değil. Karel, Multitek, Miraxz gibi eski ve köklü üreticiler hala çok tutulan klasik masaüstü telefonları üretmeye devem ediyorlar. Masaüstü telefon fiyatları marka ve modele göre değişkenlik göstermekle birlikte aile bütçesine zorlayıcı rakamlar içermemekte. Uygun ve bütçe dostu fiyatlar ile evinize son model bir masaüstü telefon almanız mümkün. Kategorimizde ihtiyaçlarınıza yönelik her model telsiz ve masaüstü telefonu en uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan ürün akıllı telefon ise Cep Telefonu kategorimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abell (6)
Air (2)
Alfacom (28)
Aselsan (83)
Atcom (2)
Atlantis (6)
Avaya (9)
Baofeng (49)
BFDX (1)
Brother (7)
Caltta (1)
Chierda (1)
Cisco (8)
Dextel (20)
Dinstar (6)
(133)
Escene (7)
Fanvil (57)
Fortel (2)
Gigaset (474)
Grundig (9)
Gyq (53)
HBS (1)
Huawei (2)
Hyt (12)
Hytera (19)
Icom (2)
Incom (1)
Intercom (2)
JR (1)
Karel (162)
Kenwood (2)
Kirisun (1)
Kntech (3)
Kumel (7)
Laxon (8)
Mars (5)
Merses (2)
Midland (5)
Motorola (77)
Multitek (29)
Nec (1)
Ogatech (1)
Panaphone (2)
Panasonic (240)
Philips (12)
Polycom (5)
Prive (3)
Puxing (1)
Qyt (1)
Retevis (5)
Ritera (2)
Sagem (3)
Sangoma (1)
Sfe (5)
ShoreTel (1)
Shoretel (1)
Siemens (5)
Sintech (5)
Skytech (17)
Switel (6)
Talkpod (1)
Tekcom (5)
Teknoben (14)
Telesis (3)
Telpaş (1)
Thuraya (1)
Trax (17)
Ttec (43)
Tyt (28)
TYT (7)
Vestel (2)
Witcell (1)
Wln (59)
Wouxun (1)
Xpeech (8)
Yealink (113)
Yeastar (4)
Zastone (9)
Zetcom (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(310)
ve üzeri (389)
ve üzeri (401)
ve üzeri (402)
ve üzeri (414)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL