Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Telsiz & Masaüstü Telefon

için 1,778 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 575,00 TL
  lctelektrik
  %100
 • 259,00 TL
  İnterkom
  %100
 • 599,00 TL
  T€KS€R
  %100
 • 370,00 TL
  TelekomSepeti
  %100
 • 349,00 TL
  PointReyon
  %100
 • 575,00 TL
  385Elektronik
  %100
 • 498,00 TL
  lctelektrik
  %100
 • 700,00 TL 589,95 TL
  % 16
  fikirsahibiyizz
  %100
 • 129,99 TL
  Time_Elektronik
  %100
 • 498,00 TL
  385Elektronik
  %100
 • 700,00 TL 579,00 TL
  % 17
  telsizportali
  %100
 • 199,00 TL
  akteltelefonankara
  %100
 • 379,90 TL
  telefonshop
  %100
 • 438,90 TL
  akteltelefonankara
  %100
 • 369,00 TL
  Techmarketim
  %100
 • 550,00 TL 299,00 TL
  % 46
  telsizportali
  %100
 • 440,00 TL
  SHNTEKNOLOJI
  %100
 • 580,00 TL 290,00 TL
  % 50
  superelectronik
  %99
 • 980,00 TL
  TelekomCesa
  %99
 • 329,99 TL
  superelectronik
  %99
 • 178,50 TL
  akteltelefonankara
  %100
 • 229,90 TL 179,90 TL
  % 22
  telefonshop
  %100
 • 250,00 TL 186,00 TL
  % 26
  DOĞU_İLETİŞİM
  %100
 • 249,00 TL
  akteltelefonankara
  %100
 • 737,10 TL 598,60 TL
  % 19
  MORSELEKTRONİK
  %100
 • 169,80 TL
  EremOnline
  %100
 • 399,00 TL
  Atspazar
  %100
 • 454,90 TL
  akteltelefonankara
  %100

Telsiz ve Masaüstü Telefon

Telefon hayatlarımızda gün geçtikçe daha da vazgeçilmez hale gelmektedir. Akıllı telefonlar yaygınlaşsa da masaüstü telefon modelleri evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Günümüzde özellikle iş ortamında, doğru telefona sahip olmak çok önemlidir. Uzaktan çalışan veya toplantılar ve toplantı odaları arasında sıkışıp kalan çalışanların işletme ve müşterileriyle bağlantı kurması gerekir. Modern işlevselliği ergonomik çizgilerle birleştiren bir dizi masaüstü telefon modeli iletişimi anlık hale getirir. Aydınlatmalı ekranlar, gezinme imleçleri ve yüksek kaliteli ses ile masaüstü telefonlar oldukça işlevseldir. Masa telefonları, iş ya da ev iletişiminize bir stil unsuru ekler. Sesli iletişim başarının kritik bir unsurudur. Çalışanlarınızın birbirleri ile iletişim kurmak, müşterilerle irtibatta olmak ve iş yapmak için güvenli bir yola ihtiyacı var. İşletmenize özel bir telefon sistemi kurmak önemlidir. Kişisel cep telefonu gibi mobil cihazlar, çalışma ve çalışma dışı zamanlar arasındaki çizgiyi bulanıklaştırır. Aslında birçok çalışan, iş ve özel yaşamlarını daha iyi ayırmalarına olanak tanıyan bir iş telefonuna sahip olmayı tercih ediyor. Tam donanımlı özel bir çalışma alanına sahip olmanın verdiği güvenilirlik ve statü hissi çalışanlar tarafından motive edici olmaktadır. Çoğu profesyonel için bir masaüstü telefon, işyerinde önemli hissettiren nesnelerin bir parçasıdır. Masaüstü telefon ve aksesuarları düşük maliyetlidir ve çok hızlı kurulur. Masaüstü telefonların en bariz avantajlarından biri, insanların çoğu zaman onları nasıl kullanacaklarına aşina ve rahat olmalarıdır. Birçok kişi bu tür masaüstü telefonları kullanmayı tercih ediyor. Masaüstü telefonlar genellikle daha iyi arama kalitesi sağlar. Masaüstü telefonlar, basitleştirilmiş çağrı içi yönetim için basma düğmeli gezinme sunar. Bu düğmeler, arayanları aktarma, beklemeye alma ve konuşmaları sessize alma gibi önemli işlevleri gerçekleştirmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, büyük grupların aynı anda bir konferansa katılmasını da kolaylaştırırlar.

 Telsiz Telefonların Özellikleri

Telsiz Telefonların Özellikleri

Telsiz ev telefonu modelleri hem evde hem ofiste sıklıkla tercih edilmektedir. Kablosuz telefon modellerinde akıllı ve temel özellikler estetik bir tasarımla bir araya gelmektedir. Modeline bağlı olarak mükemmel ses üretimi ve sezgisel özellikleri mevcut olmaktadır. Üstelik masaüstü telefon modellerinin kurulumu kolaydır. Telsiz telefonlar sunduğu ekran desteği sayesinde arayan numarayı göstermektedir. Daha güvenli bir kullanım sağlar. Bazı telsiz telefon modellerinin enerji tasarrufu özelliği de vardır. Gelişen teknoloji ile telsiz telefonlara da çeşitli özellikler eklenmiştir. Hızlı arama özelliği örnek olarak verilebilir. Ancak hızlı arama özelliğinin tüm telsiz telefonlardan standart olarak gelmediğini göreceksiniz. Bunun sizin için bir öncelik olup olmadığını düşünerek seçim yapmak telsiz telefon seçeneklerini daraltmanızı sağlayacaktır. Bir düğmeye dokunarak uzun telefon numaralarını arama yeteneği düzenli olarak kullanışlıdır. Düzenli olarak patronunuzla veya asistanınızla görüşmek için arama yapıyorsanız, hızlı aramanın işleri ne kadar kolaylaştırdığına şaşıracaksınız. Telsiz telefon telefon sisteminde yer alan verici ile belirlenen mesafelere kadar kablodan özgür ve rahat bir kullanım sağlayacaktır. Günümüzün kablosuz telefonları, aynı baz istasyonuna birden fazla ahizenin bağlanmasına izin verir. Ofisi paylaşıyorsanız veya ev telefonunu bir veya daha fazla kişiyle paylaşıyorsanız, bu gerçekten kullanışlı olabilir. El telsizi bir telefonla, üssün yakınında kalmak zorunda kalmadan özgürce hareket edebilirsiniz. Bu size konuşurken istediğinizi yapabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm özgürlüğü verir. Bir telefon görüşmesi bitene kadar masanızda oturmanız gereken günler çoktan geride kaldı ve bugün kablosuz telefonlar, çoklu görev yapmayı sevenler için en iyi çözümleri sunabilmektedir. Ek olarak kablosuz telsiz telefonlar sayesinde, telefonun çekmediği yerlere çözüm bulabilirsiniz. Bazen bir evin veya ofisin telefonun çekmediği bölgesi olabilir, bu da genel yapının sinyallerin düzgün bir şekilde girip çıkmasını engellediği anlamına gelir. Bu, özellikle bir iş alanındaysanız ve önemli aramaları hemen yapabilmeniz gerekiyorsa, sizin için çok kötü bir şey olabilir. Telsiz bir telefona sahip olmak, bu çekmeyen bölgelerden kaçınmanız için odanın veya binanın başka bir tarafına geçmenizi sağlar.

 Masaüstü Telefonların Sağladığı Avantajlar

Masaüstü Telefonların Sağladığı Avantajlar

Mobil teknolojilerin gelişmesi ile kullanıcılar ev telefonlarının bağlantısını kesti ve dünya ile iletişim halinde kalmak için yalnızca cep telefonu hizmetine güveniyor. Siz de yalnızca mobil cihaz hareketine katılmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünmek isteyebilirsiniz. Öncelikle bir ev telefonu, cep telefonundan daha iyi ses çıkarır. Yapılan testlerin sonucuna göre masaüstü telefon modellerinde konuşma ve dinleme için ses kalitesi genellikle en iyi cep telefonlarından daha iyiydi. İşitme kaybından mustaripseniz, eviniz gürültülü ise veya telefonda çok zaman geçiriyorsanız bu konu önemlidir. Özellikle home office çalışıyorsanız veya ofisiniz için telefon bakıyorsanız sesin kaliteli olması gerekmektedir. Ek olarak bazı yeni kablosuz telefonlar cep telefonunuzun yerini alabilir. Telsiz telefonun baz istasyonunun yanına bir cep telefonu yerleştirerek, Bluetooth teknolojisini kullanarak kablosuz hizmetinize erişebilir ve cep telefonu aramaları yapmak veya cevaplamak için kablosuz bir ahize kullanabilirsiniz. Tüm aramalarınız için tek bir ahize kullanmanın rahatlığına ek olarak, evde daha iyi cep telefonu çekişi elde edebilirsiniz. Örneğin, bodrum katınızda cep telefonu hizmeti alamazsanız, kablosuz bir ahize kullanarak oradan cep telefonu görüşmeleri yapabilir veya cevaplayabilirsiniz. Çok yönlüdürler ve her türlü ortama mükemmel uyum sağlarlar, bu nedenle ister evde yaşamınızı iyileştirmek ister daha iyi iş çözümleri elde etmek istiyor olun, bir masaüstü telefona sahip olmak kesinlikle yardımcı olacaktır. Bir bakışta, yukarıda belirtilen faydalar, kablosuz telefonların nedenini kolay bir durum haline getirmeye yetiyor gibi görünüyor. Günümüzde telekomünikasyon, tüm bağlantıların merkez üssünde yer almaktadır; bu, güçlü ve kullanışlı bir bağlantıya sahip olmanın, geniş ağda daha iyi ilerlemenizi ve en iyi hizmetleri güvence altına almanızı sağlayacağı anlamına gelir. Masaüstü telefonların bugün hala geçerli olmasının ana nedeni, karşıladıkları üstün ses kalitesidir. Mobil ve IP iletişiminde inanılmaz gelişmeler görülmesine rağmen, geleneksel telefonlar, rahat ahizeleri ve gömülü ses teknolojileriyle hala en iyi arama deneyimini sunuyor. Masaüstü telefonlar, yüksek kaliteli ses ve ses iletimi için özel olarak tasarlanmıştır ve sonuçlar dikkat çekicidir. Dilerseniz sayfamızdan masa ve duvar telefonu modellerine bakabilirsiniz.

 İşyerinde Masaüstü Telefonlar

İşyerinde Masaüstü Telefonlar

Bir zamanlar arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim halinde olmanın veya iş yapmanın ana yolu olan mütevazı kablolu telefon modelleri, son yıllarda dijital kablosuz telefonlar ve akıllı telefonların ortaya çıkmasıyla biraz gölgede kaldı. Bununla birlikte, çoğu kişi için bu pratik cihaz hala her zamanki kadar kullanışlıdır. Bir telefon numarası size güçlü bir yerel mevcudiyet duygusu verebilir ve meşru bir işletme hakkında sağlam bir izlenim yaratabilir. Masaüstü telefon modelleri kullanımı işyerinize daha profesyonel bir görünüm katar. Teknolojinin gelişmesi ile masaüstü telefonlar da gelişim göstermeye başladı. Örneğin uluslararası işler yapıyorsanız Skype bağlantısı yapabileceğiniz telefonlar da tercih edebilirsiniz. Ayrıca işyerinde iletişimi mobil hatlarla yapmanın sebep olduğu dezavantajlar da mevcuttur. İş akışı kesintisi bu dezavantajların başında gelmektedir. Kişisel ve işle ilgili aramalar şeklinde her zaman açık iletişim, çalışan iş akışını bozabilir ve verimliliklerini azaltabilir. Bir çalışma, ortalama bir çalışanın iş dışı faaliyetler için bir hücreyi kullanarak her hafta en az beş saat geçirdiğini gösteriyor. Çalışanları masa telefonu kullanmaya teşvik ederek, zaman kaybını azaltabilir ve üretkenliği artırabilirsiniz. İşyerinde masaüstü telefon kullanmak daha az maliyetli olma konusunda da avantaj sağlayacaktır. İş gücünüze cep telefonu sağlamak yüksek fiyatlı olabilir. Teknolojinin gelişmesi ile sabit telefonlar da gelişme gösterdi. İşlevsel özellikleri ve estetik tasarımları ile masaüstü telefonlar ve kablosuz telefonlar hem evinize hem de ofisinize çok yakışacaktır. Ayrıca masanızda şık, profesyonel görünümlü bir telefon olması özellikle müşteriler ve müşterilerle yüz yüze görüşürken marka değeri açısından önemlidir. Yüksek kaliteli iletişime yatırım yapma konusunda ciddi olduğunuz ve her zaman telefonla ulaşılabileceğiniz mesajını gönderir. Gelişen teknoloji ile masaüstü telefonlar da gün geçtikçe işlevsellik kazanmaktadır. Hafızalı masaüstü telefon işyerinizde geçmiş aramaları kayıt altında tutabilirsiniz. Masaüstü GSM telefon sıklıkla işyerlerinde tercih edilmektedir. Masaüstü telefon fiyatları sahip olunan işlevsel özelliklere bağlıdır.

 Evde Ev Telefonu Kullanmanın Avantajları

Evde Ev Telefonu Kullanmanın Avantajları

Cep telefonu alacak yaşta olmayan çocuklarınız varsa, sabit hat bulundurmak, onlara biraz sorumluluk vermek ve telefon davranışlarını öğretmek için iyi bir seçenek olabilir. Arkadaşlarıyla iletişim kurmak için cep telefonunuzu ödünç almak yerine, onları sabit hattı kullanmaya teşvik edebilirsiniz. Dünyayı parmaklarının ucuna getirmeden bir miktar erişimleri olacak. Telsiz telefon ya da masaüstü telefon modelleri arasından ihtiyacınıza uygun bir modeli seçebilirsiniz. Birçok konutun ve iş profesyonelinin, kablosuz bir ev telefonu hizmetinin sunduğu birçok avantajdan yararlanmaya devam ettiğini bilmek sizi şaşırtabilir. Hücresel cihazlardaki muazzam teknolojik gelişmelerle birlikte ev telefonu hizmetleri geçmişte kalmış gibi görünebilir, ancak kablosuz ev telefonlarının hala pratik kullanımları vardır. Sağladığı güvenlik ve rahatlık nedeniyle bazı yaşlı akrabalarınız geleneksel bir sabit hatta bağlı olabilir. Pek çok insan, acil bir durumda veya başka durumlarda, sırf konuşmayı tercih ettikleri için sabit bir telefon hattına sahip olmayı sever. İster kaliteli bağlantı ister güvence olsun, bir sabit hattın sunabileceği ek güvenlik için söylenecek çok şey var. Kablolu modellerin yanında dilerseniz telsiz ev telefonlarını da tercih edebilirsiniz. Kablosuz ev telefonu hizmeti, kullanıcılara bir sabit hattın güvenliğini ve rahatlığını sunarken, aynı zamanda bir cep telefonunun taşınabilirliğini ve esnekliğini de sağlar. Kablosuz ev telefonlarının kurulumu basittir ve ister evde ister ofiste veya bir otel odasında olun, gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Geleneksel bir sabit hattın aksine, kablosuz bir ev telefonu kurmaktan daha kullanışlı bir şey yoktur. Bir servis teknisyeninin gelip kurmasını beklemenize gerek yoktur, sadece duvara takmanız yeterlidir ve kullanıma hazırdır. Çeşitli koşullara bağlı olarak hizmetini kaybedebilen cep telefonlarının aksine, sabit hatlar kalıcı bir güç kaynağına bağlıdır ve neredeyse her zaman kullanılabilir. Elektrik kesintisi durumunda veya cep telefonu hizmetinin kesintiye uğraması durumunda, birçok kişi bir kriz durumunda sabit hatların gerekli olduğunu düşünüyor. Sabit hatların, genellikle yeraltına gömülü, özel bir güç kaynağı üzerinde çalıştığı ve çoğunlukla kesintilere ve doğal afetlere karşı bağışık olduğu doğrudur. Tüm bu avantajların yanı sıra sabit telefon hizmetinin kredi notunuz için iyi olduğunu biliyor muydunuz? Bir sabit hatta sahip olmak, kredi ve yasal amaçlarla ikamet belgesine sahip olmanın harika bir yoludur. Ek olarak, birkaç uluslararası arama yaparsanız, sabit hatlar genellikle daha uygun fiyatlıdır.

 İhtiyacınıza Uygun Telsiz Çeşitleri

İhtiyacınıza Uygun Telsiz Çeşitleri

Okul, kreş, spor salonu, otel, tatil köyü gibi mekânlar içerisinde telsiz kullanımı işlevsellik sağlamaktadır. Otopark işletmeleri ve süpermarketler için de kullanışlıdır. Arama-kurtarma grupları arasında da telsiz kullanımı önemlidir. Telsiz çeşitleri birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bebek telsizi, temelde bebeğinizin sesini duymanızı sağlar. Yani bebeğin ağladığında, mırıldandığında sesini sana duyurur. Yeni doğan bir bebek ortalama 2-3 saatte bir, 6 aylık olduğundaysa artık 4-5 saatte bir uyanır. Bir bebek telsizi, bebeğinize uzaktan göz kulak olmanıza yardımcı olabilir. Örneğin, alt kattaysanız veya kolayca duyamayacağınız başka bir odadaysanız bebeğinizin ağlamasını duyabilmek için bir telsiz kullanmayı tercih edebilirsiniz. Acil durum veya afet sırasında cep telefonu kuleleri ve sabit hatlar arızalanabilir. Ancak bu durumlarda iki yönlü telsizler çalışmaya devam edecektir. Ek olarak, tek tek telefon numaralarını telefonla çevirmenin aksine, tüm çalışanlarla aynı anda iletişime geçilebilir. İki yönlü telsizler hafif ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Bazı telefonlar şantiyede kullanım için koruyucu bir kılıf gerektirebilirken, iki yönlü telsizler genellikle askeri ve IP spesifikasyonlarına göre üretilir, bu nedenle düştüklerinde çatlama veya kırılma olasılıkları daha düşüktür. Aynı zamanda uzun pil ömrü ile tasarlanmışlardır ve birçok model 12-26 saat çalışmaya devam edebilir. Birçok cep telefonunun aksine, polis telsiz modelleri gibi iki yönlü telsizler çoğu durumda net iletişim sağlamak için tasarlanmıştır. Genellikle rüzgar sesini azaltan ve titreşime, aşırı sıcaklıklara ve ıslak koşullara karşı direnç sağlayan özellikler içerirler. Telsiz bir telefonla ise üssün yakınında kalmak zorunda kalmadan özgürce hareket edebilirsiniz. Bu size konuşurken istediğinizi yapabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm özgürlüğü verir. Bir telefon görüşmesi bitene kadar masanızda oturmak zorunda kaldığınız günler çoktan geride kaldı ve bugün kablosuz telefonlar, çoklu görev yapmayı sevenler için en iyi çözüm olarak sunulmaktadır. Çok yönlüdürler ve her türlü ortama mükemmel uyum sağlarlar, bu nedenle ister evde yaşamınızı iyileştirmek ister daha iyi iş çözümleri elde etmek istiyor olun, kablosuz bir telefona sahip olmak kesinlikle yardımcı olacaktır. Telsiz fiyatları ve telsiz telefon fiyatları geniş bir fiyat aralığına sahiptir.

Telsiz ne işe yarar?

Cep telefonunuzu kaybetmek alışılmadık bir durum değildir. Küçükler ve kolayca yanlış yerleştirilebilirler. Ayrıca, onları titreşimli tutarsanız, kaybolduklarında bulmak neredeyse imkansız hale gelir. Sabit hatta sahip olmanın bir uzmanı, cep telefonunuzu kaybederseniz, insanlarla iletişim kurmanın hala bir yolunun olmasıdır. Sabit hatlar, bir ofiste bulundurmak için harika bir seçenektir. İş yeri profesyonelliğe dayandığından, güvenilir hizmetleri ve net ses kalitesi, onları iş ortaklarıyla konuşmak için ideal kılar. Bugünlerde masaüstü telefonlara çeşitli işlevsel özellikler de eklenmektedir. Masaüstü telefonların yanı sıra kimi işyerinde ve evde telsiz de kullanılmaktadır. Telsiz, haberleşmede kullanılan alıcı-verici bir radyodur. Telsizin geleneksel bir cep telefonuna göre sahip olduğu ilk avantaj anında iletişimi sağlamasıdır.

Telsiz Nasıl Çalışır?

Kullanıcı telsiz bas - konuş düğmesine bastığında, çağrı radyo dalgaları üzerinden gönderilir ve o kanala ayarlanmış telsizler çağrıyı duyar. Cep telefonuyla numarayı çevirmeniz gerekir. Numara programlanmış olsa bile kişinin telefona cevap vermesi gerekir. Bir cep telefonu araması başlatmak için ortalama bekleme süresi 10 ila 25 saniyedir. Diğer sorunlar, sessiz veya kötü hücre kapsamına ayarlanmış zilleri içerir. Acil durumlarda, adrenalin seviyeleri yüksektir. İnsanlar yanlış numaralar veya doğru numarayı bulmak için cep telefonuyla uğraşmak gibi hatalar yaparlar. Düzgün bir tasarıma sahip iki yönlü telsiz planı ve eğitim ile, kullanıcının acil bir durumda tek yapması gereken tek bir düğmeye basmaktır ve anında yardım için kuruluşunuzdaki doğru kişileri ararlar. Bu sayede iki yönlü telsizlerin acil bir durumda sağlayabileceği tüm özelliklerle, çalışanlarınızı yaşadıkları ve çalıştıkları ortamda güvenli ve emniyetli hale getirecek bir telsiz sistemi tasarlamak ve planlamak için büyük esnekliğe sahipsiniz. Ayrıca iki yönlü telsizlerde aylık olarak ödenen ücretler yoktur, sisteme sahip olduğunuz için yapmanız gereken tek şey onu korumaktır. Modern bir fabrika işyerinde işçi güvenliği ciddi bir sorundur; bazı tesisler uçucu maddeleri yönetmek, tehlikeli ekipmanı kullanmak veya tehlikeli bir ortamda çalışmakla karşı karşıyadır. Bu tür durumlarda telsiz kullanmak oldukça kurtarıcı olabilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Panasonic (158)
Gigaset (397)
Karel (158)
Hytera (22)
Philips (13)
Baofeng (94)
Motorola (72)
Wln (64)
Yealink (61)
Fanvil (52)
Aselsan (49)
Tyt (43)
Multitek (34)
Teknoben (21)
Alfacom (20)
Ttec (20)
Fortel (18)
GP (17)
Trax (17)
Gyq (16)
Yeastar (15)
Zastone (15)
Kumel (13)
Skytech (13)
Switel (11)
Dinstar (9)
Hyt (9)
Mars (9)
Alcatel (8)
Tekcom (8)
Zetcom (7)
Atlantis (6)
Dextel (6)
GYQ (6)
Ritera (6)
Laxon (5)
Qyt (5)
Xpeech (5)
Cisco (4)
Grundig (4)
LV Switch (4)
Yanton (4)
Abell (3)
Gıgaset (3)
Orion (3)
Panaphone (3)
Polycom (3)
Retevis (3)
Sfe (3)
Worcex (3)
Belfone (2)
Huawei (2)
Ogatech (2)
Prive (2)
SFE (2)
Sagem (2)
Shoretel (2)
Sintech (2)
Talkpod (2)
Telesis (2)
Anytone (1)
Atcom (1)
Blu-Rad (1)
Escene (1)
HDLink (1)
Hagenuk (1)
Incom (1)
Kirisun (1)
Merses (1)
Midland (1)
Nec (1)
Penguen (1)
Penta (1)
Premier (1)
Puxing (1)
Recent (1)
Siemens (1)
Swıtel (1)
Telmax (1)
Telpaş (1)
Ubiquiti (1)
Ubnt (1)
Vestel (1)
Witcell (1)
(80)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Görüşme Mesafesi

(100)
(76)
(53)
(48)
(37)
(33)
(24)
(22)
(21)
(9)
(8)
(7)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(118)
(88)
(43)
(40)
(31)
(25)
(22)
(17)
(10)
(10)
(7)
(6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Batarya Kapasitesi

(137)
(40)
(23)
(18)
(14)
(13)
(11)
(9)
(8)
(8)
(6)
(6)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(309)
ve üzeri (399)
ve üzeri (413)
ve üzeri (414)
ve üzeri (418)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL