TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

IP Telefon

için 478 sonuç bulundu.

IP Telefon

Başta Facebook ve Twitter olmak üzere, kullanıcı sayısı hızla artan sosyal paylaşım ağları yakınlarımızla ve dünyayla iletişimimizi kolaylaştırıyor. İnternetin hayatımızda bu denli yer edinmesi, kullanıcıların DSL veya Fiber gibi geniş bant interneti tercih etmesi, iletişime verdiğimiz önemi açıklıyor. İletişim teknolojilerini etkileyen internet dünyasındaki gelişmeler sayesinde, iletişim araçlarının kullanımı hızla daha kolay bir forma dönüşmekte. İletişim araçlarının başında gelen normal telefonlar, yerini yavaş yavaş IP tabanlı telefonlara bırakıyor.

IP Telefon Nedir?

IP Telefon Nedir?

Günlük hayatımızı kolaylaştırmak üzere tasarlanan teknolojik ürünlerin sayısı her geçen gün artıyor. Teknoloji dünyasındaki gelişmeler, ihtiyaçlarımıza akıllı çözümler getiriyor. IP telefon nedir diye baktığımızda aslında internete bağlanabilen sabit telefon olduğunu söylemek mümkün. IP tabanlı telefon sayesinde, internet üzerinden oldukça düşük fiyatlara uluslararası ve yurtiçi görüşmelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. IP telefon akıllı telefonlarınıza yükleyeceğiniz yazılımlar sayesinde, masa başındaki telefona bağlı kalmadan, dünyanın herhangi bir bölgesinden internet üzerinden iletişim kurabilmenizi sağlar.

IP Telefon Özellikleri Nelerdir?

IP Telefon Özellikleri Nelerdir?

IP telefon santralleri masaüstü IP telefonlarında ve akıllı telefonlara yüklenebilecek yazılımlarla kullanılabilirler. Ayrıca internet telefonu olarak bilinen IP telefonların kullanımı da hızla yayılıyor. Nerede olursanız olun internetsiz bir ortam hayal edemeyeceğiniz için IP telefon santral itibariyle hem evlerde hem iş yerlerinde sıklıkla tercih ediliyor. IP telefonlarda bulunan görüntülü görüşme seçeneği, birçok iş toplantısının IP telefonlar üzerinden gerçekleştirilmesini sağlıyor. Görüntülü görüşmeye olanak sağlayan tek sabit telefon çeşidi olan IP telefon santral kurulumu bakımından da oldukça kolay bir kurulum şekli sunuyor. IP telefon satın aldıktan sonra kullanım talimatlarından faydalanarak kendiniz kurabileceğiniz gibi yetkili servislerden de yardım alıp kurdurabilirsiniz.

IP Telefon Fiyatları Ne Civardadır?

IP Telefon Fiyatları Ne Civardadır?

Kategorimizde telekomünikasyon sektörünün öncü ve kaliteli markalarının IP telefon modelleri ile karşılaşmanız mümkün. İhtiyacınıza yönelik bir IP telefon modeli belirledikten sonra kategorimizde gezerek bütçenize en uygun IP telefonu bulabilirsiniz. Ev tipi IP telefon kullanımı için Ttec, Fanvil, Gigaset, Yealink gibi markalar tercih edilirken, iş dünyası için Karel, Siemens gibi markalar üst seçim sıralarında yer almakta. Kategorimizde tüm IP telefon modellerini, aksesuarlarını ve IP telefon santrallerini en uygun fiyatlara n11.com güvencesi ile bulabilirsiniz. Diğer telefon modelleri ve telekomünikasyon cihazları için Telefon & Aksesuarları kategorimizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Atcom (2)
Avaya (9)
Cisco (10)
(1)
Escene (4)
Fanvil (53)
Gigaset (100)
Huawei (1)
Incom (1)
Karel (36)
NETGSM (1)
Panasonic (21)
Polycom (8)
Sangoma (1)
Siemens (3)
Telesis (4)
Ttec (2)
Xpeech (4)
Yealink (129)
Yeastar (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(32)
ve üzeri (35)
ve üzeri (36)
ve üzeri (36)
ve üzeri (38)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL