Dect Telefon

için 1,526 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dect Telefon

Teknolojinin sürekli gelişim göstermesiyle birlikte, iletişim alanında birçok yeni model ortaya çıkıyor. Birçok ev ve ofis için oldukça işlevsel yapıda kaliteli modelleri bulunabilen dect telefonlar , birçok kullanıcıya yüksek ses kalitesi ve güçlü bağlantılar sunan telefon modelini sunuyor. Birçok farklı model ve özellikten oluşan dect telefon çeşitleri, farklı tuş yapısına, telefon rengine, ağırlığa ve tasarım yapısına sahip olmaları ile biliniyor. Teknolojinin gelişmesi ile kablosuz telefonlara olan yüksek talep nedeni ile birçok yerde kullanılan dect telefon modelleri, kablosuz bağlantı özellikleri ile her kullanıcıyı memnun ediyor. Yüksek ve güçlü bağlantıları sayesinde rahatlıkla farklı açılardan ve yerlerden kullanılabilmeyi sağlayan dect telefonlar, ergonomik yapıları ve hafif ağırlıklarıyla da kullanıcıların ilgisini fazlası ile üzerine çekiyor.

Dect Telefonlar Kablosuz Yapısı ile Kullanışlılık Sağlıyor

Dect Telefonlar Kablosuz Yapısı ile Kullanışlılık Sağlıyor

Birçok ev ve iş yerlerinde kullanılan dect telefon modelleri, kullanışlı ve konforlu telefon yapısını sizler ile paylaşması ile dikkatleri üzerinde topluyor. Kablosuz dect telefon çeşitleri, yüksek çekim gücü ile sağlıklı iletişimin önünü her zaman açık tutuyor. Birçok ofis ve iş yerinde haberleşme amacı ile kullanılan dect telefonlar, rahat kullanım tarzı, yüksek çekim gücü, hafif yapı ve kolayca şarj edilebilir olması gibi birçok önemli avantajlar ile sizlerin beğenisini kazanıyor. Banka, otel, hastane ve okul gibi birçok farklı sektör ve alanda hayatınıza giren dect telefonlar, ahizesiz kullanım yapısı ile kullanıcılara konfor vadediyor. Birçok iş yerinde telsiz dect telefon özelliği ile kendi aralarında kolaylıkla haberleşilmesini sağlayan dect telefonlar, hızlı bir şekilde haberleşmeyi sağladığı için, iş yerlerinde daha hızlı aksiyon almayı kolaylaştırmaları ile biliniyor. Kullanmadığınız zamanlarda kolaylıkla dolmasını sağlayan şarjlı yapısı ile birçok işletmenin memnun kalmasını sağlayan dect telefonlar, fonksiyonel özellikleri ve birbirinden farklı özellikleri ile sabit telefonlardan daha fazla verimi kullanıcılarına sunması ile ön plana çıkıyor. Farklı çekim güçlerine sahip olan dect telefonlar, açık ve kapalı alanlardaki farklı çekim gücü yapıları ile farklı şekilde iletişim yaşamanızı sağlıyor. açık alanlarda daha geniş çekim gücü yapısında bulunan telefonlar, kapalı alanlarda ise daha sınırlı çekim gücüne sahip olmaları ile biliniyor. Kapalı mekanlarda 50 metreye kadar çekim gücü yapabilen modellere sahip olan dect telefonlar, açık mekanlarda mesafe yapısını 150’ye kadar çıkarabilen yüksek performanslar sunabiliyor. Dect telefon bağlantısı , elektrik ve telefon hattına sahip olmanız ile kolaylıkla kurulum yapabileceğiniz modellerden oluşuyor. Güzel dizayn edilmiş tuşlu yapıları ile sizlere konforlu telefon yapısını sunan dect telefonlar, enerji tasarrufu sağlayan yapılarda üretilerek ev bütçenize ve çevreye katkıda bulunuyor. Yaptığınız kaliteli telefon görüşmeleri sonrası yerine yerleştireceğiniz dect telefonlar, anında şarj almaya başlaması ile sizlere sürekli kullanım vadediyor. İş yerlerinde telsiz özelliği ile ofis içi, diğer dış bağlantılar için telefon özelliği yapısı ile kullanmanızı sağlayan dect telefonlar, iletişim çağının en iyi ürünleri olarak sizlere sunuluyor.

Dect Telefon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dect Telefon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dect Telefon & Aksesuarları, büyük ya da daha küçük tuş yapısı ile birçok farklı şekillerde kullanımınıza sunuluyor. Her yaştan kullanıcının kullanmayı istediği dect telefonlar, kullanıcılarına sunduğu yüksek konforlu telefon yapısı ile birçok telefon görüşmesinin kaliteli olmasını sağlıyor. Taşınabilir telefon özellikleri sayesinde uzanırken dahi kullanabileceğiniz dect telefon modelleri, hafif yapılarıyla da bileklerinizi yormuyor. Orijinal tasarım yapısına sahip birçok farklı biçimde dect telefon modeli bulunuyor. Ekran ve tuş yapısının çeşitli stillerde ve tarzlarda telefonlara eklenmesi ile aynı zamanda sizleri güzel görünüme sahip telefonlarla konuşma ayrıcalığına kavuşturan dect telefonlar, sağlam yapılarıyla memnuniyet veriyor. Dect telefon özellikleri arasında, cevapsız çağrıları görebilme, çağrıları bekletme, tek tuşla arama atayabilme ve mikrofonu sessize alabilmeyi sağlayan önemli telefon özellikleri bulunuyor. Genellikle siyah ve gri renk tonlarında bulunan dect telefonlar, farklı renk stili ile de karşınıza çıkabiliyor. Turuncu, mavi ve beyaz ışıklı ekran yapısına uygun modellerde de bulunan dect telefonlar, farklı dijital ekranı yapıları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Tamamen teknolojik yapılardan üretilen dect telefon modelleri bulunuyor. İnternete bağlanma özellikleri bulunan modeller, wifi dect telefon yapıları ile internete girip, web ara yüzünden yönetimi sağlayabiliyor. Dect telefon modelleri, farklı hafıza kapasiteleri ile birçok ev ve iş yerine uygun rehber seviyesi sunuyor. Kolaylık ile dect telefonlarına birçok numarayı kaydetmeyi sağlatan rehber sistemi ile cep telefonu yapısını fazlası ile hissettiren dect telefonlar, sevdiklerinizle kolaylıkla iletişime geçmenizi sağlıyor. Uzaktan konuşmayı sağlayan hoparlör özelliği ile birçok işinizi telefona elinizi sürmeden gerçekleştireceğiniz dect telefonlar, ortak çalışmalarda sizlere kullanım kolaylığı gösteren telefon özellikleri ile iletişim sağlığı sunuyor. Değişebilen zil sesi tonu, tuş kilidi ve yumuşak yapılı tuş yapısı ile memnuniyet sunan dect telefonlar, sizlere sağlıklı iletişimi sağlarken, konforlu yapıyı hissettiren model özellikleri ile göz dolduruyor. Dect telefon bluetooth özelliği ile birçok farklı telefon görüşmesini bluetooth kulaklıklarla yapabilmeyi destekliyor. Yazı yazarken, yemek yaparken, ya da arkadaşlarınız ile yapacağınız ortak çalışmalarda sizlere hareket özgürlüğü sunan bluetooth destekli kulaklıklara uyumlu bluetooth destekli dect telefonlar, yüksek teknolojik özellikleriyle büyük memnuniyet yaratıyor. Dect telefon fiyatları , alınmak istenen telefon modeline ve onun ekstra özelliklerine göre farklı olarak karşınıza çıkabiliyor.

Dect Telefonlar Yüksek Teknoloji Ürünleri Olarak Sizlere Sunuluyor

Dect Telefonlar Yüksek Teknoloji Ürünleri Olarak Sizlere Sunuluyor

Dect telefon modelleri, kullanıcılarına kablosuz haberleşme yapısı gösteren telefon yapısı ile birçok alanda rahatlıkla kullanılıyor. Kolay taşınabilirlik sağlayan hafif yapısı ile sizlere zaman ve mekan farketmeksizin önemli iletişim stilleri sağlayan kaliteli dect telefonlar, modellerindeki ekstra özellikler ile kullanıcıları pratik çözümlerle daha fazla memnun ediyor. Parmak izi bırakmayan, çalar saat özellikleri olan, kolay okunabilen ve yüksek konuşma süresine sahip olan modelleri kendisinde barındıran dect telefonlar, arama kalitenizin yanında sizlere önemli faydalar sunuyor. Dect telefon yönlendirme özellikleri ile yerinizde olmadığınız anda başka bir telefona kullanıcıları yönlendiren yapıları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Mesaj bırakma yapısı ile birçok kullanıcıya pratik çözümler sunan dect telefonlar, çağrı aktarma ve sesli yanıt sistemine sahip modelleriyle memnuniyet veriyor. Dect telefon çeşitleri, konferans görüşmesi yapabilme, arayan ve aranan numaraları gösterebilme ve pil seviyesi durumu gibi birçok farklı özelliği de modellerinde bulundurmaları ile biliniyor. Küçük çocukların telefonlara ulaşıp, gereksiz yere kullanmasının önüne geçmek için aktif edilen tuş kilidi, basit ama oldukça kullanışlı ürün özellikleri içerisinde dect telefonlarına ekleniyor. Altlık yapısı ile sizlere sunulan dect telefon set yapısı ile sizlerin masaüstü, dolap ve masalarınızda sabit durarak görevini yapabilmesi ile dikkatleri çekiyor. Dect telefon modelleri, LCD ekranlı modelleri ile sizlere okunaklı yapıda telefon ve menü simgeleri sunması ile telefon üzerinde rahatlık ile kontrol yapabilmeyi sağlıyor. Birçok kullanıcı için sıradan sabit telefonları başka yere taşımak mümkün olmadığı için, sınırlı ve rahatsız edici telefon görüşmeleri yapılabiliyor. Dect telefon modelleri ile birçok noktada kablosuz görüşmeler yapılabilirken, klasik sabit telefonların göstermesi mümkün olmayan özelliklerin kullanıcılara rahatlıkla sunulması ile kullanıcılarının yüksek performanslı telefon görüşmeleri yapılabilmesi sağlanabiliyor. Dect telefon modellerini kullanıp memnuniyet duyan birçok kullanıcı, dect telefon tavsiye ve önerilerini dostlarına verirken, sahip olduğu modern donanımlı telefon özelliklerinden rahatlık ile bahsediyor. Birçok kullanıcın uzun yıllar başarılı, kaliteli ve oldukça sağlıklı telefon görüşmeleri yapmasını sağlayan dect telefonlar arasından, kendinize en uygun özellikleri barındıran telefon modellerini satın alabilmeniz için Telsiz & Masaüstü Telefon sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alcatel (30)
Fanvil (81)
Gigaset (663)
Karel (47)
Laxon (9)
Panasonic (515)
Philips (47)
Sagemcom (7)
TTec (42)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(270)
ve üzeri (347)
ve üzeri (366)
ve üzeri (369)
ve üzeri (375)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL