Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Dect Telefon

için 727 sonuç bulundu.

Dect Telefon

Bu telefon çeşitlerinin üreticisinin kuruluşundan itibaren bu günlere kadar sade ve şık estetikte tasarladığı dect telefon ürünleri, alanında en modern ürün çeşitlerini kullanıcının beğenisine sunmasıyla kısa sürede ilgi odağı olmayı başarmıştır. Günümüzde artık cep telefonlarının her çeşit modelinin bulunabilir olması ile ev telefon modelleri pek kullanılır bir nitelikte değilmiş gibi durabilmektedir. Ancak özellikle çeşitli işletmeler ve kurumsal firmalar bakımından sabit bir telefonun var olmasının önemi azımsanmamalıdır. Modern dönemimizde evlerinizde bir dect telefonun bulunması da hem estetik açıdan hem de çeşitli faydalar sunabilmesinden dolayı önem arz etmektedir. Kablosuz özelliği ile en klasik mobil telefon ürünleri olduklarını söyleyebiliriz. Sayfamızda yer alan her biri kendine özgü tasarımlarıyla karşımıza çıkan bu ürünler, kullanıcısına da büyük bir memnuniyet sunmaktadır. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan ya da bataryasının azalması gibi tereddütlere kapılmadan kullanım deneyimleri yaşayacağınız bu modeller, evinizin istediğiniz mahallinde tıpkı bir cep telefonu ile konuşuyormuş gibi bir imkana sahiptir. Kullanımını deneyimlemediğiniz her an için şarj kısmı olan haznesine oturtarak muhafaza edecek olmanız ile bu açıdan oldukça pratik ve faydalı tasarımlar olmalarından dolayı ev telefonu konusunda öncelikle akla gelen ürün çeşitleri olmaktadırlar. Aynı zamanda uzun ömürlü bir yapıları da bulunmakta olduğundan, bu kapsamda şarjının bitmesi olasılıklarını düşünmenize de gerek olmamaktadır. Ayrıca bu modellerin küçük bir de ekranları bulunmaktadır. Bu ekranları üzerinden arayanın da görülebilmesi ile standart bir cep telefonu kullanımından farklı bir deneyim sunmayacaktır. Dect telefon kullananlar uzun ömürlü yapılarından ve aksaksız çalışan fonksiyonlarından ötürü bu ürünlerden büyük bir memnuniyet duymaktadır.

Dect Telsiz Telefon Çeşitlerinin Emsallerinden Farkı

Dect Telsiz Telefon Çeşitlerinin Emsallerinden Farkı

Dilerseniz beğeninize sunulan dect telsiz telefon ürün çeşitlerini ve bu modellerin emsallerinden farklarından bahsetmeden önce dect kelimesinin ne anlama geldiğinden kısaca söz edebiliriz. Dect, ürünün kablosuz olduğunu ifade eden bir terim olmaktadır. Bu tasarımları emsallerinden ayırt eden en büyük özelliği de bu olmaktadır. Bu kapsamda karşımıza çıkabilecek bir terim olan IP Dect denilen husus, tahmin edilebileceği gibi kablosuz bir haberleşme sistemi olmaktadır. Baz istasyonları ve baz istasyonlarının kaydolduğu santral arasında SIP Protokol kullanılmaktayken, baz istasyonları ile el üniteleri arasında dect hava arayüzü kullanılmaktadır. IP dect sistemlerinin IP santral ve tümleşik iletişim sistemlerinde kablosuz olarak kullanıma ihtiyaç duyulabilecek her durum ve koşulda kullanılabilmektedir. Bu bakımdan dect telefonların kullanım alanları olarak, özellikle fabrikaları, depoları, hastaneleri, otelleri ve AVM’leri özellikle gösterebiliriz. Örneğin aktif bir faaliyet yürüten işletmelerin büyük depolarında çalışan personeller için dect telefonlar eşsiz bir fayda sağlamaktadır. Sürekli olarak deponun bir ucundan diğer ucuna gitmek durumunda olan çalışan, bu kablosuz modelleri cebinde taşıyabilir, böylelikle acil bir telefon gelmesi durumunda telefona yetişememe veya kaygılanma durumları söz konusu olmamaktadır. Kurumsal yapılarda çalışanı cep telefonundan aramak hem resmi olarak uygun olmayacaktır hem de büyük işletmelerde herkes birbirini aynı samimiyette tanımayabilmektedir. Bu bakımdan dect telefonlar olmazsa olmaz ürün çeşitleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durum sadece depo örneğinde geçerli olmamaktadır. Ayrıca bu durumun herhangi bir ofis çalışanı için de bu önemli bir nokta olduğunun söylenmesi gerekir. Ofis çalışanının dect telefonu alarak toplantıya gitmesi, masasına bağlı kalmadan tüm aramalarına cevap verebilmesi bakımından düşünüldüğünde birçok işletmenin öncelikli tercihinin bu ürünler olduklarını rahatlıkla anlayabilmek mümkündür. IP dect sistemlerinin kurulumunda iki nokta çok önemli olmaktadır. Bunlara Handover ve Roaming denmektedir. Handover, geniş bir kapsama alanı gereken yerlerde çok önemli bir özellik olmaktadır. Baz istasyonlarının birbirini algılayacak biçimde yerleştirilmesi ve istasyonlar arası geçişte kesinti olmadan görüşme olanağı kazandırması gibi önemli bir görevi bulunmaktadır. Roaming çok lokasyonlu kurumlarda istenen bir özellik olmaktadır. Herhangi bir telefonun kendine ait baz istasyonu sisteminden çıkıp, uzaktaki bir bölgede çalışan herhangi bir baz istasyonu sistemi kapsamına girmesi durumunda, oraya kayıt olan bir telefon gibi görüşme yapabilmesini amaçlamaktadır.

 Dect Telefon Bağlantısı ile Sağlanan Avantajlar

Dect Telefon Bağlantısı ile Sağlanan Avantajlar

Diğer kablosuz kullanım imkânı tanıyan ürün modellerine göre çok daha etkili bir özellik olan dect sistemler, wifi sistemler gibi ses kalitesinde bozulmaya mahal vermemektedir. Ayrıca wifi sistemler hala kesintisiz bir kapsama alanı sunamamaktayken dect sistemler ile benzer bir husus kesinlikle yaşanmamaktadır. Bu bakımdan dect sistemler olan telsiz kullanımları da her koşulda öncelikli olarak düşünülen bir iletişim yöntemi olmaktadır. Hala güçlendirilmeye muhtaç olan wifi sistemler günümüzde daha çok genç bir teknoloji olmaktadır. Bir diğer alternatif konumundaki GSM de bilindiği üzere her ay yenilenen paketler ile ücretlendirilmektedir. Bu durum da özellikle çok çalışanı bulunan resmi kurumlar için büyük bir mali külfet oluşturabilmektedir. Bu kapsamda da kurumların öncelikli tercihi hep dect telefonlar olmuştur. Dect telefonlar her zaman için hesaplı ürünler olmakta olup, kusursuz bağlantı özelliği göstermeleri ile de her açıdan maksimum fayda kazandırdıklarını görmek mümkündür. IP dect sistemleri mevcut ağ yapısına kolay bir şekilde entegre olabilmektedir. Bunu sağlarken de ek bir donanıma ihtiyaç duyulmamaktadır. IP dect sistemlerde santral ile baz istasyonu arasındaki haberleşme IP üzerinden sağlanmakta olduğundan, baz istasyonları Ethernet altyapısının ulaştığı herhangi bir noktalara yerleştirilebilmektedir. Aynı zamanda merkez ya da ofislerinizdeki baz istasyonlarına herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden erişilebilmekte olup, bu sayede noktadan bağımsız bir şekilde sistem yönetimi gerçekleştirilebilmektedir. Böylelikle yönetim maliyetleri ve iş gücünden tasarruf sağlanabilmektedir. IP dect sistemler, santraller ile SIP üzerinden haberleşmelerinden ötürü, santralin analog ya da IP abonelerinin bütün özelliklerini de destekleyebilmektedir. Bu sistemin en büyük avantajı, firmaların operasyonlarını maliyetsiz bir şekilde yürütebilmelerini sağlamasıdır. Firmaların operasyonlarını aksatmadan sürdürmeleri, saha personelleriyle iletişimlerini kesintisiz bir şekilde sağlamasıyla müşteri taleplerini anında karşılamaları, mobil haberleşme ihtiyacının hiçbir surette görüşme bedeli oluşmadan karşılanması bakımından, rahatlıkla dect telefon bağlantısı ile kusursuz bir işlev elde edilebileceğini söyleyebiliriz. Bu bakımdan IP dect sistemi, en küçüğünden en büyük ölçeklisine kadar her firmalar için önerilen, modüler, ekonomik ve esnek bir kablosuz iletişim modelidir. Telsiz ve masaüstü telefon sayfamızda beğeninize sunulan dect telefon ürün çeşitleri, beyaz renkte, siyah renkte veya metalik renklerde hizmetinize sunulmakta olup, her birinin kullanımını deneyimlemekten de çok memnun kalacağınız modeller olmaktadırlar. Dilerseniz siyah ürün modellerini mat veya parlak seçeneklerde de rahatlıkla bulabileceksiniz. Dış yapısı itibariyle de estetik kaygılarla tasarlanmış olduklarından bu tasarımlar ofis ortamlarınızda bir aksesuar gibi şık da duracaktır.

En Nitelikli İçerikleri ile Dect Telefon Özellikleri

En Nitelikli İçerikleri ile Dect Telefon Özellikleri

Her bir çeşidi benzer fonksiyonlarda ve kusursuz çalışma performansında olan dect telefonlar, bir tek tasarımları bakımından birbirinden ayrışmaktadır. Dış yapısı itibariyle dect telefon özellikleri ile ilgili olarak genellikle klasik uzun ve oval yapılarda çeşitleri ile karşımıza çıkmakta oldukları söylenebilir. Ancak günümüzün modern akıllı telefon modellerine benzer yapıda da tasarlanmış çeşitleri bulunabilmektedir. İş dünyasında olduğu kadar ev ortamı ve özel yaşantınızda da sevdikleriniz ile dilediğiniz kadar konuşma imkânını bu ürün çeşitleri ile kolaylıkla elde edeceksiniz. Öncelikli olarak modern akıllı mobil telefonlara benzer yapıdaki ürün tiplerinden söz edecek olursak, bu tasarımlar ile kendinizi kısıtlamanıza gerek olmayacaktır. Bu ürünler ile sevdiklerinizle kesintisiz tam 12 saate kadar konuşabileceksiniz. Bu bakımdan sınırları zorlayan bir yapıda olan bu tasarımların cep telefonlarından çok daha büyük bir avantaj sunuyor olduklarını söyleyebiliriz. En üstün teknoloji ile üretilen bir cep telefonu dahi bu kadar uzun konuşmalar neticesinde şarja takılmaya ihtiyaç duyabilmektedir. Ancak bu dect telefon modelleri ile kablosuz ve bağımsız bir şekilde dilediğiniz gibi hareket ederek, konforlu iletişim deneyimlerini yaşayacaksınız. Ayrıca bu modellerin TFT renkli ekranları da bulunmaktadır. Bu ekranlarından sizi kimlerin arıyor olduğunu rahatlıkla görebileceksiniz. Bu tasarımların eller serbest konuşma özelliği de bulunmaktadır. Kusursuz ses kalitesi sayesinde telefonun diğer ucundaki kişi sanki hemen yanı başınızdaymış gibi net duyabileceksiniz. Bu tasarımlar kulaklıklar ile de kullanım imkânı tanıyabilmektedir. Kulaklık girişleri sayesinde herhangi bir cep telefonu ile arasındaki fark resmen ayırt edilememektedir. Bu modeller, Bt ve Micro USB ile kulaklık uyumu özelliği göstermektedirler. Aynı zamanda bu tasarımlarda CTI desteği de bulunmakta olup, bu sayede çok sayıda işlevsel özelliği elde etmiş olacaksınız. İçeriğine dair detaylardan söz edecek olursak, bu modeller, 250 saat bekleme süresi, SMS atma özelliği ve arayan numarayı görme özellikleri ile standart bir mobil telefondan farksız olduğunu göstermektedir. Bu sayılanlardan çok daha fazlasını kullanım deneyimleriniz ile keşfedebileceksiniz. Hem kaliteli hem de kullanışlı yapıları ile ayrıca kusursuz ve kesintisiz bağlantı özelliği ile üstün teknolojiler olduklarını göstermektedirler. Polifonik zil sesi özellikleri ile de dilediğiniz melodiyi ayarlayabilecek, zil sesinden sıkıldığınız takdirde değiştirerek farklılık yaratabileceksiniz. Aynı zamanda aktif olan yeniden arama özellikleri de bulunmakta olup, isteğe bağlı olarak titreşim fonksiyonu da tercih edilebilmektedir. Adres rehberi de bulunan bu ürünlerin kapasitesi tam 500 kişi olmaktadır. Arayan numara hafızası ise 20 kişi ile sınırlı olmaktadır. Sayfamızdan Panasonic dect telefon modellerine de göz atabilirsiniz.

Telsiz Dect Telefon Çeşitleri ile En Pratik Kullanımı Deneyimleyin

Telsiz Dect Telefon Çeşitleri ile En Pratik Kullanımı Deneyimleyin

Bu ürün çeşitlerinin her biri mükemmel ekran kalitesine sahip modeller olmaktadır. Renkli ekran yapısı, ışıklı ekranı ve GAP uyumuyla bu tasarımların ekranlarını çok seveceğinizden emin olabilirsiniz. Ekran yapısı sayesinde arayan kişiyi görmekte zorlanmayacaksınızdır. Aynı zamanda bu kusursuz netlikteki ekran ile telefon ayarlarınızı zorlanmadan yapabileceksiniz. Bu telsiz dect telefon ürünlerinin ekranlarının stilini de kendinize göre ayarlayabilmeniz mümkündür. Pro IP ve dect sistemleri ile uyumlu olan bu her bir model, yalnızca bir el ünitesi ve şarj cihazından ibaret olup, sade ve şık görüntüsünün yanı sıra şaşırtıcı derecede üstün bir performans sunacaktır. Bu özellikleri ile baz istasyonları bulunmamakta olup, serbest kullanımları ile pratik ürünler olarak beğeninize sunulmaktadırlar. IP ve dect sistemleri ile uyumlu kullanabileceğiniz bu modellerde pin koruması da oluşturabilir, bu şekilde daha da güvenli bir kullanım da elde edebilirsiniz. Sağlam yapıları ile genel itibariyle iş telefonu olarak tasarlanan bu ürün çeşitleri, her türlü darbelere karşı üstün bir dayanım da gösterebilmektedir. Ayrıca su gibi her çeşit sıvıya karşı da güvenilir olan bu tasarımlar, su geçirmez oldukları ölçüde toz geçirmez bir yapıya da sahip olmaktadırlar. Beğeninize sunulan bütün bu dect telefonlar farklı yapılarda olmalarına karşın, her bir ürün çeşidi de el tutuşu rahat, ergonomik yapıda ürün modelleri olmaktadır. Kavrama esnasında rahat bir deneyim sunmakta olup, uzun süreli telefon görüşmelerinizde elinizde herhangi bir ağrı hissi yaşatmamaktadır. Kullanım deneyiminiz esnasında hiçbir surette elde kasılma ve benzeri olumsuzluğu hissetmeyeceksinizdir. Eşsiz bir konfor sunan yüzeyinin yanı sıra tüm gün sürecek olan pil ömrü ile her türlü zorlu ortamda etkili iletişimi sağlayabileceksiniz. Her türlü işte ve çalışma koşulunda kullanım deneyimini elde edebileceğiniz bu ürünler ile şantiye sahalarında dahi aksaksız bir şekilde kullanım sağlayabileceksiniz. Üzerinin toz olması, pislenmesi ve benzeri hiçbir koşulu dert etmenize gerek olmamaktadır. Tuş yapısı ve ekran ışığı da her türlü durum için pratik kullanım olanağını sizlere sunabilmektedir. Örneğin soğuk havalarda eldiven ile kullanmanızın gerektiği açık alanlarda rahat bir şekilde kullanım sağlanabilmesi açısından bu ürünler üzerinde kalın lastik tuşlar yer almaktadır. Işığın az olduğu farklı kapalı ortamlarda ise uyarı aydınlatmalı tuş takımı, sizlere eşsiz ve pratik bir kullanım konforu yaşatacak olan bir diğer fonksiyonu olmaktadır. Yüksek ses kaliteleri sayesinde de hiçbir surette kesinti ve duyamama sorunu ile karşılaşılmamaktadır. Dilerseniz el telsizi çeşitlerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Kaliteli Dect Telsiz Ev Telefonu Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Kaliteli Dect Telsiz Ev Telefonu Fiyatları

Her ne kadar cep telefonları bu ürünlerin önüne geçmiş gibi duruyor olsa da, bu tasarımlar kişisel cep telefonlarınızdan çok daha farklı bir prensipte çalışmakta olup, hiçbir zaman aynı kapsamda değerlendirilmemelidir. Çünkü cep telefonlarının bağlantı sinyalleri dect sistemlerden çok daha farklı bir yapıda olmaktadır. Ayrıca cep telefonları, gündelik kullanımlarınızda daha çok eğlenceniz doğrultusunda kullanım sağlayacağınız ürünlerdir. Dect sistemler ise daha profesyonel anlamda kusursuz ve kesintisiz çalışma performansı sunmasının da ötesinde bir görev görmektedir. Dect, her şeyden önce kablosuz telefonlara özgü uluslararası bir erişim standardı sunmaktadır. Aynı zamanda yüksek ve kesintisiz ses kalitesi sağlamasının da yanında, güvenlik de sunabilmektedir. Bu güvenlik hattın dinlenme ihtimaline karşın sağlanabilen bir önlemdir. Bu ürünler kullandıkları sayısal teknoloji ile parazitleri ve hat karışımlarını ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede kullanıcısına mükemmel ses kalitesini de beraberinde getirmektedir. Telsiz ev telefonu olarak da geçen dect telefonlar, sizlere her koşulda güven verebilecek olan tek iletişim araç modelidir diyebiliriz. Dect telefonların farklı modelleri ve tasarımları doğrultusunda fiyatları da değişkenlik gösterebilmektedir. Aynı tarz ve kalitedeki telefon modelleri arasında dahi farklı mali değerler söz konusu olabilmektedir. Bunun temel sebebi ise üretimini gerçekleştiren marka farklılığından kaynaklandığını söylemek mümkündür. Ancak bazı markaların ürünlerinin daha pahalı olmasının, o modellerin daha nitelikli oldukları anlamına gelmediğini bilmek gerekir. Bu durum tamamıyla popülarite elde etmiş olan markanın ürünlerine rağbet olabilmesi ile açıklamak mümkündür. Bilindik bir markanın ürünlerinin tercih edilmesi ile piyasada bu markanın ürünlerinin maliyetinde etkili bir şekilde artış gözlenebilmektedir. Bu durumda maliyeti bu ürünlere nazaran daha ucuz olan tasarımlar, aslında ürünlerin gerçek fiyatıdır demek de mümkündür. Bu kapsamda diyebiliriz ki, sizler de bütçenize uygun olan ürün modelini rahatlıkla bulabileceksinizdir. Bütçe açısından düşünmeyenlerin bilindik markanın güvencesiyle üretilen tasarımları talep etmesi de gayet anlaşılır bir durum olmaktadır. Ancak bilinmesi gerekir ki ekonomik modeller de bir o kadar kaliteli ve sağlam tasarımlardır. Dect telefon yorum incelemelerinde bulunduğunuz takdirde kullanıcıların memnuniyetlerini de kolaylıkla fark edeceksinizdir. Eğer sizler de bir dect ürün modeli edinmek isterseniz, sayfamızdan görselleri ile beraber rahatlıkla bir inceleme yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Sizlere sunulan ürün çeşitliliği içerisinden evinize veya ofisinize uygun tasarımdaki bir modeli zahmetsizce bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz ürünü anında sipariş de edebilir, kaliteli ve güvenilir bir hizmet farkıyla ürününüzü en kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Fortel (8)
Gigaset (329)
GP (8)
Grundig (9)
Hagenuk (1)
Karel (2)
Laxon (2)
Motorola (77)
Multitek (10)
Ogatech (1)
Panasonic (245)
Philips (14)
Sagem (3)
Switel (5)
Ttec (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(144)
(84)
(67)
(17)
(11)
(10)
(9)
(7)
(6)
(4)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(143)
ve üzeri (177)
ve üzeri (183)
ve üzeri (183)
ve üzeri (188)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL