Faks

Ofislerde, plazalarda ve iş yerlerinde görmeye alışkın olduğumuz fakslar teknolojiye ayak uydurarak günümüzdeki işlevselliğini korumaya ve kullanılmaya devam ediyor. Pekiyi faks nedir ve faks makinesi ne işe yarar?

Faks Özellikleri

Faks Özellikleri

Faks, Türkçeleştirilmiş adı ile belgegeçer, temelde kopyalamak üzerine çalışan bir iletişim aygıtı olarak karşımıza çıkıyor. Var olan telefon hatlarından faydalanarak karşılıklı her iki tarafta bulunan faks makineleri arasında bağlantı kuran faks teknolojisi, başta görsel, grafik ve yazı verileri olmak üzere pek çok evrak ve belgenin aktarımını sağlar. Bu aktarımı gerçekleştirirken faks makineleri temelde ses sinyallerinden faydalanır. Eğer ofisiniz, iş yeriniz ya da eviniz için bir faks makinesi satın almayı planlıyorsanız doğru yerdesiniz.

Faks Kullanımı

Faks Kullanımı

"Faks neden çekilir?" sorusunun pek çok cevabı vardır. Öncelikle farklı bir lokasyonda bulunan bir kişi veya kuruma bir evrak göndermenin en hızlı ve en pratik yolu fakstır. Faks göndermek ofis çalışanlarını kurye ve kargo gibi maliyetlerden ve işgücünden kurtararak büyük ölçüde kolaylık sağlar. Faks makinesi kullanırken tek yapmanız gereken göndermek istediğiniz belgeyi makinenin ilgili yerine yerleştirmek, ardından da faks numarası girmektir. Makine karşı taraftaki faks ile bağlantı kurarak doğrudan belgenin diğer tarafa kopyalanmasını sağlayacaktır. Özellikle ofislerde sıklıkla tercih edilen bu teknolojiden yararlanmak için kategorimiz üzerinden bir faks cihazı satın almanız mümkün.

Faks Fiyatları

Faks Fiyatları

Faks makineleri özelliklerine, markalarına ve modellerine göre farklı fiyatlarda karşımıza çıkar. Kategorimizde listelenen faks fiyatları her bütçeye ve ihtiyaca uygun olarak sıralanır. Panasonic, Borther, Canon, Fullmark gibi öncü teknolojik markaların faks çeşitlerini kategorimiz üzerinden bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bununla birlikte faks makineniz için ihtiyaç duyabileceğiniz faks aksesuarları da bu kategoride beğeninize sunuluyor. Ofis içi ve ofis dışı iletişimizini kolaylaştıracak diğer telekomünikasyon cihazları için Telsiz & Masaüstü Telefon kategorimizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Faks

için 131 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Dextel (9)
(2)
Karel (51)
Laxon (6)
Panasonic (24)
Philips (22)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL