TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Samsung, Cep Telefonu

için 713 sonuç bulundu.
Dahili Hafıza seçiniz

Öne Çıkanlar

Samsung Cep Telefonu

Cep telefonlarının, zamanla gelişen teknolojik olanaklara paralel olarak kazandıkları özellikler günlük yaşantıda kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştıran birçok faktörü de beraberinde getirmiştir. Bugün basitçe arama yapabilme ve mesajlaşma gibi özelliklerini milyonlarca uygulama ve fonksiyon ile bütünleştiren cep telefonu modelleri dünya çapında sınırların ortadan kalkmasına olanak tanımıştır. Teknoloji sektörünün güçlü isimlerinden birisi olarak Samsung cep telefonu modelleriyle kullanıcılarının gelişmiş iletişim araçlarıyla buluşmasını mümkün kılmaktadır. Yapay zeka teknolojisine sahip Samsung akıllı telefon seçeneklerinin her birinde yer alan özgün tasarım ve fonksiyon özellikleri ile hayatınıza renk katabilirsiniz. Markanın dikkat çekici modellerini keşfetmek için ürün kategorisine göz atabilir ve beğendiğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz.

Samsung Cep Telefonu ile Kreatif Olanın Ötesine Yolculuk

Samsung Cep Telefonu ile Kreatif Olanın Ötesine Yolculuk

Akıllı telefonlar, 2000’li yılların ortasında patlama yaşayarak piyasada kendilerine yer bulmaya başladıklarında tasarımın ötesinde fonksiyonlar kullanıcıların dikkatini çekiyordu. Bugün ise gelişen üretim teknolojilerinin paralelinde ergonomik ve verimli kullanım standartların öne çıkaran tasarımlar kullanıcılar için oldukça önemli bir yere sahip oldu. Bu perspektifi dikkate alarak yarattığı akıllı telefon modellerinde kreatif dizaynları benimseyen Samsung cep telefonu modelleri ile kendi segmentinde fark yaratan çizgilere imza atıyor. Tuşlu ve dokunmatik olmak üzere iki farklı kullanım özelliğine sahip telefonların yer aldığı ürün kategorisinde, farklı kullanım alışkanlıklarına hitap eden seçenekler mevcut. Samsung akıllı telefon modelleri dokunmatiktir ve birkaç dokunuş ile arzu ettiğiniz fonksiyonları parmak ucunuza taşırlar. Markanın dokunmatik ekrana sahip akıllı telefonları arasında farklı ekran genişliğine ve ölçülerine sahip alternatifleri vardır. 4 inç ekran genişliğine sahip seçenekler, mini boyutlarıyla çoklu kullanım özellikleri sunarlar ve ergonomiklerdir. 6.3 inç boyutlarındaki maksi ekrana sahip alternatifler ise daha geniş bir alanda telefonunuzun fonksiyonlarından istifade etmenizi sağlarken Samsung’un kreatif yönlerini daha belirgin bir şekilde hayatınıza entegre etmenize olanak tanırlar. Samsung akıllı telefon çeşitleri arasında minimum düzeyde çerçeveye sahip modeller ile beraber, sağdan ve soldan sıfır çerçeve yani sonsuz ekran özelliklerine sahip seçenekler de yer almaktadır. Sonsuz ekrana sahip Samsung cep telefonu çeşitleri markanın imzası niteliğindeki görseli öne çıkarırlar ve kullanışlılık açısından farklı bir boyuta yelken açmanızı mümkün kılarlar. Geniş kapasiteli ekran özellikleriyle parmak ucunuza dünyayı taşıyabilen minimum çerçeveye sahip modeller ise bütünleşik olarak telefonunuzun ekranını avcunuzda tutmanızı sağlar. Üstten yalnızca küçük bir çentik ile ekrana uzanan çerçeve görünümüyle modern bir çizgiyi ortaya koyar. Akıllı telefon sektöründe fark yaratan Galaxy serisindeki modeller ağırlıklı olarak yuvarlatılmış köşelerle, ekran görünümünü bütünleşik kılarlar. Bu sayede hem ergonomik hem de fonksiyonel açıdan öne çıkan ekran standartları kullanıcılar ile buluşturulur. Samsung marka cep telefonları arasında sizin için uygun olan tasarım özelliklerine sahip modelleri incelemek üzere ürün kategorisine göz atabilir; beğendiğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz.

Samsung Cep Telefonu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Samsung Cep Telefonu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yapay zekâ teknolojisine sahip akıllı telefonlar, iş hayatından eğlence hayatına kadar birçok alanda insanların hayatına işlevsellik kazandırmaktadır. Bu yönden modern hayatın hızlı ve değişken çevre koşullarına ayak uydururken akıllı telefonlarımızdan beklediğimiz performans da oldukça önemlidir. Kullanıcılarının organize, planlı ve keyifli bir akıllı telefon kullanım imkanına sahip olmasını önemseyen Samsung markası, performans açısından yenilikçi dokunuşları modellerinden eksik etmiyor. Samsung cep telefonu fiyatları modellerin sahip oldukları donanım, yazılım, kamera, tasarım ve fonksiyonel özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan marka, farklı serilerde çok sayıda modeli piyasaya sunuyor. Hafıza özellikleri, modern dönemde cep telefonu kullanıcıları için önemli bir unsurdur. Uygulamalar, veriler, fotoğraflar, videolar ve müzikler için yeterli depolama alanına sahip olmak isteyenler için markanın 512 GB gibi oldukça geniş depolama alanı bulunan modelleri vardır. Daha minimal alanı kendisi için yeterli bulanlar için ise 16 GB dahili hafızaya sahip cep telefonu Samsung markasının modelleri arasında yer almaktadır. Samsung cep telefonu serileri içinde “akıllı telefon” grubunda olanlar, microSD hafıza kart desteği ile hafıza genişliğinin arttırılabilmesine de olanak tanımaktadır. Performans faktörünü etkileyen RAM ve işlemci donanımları, akıllı telefonlarda fark yaratan parçalardır. Samsung, cep telefonlarında kullanım hızını ve performansı büyük ölçüde etkileyen başarılı RAM ve işlemciler sunmaktadır. 1 GB ile 8 GB arasında değişen RAM özellikleri ve 8+8, 4+4 ve 2+2 gibi birimi 2.7 Ghz’e kadar yüksek performans gösteren işlemcileri ile Samsung cep telefonları günlük kullanımda zaman kaybetmeden uygulama yönetiminde kolaylık sağlarlar. Bağlantıdan ödün vermek istemeyen ve her an mobil veri kullanımında yüksek hıza sahip olmak isteyenler için markanın 4.5 G destekli mobil veri standartlarını taşıyan modelleri bulunmaktadır. Kullanıcılarının güvenliklerini de önemseyen Samsung markası, kullanıcı için cep telefonunu kişiselleştirebilme konusunda yenilikçi özellikler sunuyor. Parmak izi sensörü ve göz taramasına sahip modeller ile şifreniz sizsiniz. Parmak izinize veya gözlerinize duyarlı şifreleme sistemiyle tüm verileriniz emin ellerdedir.

Samsung Cep Telefonu Bakış Açınızı Değiştiriyor

Samsung Cep Telefonu Bakış Açınızı Değiştiriyor

Günlük yaşantımızın içinde tanıklık ettiğimiz anlar, manzaralar ve kişiler günün sonunda etrafımızda olmasa da akıllı telefonlarımız ile onları gittiğimiz her yere götürebilmemiz mümkün. Kamera donanımlarıyla profesyonel fotoğrafçılığı cebinize sığdırmayı başaran Samsung markası, detayları önemseyerek başarılı fotoğraf sonuçları elde etmenizi mümkün kılıyor. Samsung cep telefonu yeni modelleri arasında üstün teknolojik özellikler arz eden 4 arka kameraya sahip seçenekler yer almaktadır. Samsung A serisi cep telefonu grubunda yer alan bu modellerde 24 MP + 5 MP + 10 MP + 8 MP gibi oldukça yüksek çözünürlük standartlarına sahip kameralar, karşınızdaki görüntünün tüm ayrıntılarını cep telefonunuzda görselleştirmenizi mümkün kılıyorlar. Yapay zekâ özellikleriyle desteklenmiş görsel becerileri ile Samsung akıllı telefonlarında sekans için en uygun iyileştiriciler devreye girer ve başarılı çekimler elde edilebilir. Manuel olarak bir ayarlama yapmanıza gerek kalmadan yapabileceğiniz çekimlerle, profesyonel fotoğrafçılık yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Samsung cep telefonu serileri ön kameralarıyla da fark yaratan standartlar sunuyorlar. 24 MP’e kadar ön kameraya sahip modellerle çektiğiniz selfieler, sosyal medyanın konuşulan ismi olmanıza olanak tanıyor. Yüz güzelleştirme gibi otomatik düzeltme özellikleri içeren modeller minimal kusurları dahi algılayarak düzeltme yaparak başarılı selfieler yaratmanızı mümkün kılarlar. Günlük olarak akıllı telefon kullanımında kullanıcıların önemsediği bir diğer unsur da bataryalardır. Samsung’un güçlü bataryalarının Li-Ion pil gücüne sahip modelleri ile gün boyunca cep telefonunuzu kullanmaya devam ederken şarj etme ihtiyacınızı minimize edebilir, hızlı şarj fonksiyonuna sahip modellerle kısa sürede bataryanızı doldurarak kullanıma devam edebilirsiniz. Samsung cep telefonu en son modeli ile kablosuz şarj deneyimine yeni bir soluk getiriyor ve iki akıllı cep telefonu yalnızca birbirine temas ettirilmek suretiyle şarj paylaşımını mümkün kılıyor. Tüm bu yönleriyle markanın akıllı telefonları hayatınızı birçok alanda kolaylaştırabiliyor. Samsung cep telefonu modelleri fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak ve beğendiğiniz modeli satın almak üzere ürün kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Samsung
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alcatel (32)
Apple (311)
Casper (76)
Honor (57)
HTC (17)
Huawei (317)
Infinix (16)
LG (61)
Meizu (12)
Nokia (13)
Oppo (97)
Samsung (713)
Sony (17)
Vestel (91)
Xiaomi (298)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dahili Hafıza

(221)
(176)
(96)
(96)
(24)
(14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Garanti Türü

(652)
(61)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(126)
(111)
(94)
(77)
(52)
(47)
(46)
(43)
(31)
(17)
(14)
(13)
(13)
(8)
(6)
(5)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çift Hatlı

(431)
(282)
Başka bir kelime deneyin

Model

Galaxy A70 (41)
Galaxy A51 (40)
Galaxy A01 (38)
A71 (29)
Galaxy A10 (26)
Galaxy A50 (17)
Galaxy A9 (17)
Galaxy M20 (17)
Galaxy S20 (16)
Galaxy J8 (6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(99)
ve üzeri (142)
ve üzeri (145)
ve üzeri (147)
ve üzeri (150)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL