TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Honor, Cep Telefonu

için 49 sonuç bulundu.
Dahili Hafıza seçiniz

Öne Çıkanlar

Honor Cep Telefonu

2012 yılından itibaren dünya lideri olan Huawei, telekomünikasyon ve güncel teknoloji hususunda ve son zamanlarda cep telefonu piyasasında da adından oldukça fazla söz ettirmeye başlamıştır. Çinli şirket, Türkiye pazarında oldukça aktiftir. Sektörde adı oldukça bilinen Huawei dünya lideri olan akıllı telefon üreticisi olan firmalar arasında yer almaktadır. Yakınen teknoloji dünyasını takip edenler, firmanın son zamanlarda yakaladığı eşsiz satış grafiklerini bilirler. Küresel sektördeki dev isimler ile anılmak istenen Huawei, şimdiden hızlı bir atağa geçmiştir. Sahip olduğu potansiyel yadsınamayacak bir gerçektir. Üretiminde bulunduğu akıllı telefonlar ve teknolojik aletler ile akıllı telefon sektörünü domine etmeye başlamıştır. Üst segment ve gençlerin hedef kitlesi olduğu ve bu hedef kitleye özel ürettiği bir alt markaya sahiptir. Honor markası ile üretiminde bulunduğu akıllı telefonlar çokça ilgi çekmiş, beğeniye sunulmuştur. Küresel sektöre rakip firmalar arasından sıyrılarak giren Honor, adından çok bahsettirecek gibi duruyor.

Honor ile Farkı Hissedin

Honor ile Farkı Hissedin

Huawei Grubu’na ai tolan ve 2013 yılında kurulmuş olan Honor, bir dijital akıllı telefon markasıdır. Günümüzün teknolojisi ve güncelliği ile kurulan Honor, dijital hayatta yaşayan kullanıcıların isteklerine istinaden ve bunları karşılamak üzerine yaratılmıştır. Rakipsiz bir performansa sahip olmuştur. Hızla dünyanın her yerinde genç, dinamik ve yenilik belirleyici bir akıllı telefon markası haline gelmiştir. Genç, inovatif ve kaliteli olmak gibi ısrarcı bir politikası olan Honor, kullanıcının hayatına dinamiklik ile beraber yaratıcılık, realistlik ve canlılık kazandırmak için yüksek teknoloji, inovatif fonksiyon ve yüksek kullanıcı deneyimini getirmektedir. "Cesurlar için " mottosu doğrultusunda, Honor cep telefonu markası yüksek performanslı ve yüksek kullanıcı deneyimleri sunan, hareketlerden ilham alarak kreatifliği teşvik ettiren ve ideallerini gerçekleştirmek isteyen gençleri bu doğrultuda güçlendiren, güncel teknoloji ile optimizasyonu yapılmış ürünler aracılığıyla kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturuldu. Bunu yaparken Honor, bir farklılık getirmek istedi vee n büyük cesaret örneklerinden birini sergiledi ve müşterileri için en son teknolojileri ve güncellikleri yaşatmak için gerekli adımları atarak Honor’u başkalarından farklı kılmayı başardı. Mobil cep telefonlarını kişilerin hikayelerinden birer parça bulması için tasarlayan Honor, ilk telefonunu dört yıl önce çıkarttı. Vizyonu ve misyonu dünyanın tek tercih ettiği akıllı marka olmaktır. Honor akıllı telefon olarak trendlerde ilklere imza atmıştır.

Dinamik İnovasyonlarla Honor

Dinamik İnovasyonlarla Honor

En büyük stratejisinin tüketiciler olduğu söylenen Honor’un, büyük bir ölçüde Ar-Ge olanakları, yatırımları ve Ar-Ge patentleri bulunmaktadır. Akıllı telefon tasarımlarında ve güçlü donanım özelliklerinde her zaman farkedilecek bir düzeyde olan inovatif çizgisinihiçbir zaman bozmamıştır. Honor akıllı telefon, hammaddelerinde, işlemelerinde, üretimlerinde ve bunların imalatında, testleri ve depolarında her zaman sistematik olmuştur. kalite testleri ve ürün kontrol testleri ile prosedürleri yerine getirmek için şu zamana kadar gelmiş geçmiş en iyi ve en bilinen telekom operatörlerinden biri olan AT&T ile çalışmıştır. Honor, güncel teknoloji çağını atlayarak çevrimdışı kanallarda çok daha fazla geniş bir müşteri portföyüne hizmet edebilir. Ancak, Honor’un hedefi çevrimdışı ve geleneksel olan satış yaklaşımına sahip olmak değildir, tam tersine, temelinde çevrimdışı distribütörlere sahip iş modeli ile beraber uygulamalarına devam edecek ve tam arada kalmış olan orta seviyedeki kullanıcılarına üstün ürünler sunacaktır. Akıllı telefonlarındaki kaplama tarzı ve farkı ile kullanıcının beğenisine sunulan Honor, Honor cep telefonu nasıl diye düşünenler için aktaracak olursak, diğer akıllı telefon modellerinden farklı olarak yenilikçi ve dinamik tasarımı ile tasarlanmıştır. Üstün kamera performansı ile beraber birbirinden farklı videoları, hareket halindeki görselleri titreme engeli olmadan ve bunu çekiminize yansıtmadan kaydedebilir, hiçbir kayıp olmadan saklayabilirsiniz. Geniş depolama özelliği sayesinde hiçbir anınızı silmek zorunda kalmayacağınız her anınızı kaydedebileceğiniz bir akıllı cep telefonu modelidir. Ekran boyutunun genişliği ve ekran çözünürlüğü ile film izlemek, kaydettiğiniz videoları izlemek daha da keyifli olacaktır. Çizilmeye dayanıklı camı sayesinde her dayanıklı darbenin üstesinden geleceği gerçeği ise kullanıcıyı daima güvende hissettirecektir. “Honor alınır mı?” diye düşünenler için onları huzurlu hissettirecek bir akıllı cep telefonu olacağını ve güvenle satın alabileceklerini söyleyebiliriz.

Honor Modelleri, Fiyatları

Honor Modelleri, Fiyatları

Marka stratejilerinde her zaman tek kilit noktası “kullanıcı” olan Honor’un her zaman ve sürekli trend belirlemenin ve yenilikçiliğin önemini vurgulamaktadır. Biyonik çift kamera kullanan ilk telefon, çift lens kullanan ilk telefon, yapay zeka kullanan yani Magic Live System kullanan ilk telefona sahip olması gibi trendlerde önde gelen bir isim olduğunu bizlere tekrardan kanıtlamıştır. Honor, çift taraflı 2,5D kavisli cam ve 3D cam, ışık ile şekil kırılmasının tasarımdaki etkisiyle beraber en gelişmiş estetik trendini sunmuştur. Trend belirleyici yönünün dışında gençlerle telekomünükasyon kurmak için “Honor oyun”, "Honor müziği", "Honor Spor" ve "Honor fotoğrafçılık” gibi çok sayıda etkinlik, aktivite düzenlemektedir. Kullanıcı ile iletişimi, trend belirleyici özelliği gibi pek çok konuda hakimlik kurmayı başarmıştır. Honor akıllı saat seçeneklerinden akıllı bilekliklere kadar geniş bir ürün gamına sahiptir. Honor akıllı saatlerinin en büyük özelliklerinden biri ekran boyutunun genişliği ve ekran çözünürlüğüdür. Ekran teknolojisi olarak AMOLED kullanılırken dokunmatik ve kavisli olması da dikkat çekmektedir. Honor akıllı bileklik çeşitleri ise oldukça etkileyicidir. Kalp atış hızı sensörü bulunmaktadır. Geniş batarya kapasitesi ile kullanıcıyı yarı yolda bırakmayacaktır. Suya dayanıklılığı ile kullanıcıya güven vermektedir. Honor’un çapıcı modellerinin yanı sıra düşük fiyatıyla da göze çarpmaktadır. Ürün kalitesine ve kullanıcılara yaptığı hizmetlerine olan bağlılığı ile güven verici bir akıllı telefon modelidir. Honor’un her bütçeye uygun ve ulaşılabilir olması en dikkat çekici unsurlarından biridir. Cep Telefonu kategorisini ziyaret edebilir, farklı modellere göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Honor
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alcatel (28)
Apple (321)
Casper (82)
Honor (49)
HTC (16)
Huawei (294)
Infinix (17)
LG (55)
Meizu (15)
Nokia (12)
Oppo (86)
Samsung (680)
Sony (14)
Vestel (81)
Xiaomi (290)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dahili Hafıza

(15)
(13)
(12)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

(45)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(13)
(12)
(9)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Model

7S (13)
8C (9)
8S (7)
(5)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL