Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Cep Telefonu

için 28 sonuç bulundu.
Dahili Hafıza seçiniz

Honor Cep Telefonu

Cep telefonu modelleri, günden güne gelişen teknoloji ile birlikte oldukça geniş bir kullanıcı ağına sahip olması ile bilinir. Farklı yaş grupları tarafından da sıklıkla tercih edilen cep telefonu modelleri teknolojinin insan yaşantısı ile beraber harmanlanmasının en büyük kanıtıdır. Akıllı telefon piyasasında son derece güçlü bir payın sahibi haline gelen Honor telefon birbirinden etkileyici fiyatları ile adından söz ettirir. Gün geçtikçe daha da popüler hale gelen markanın üretimini sağladığı akıllı cep telefonları, sektörde yenilikçi tavırları ile göz doldurur. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren son derece güçlü bir kullanıcı kitlesine sahip olmayı başaran bu akıllı cihaz modelleri, orta segment için fazlasıyla yeterli teknik donanıma sahiptir. 16 GB ve 128 GB arası değişen hafızaya sahip olan cihaz çeşitleri, birbirinden farklı modelleri ile kullanıcıların hizmetine sunulur. Cihaz hakkında geniş kullanıcı kitlesine ve son derece can alıcı renklere sahip olduğunu söylemek mümkün. Eşsiz teknik özelliklere sahip olan bu akıllı cep telefon modelleri, aynı zamanda son derece güçlü kamera özelliklerini de bünyesinde barındırır. İşletim sistemi sayesinde rakiplerinin çok daha üzerinde bir performans izleyen Honor, batarya ömrü sayesinde kullanıcılara çok uzun süre dizi, film, video, oyun ve müzik izleme imkanı sunuyor. Siz de ürün hakkında çok daha kapsamlı bilgilere ulaşmak istiyorsanız, ürünün yer aldığı ürün sayfasını inceleyebilir, arzu ederseniz kullanıcı yorumlarını okuyarak ürün hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Uzun Batarya Ömrüne Sahip Honor Cep Telefonları

Uzun Batarya Ömrüne Sahip Honor Cep Telefonları

İyi bir akıllı telefonu satın almak isteyen kullanıcılar, çoğu zaman cihazın kamerasını inceleyip bir karara varır. Honor cep telefonu çoğu zaman yüksek çözünürlüğe sahip kamerası ile bilinir. Pek çok kullanıcının en çok tercih ettiği akıllı telefon markalarından biri olmayı başaran Honor, üretmiş olduğu akıllı cep telefonu çeşitlerinin yüksek çözünürlüğe sahip kamerası sayesinde kullanıcılarına kusursuz fotoğraf ve video deneyim hizmeti sunma amacındadır. Markanın üretmiş olduğu pek çok akıllı cihaz bünyesinde toplamda 2 adet arka kamera yer almaktadır. Bir adet de ön kameraya sahip olan Honor marka akıllı cihazlar, kamera açısından beklentileri karşılamaya yetecek bir performans izlemektedir. Bu akıllı cep telefonu serilerinin birincil arka kamerasının 20 MP çözünürlüğe sahip olduğunu söylemek mümkün. Düşük ışıklı alanlarda bile istenilen sonucu almaya sebep olan LED teknolojisi bu cihazda mevcuttur. Fotoğraf ya da videoların çekimi esnasında etrafta yer alan nesnelerin detaylarına daha da odaklanabilmek adına marka, piyasaya sürmüş olduğu bu cihaz serilerinde 1.8 genişliğine sahip bir diyafram aralığı kullanmaktadır. Bu sayede kullanıcılar çektikleri tüm fotoğraf ve videolarda detaylara odaklı bir çekim gerçekleştirebilir. PDAF teknolojisinden meydana gelen bir kamera özelliğine sahip olan markanın ürettiği bu seri, odaklanmayı bir üst seviyeye taşır. Bu teknoloji sayesinde kullanıcıların çekmek istediği fotoğraf ve videoların hızlı odaklanması, aynı zamanda son derece profesyonel görünmesi de mümkün hale gelir. Pek çok kullanıcı, fotoğraf ya da video çekerken arka planın buğulu görünmesini arzu eder. Bu isteğe sahip tüm kullanıcıların tercihi haline gelebilecek olan markanın üretmiş olduğu akıllı telefon serisi, aynı zamanda fotoğraf ya da videolar içindeki nesnelerin netlik oranını artırır. Bokeh portre moduna sahip olmasının yanı sıra bu akıllı cep telefonu serisinin kamerası panorama çekimine de son derece elverişli bir performans izler. Kullanıcıları son derece memnun edecek kamera özellikleri arasında, zamanlayıcı ya da HDR gibi detaylar da yer alır. Kullanıcılar, çektikleri fotoğraf ya da videoların nerede çekildiğini merak ediyorsa marka bu seride, coğrafi konum etiketleme özelliğini de diğer kamera özelliklerinin beraberinde sunmayı amaçlar. Gülümseme yakalama kamera özelliğine de sahip olan bu akıllı cihaz sayesinde selfie çekmekten hoşlanan tüm kullanıcıları keyifli bir fotoğraf deneyimi bekliyor.

Honor Cep Telefonları ile Keyifli Kamera Deneyimi

Honor Cep Telefonları ile Keyifli Kamera Deneyimi

Marka, üretmiş olduğu akıllı cep telefonu modellerinin eşsiz çözünürlüğe sahip kamera özellikle ile bilinir. Marka, piyasadaki rakiplerini fazlasıyla zorlayacak, rekabet ortamını iyice hissettirecek cinsten kamera çözünürlüklerine sahip cihazları kullanıcıların beğenisine sunar. Video kayıtlarını bir üst kaliteye çıkarmayı hedefleyen markanın üretmiş olduğu akıllı cihazlar, optik görüntü sabitleyici özelliğe sahiptir. Honor akıllı telefon çeşitlerinin kameraları video özelliği kısmında kullanıcılarına birden fazla avantaj sağlamayı amaçlar. 60 FPS ve 1080p Full HD çözünürlükten meydana gelen cihaz kamerası, buna ek olarak tüm videoları slow motion çekme özelliğine sahip. Yavaş çekim özelliği sayesinde cihaz, kullanıcılarına eşsiz bir video avantajı sağlamaktadır. Honor telefon çeşitleri arasında yer alan cihazın kamerasının diğer bir özelliği ise ikinci arka kameraya sahip olmasıdır. 2 MP çözünürlüğe sahip olması ile bilinen ikinci arka kamera derinlik özelliği sayesinde cihazın eşsiz bir çekim gücüne sahip olmasına olanak sağlar. Selfie çekmekten son derece keyif alacak kullanıcıların seveceği bir cihaz olmayı başaran bu ürün, 16 MP çözünürlüğe sahip bir ön kameradan meydana gelmektedir. Aynı zamanda cihazda bulunan portre modu sayesinde ön kameradan dahi kusursuz fotoğraf ve videolar çekebilmek son derece mümkün. Honor akıllı cihazlar bünyesinde optik görüntü sabitleyici harici, kullanıcılara son derece keyifli bir kamera deneyimi sağlamak amacıyla yavaş çekim özelliği de yer alır. Bu kamera özelliklerine ek olarak cihaz bünyesinde kullanıcıların kamera deneyimini bir üst seviyeye çıkarmayı başaran bir diğer seçenek ise dijital görüntü sabitleyici olmasıdır. Birden fazla arka kameraya sahip olması ile ünlenen Honor marka akıllı cep telefon ve aksesuarları , kullanıcıların her biri birbirinden net fotoğraf ve video çekmesini amaçlar. Yapay zeka algılama özelliğini de üretmiş olduğu akıllı cep telefonu bünyesinde barındıran marka, fotoğraf çektiğiniz alanda bulunan tüm nesneleri en detaylı bir biçimde algılamaya yardımcı olur. Markanın üretmiş olduğu akıllı cep telefonlarında bulunan ve kullanıcıların son derece dikkatini çeken bir diğer özellik ise panorama kayıt seçeneğidir. Panorama kayıt özelliği sayesinde kullanıcılar diledikleri tüm fotoğrafları birleştirebilir.

Yenilikçi Duruşu ile Adından Söz Ettiren Honor Cep Telefonları

Yenilikçi Duruşu ile Adından Söz Ettiren Honor Cep Telefonları

Kullanıcılar kendilerine bir akıllı telefon satın almadan önce kamerası kadar telefonun tasarımı ile de yakından ilgilenir. Honor marka cep telefonları eşsiz tasarımlara sahip olması ile bilinir. Birbirinden ilgi çekici modellerden meydana gelen Honor telefon modelleri kendi segmentinde oldukça başarılı bir performansa sahiptir. Birbirinden ilgi çekici telefon tasarımları ile ünlenen marka aynı zamanda son derece trend renklerden meydana gelen akıllı cep telefonu koleksiyonuna da sahip olması ile bilinir. Markanın ürün koleksiyonunda kullanmayı tercih ettiği renkler arasında genel olarak okyanus mavisi, siyah, mint yeşili ya da inci rengi yer almaktadır. Son derece sevilen bu renkler, telefonun bambaşka bir hava içine girmesini sağlar. Markanın üretmiş olduğu ürün grubu hakkında son derece minimal dokular barındırdığını söylemek mümkün. Modern bir duruş sergileyen markanın telefon çeşitleri, ortalama 160 mm boya sahiptir. Ergonomik kullanımın temellerini oluşturan markanın akıllı cep telefon modelleri ortalama olarak 7 ila 8 mm arası bir kalınlıktan meydana gelmektedir. Honor cep telefonu modelleri tüm kullanıcıların ortak zevkine uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Markanın ürettiği akıllı cihazların genel anlamıyla çok hafif olduğu söylemek mümkün. Ayrıca markanın pek çok ürünü yaklaşık olarak 170 ila 180 gram arası değişkenlik gösteren, son derece hafif bir ağırlığa sahip olması ile bilinir. Ekran boyutu ile paralel olan bu ağırlık, kullanıcıların ürünü rahatça taşımasına olanak sağlar. Kullanıcıların bir akıllı cep telefonu satın almadan önce güvenlik konusunu da merak ettiklerini belirtmekte fayda var. Bu sebeple marka, üretmiş olduğu cep telefonu çeşitlerinin her birine parmak izi okuyucu özelliğini entegre eder. Bu sayede kullanıcıların kişisel bilgilerinin korunması ve kullanıcıların güvenliği büyük bir oranda sağlanmış oluyor. Honor marka cep telefonlarının bir başka özelliği ise Android işletim sisteminden meydana gelmesidir. Cihazlarında Android işletim sisteminin 8.1 Oreo sistemini kullanmayı tercih eden marka, çeşitli güncellemelere açık bir halde kullanıcı hizmetine sunulur.

Uzun Ömürlü Honor Cep Telefonu

Uzun Ömürlü Honor Cep Telefonu

Son yıllarda en popüler akıllı cihazlardan biri olmayı başaran akıllı cep telefonları, her geçen gün birbirinden yeni ürünleri piyasaya sunar. Kullanıcılar tarafından büyük bir keyifle tercih edilen markalardan biri olmayı başaran Honor telefon özellikleri bakımından da son derece kapsamlı olması ile bilinir. Markanın üretmiş olduğu akıllı cep telefonu modellerinin genel olarak zarif bir duruşa sahip olduğunu söylemek mümkün. Markanın akıllı telefon modelleri 720 x 1440 HD+ ekran çözünürlüğü özelliğini bünyesinde barındırır. Honor dokunmatik telefon özelliğine sahip ürünler ürettiğinden dolayı çoğu zaman cihazlarına multi touch özelliği entegre eder. Multi touch özelliği, kullanıcıların bu akıllı cep telefonu modellerine birden fazla kez aynı anda dokunma imkanı sağlar. Kullanıcıların bu üstün özellik sayesinde zamandan tasarruf sağlayacağına inanan marka, yüksek çözünürlükten meydana gelen ekran oranına sahiptir. Cihazların çoğunun ekran oranı 18:9 olarak ifade edilmiştir. Bu yüksek ekran çözünürlüğü ve ekran oranına sahip olan cihazlar yardımı ile kullanıcılar, diledikleri dizi, film ya da videoyu gönül rahatlığı ile yüksek kalitede izleyebilir. Kullanıcıları memnun eden bir diğer özellik ise cihazda, kapasitif ekran bulunmasıdır. Kapasitif ekran sayesinde markanın bu akıllı dokunmatik cep telefonu modellerinin ekranlarına yalnızca parmak ucu ile dokunduğunuzda tepki verir. Bu özellik ile beraber cihazın çantada ya da elde taşınma esnasında meydana gelebilecek istem dışı herhangi bir dokunma ya da hareket engellenmiş olur. Markanın üretmiş olduğu akıllı cep telefon modelleri genel olarak uzun batarya ömrüne sahip olması ile bilinir. Uzun bir batarya ömrüne sahip olan bu akıllı telefonlar ile kullanıcılar diledikleri oyunu telefonlarına indirip uzun bir süre şarj sorunu yaşamadan oynayabilir. Uzun batarya ömrünün kullanıcılara sunduğu bir diğer avantaj ise uzun süreli dizi, film ya da video izleyebilme olanağıdır. Eğer uzun kullanım sonucu markanın akıllı cep telefonlarının pili biterse, hızlı şarj özelliği sayesinde dilediğiniz her an akıllı cihazın şarj olmasını sağlayabilir, uzun batarya ömrünün tadını çıkarabilirsiniz.

Bütçe Dostu Honor Cep Telefonları

Bütçe Dostu Honor Cep Telefonları

Marka, üretmiş olduğu akıllı cep telefonlarının kalitesi ile bilinir. Akıllı telefon satın almayı arzu eden kullanıcılar genel olarak cihazın batarya ömrü ile yakından ilgilenir. Markanın üretmiş olduğu pek çok akıllı cep telefonu serisi 3400 mAh batarya kapasitesine sahip olması ile bilinir. Marka kullanıcıların hizmetine sunduğu ürünlerde genel olarak Lithium Polymer batarya teknolojisini kullanmıştır. Honor telefon kullananlar cihazda 5V/2A şarj desteği ile tanışır. Bu destek sayesinde kullanıcılar, cihazın şarj yüzdesi azaldığı andan itibaren hızlı şarj etme olanağı ile karşılaşır. Cihaz ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer özellik ise Micro- USB çıkışına sahip olmasıdır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, akıllı cihazlarını ister araba ister bilgisayar bünyesindeki USB girişi yardımı ile şarj edebilir. Kullanıcılar arzu ederse bu özellik beraberinde cihazlarını powerbank ile de şarj edebilir. Kullanıcılar markanın üretimini gerçekleştirdiği akıllı cihazların genel fiyatlarını da merak eder. Honor telefon modelleri ve fiyatları göz önünde bulundurulduğu zaman genel hatlarıyla son derece bütçe dostu olarak adlandırılabilir. Kullanıcılar için bir akıllı cep telefonunda önemli olan bir diğer özellik ise cihazda ayrılan hafıza alanıdır. Genel olarak marka, üretmiş olduğu akıllı cep telefonları seçeneklerinde her kullanıcının isteğine uygun olarak hafıza alanı ayırır. 128 GB hafıza alanına kadar geniş bir seçenekten meydana gelen bu akıllı cihaz modelleri, geniş hafıza alanı sayesinde kullanıcıları memnun etmeyi amaçlar. Bu birbirinden geniş hafıza alanı özelliğine sahip olan akıllı cep telefonları yardımıyla kullanıcılar, diledikleri uygulamayı telefonlarına indirebilir, birbirinden eşsiz fotoğraf ve videoları anılarına kaydedebilir. RAM konusunda da oldukça gelişmiş olan Honor akıllı cep telefonu seçenekleri, 3 GB bellek kapasitesine sahiptir. Cihazda bulunan bir diğer özellik ise, gelişmiş kamera özelliklerinin getirisi olan yapay zeka algılama özelliğidir. Bu yapay zeka algılama özelliği sayesinde kullanıcılar çekmiş oldukları tüm fotoğraf ve videolarda karanlık ortamda olsalar dahi yüz tanıma sistemini etkin bir biçimde kullanabilir.

Yenilikçi Tutumu ile Honor Cep Telefonları Tercih Sebebi

Yenilikçi Tutumu ile Honor Cep Telefonları Tercih Sebebi

Son derece hafif ve zarif tasarımı sayesinde adından söz ettiren markanın üretmiş olduğu akıllı telefon çeşitleri, kullanıcılara birbirinden farklı alternatif sunmayı amaçlar. Sağlık açısından da son derece kullanıcı dostu bir izlenim vermeyi başaran marka, düşük sar değeri sayesinde kullanıcıları olabildiğince radyasyona maruz bırakmayı engeller. Markanın üretimini sağladığı akıllı cep telefonları, birbirinden eşsiz tasarımlar aracılığı ile meydana gelir. Markanın tüm akıllı cep telefon alternatifleri cepte ya da elde rahatlıkla taşınması ile bilinir. Birbirinden hafif ağırlıklara sahip olan cihazlar kullanıcılara son derece rahat bir tutuş konforu sağlar. Bu kadar hafif olması nedeniyle markanın akıllı cep telefon çeşitlerini dilediğiniz her an ister elinizde ister küçük bir cüzdanda çok rahat bir biçimde taşıyabilir, ürünün hafif oluşunun keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca cihazın kullanıcılar tarafından bilinmesi gereken bir diğer özellik ise ürünün çizilmeye son derece dirençli camdan meydana gelmesidir. Markanın akıllı cep telefonu modelleri, çizilmeye karşı oldukça direnç gösteren camları sayesinde cihazın herhangi bir çanta ya da belli başlı objeler tarafından bir hasar almadan uzun bir süre kullanılır. Ürün grubunun tasarımı da kullanıcılar tarafından bu akıllı cep telefon çeşitlerinin tercih edilmesine imkan sağlar. Çerçevesiz tasarımdan meydana gelen serilere sahip olması ile bilinen marka, bu sayede ekran boyutunun üzerinde bir performans sunar. Cihazın geniş ekranı sayesinde kullanıcılar arzu ederlerse dizi, film ya da müzik videoları izleyebilir, birbirinden farklı oyunlar oynayabilir. Honor telefon fiyatları kullanıcılar tarafından son derece önemsenen bir konudur. Genel anlamda bütçe dostu fiyatlar ile adından söz ettiren marka, geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olması ile bilinir. Sahip olduğu özellik bakımından cihaz tam anlamıyla bir fiyat performans ürünü olarak adlandırılır. Siz de markanın üretmiş olduğu birbirinden farklı akıllı cep telefonu modelini incelemek isterseniz ürünün yer aldığı ürün sayfasına göz atabilirsiniz. Arzu ederseniz ürünleri daha önceden satın alan kullanıcıların yapmış olduğu Honor telefon yorum kısmını inceleyebilir, kendinize en uygun Honor marka akıllı cep telefonunu satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Honor
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alcatel (27)
Apple (510)
Casper (73)
Elephone (23)
Hiking (19)
Honor (28)
Huawei (350)
Infinix (16)
LG (67)
Oppo (235)
Poco (64)
Reeder (69)
Samsung (887)
Tcl (25)
Tecno (29)
Vestel (55)
Xiaomi (491)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dahili Hafıza

(10)
(6)
(6)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

(27)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(12)
(6)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Model

8S (9)
7S (6)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL