Motorola Cep Telefonu

Telekomünikasyon sisteminin önemli bir parçası ve tüketicilerin değerli iletişim araçları olarak cep telefonları, çağdaş dönemde sahip oldukları fonksiyonlarla değişen çevre şartlarına uyumumuzu arttırıyorlar. Motorola cep telefonu modelleri başarılı donanım ve yazılım özellikleriyle aynı zamanda günlük hayatı renkli kılıyorlar. Motorola akıllı telefon seçeneklerine markanın ürün kategorisinde göz atabilirsiniz.

Motorola Cep Telefonu ile Çağa Ayak Uydurun

Motorola Cep Telefonu ile Çağa Ayak Uydurun

Üretim tekniklerinin gelişimi, cep telefonlarında sınırsız tasarım opsiyonlarının ortaya çıkmasını sağladı. Bu gelişime paralel olarak Motorola cep telefonu modelleri de tasarım özellikleriyle yenilikçi görünümlerle karşımıza çıkmaya başladı. Sadeliğin, hafifliğin ve inceliğin teknolojik araçlarda önemli dizayn özellikleri olduğunu bilerek; ürettiği akıllı telefon serilerinde bu standartları benimseyen Motorola ergonomik açıdan verimli modelleri piyasaya sunuyor. Z, E ve G olmak üzere üç farklı seride farklı görünümler sunan ancak her seride tutuş ve kullanışlılık açısından üstün performans gösteren modeller yaratan Motorola’nın renk seçenekleri de kişisel zevklere göre çeşitlilik gösteriyor. Metalik çerçeve ve arka kapağa sahip modellerde ay grisi, parlak altın, bulut mavisi, süper siya gibi markanın özgün renkleri dikkat çekiyor. Motorola akıllı telefon modelleri arasında Z serisine ait seçenekler arka kapaklarında keskin çizgileri ortaya koyarken, E ve G serisindeki alternatifler ise ağırlıklı olarak oval hatlar ve yuvarlanmış köşelerle öne çıkıyor. Modellerde yer alan arka kapağa entegre hoparlör yuvası ise bütünleşik görünümün kreatif tamamlayıcısı oluyor.

Motorola Cep Telefonu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Motorola Cep Telefonu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Akıllı telefon kullanımında tüketicilerin önem verdiği çeşitli fonksiyonlar vardır. Bunlar modellerin fiyatlarına ve kullanım standartlarına etki ederler. Motorola cep telefonu fiyatları da sahip oldukları fonksiyonlara ve donanımlara göre farklılık göstermektedir. Dahili hafıza, akıllı telefonlarda ne kadar büyüklükte veri depolanabileceğini belirler. Markanın 64 GB’a kadar dahili hafızaya sahip alternatifleri mevcuttur. MicroSD kart desteğine sahip modellerde bu depolama alanı 2 TB’a kadar genişletilebilmektedir. Kullanım performansına etki eden faktör olarak RAM ise Motorola cep telefonu modellerinde 4 GB’a kadar çıkmaktadır. Yine hız performansını belirleyen unsurlardan birisi olarak işlemcilerde ise marka 2.2 GHz’ye kadar 8 çekirdekli CPU gibi hızlı donanımları kullandığı modelleri piyasada tüketicilerle buluşturmaktadır. Motorola akıllı telefon fiyatları kullanım özelliklerini etkileyen bu donanımsal faktörlerin yanı sıra batarya ve ekran özelliklerine göre de değişkenlik göstermektedir. 5000 mAh’a kadar kapasiteli pillere sahip modeller, günlük kullanımda şarjı bitmeden uzun süre kullanılabilmektedir. Öte yandan TurboPower şarj özelliğine sahip alternatifler ise yalnızca 15 dakika gibi kısa sürede şarj edildiklerinde, 6 saate kadar konuşma süresi sağlamaktadır.

Motorola Cep Telefonu ile Gerçekliği Ekranınıza Taşıyın

Motorola Cep Telefonu ile Gerçekliği Ekranınıza Taşıyın

Karşılaştığınız benzersiz manzaralar ve kayıt altında tutmak istediğiniz özel anlar için sürekli olarak yanınızda taşıdığınız akıllı telefonun kamera özelliklerinin yüksek olması önemli bir avantajdır. Motorola dokunmatik cep telefonu seçeneklerinde unutulmaz anları, ekranınızda ölümsüz kılabileceğiniz başarılı kamera özellikleri yer almaktadır. 13+13 MP’e kadar çözünürlüğe sahip çift arka kameralı modeller, otomatik derinlik ayarlama sensörleri ile estetik açıdan tüm ayrıntıların görüntülenebildiği fotoğraflar çekmenize olanak tanır. 8 MP çözünürlükteki ön kamerayla ise büyüleyici selfieler çekebilir, güzelleştirme moduyla kusursuz öz çekimler yapabilirsiniz.5.5 inçe kadar ekran genişliğine sahip modeller arasında FullHD çözünürlükte videolar izlenebilmekte ve fotoğraflar yüksek görüntü kalitesiyle görüntülenebilmekte. Corning Gorilla Glass cam taşıyan Motorola cep telefonu modelleri suya, çizilmeye, darbeye ve toza karşı yüksek direnç göstermektedir. Son çıkan Motorola cep telefonu modellerini keşfetmek ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için markanın ürün kategorisini inceleyebilirsiniz.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Aradığınız kelimeye / kritere uygun bir sonuç bulunamadı.
  • Başka bir kelime ile arama yapabilir,
  • Kategorilere göz atabilir,
  • Arama kriterlerinizi değiştirebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Motorola
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL