Filtreleri Temizle
Marka
Alcatel

Kategoriler

Marka

Xiaomi (454)
Samsung (639)
Apple (325)
Oppo (149)
Huawei (74)
Poco (34)
Realme (98)
Infinix (27)
Reeder (104)
Tecno (75)
Casper (32)
Vivo (28)
Omix (25)
Tcl (23)
Vestel (22)
Hiking (13)
Başka bir kelime deneyin

Dahili Hafıza

(4)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Bellek Kapasitesi

(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Model

(4)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Çift Hatlı

(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (1)
4 yıldız ve üzeri (1)
3 yıldız ve üzeri (1)
2 yıldız ve üzeri (1)
1 yıldız ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Cep Telefonu

için 8 sonuç bulundu.

Alcatel Cep Telefonu

Akıllı telefonlar gelişen teknolojiye en hızlı entegre olan teknolojik ürünler arasında yer almaktadır. Yaşantınızı kolaylaştıran ve eklentileriyle daha eğlenceli hale getiren akıllı telefonlar içerisinde öne çıkan modelleri kullanıcılarıyla buluşturan Alcatel cep telefonu çeşitleri bulunuyor. Özgün tasarımları, dayanıklı yapıları ve yüksek performans konfigürasyonlarıyla öne çıkan Alcatel akıllı telefon çeşitleri cep telefonu anlayışınızı baştan aşağı yenileyecek. Kişisel beklenti ve isteklerinize yanıt veren Alcatel akıllı cep telefonu ilgi çekici tasarımlarıyla karakteristik özelliklerinizi ortaya koyuyor. Zengin renklerde, ekran büyüklüklerinde ve tasarım özellikleri ile bir arada buluşan Alcatel telefonlar oval hatlarda akla gelen ilk modeller arasında bulunuyor. Tek elinizle rahatlıkla tutarak kullanabileceğiniz cihazları uzun saatler boyunca kullansanız dahi elinizde ağrı veya sızı hissetmezsiniz. Farklı ekran genişliklerinde tercih edebileceğiniz Alcatel cep telefonu modelleri özellikle de yüksek dayanıklılık özellikleriyle öne çıkmaktadır. Zorlu şartlar altında dahi darbelere karşı yüksek dayanıklılık performansı ortaya koyan Alcatel akıllı telefonlar uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Dokunmatik ekranlı akıllı telefonlar yerine daha geleneksel yapılara eğilmek istediğinizde bunu muhteşem bir şekilde yerine getiren Alcatel, ergonomik ve kullanımı kolay tuşlarıyla iletişim görevini yerine getiriyor. Ergonomik tasarımlarıyla kapağı açtığınızda geniş ekranı ve kolaylık anlaşılır tuşlara sahip Alcatel akıllı telefonlar içerisinde metalik altın, barut, siyah, beyaz, gri veya gümüş gibi çok sayıda özgün renk seçeneği bulunuyor. Klasik akıllı telefon görünümü arzulayanları zarif ve kullanışlı tasarımla buluşturan Alcatel cep telefonu modellerini satın alabilmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Alcatel Telefon Çeşitleri ile Kolay Kullanım Fırsatı

Alcatel Telefon Çeşitleri ile Kolay Kullanım Fırsatı

Akıllı telefonlar günümüzde standart arama veya mesajlaşma gibi işlevlerin yanı sıra sosyal medya aplikasyonlarıyla eğlence ortamı da yaratmaktadır. Akıllı telefonlarda ekran büyüklükleri, grafik yapıları, yazılım ve kameralar tüketicilerin en fazla dikkate aldığı faktörler içerisinde yer alabiliyor. 5.5 inçe kadar farklı ekran büyüklüklerinde telefonlar üretmekte olan Alcatel, ekran genişliğinin yanı sıra kolay ve anlaşılır arayüzüyle de beklentilerinizi karşılıyor. 720 x 1440 piksel HD+ ekran kalitesine sahip akıllı telefon çeşitlerinde yüksek grafik konfigürasyonları gerektiren oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Farklı beklentilere hitap edecek donanım özellikleri bulunduran Alcatel cep telefonu fiyatları bütçenize uygun satın alımlar yapmanızı kolaylaştırıyor. En yaygın akıllı telefon üreticileri arasında bulunan Alcatel, şık ve özgün tasarımlarıyla birlikte işlevsel yapılarıyla da öne çıkmayı başarmaktadır. Standart telefon modellerinin yanı sıra kapaklı modellerle de büyük bir ilgi görmeyi başaran Alcatel, yüksek işlevsellik kapasiteleriyle öne çıkıyor. Yeni nesil teknolojinin beraberinde kazandırdığı özellikleri bir araya getiren firma, dijital dünyanın sunduğu avantajları da etkili bir şekilde kullanmanızı mümkün hale getiriyor. Alcatel ilk cep telefonu 1998 yılında çıkarmış ve yüksek pil ömrüyle uzunca bir süre isminden söz ettirmeyi başarmıştır. Gençlere ve yaşlıların beklentilerine hitap edecek nitelikte tasarım ve donanımlara imza atmayı başaran Alcatel, uzun ömürlü ve bütün şartlar altında kusursuz bir şekilde kullanılabilen akıllı, tuşlu veya kapaklı telefon çeşitlerine ev sahipliği yapıyor. Yaşlıların beklentilerine hitap edecek Alcatel cep telefonu eski modeller büyük tuşlar ve kolay anlaşılır ara yüzlere sahiplerdir. Ekranı daha da okunabilen telefon modellerini üretmekte olan Alcatel, kullanım gereksinimlerine bağlı olarak tercih edilen bu cihazlarda yüksek batarya kapasitesi ve tasarruflu tasarımlar kullanıyor. Uzun süreli kullanımı mümkün hale getiren Alcatel akıllı telefonlarının bekleme süreleri günlerce sürebilmektedir. Yakınlarınızla saatler boyunca kesintisiz bir şekilde konuşabileceğiniz bu çeşitler klasik görünümleriyle akıllı telefon kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarıyor.

Alcatel Telefon Modellerindeki İşlevsel Tasarımlarını Keşfedin

Alcatel Telefon Modellerindeki İşlevsel Tasarımlarını Keşfedin

Akıllı telefonların insan hayatının içerisine girmeye başladığı ilk yıllarda büyük bir yaygınlıkla kullanılmakta olan tuşlu veya kapaklı telefon çeşitlerini günümüz teknolojisiyle harmanlamayı başaran Alcatel, gelenekselden vazgeçemeyenlerin beklentilerini karşılıyor. Telefonları temel bir iletişim aracı olarak kullanmakta olan kişileri işlevsel ve güncel teknolojilerle buluşturan Alcatel telefon; radyo, ses kaydı, müzik dinleme, fotoğraf ve video çekebilme imkanı sağlamaktadır. USB veya Bluetooth gibi yeni nesil hızlı bağlantı özelliklerine sahip Alcatel cep telefonu yorumları noktasında da kullanıcılarından tam puan aldığını ortaya koyuyor. Hafıza kartı desteğine sahip olduğundan dahili hafızanızın yetersiz kaldığı durumlarda telefonunuzdaki arşivleri hafıza kartlarına aktararak daha rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Cep telefonunuzdaki müzikleri, görselleri ve videoları hafıza kartlarınıza transfer ederek telefonunuzu daha esnek bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Uzun konuşma süresi, anlaşılır arayüzü ile iş telefonu olarak da tercih edilen Alcatel cep telefonu eski modelleri Li-lon veya Li-Pro imzalı bataryalara sahiplerdir. Gün içerisinde uzun saatler boyunca kullandığınızda dahi birkaç gün dayanabilen bataryalara sahip Alcatel telefonlar, gün içerisinde iletişiminizin kopmasını ortadan kaldırıyor. 4G modunda ortalama 420 saat, 3G modundaysa 450 saate kadar bekleme sürelerine sahip Alcatel telefonlar hafıza noktasında da kullanıcı beklentilerini karşılıyor. Geniş hafıza seçenekleriyle telefonunuzdaki içerikleri arşivleyebileceğiniz tuşlu telefonlar akıllı telefonlarda istenmeyen veya gereksiz özellikleri bulundurmazlar. Teknolojik donanımlara bağlı olarak kamera, Bluetooth, titreşim, müzik çalar ve oyun gibi özellikler taşıyan eski modeller renk ve tasarım detaylarına göre de farklılık göstermektedir. Kolay okunabilen ekran büyüklükleri kısıtlı özellikler sağlamasına rağmen çok daha kullanışlı olabilmektedir. Arama veya mesaj gönderme gibi teme aktivitelerini yerine getirmekteyken şarjını uzunca bir süre koruyabilen telefonlar 3 ila 5 gün arasında şarj edilmeden de kullanılabilmektedir. Arka plan uygulamalarının bulunmaması sayesinde şarj ömrü yeterli olan Alcatel telefonların fiyatları da makul düzeylerde olmaktadır. Bütün dönemlerde ilgiyle tercih edilen, son derece kolay bir şekilde kullanılabilen Alcatel telefonlar yüksek kaliteyi sıradışı tasarımlarla bir arada buluşturuyor. Eşsiz özellikleri ve kaliteli malzemeleri çok sayıda model seçeneğinde vadeden telefonlar geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir.

Alcatel Telefon ile Aradığınız Kolayca Bulun

Alcatel Telefon ile Aradığınız Kolayca Bulun

Görselliği ve performansı bakımından etkileyici serilere ev sahipliği yapan Alcatel, her yaş ve zevke hitap edecek ürün gamıyla beklentileri karşılamaktadır. Kapaklı veya düz kasa modelleriyle kullanıcılarına alternatifler vadetmekte olan Alcatel, zarif ve şık görüntüsüyle de büyük bir keyif sunuyor. Ergonomik yapıları ve hafif tasarımlarıyla yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz tuşlu telefonlarla aynı anda pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kolay anlaşılan menü tasarımlarıyla aradığınız işlemlere hızlı bir şekilde erişim sağlayabileceğiniz cep telefonları içerisinde özel dosyaları, fotoğrafları ve müziklerinizi rahatlıkla arşivleyebilmenizi mümkün hale getiriyor. Telefonlar, birinci sınıf kaliteden üretilerek uzun yıllar boyunca ilk günkü görüntüsünü ve performansını korumaya devam ederler. Uzun süreli kullanımlar sonucunda dahi kasma veya donma problemlerini önleyen telefonlardaki USB girişleriyle de bilgisayar veya tabletlerle bağlantı kurulabilmektedir. Çift hat özelliğiyle iş hayatındaki kişilere büyük kolaylıklar sağlayan Alcatel cep telefonu özellikleri profesyonel yaşantılara katkı sağlayacak pek çok unsurlar taşımaktadır. Yumuşak tuş takımlarıyla parmaklarınızı acıtmadan uzunca bir süre kullanabilme olanağı sağlayan cep telefonları çalar saat, hesap makinesi ve yeterli düzeydeki mobil hızlarıyla uzun saatler boyunca iletişim kurabilmenize yardımcı oluyor. Kulaklık çeşitleriyle uyumlu çalışmaları nedeniyle istediğiniz bütün noktalarda müzik dinleme keyfi yaşayabileceğiniz telefonlar uzun pil ömürleri sayesinde uzun soluklu seyahatlerde en büyük yardımcılarınız konumunda olabiliyorlar. Alcatel büyük tuşlu cep telefonu ile tuşları rahatlıkla kullanabilir ve mesajlarınızı hızlı bir şekilde yazabilirsiniz. Yumuşak tuş takımlarıyla basmaktan keyif alacağınız modeller muhteşem bir kullanım rahatlığı vadetmektedir. Kapaklı kasa tasarımlarına sahip çeşitlerde kapak kapalıyken dahi gelen çağrıları veya mesajları görüntüleyebilirsiniz. Kapağı kaldırdığınız anda çağrıları yanıtlayabileceğiniz telefonlarda mesaj veya güncelleme bildirimlerini de görüntüleyebilirsiniz. Model özellikleri ve teknik güçleri değişiklik göstererek farklı beklenti ve bütçelere hitap eden tuşlu telefonlar günlük hayatınızı kolaylaştırıyor. İş için ikinci bir telefona ihtiyacınız olduğunda uzun süreli konuşma kapasitelerine sahip telefonlar ile süreci çok daha etkili ve sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

Alcatel Telefon Hayatınızı Kolaylaştırır

Alcatel Telefon Hayatınızı Kolaylaştırır

Temel özellikleri yerine getiren telefonlar günlük iş yaşantısında ikinci bir telefon olarak değerlendirilebilmektedir. Üretimindeki malzemelerle uzun süreli kullanım imkanı sağlayan telefonlar zengin donanım ve güçlü pil yapılarıyla aradığınız ihtiyaçları karşılıyor. İşlevsel yapıları kadar estetik tasarım seçenekleriyle de öne çıkan telefonlar içerisinde teknolojinin beraberinde getirdiği birçok yenilik de yer alabiliyor. Görsel ve performans noktasında etkileyici unsurları bir arada buluşturan telefonlar bütün yaş ve zevklere hitap edecek ürünleriyle öne çıkıyorlar. Ergonomik yapısının yanı sıra hafif tasarımıyla da cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz telefonlar ile aynı anda çok sayıda işlemi yerine getirebilirsiniz. Telefon ev aksesuarları tercihlerinde bulunacağınızda ilk etapta işletim sistemi ve işlemci hızını ön planda tutuyor olabilirsiniz. Bu iki özellik telefonunuzun hızını belirleyen temel faktörler arasında bulunmaktadır. Alcatel telefon çeşitleri güçlü işlemci hızlarıyla gerçekleştirmek istediğiniz temel işlemlerde herhangi bir kasma veya donma gibi sorunlar yaşatmıyor. Aynı anda pek çok işlemi tamamlayabilmenizi mümkün hale getiren aygıtlar kaliteli malzemelerle üretildiğinden ilk günkü performansını uzun yıllar boyunca koruyabilmektedir. Gün içerisinde iletişimsiz kalmamak için dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisi de batarya kapasitesi olmaktadır. Pil seviyesi tam doluma ulaştığında gün içerisinde şarj problemi yaşamayacağınız telefonlarıyla gönül rahatlığıyla konuşabilir veya mesajlaşabilirsiniz. Telefon çeşitleri kameralı veya oyun yüklenebilme özelliklerine bağlı olarak da değişiklik gösterebilmektedir. Eski model Alcatel telefonlar zamanın teknolojisine göre muhteşem görevler yerine getirebilmektedir. Ancak yeni nesil telefon çeşitleri içerisinde mobil uygulamaları çalıştıracak kapasiteler de bulunabilmektedir. Genel anlamıyla arama yapabilmek veya mesaj gönderebilmek için kullanılmakta olan telefonlar içerisinde WhatsApp destekleme özellikleriyle de öne çıkıyorlar. Bu yönüyle de zengin seçenek fırsatı sağlayarak Alcatel telefon fiyatları bütçenize uygun, ekonomik satın alımlar yapmanızı mümkün hale getiriyor. Tasarım noktasında kullanıcıların beklentilerini karşılayacak nitelikler taşıyan telefonlar kolay kullanım özellikleriyle de hayatınızı kolaylaştırıyor. Farklı ekran ve kasa seçenekleriyle beğeninize sunulan modeller tasarımları itibariyle genellikle oval hatlardadırlar. Oval yapılarda olması sayesinde tek elinizle rahatlıkla kavrayıp tutabileceğiniz telefonlar cihazın kontrolünü de tamamen ellerinize bırakmaktadır. Uzun soluklu görüşmeler veya mesajlaşmalar için son derece uygun yapılarda olan telefonlar geleneksel seçimlere yönelmek isteyenler için ideal bir seçenek sunuyor.

Alcatel Telefon Çeşitleri ile Kusursuzu Deneyimleyin

Alcatel Telefon Çeşitleri ile Kusursuzu Deneyimleyin

Alcatel geleneksel tuşlu telefon modellerinin yanı sıra dokunmatik telefonlarla da öne çıkıyor. Bütün ihtiyaç ve tercihlere uygun yapılarda telefonu müşterileriyle buluşturan firma, yenilikçi teknolojik özelliklere sahip donanımları da sizin için bir araya getiriyor. Yüksek işlemci gücü ve geliştirilen yonga setleriyle muhteşem performanslar sunan marka, yüksek hızlarıyla cihazı çok daha seri bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor. 128 GB veya daha yüksek kapasitelerdeki MicroSD kartlarını destekleyen telefonlarınızın içerisine fotoğraflarınızı, videolarınızı veya diğer dosyalarınızı saklayabilirsiniz. 8 çekirdek ve 64 bit destekli işlemcisiyle yüksek hız sağlayan akıllı telefonlar bunu güçlü Android işletim sistemiyle bir araya getiriyor. Yüksek grafik özellikleriyle görüntülerde donma veya takılma gibi sorunları önleyen Alcatel mobile oyunlarda da etkileyici sonuçlar almanıza katkıda bulunuyor. Wi-Fi hızı noktasında da Wi-Fi Direct, Display ve Hotspot gibi özelliklere sahip akıllı telefonlar yüksek veri akış hızları sayesinde sosyal ağlarda veya internette rahatlıkla gezinmenizi sağlıyor. 4.5 G desteğiyle bütün noktalarda yüksek kapsama alanına sahip aygıtlarla sevdiklerinizle sorunsuz bir şekilde görüntülü sohbetler edebilirsiniz. USB 2.0 teknolojisiyle bilgisayarınız veya tabletinizle bağlayabileceğiniz telefonlarınızın içerisine en güncel uygulamaları rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Güçlü donanımlarıyla sanal gerçeklik uygulamaları başta olmak üzere en zor görevlerin dahi üstesinden gelebileceğiniz Alcatel telefonlar, aynı anda çok sayıda işlemi takılmadan yerine getirebilmektedir. Zengin bağlantı özellikleriyle dijital ortamlara da uyumlu olarak çalışabilen cihazlar 5 inç veya daha yüksek ebatlardaki ekranlarıyla dizi – film izleme ve oyun oynama gibi aktivitelerinizden aldığınız deneyimleri üst noktalara taşıyor. Yüksek kapasitelerdeki bataryalarıyla gün boyunca vakit geçirebileceğiniz aygıtlar, kesintisiz iletişim ve eğlencenin adresi haline geliyor. Üst segment telefon çeşitleriyle yüksek performanslı ürünler geliştirmekte olan Alcatel, akıllı telefon anlayışınızı baştan aşağı yeniliyor.

Alcatel Telefon ile Yüksek Kalitede Fotoğraflar Çekin

Alcatel Telefon ile Yüksek Kalitede Fotoğraflar Çekin

Akıllı telefon satın alımlarında belirleyici unsurlar arasında ilk sıralarda şüphesiz kamera performansı yer alıyor. Gündelik hayatınızda çevrenizdeki şeyleri çekerek ölümsüzleştirebilmek ve sosyal medyada paylaşımlar yapabilmek için fotoğraf ve videoların kaliteli olması gerekiyor. Geleneksel ve yenilikçi tasarım anlayışını bir arada buluşturan Alcatel, yüksek megapiksel kalitesiyle profesyonel video ve fotoğraf çekebilmenizi sağlıyor. 3 kameralı telefon çeşitleri güçlü sensörleriyle muhteşem görüntüler çekmenizi mümkün hale getiriyor. Çit ön kameralı telefonlar ile arkadaşlarınızla özçekim yapabilirsiniz. Yapay zeka desteği bulunan kamera çeşitleri otomatik ve hızlı odaklama ile istediğiniz yeri netleyip alan derinliği yaratabilmenizi sağlıyor. Contrast ayarlamaları yaparak fotoğraflarınızda zıtlıklar oluşturarak kaliteyi artırabilir ve yüksek kalitede görselleri arşivleyebilirsiniz. Özel LED flaşlarıyla karanlık ortamlarda dahi yüksek kalitede fotoğraflar çekebileceğiniz cihazlar günün bütün saatlerinde yaşadığınız her anı ölümsüzleştirebilme fırsatı sunuyor. Seyahat anılarınızı, özel günlerinizi ve güzel manzaraları pozlama ayarı, efekt ve filtrelerle zenginleştirerek arkadaşlarınızla paylaşma deneyimi yaşayabilirsiniz. Ön kameraları ve sese karşı duyarlı mikrofonlarıyla gürültülü ortamlarda ideal sonuçlar almanızı sağlayan Alcatel dokunmatik telefon görüntü sabitleyici teknolojiyle de hareketli olduğunuzda dahi iletişim sorunu yaşamanızı önlüyor. Parlak ve doğal görüntü kalitesiyle gözlerinizi kamaştıran Alcatel telefonlarında Full View teknolojisi bulunuyor. Zengin model alternatiflerine bağlı olarak değişiklik gösteren IPS ekran çeşitleri yüksek çözünürlükler vadediyor. Darbeler karşısında yüksek dayanıklılıklara sahip ekranlarıyla hafif ve zarif tasarımları tek potada eriten yeni nesil akıllı telefonlar uzun yıllar boyunca güvenle kullanım sağlıyor. Kişisel veri güvenliğinizi sağlayacak parmak izi okuyucusuna sahip aygıtlarda parola girme veya desen çizme gibi zorunluluklar ortadan kalkıyor. Parmak izi sensörleriyle birlikte HandyShot özelliğiyle hızlı fotoğraf çekme özelliği bulunuyor. Üçüncü şahısların telefonunuzu kullanmasını önleyebilmek için uygulamalara parmak izi okuma güvenliği koyabiliyorsunuz. Geliştirilen yüz tanıma sistemlerine yer verilen çeşitlerde Face Key özelliği bulunuyor. Yüz yapınız 3D olarak detaylı bir şekilde incelenir ve cihazınızda erişimi kısıtlamak istediğiniz yerlere yüz tanıma kilidi koyabilirsiniz. Kişisel veri güvenliğinizi temin eden Alcatel telefonlar gürültü önleyici ikinci mikrofonuyla da konuşma sırasındaki parazitleri en asgari seviyeye indirmektedir. Görsel gücüyle birlikte ses yönünden de yüksek kalite sağlayan Alcatel marka telefon çeşitlerinden çok sayıda modeli sayfamızdan inceleyebilirsiniz.