Tekne Malzemeleri

Tekne malzemeleri arasında: boya ve bakım ürünleri, çapa, havalandırma, jeneratör, yelken, navigasyon, sintine gibi gerekli olan birçok malzeme bulunmaktadır. Teknenizi uzun süre kullanmak istiyorsanız düzenli olarak bakımını yapmanızda yarar olacaktır. Bunun için her yıl teknenizi, tekne boyaları ile boyamanız tavsiye edilmektedir. Tekne boyaları arasında yer alan zehirli tekne boyaları, en çok tercih edilenlerdendir. Ahşap tekneniz varsa, tekne boyası çeşitleri arasında ahşap tekne boyasını tercih ederek teknenizin görüntüsünü güzelleştirebilirsiniz. Teknenizle birlikte güvenli yolculuklar yapabilmeniz için teknenizde bulundurmanız gereken zorunlu tekne malzemeleri bulunmaktadır. Bunlar arasında: yangın söndürme tüpü, can yeleği ışığı, ilk yardım seti, radar reflektörü, tehlike bayrağı ve el feneri yer almaktadır.

Denize açıldığınızda, teknenizde yer alan elektronik aletleri çalıştırmak için teknenin içinde mutlaka tekne jeneratörü bulunmalıdır. Tekne jeneratörleri benzin, mazot ve dizel benzin gibi yakıtlarla çalışır. Tekne jeneratörü çeşitleri arasında: marin jeneratör, benzinli hava soğutmalı jeneratör ve dizel hava soğutmalı jeneratör çeşitleri bulunmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı tekneniz su almaya başladığında hemen müdahale etmek ve suyu tahliye etmek için teknenizde mutlaka sintine pompası bulundurmanız gerekmektedir. Sintine pompası çeşitleri arasında; manuel sintine pompası çeşitleri ve otomatik sintine pompası çeşitleri yer almaktadır. Otomatik sintine pompası fiyatları, diğer sintine pompası fiyatları ile aynı olmayabilir.

Su üstünde yol alırken koordinatlarınızı belirlemek, gidiş ve dönüş planınızı yapmak için GPS ve navigasyon cihazlarından faydalanabilirsiniz. GPS cihazları, denizde koordinatlarını belirlemek için denizciler tarafından fazlasıyla kullanılmaktadır. Siz de denizde nerede olduğunuzu bilmek için deniz navigasyon ve deniz GPS cihazlarından yararlanabilirsiniz. Yelkenli teknelerde, yelken açmak için öncelikle rüzgarın yönünü ve açısını iyice kontrol etmeli, mümkünse yelkenlerin nasıl açıldığını bilen birinden öğrenmeli ve ondan sonra açılmalıdır. Teknenizin içinde bulunan kamaraları havalandırmak için tekne havalandırma cihazlarından yararlanabilirsiniz. Çeşitli özelliklere sahip olan tekne havalandırmalarının fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Tekneniz ve yatınız için gerekli olan tüm malzemeleri, tekne ve yat malzemeleri kategorisinde kolayca bulabilir ve ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz.

Tekne Malzemeleri

için 9,211 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (124)
Abalone (2555)
(4)
Alcon (6)
(1)
(3)
(1)
(1)
Bestway (10)
(2)
(2)
(1)
(4124)
(1)
(2)
Garmin (32)
(1)
(2)
(3)
(2)
(1)
(5)
Jabsco (70)
(1)
Lalizas (434)
(5)
(1)
Mercury (320)
Mesica (25)
(3)
(1)
(5)
(2)
NouvaRade (102)
Nuova Rade (144)
(1)
Petrix (11)
Plastimo (21)
(1)
Scalica (18)
(1)
(3)
(1)
Starbrite (6)
Teknomarin (31)
(1)
TMC (124)
Tril (7)
Victorinox (129)
Yamaha (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(277)
ve üzeri (339)
ve üzeri (354)
ve üzeri (358)
ve üzeri (369)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL