Kabin & Güverte

için 2,078 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kabin & Güverte

Tekneniz ile denize açıldığınızda can güvenliğinizi korumak için teknede bulundurmanız gereken bazı zorunlu tekne malzemeleri bulunmaktadır. Bu malzemeler arasında; can yeleği, yangın tüpü, ilk yardım seti, can yeleği ışığı gibi ürünler yer almaktadır. Kabin ve güverte içinde ihtiyacınız olabilecek bazı tekne malzemeleri ve zorunlu malzemeleri görmek için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Zorunlu Tekne Malzemeleri Nelerdir?

Zorunlu Tekne Malzemeleri Nelerdir?

Zorunlu tekne malzemeleri, adından da anlaşılacağı üzere her teknede bulunması zaruri olan ürünlere denir. Zorunlu tekne malzemelerinden bazıları; can yeleği, çocuk can yeleği, can simidi, manyetik pusula, yangın söndürme tüpü, radar reflektörü, el feneri, pis su tankı, pis su güverte boşaltma flanşı, denize çöp atmanın yasak olduğunu belirten levha, uluslarası denizde çatışmayı önleme tüzüğü kitabı gibi ürünlerdir. Can yeleği her teknede seyirde tekneden bulunan kişi sayısı kadar bulunmalıdır. Çocuk can yeleği de yine aynı şekildir. Can simidi ise; tekne boyu 7 metreden ve sürati 7 deniz milinden fazla olan teknelerde bulunmalıdır. Radar reflektörü, tehlike bayrağı ve el feneri gibi malzemeler ise her teknede bulunmak zorundadır. Pis su tankı tuvaleti olan her teknede bulunmalıdır. Levha ise boyu 12 metreyi aşan bütün teknelerde bulunmak zorundadır.

Diğer Tekne Malzemeleri Nelerdir?

Diğer Tekne Malzemeleri Nelerdir?

Kabin ve güvertede zorunlu tekne malzemelerinin yanı sıra bulunması konfor ve güven sağlayan başka tekne malzemeleri de bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise; teak yağı, el maytabı, teknelerin girişinde bulunan kapı için sineklik, tekne merdiveni, dümen, olta kamış tutucu gibi ürünlerdir. Teak yağı; güverteyi güneş ışınlarına karşı süre koruma görevi görür. Kullanımı son derece kolay olan teak yağı ayrıca çok çabuk kuruma özelliğine sahiptir. El maytabı ise teknelerde konum belirlemek için kullanılır. Kısa menzilli tehlike sinyali olarak da kullanılan el maytapları kompakt tasarıma sahip ürünlerdir. Kategorimizde ayrıca tekneniz için dümen de bulabilirsiniz. Dümenler bilindiği gibi tekneye yön vermeye yarayan olmazsa olmaz malzemelerdendir. Olta kamış tutucular ise tekne gibi deniz taşıtlarında güvenli bir şekilde oltanızı sabitleyebilmenize yardımcı olur.

Kabin & Güverte Tekne Malzemeleri Fiyatları

Kabin & Güverte Tekne Malzemeleri Fiyatları

Kabin ve güvertede kullanabiliceğiniz ve konumlandırabileceğiniz tekne malzemelerinin fiyatları hayli geniş bir skalada yer almaktadır. Eğer yeni bir tekne aldıysanız ve bu malzemelerden hiçbirine sahip değilseniz alışverişinize öncelikle zorunlu tekne malzemelerini almakla başlayabilirsiniz. Zorunlu tekne malzemeleri arasında yer alan el feneri, can simidi, yangın söndürme tüpü, can yeleği gibi ürünler uygun bir fiyat aralığında sunulmaktadır. Dümen, manevra pervanesi, kumanda kolu, masa ayağı, kıç platform gibi zorunlu olmayan malzemeler için ise bütçenizi esnetmeniz gerekebilir. En çok tercih edilen tekne malzemesi markalarından bazıları; Abalone, Lalizas, Nuova Rade, Mercury, Mesica gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının kabin ve güverteniz için gerekli malzemelerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca diğer tekne malzemelerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1586)
Garmin (5)
Lalizas (71)
Majoni (30)
Mesica (13)
Moeller (1)
Musto (1)
Neta (1)
NouvaRade (19)
Nuova Rade (88)
SEALUX (138)
Starbrite (1)
TMC (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(136)
ve üzeri (166)
ve üzeri (176)
ve üzeri (177)
ve üzeri (185)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL