Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kabin & Güverte

için 7,768 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Kabin ve Güverte Malzemeleri

Teknenizin dış kısmının bakıma ihtiyacı olabileceği gibi teknenizin güvertesinde ya da kabin bölümünde son derece sıklıkla kullanacağınız ve gerekli olan ürünlerin varlığından bahsetmek mümkündür. Bu tür ürünler can güvenliği ya da kullanım açısından son derece gerekli ekipmanlar arasında yer almaktadır. Tekne ekipmanları çok kapsamlıdır. Teknenizde zorunlu olarak bulundurmanız gereken malzemeler sizi daha konforlu hissettirmeye yardımcı olur. Özellikle can yeleği acil durum alanında ilk başvuracağınız ürünler arasında yer almaktadır. Zorlu hava şartlarına yoğun bir şekilde maruz kaldığınızda yolculuğunuza can yeleği ile devam etmek isteyebilirsiniz. Kabin ve güverte alanında yangın söndürme tüpleri yer alması ve yedeklerinin de bulundurulması gerekmektedir. Kabin ve güverte alanında hem sizleri korumaya yardımcı olacak hem de bulundurmaktan keyif duyabileceğiniz ürünler sizlerle buluşmaktadır. Yetişkinler için bulunacak can yeleğinin yanı sıra çocuklar içinde can yelekleri bulundurulması gerekmektedir. Özellikle teknelerin kabin kısımlarında zorunlu olarak bulunması gereken malzemeler olmalıdır. Bu zorunlu malzemeler arasında yönü bulmaya yardımcı olabilecek pusulalar da yer almaktadır. El feneri, aydınlatma için kullanabileceğiniz ledler, güvertedeki suyu boşatmaya yarayan tanklar, haritalar ya da buna benzer hayatı kolaylaştırmaya yardımcı olan ürünler teknelerde mecburi bir şekilde bulunmalıdır. Belirli boyutun üzerinde yer alan tekne ya da yatlarda can yeleğine ek olarak can simide de bulunmalıdır. Özellikle havanın kararacağı göz önünde bulundurulursa el freni her teknede bulunmalıdır. Her tekne modelinde lavabo ve tuvalet yer almaktadır. Tuvalet olan teknelerde mutlaka pis su tankı yer almalıdır. Bunun yanı sıra levha modelleri deniz üzerinde acil durumlarda karşı tarafı bilgilendirmek ya da durumu belirtmek adına gerekli olan ve kabin alanında bulundurulması zorunlu olan tekne malzemeleri arasında yer almaktadır.

Tekne ve Yat Malzemeleri

Tekne ve Yat Malzemeleri

Tekne yat malzemeleri tekne tutkunlarının seyahatleri sırasında güvenle yolculuk etmelerini destekleyecek ürünlerden oluşmaktadır. Küçük çaplı alanlardaki tekne kullanımında daha az ürüne ihtiyacınız olabileceği gibi geniş ölçekli alanlardaki seyahatlerinizde daha efektif ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Spor alanı için kullanacağınız tekne ya da yat modellerinde özellikle farklı ürün grupları işinizi kolaylaştıracaktır. Su sporlarınızı gerçekleştirirken aldığınız keyfi taçlandırmaya olanak sağlayacak güvenlik bazındaki ürünlerin varlığını teknenizden eksik etmemelisiniz. Güverte ya da kabin bölümünde bulunduracağınız yat malzemeleri sayesinde olası kazaların önüne geçebilir ve meydana gelmesi muhtemel olumsuz durumları engelleyebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde çok daha konforlu ve güvende hissedebilirsiniz. Bu tür ürünler işlevselliği ile göz doldurmaya yardımcı olmaktadır. Ürünleri satın alırken her tekne sahibinin üründen beklentisi farklı olabilmektedir. Kullanıcılara cevap verebilir nitelikte olan tekne ürün grupları sayesinde birçok farklı özelliğe sahip modeller sizler için satışa sunulmaktadır. Kaliteli markaların imzasını taşıyan tekne ve yat malzemeleri sayesinde kullanım amaçları şekillendirilebilmektedir. Teknede yer alan yolcuların keyifli dakikalar geçirmesine eşlik edecek kabin ve güvertede bulunacak ürünler ile çok daha huzurlu dakikalar geçirebilirsiniz. Özel bir şekilde tasarlanan tekne ve güverte ürünleri sayesinde deniz keyfinizi artırmaya yardımcı olacak nitelikli ürün çeşitlerine kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Yüksek kalitede üretilen ve uzun soluklu kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde yolculuklarınız kusursuz bir şekilde desteklenecektir. Bu gibi ürünlerin fiyat aralığı her bireyin bütçesine dost bir şekilde eşlik etmeye yardımcı olmaktadır. Ürünlerin fiyat aralığı belirli oranda seyretmektedir. Tekne bakım ürünleri, aksesuar ürünleri ya da teknenin güvenlik alanında kullanabileceğiniz çeşitli eşyalar sayfamızda yer almaktadır. Ürünlerin fiyatları kullanım alanlarına, kullanım amaçlarına ve işlevselliklerine bağlı olarak değişmektedir.

 Tekne ve Yat Kullanımında Gerekli Olan Kabin ve Güverte Malzemeleri

Tekne ve Yat Kullanımında Gerekli Olan Kabin ve Güverte Malzemeleri

Tekne güverte malzemeleri geniş skalası ile bilinmektedir. Özellikle son dönemlerde birçok birey tarafından tekne ve yat kullanımı popülerliğini artırmıştır. Tekne ve yat sürümü ya da yapılan sporlar, çekiciliğini artırarak ilgi gören hobilerden oluşmaktadır. Denizcilik ve deniz faaliyetlerinin artması ile bu alanda kullanım sağlayabileceğiniz yat ve tekne içerisinde kullanabileceğiniz ürünler de gerekliliğini artırmaktadır. Tekne sahipleri her geçen gün yenilenerek üretilen ve piyasaya sunulan bu ürünlerin takibini detaylı bir şekilde yapmalıdır. Tekne ve yat tutkunlarına özel olarak üretim sağlanan modellerde çeşitlilik her geçen gün artarak çoğalmaktadır. Tekne ve yatların güverte alanlarında, Tekne kabin bölümlerinde, motor kısımlarında ya da güvenlik alanlarında kullanım sağlayabileceğiniz modeller üretilmektedir. Alanında oldukça başarılı markalar sunmuş olduğu ürünler sizlerin memnuniyeti için geliştirilerek tasarlanmaktadır. Sayfamız aracılığı ile ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir ve ürünler hakkında daha kapsamlı bilgilere erişebilirsiniz. Yat malzemeleri güvenlik ürünlerinden elektronik ve yaşam alanlarında kullanım sağlayabileceğiniz eşyalara kadar geniş ürün yelpazesini ifade etmektedir. Tekne içi alanda kullanabileceğiniz boya ve bakım ürünleri ile onarım malzemelerinin yanı sıra her sene teknenin ihtiyaç duyabileceği gerekli olan malzemeler sizler için yer almaktadır. Özellikle denize açıldığınız sırada sizlerin daha konforlu seyahat etmesine yardımcı olacak ürünlerin varlığı tartışılmazdır. Pusula, navigasyon ürünleri, yön belirleyen aletler tekne ve yatlarda mutlaka bulundurulmalıdır. Yolculuğa çıkmadan önce mutlaka takip etmeniz gereken ürünler arasında yangın söndürme ekipmanları, can yelekleri, çocuk yelekleri, can simitleri, alarm ve dedektörler eksiksiz olarak yer almalıdır. Tüm bunların yanı sıra tekne yat malzemeleri arasında güverte ve kabin ekipmanları da yer almaktadır. Bu alan içerisinde denizde kullanabileceğiniz tüm ürünler yer almaktadır.

 Kaliteli Güverte ve Kabin Ürünlerinin Önemi

Kaliteli Güverte ve Kabin Ürünlerinin Önemi

Tekne mutfak malzemeleri ve aksesuarlar mutfak alanını hoş bir görünüme kavuşturmaya yardımcı oluyor. Görünümlerinin yanı sıra mutfak alanında kullanım sağlayabileceğiniz ürünler sağladıkları işlevsellikle her teknede ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak sizlere yardımcı olur. Sıcak havalarda içeceklerinizi daha hoş içmenizi destekleyecek buz makineleri ürünleri soğutmaya destek olur. Ayrıca olası kaza anında ya da yanıklarda buz önemli ve gerekli olan malzemeler arasında yer alacaktır. Yiyeceklerinizin tazeliğini koruması için gerek duyacağınız buzdolabı gibi nitelik sağlayan ürünler teknede mutfak alanında gerekli olabilecek diğer ürünler arasında yer alır. Uzun süreli yolculuklarda ise özellikle farklı ürünlerin dondurulması için dondurucu modellerine ihtiyaç duyulacaktır. Ürünlerinizin yıkanması için mutfak alanında lavabolar kurtarıcı eşyalardandır. Tekne için mutfak malzemeleri geniş kapsamlıdır. Teknelerde hazır ürünler bir yerden sonra bitebileceği için yemek yapmaya ihtiyaç duyarsınız bu sayede yemek yapmaya yardımcı olan fırın ve ocak ürünleri tekne mutfaklarında bulunması zorunlu ürün grupları arasında yer alacaktır. Yemeğinizi yapmadan önce yemek malzemelerini kesmeye yarayan kesme tahtaları ve bunları gerçekleştirirken ihtiyaç duyabileceğiniz bıçak setleri gereklidir. Son olarak mutfak alanında hoş kombinasyonlar gerçekleştirmenize olanak sağlayan servis araçları en önemli eşyalardan biri olmaktadır. Tabak, yemek takımları, bardak ya da çatal bıçak setleri evlerde olduğu gibi teknedeki yaşam alanlarınızda da vazgeçilmez ürün grupları içerisinde bulunacaktır. Bu ürünlerin yanı sıra güverte alanında kullanabileceğiniz tekne güverte minderi genel anlamda su geçirmemesi ile bilinmektedir. Güverte minderlerinin içerisinde bulunan maddesi ile kaldırıcı ve yüzdürücü özellikleri mevcuttur. Minderlerin kolay tutumu ve taşınması gibi birey konfor sağlayan özellikleri mevcuttur. Minderlerin kopçaları sayesinde dilediğiniz yere sabitleyebilirsiniz.