TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Navigasyon & GPS

için 243 sonuç bulundu.

Navigasyon & GPS

Deniz, konumu tespit etmenin en zor olduğu yerlerden biridir. Denizde koordinatlarınızı belirlemek içim GPS cihazları kullanmanız gerekir. Bunun yanı sıra konum bulmanızda yardımcı olacak deniz navigasyon cihazları ile bilgileri arşivleyebilir, özel ayarlar belirleyebilirsiniz. Denizdeyken güvende olmanızı sağlayacak GPS ve navigasyon cihazlarını kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

GPS Cihazı

GPS Cihazı

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte sıkça duymaya başladığımız GPS’in açılımı Global Positioning System - Küresel Yer Belirleme Sistemi ya da Küresel Konumlandırma Sistemi’dir. Adından da anlaşılacağı gibi yerin yani konumun belirlenmesini sağlar. GPS, düzenli olarak kodlanmış bilgi yollayan bir uydu ağıdır. Uydularla arasındaki mesafeyi ölçer ve böylece Dünya üzerindeki kesin yerin saptanmasını mümkün kılar. Sayfamızda bulabileceğiniz Garmin, Lowrance gibi markaların GPS cihazları ile siz de denizdeyken kendinizi daima güvende hissedebilirsiniz. Garmin Striker 4 ve Garmin Striker 5cv gibi cihazlar, GPS fonksiyonunun yanı sıra balık bulucu işlevine de sahiptir. Yani tek bir cihazla iki farklı fonksiyon elde edebilirsiniz. Balık bulmak şimdi hiç olmadığı kadar kolay.

Navigasyon Cihazı

Navigasyon Cihazı

Deniz navigasyonu olarak da bilinen deniz navigasyon cihazları, gidilecek yönü hem ekranda harita şeklinde gösterir hem de sesli olarak komutlar verir. Bu sayede gitmek istediğiniz konuma en erken ve en kolay şekilde ulaşmanızı sağlar. Deniz navigasyon cihazlarının normal navigasyon cihazlarından büyük bir farkı yoktur. Deniz tipi GPS ya da navigasyonlar aynı işlevi deniz taşıtlarında yaparlar. Bu cihazlar aynı zamanda derinlik, rüzgar gibi denizde ihtiyacınız olabilecek pek çok bilgiyi de sizlere sunar. Navigasyon sistemleri; donanım, yazılım ve harita olarak üç katmandan oluşmaktadır. Bu üç katman sayesinde navigasyon sizin konumunuz ve gidilecek konum arasındaki mesafeyi saptayarak size uygun bir rota oluşturur.

GPS & Navigasyon Cihazı Fiyatları

GPS & Navigasyon Cihazı Fiyatları

GPS ve navigasyon cihazı fiyatları; ürünün markasına, özelliklerine ve fonksiyonlarına göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle GPS ve navigasyon cihazlarının yer aldığı fiyat aralığı hayli çeşitlidir. Eğer sık sık denizde farklı rotalara açılıyorsanız kaliteli bir GPS ve navigasyon cihazı edinmenizi öneririz. Ayrıca balık tutmak gibi bir hobiniz varsa kolayca balık bulmak için alacağınız GPS’in baluk bulucu özelliğinin olmasına da dikkat etmelisiniz. Kategorimizde de bulabileceğiniz en çok tercih edilen GPS ve navigasyon markalarından bazıları Garmin, Humminbird, Abalone, Samyung LNC, Lowrance gibi markalardır. Bu markaların farklı özellikteki GPS ve navigasyon cihazları yalnızca bir tık uzağınızda bulunuyor. Su üzerindeyken rotanızı daha emin ve güvenli bir şekilde belirlemek için siz de deniz taşıtınızda bu cihazları bulundurun. Bunların yanı sıra diğer tekne malzemelerini görmek için buraya tıklamayı unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AAA (1)
Abalone (1)
(165)
Garmin (30)
GOLDSEA (1)
Lalizas (10)
Marinport (1)
Plastimo (6)
SEALUX (28)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(24)
ve üzeri (30)
ve üzeri (33)
ve üzeri (33)
ve üzeri (33)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL