Hediyelik Eşyalar

için 532 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hediyelik Eşyalar

Bir tekneniz olur da -ya da çok sevdiğiniz birinin bir teknesi olur da diyelim- tekne dekorasyonu mühim olmaz mı? Elbette tekne ve yat sahiplerinin en çok ilgilendiği meselelerden biri de sahip oldukları tekne ve yatların güzelce dekore edilmesidir. Teknik anlamda işinize yarayacak tekne malzemeleri bittiğinde iş teknenizi güzelleştirmeye gelir. Bu durumda yatınızı ve teknenizi güzelleştirecek hediyelik eşyalar imdadınıza yetişir. Kendiniz, sevdikleriniz ve tutkunu olduğunuz yat veya tekneniz için satın alabileceğiniz pek çok ürün kategorimizde sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Tekneye Hediye Ne Alınır?

Tekneye Hediye Ne Alınır?

Yakın bir dostunuzun yeni teknesine hayırlı olsun hediyesi ya da ilk defa bir arkadaşınızın teknesine ya da yatına giderken götürmek isteyebileceğiniz bir hediyelik eşya arıyorsanız, deniz temalı ve denizci temalı hediyeleri düşünebilirsiniz. Hediye seçiminizde bu temalar üzerinden ilerlemeniz hem karar vermenizi kolaylaştıracak hem de duruma oldukça uygun hediye seçenekleri arasından tercih yapmanızı sağlayacaktır. Deniz temalı hediyeler su altı yaşamıyla ilgili olabilir ya da tekne ve yat ekipmanlarının dekoratif modelleri de bu kategoride sayılabilir.

Tekne ve Yat İçin Denizcilik Hediyeleri

Tekne ve Yat İçin Denizcilik Hediyeleri

Denizcilik ile ilgili bir meslek sahibi tanıdığınıza hediyelik eşya, yılbaşı hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz pek çok ilginç hediyeler bulunmaktadır. Yani hediye fikirleri konusunda asla sorun yaşamayacaksınız. Örneğin, bir kaptan için alabileceğiniz hediyeler, dekoratif denizci çapası, ahşap gemi maketleri, dümen, fener kulesi ya da sörf şeklinde tasarımları bulunan anahtarlık ve mumluk çeşitleri olabilir. Arkadaşınızın yatında ya da teknesinde bir hatıranız olsun istiyorsanız da benzer hediyeler uygun olacaktır.

Deniz Temalı Hediyelik Eşya Fiyatları

Deniz Temalı Hediyelik Eşya Fiyatları

Hediye almak dünyanın en karmaşık işi olabiliyor. Ancak temanız belli olduktan sonra bu mesele de oldukça kolay. Denizcilik temalı hediyelik eşyalar, kaptan hediyeleri, deniz temalı aksesuarlar ve deniz temalı dekorasyon ürünleri hem kendiniz hem de deniz, yat ve tekne tutkunu sevdikleriniz için en ideal hediyelik eşyalar olarak öne çıkıyor. Dekoratif ahşap gemi, dekoratif pusula ve dekoratif can simidi gibi hediyeleri en uygun hediyelik eşya fiyatları ve taksit ve ödeme avantajlarından faydalanarak kategorimiz üzerinden hemen sipariş edebilirsiniz. 3M, Abalone, Mariner ve Tril gibi markaların hediyelik eşya ve dekoratif ürünleri için kategorimizdeki ürünleri incelemeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (37)
Adeco (1)
Bravo (1)
(466)
Lalizas (2)
MARINER (1)
Musto (1)
Petrix (1)
SEALUX (1)
Tril (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (10)
ve üzeri (14)
ve üzeri (15)
ve üzeri (17)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL