Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Temizlik Setleri

için 229 sonuç bulundu.

Vileda Temizlik Setleri

Size özel olan her alanın düzenli ve tertemiz olmasını istersiniz. Evleriniz sizler için en özel alanlardır. Tüm anılarınızı evlerinizde biriktirir ve sevdiklerinizle birlikte onlarca duyguyu aynı çatı altında toplayabilirsiniz. Her ne kadar o anların heyecanı içerisinde farkında olamasanız da evleriniz her an toz ve mikroplarla karşı karşıya kalmaktadır. Bu yüzden evlerinizi sıkça temizler sevdiklerinizin güvenli bir ortamda huzurlu vakit geçirdiğinden emin olmak istersiniz. Yalnızca evler değil içerisinde bulunduğunuz ortam her an görünmeyen tozlar ve kir tabakası ile kaplanabilir. Hastaneye gittiğinizde, okulda, çalıştığınız ofis ortamında, alışverişinizi yapmak için girdiğiniz markette her an tozlar ve bakterilerle karşılaşabilirsiniz. Bu ortamlar gününüzün belirli saatlerini geçirdiğiniz ortamlardır. Hijyeni sağlamak adına büyük temizliklere girişebilir bunun için de çeşitli aletlerden yardım alabilirsiniz. Vileda Temizlik Seti ürünlerini kullanarak evinizi dip köşe temizleyebilirsiniz. Yerlere inatla yapışan kılları, sürekli alerjik ataklar geçirmenize sebep olan tozları vileda temizlik setleri ile yoğun güç harcamadan ortadan kaldırabilir ve güvenli bir ortam sağlayabilirsiniz. İsterseniz deterjan kokusuna maruz kalmadan paspaslar ile büyük alan temizliği yapabilirsiniz. Yeni teknoloji kullanarak üretilen sprey ped ile ortamda bulunan yüzeylerdeki mikropları temizleyebilir aynı aletle hem temizlik hem de kurulama işlevini yerine getirebilirsiniz. Temizlik yapmak Vileda ürünleri ile artık kolay ve pratik hal almaktadır. Dilerseniz paspasları değişim yapmadan makinenizde yıkayarak cebinizden de tasarruf edebilirsiniz. Bütün vileda temizlik seti ekipmanlarını incelemek ve hijyenik ortam sağlamak için ihtiyacınız olan ürünleri satın almak için sayfamıza göz atmanız yeterlidir.

 Vileda Temizlik Setleri ile Maksimum Temizlik

Vileda Temizlik Setleri ile Maksimum Temizlik

Vileda temizlik setleri kir ve tozlara karşı yüksek seviyede savaşıyor. Bulunduğunuz her ortamda, zeminin yapısını ayırt etmeden istediğiniz zeminde rahatça kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan bezin sıkma ve dönme kuvveti ne kadar çok ve sık olursa temizliğiniz kalitesi o kadar artacaktır. Vileda temizlik setleri dakikada tam 1000 tur dönme kapasitesine sahiptir. Bu özelliğiyle sıkmak için ekstra bir güç harcamak zorunda kalmazsınız. Laminant parke ve ahşap yüzeylerinizde çizme yapmaz. Otomatik 360 derece dönme sistemiyle entegre edilmiştir. Böylelikle durulamak için paspasınızı ek olarak uğraşlar içerisinde suyla buluşturmanıza gerek kalmaz. Vileda Ultramat Turbo 2in1 temizlik seti üst düzey pedallı sistemle geliştirilmiştir. Ayak pedalına bastığınız an mikrofiber bezini sıkması için özel turbo mekanizmasını devreye sokmuş olursunuz. Kovanın içerisinde kirli su birikmesi de aynı şekilde engellenmiş olur. Ultramat turbo temizlik seti kova seti, teleskopik sap, mekanik sıkma sistemiyle oluşturulmuştur. Oldukça geniş mikrofiber başlığı ile bütünleştirilmiştir. Diğer ürünlerin aksine partikül gibi gözle görülmeyen ama sürekli bir rahatsızlık hissi yaratan partikülleri 360 derece dönen sistemiyle her yere uzanarak anında yok edebilirsiniz. Boyunuza ve uzanacağınız yere göre teleskopik sapında boy ayarlaması yapabilirsiniz. Paspaslarınız çok kirlendiği zaman hemen değiştirmek yerine kolay bir şekilde sökebilir ve 60 derecelik ısıyı geçmeyecek şekilde makinenizde yıkama yapabilirsiniz. Bezin ıslaklık seviyesi viledaya değil; size bağlı! Bezdeki nem oranını pedala istediğiniz oranda basarak ayarlayabilirsiniz. Vileda turbo pedallı temizlik seti dişlisi ürünle aynı kalitede malzemelerden üretilmiştir. Dişler vileda ile uyum içerisindedir. Böylelikle boşa dönme hissine yer kalmadan rahat bir şekilde temizliğinize devam edebilirsiniz.

 Klasikten Şaşmayanlar için Vileda Temizlik Setleri

Klasikten Şaşmayanlar için Vileda Temizlik Setleri

Klasik ama etkili temizlik setleri günümüzde hâlâ önemini korumaktadır. Kalitesini artırmaya devam eden Vileda klasik modellerinin üzerine yeni özellikler ekleyerek yeni seriler çıkarmaya devam etse de birçok ev ve iş yerlerinde Vileda klasik temizlik seti mevcut bulunmaktadır. Klasik temizlik setleri klasik paspas ile birlikte gelmektedir. Vileda Süpermocio temizlik seti ile evinizde bulunan fayans, karo, vinil gibi zeminleri rahat bir şekilde temizleyebilirsiniz. Ahşap ve laminant parkeler çok fazla su aldıkları zaman zarar görme potansiyeline sahip zeminlerdir. Bu nedenle klasik temizlik setini kullanırken suyun iyice sıkılmış olduğundan emin olmalısınız. Paspas başlığını yenisiyle değiştirmeden 60 dereceye kadar ısıda çamaşır makinenizde yıkayabilirsiniz. Sadece geniş alanları değil dip köşeleri de temizlemek istiyor olabilirsiniz. Ve bunun için köşeli bir ürüne ihtiyacınız vardır. Bu yüzden Vileda Süpermocio temizlik setinin şekli özel olarak tasarlanmıştır. Dip ve köşelere zorlanmadan girebilir ve tozları oradan anında uzaklaştırabilirsiniz. Kova 10 litre su saklama kapasitesine sahiptir. Kovanın kulpu dayanıklı metal malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. Kovada bulunan özel olarak tasarlanmış sıkma aparatı ile paspasınızda bulunan fazla suyu sıkarak istediğiniz su miktarını paspasınızda tutabilirsiniz. Az su miktarı sayesinde zeminlerinizin hızlı kurumasına katkıda bulunabilirsiniz. Bunun yanında küçük çocuk veya bebek sahibi olan ebeveynler ev temizliğine özellikle de yerlerin temizliğine ayrı bir önem gösterir. Bunun nedeni ise çocuklarının her alana dokunmak istemesi, yerde oyun oynaması veya bebeklerinin emekleyerek bir yerlere gitmesidir. Bunun için de ebeveynler yer temizliğinde çok daha fazla hassas davranırlar. Bu hassasiyetinizi Vileda yer temizlik setiile sağlıklı bir şekilde gidermeniz mümkün. Çocuklarınızın oyun alanı olan evleriniz artık çok daha temiz. Vileda temizlik seti kullananlar her zaman akla ilk gelen modellerden biri olan Vileda Süpermocio temizlik seti’nin tüm özelliklerini incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz. Vileda temizlik seti fiyatları tercih edeceğiniz modele göre değişkenlik gösterebilir.

  Vileda Temizlik Setleri ile Yer Temizliği

Vileda Temizlik Setleri ile Yer Temizliği

Yer temizliği temizliğe ayırdığınız saatlerin büyük çoğunluğunu kaplar. Temizliği yaparken kullanacağınız ürünlerin lekeyi kolay çıkarıyor olması sizlere her zaman büyük avantaj sağlayacaktır. Vileda yer temizliği için birçok ürün üretmiştir. Vileda Style ile hem kuru hem de ıslak temizlik yapma şansını elde edebilirsiniz. Deterjan kullanımına gerek kalmadan mikrofiber bezleri ile yerdeki inatçı kirleri anında yok edebilirsiniz. 16,5 cm genişliğe sahip yapısı ile geniş yüzeyleri hızlı bir şekilde temizlemenize olanak sağlar. Fayans gibi yüzeylerde çizilme gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmazsınız. Klasik soft paspaslar evinizin hassas yüzeyleri için titizlikle tasarlanmıştır. Ekstra emicilik özelliği bulunur ve elips başlığı sayesinde her köşeye çok rahat bir şekilde ulaşma imkânınız vardır. Soft paspaslar mikro gözeneklere sahiptir. Paspas başlıklarını dilerseniz makinede rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz. Zeminleri daha pratik ve kolay yoldan temizlemek istiyorsanız Sprey Max ile bu artık çok daha kolay. Spray Max çift taraflı mikrofiber sprey ped ile dizayn edilerek diğer sprey ürünlere kıyasla daha fazla temizlik gücü sağlamaktadır. Kullanım sırasında yüzey temizleyicinizi değiştirmeniz mümkündür. Bunun için yalnızca hazneyi su ile doldurup iyice çalkalamak ve 5 kez püskürtmek yeterli olacaktır. Bu işlemden sonra spreyinizi yeni karışımı doldurarak kullanımınıza kaldığınız yerden pratik bir şekilde devam edebilirsiniz. Kova gerektirmeden sadece sprey yardımıyla istediğiniz yüzeyi temizleyebilirsiniz. Püskürtme ağzı sayesinde zeminlerinizi ıslak bir şekilde silebilirsiniz. Mikrofiber başlığını dilerseniz 180 derece döndürebilirsiniz. 180 derece dönebilen bu başlık sayesinde yaptığınız temizliğinize hız kesmeden devam edebilirsiniz. Başlık çift taraflıdır. Çift taraflı başlığın bir tarafıyla temizliğinizi yaparken aynı zamanda diğer tarafıyla da kurulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yanınızda fazladan kurulama bezi taşıma ihtiyacı duymazsınız. Parke, laminant, ahşap ve diğer tüm yüzeylerin kullanımı için uygundur. Ayrıca, deterjan ve temizlik ihtiyaçlarınız için de sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Vileda
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Vileda (229)
Deerma (4)
Silva (142)
Parex (189)
Vip Ahmet (17)
Banat (42)
Zambak (151)
Titiz (92)
Spin Mop (231)
Ermop (253)
Üçtem (137)
Flora (136)
Ceymop (74)
Safell (69)
Motek (51)
Proff (51)
Wishmop (35)
Pulex (31)
Cod-Ex (24)
Ekol Mop (23)
Flodex (21)
Vermop (21)
Euro (19)
Mopix (19)
Unger (19)
Rindo (18)
Intermop (17)
Ozsam (16)
Smarter (15)
Vindex (15)
Ermet (14)
Liber (14)
Spark (14)
Ekomis (13)
Elefan (13)
Macromax (13)
Rova (12)
Tetra (12)
Pony (11)
Flosoft (9)
Glow (9)
Cleanpex (8)
Doğuş (8)
Urve (8)
Yakto (8)
Ceyhanlar (7)
Ikea (7)
System (7)
Vichy (7)
Wesso (7)
Awion (6)
Clesimo (6)
Mopotek (6)
Moqpass (6)
Suff (6)
Gül (5)
Maxel (5)
Plastart (5)
Zanix (5)
Be-Ma (4)
Ekostem (4)
Luna (4)
Mopeda (4)
My Clean (4)
Planet (4)
Primax (4)
Viper (4)
İzpa (4)
3M (3)
Akay (3)
Arow (3)
Bee Home (3)
Birx (3)
Bona (3)
Climax (3)
Farmasi (3)
Freshlife (3)
Havana (3)
Modatools (3)
Onur (3)
Pensil (3)
Robomop (3)
Rollpak (3)
Sillady (3)
Star (3)
Temsan (3)
Usmop (3)
Vera (3)
Afia (2)
Ahenk (2)
Ataseven (2)
Bluezen (2)
Cambaz (2)
Canpetek (2)
Ceyfix (2)
Cornex (2)
Egeline (2)
Elmop (2)
Emin Home (2)
Emr (2)
Gojo (2)
Karakuş (2)
New (2)
Palex (2)
Pars (2)
Pass (2)
Polikur (2)
Reidan (2)
Softtex (2)
Spring (2)
Xiaomi (2)
Yasomi (2)
Yelmen (2)
Öz-Ka (2)
Acord (1)
Alyon (1)
Arriva (1)
Arı (1)
Baca Sil (1)
Bursev (1)
Ceytem (1)
Clean (1)
Clean 7 (1)
Comedones (1)
Derin (1)
Eltos (1)
Elza (1)
Evima (1)
Fakir (1)
Fanatik (1)
Flower (1)
Gemix (1)
Gold (1)
Gökmen (1)
Hafea (1)
Hurricane (1)
Kray (1)
Le-Va (1)
Loveq (1)
Milkol (1)
Missterix (1)
Moje (1)
Motex (1)
My Wory (1)
Nerox (1)
New City (1)
New Mop (1)
Nova (1)
Okyanus (1)
Omniclean (1)
Only (1)
Onton (1)
Orlon (1)
Per.sist (1)
Perla (1)
Perotti (1)
Pormet (1)
Pozitif (1)
Robx (1)
Rova Crax (1)
Sera (1)
Sevtem (1)
Silenda (1)
Sillgech (1)
Sima (1)
Sinbo (1)
Soypax (1)
Speedy (1)
Spray Mop (1)
Stepy (1)
Tesa (1)
Uğurlar (1)
Violet (1)
Vipak (1)
Viscomop (1)
Walkers (1)
Wellmop (1)
(200)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (24)
(4)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(63)
ve üzeri (88)
ve üzeri (94)
ve üzeri (95)
ve üzeri (96)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL