DÖKÜLME KARŞITI ÜRÜNLER

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ML

  (4)

  113,97 TL

  74,90 TL

 • Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 200 ML

  71,85 TL

  47,22 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ML

  (92)

  108,50 TL

  74,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Luis Bien Saç Dökülmelerine Karşı Mavi Saç Serumu 50 ML

  99,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Ixora Anti Hair Loss Saç Serumu 50 ML

  149,90 TL

  114,90 TL

Kategoride öne çıkanlar i

Dökülme Karşıtı Ürünler

Saçlarımızın gür ve hacimli olması doğrudan özgüvenimizi olumlu yönde etkiler. Ancak zamanla çeşitli nedenlerden kaynaklı dönemsel veya süreğen saç dökülmesi sorunuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumda saç bakımı ve saç sağlığı için destekleyici, saç dökülmesi önleme konusunda etkili dökülme karşıtı şampuan ve saç serumları kullanmanız gerekebilir. Bioxcin, Priorin, Loreal, Zigavus, Revigen gibi saç dökülmesi için çözümler üreten markaların dökülme karşıtı saç bakım ürünlerini en iyi fiyatlarla kategorimizden satın alabilirsiniz.

Saç Dökülmesi Nedenleri

Saç Dökülmesi Nedenleri

Saç dökülmesi pek çok nedenden kaynaklanabilir. Doğru saç bakım ürünleri kullanmıyor olabilirsiniz ya da genetik olarak eğiliminiz bulunuyor olabilir. Geçici saç dökülmelerinde stres ve travma gibi psikolojik faktörler dahi etkili olabilmektedir. Dermatolojik araştırmalara göre vücuttaki A vitamini fazlalığı da saç dökülmesine neden olmaktadır. Beslenmenizde proteine az yer veriyorsanız, saç dökülmesi ile karşılaşabilirsiniz. Kansızlıktan mustaripseniz, geçici saç dökülmeleri yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda B vitamini eksikliği de saç dökülmesine neden olan etmenler arasında yer almakta. Eğer kısa sürede aşırı kilo kaybı yaşadıysanız veya yeme bozukluğu belirtileri gösteriyorsanız, saçlarınız bu yüzden dökülüyor olabilir. Asıl nedeni belirlemek için doktorunuza başvurmanızda fayda var.

Saç Dökülmesine İyi Gelen Şampuanlar

Saç Dökülmesine İyi Gelen Şampuanlar

Saç dökülmesi için doğru destekleyici ürünler kullanmak saçlarınızı yeniden kazanma yolunda hızlandırıcı bir etkide bulunacaktır. Bunun için doktorunuzla birlikte hareket ederek saç dökülmesine iyi gelen şampuanlar arasında size uygun olanı vakit kaybetmeden edinmelisiniz. Saç dökülmesi erkek ya da kadın fark etmeksizin herkeste görülebileceği için ürünlerin formülleri de farklı cinsiyetlerin ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Saç dökülmesi şampuan ve diğer tamamlayıcı tedavilerle önlenebilecek bir problemdir. Elbette genetik mirasınızın elverdiği ölçüde. Kategorimizde önde gelen markaların etkisi kanıtlanmış şampuanlarını inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Dökülme Karşıtı Serum Çeşitleri

Dökülme Karşıtı Serum Çeşitleri

Kategorimizde yer alan bir diğer dökülme karşıtı ürün de dökülme karşıtı serum adını verdiğimiz ürünlerdir. Saç köklerinin canlanmasına katkıda bulunan ve böylece saçlarınızın yeniden çıkmasını ve hızlıca uzamasını sağlayan dökülme karşıtı serumlar, Bioxcin, Bioxcin Forte, Trixowell gibi markaların garantili formülleriyle sizlere ulaşıyor. Dökülme karşıtı serum edindikten sonra, günlük olarak saç derinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Masajı durulama aşamasına geçmeden önce yapmanız ürünün etkisini artıracaktır. Bitkisel özleriyle tamamen organik içeriğe sahip serum çeşitlerimiz ise kimyasallara karşı alerjik reaksiyon gösteren kişiler için ideal seçeneklerdir. Saç dökülmesi için hızlı bir çözüm arayanlardansanız, sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz bütün marka ve ürünlere kategorimiz üzerinden sahip olabilirsiniz.