Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Yağ

için 1,422 sonuç bulundu.

Saç Bakımı Yağı

Son zamanlarda teknolojinin de gelişmesiyle birlikte saç bakım ürünlerindeki gelişme kayda değerdir. Saç her yaştan insanın önemsediği insana farklı bir hava katan aksesuarlar arasında yer alır. Bakımlı ve parlak saçlar dikkat çekerken kırılmış ve kabarık saçların görüntüsü bakım gerektirdiği hissi yaratır. Saç bakımı yağı her renk ve boya uygulanabilen bileşenleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanan ürünler arasında yer alır. Şehir hayatı, ortam koşulları, saç temizleme rutini zamanla saçların yıpranmasına ve doğal formu ile birlikte yağ dengesini kaybetmesine sebep olur. Her ne kadar başarılı ve şık kombinler giyilirse giyilsin saç bakımlı ve parlak görüntüsüyle kombini tamamlanmadığında bütün bir şıklığa ulaşmak zor olabilir. Tam da bu noktada saç bakım yağları kullanma talimatında bahsedildiği şekilde uygulandığında kazandırdığı parlak ve ışıltı ile kullanıcıyı dikkat çeken bir görüntüye kavuşturur. Hindistan cevizli, zeytinyağlı, bitkisel gibi farklı özelliklerde üretilen ürünler sağlıklı ve parlak saçlar için başarılı yardımcılardır. Saç özelliğine göre tercih edildiğinde başarılı sonuçlar almamak için hiçbir neden yoktur. Ayrıca 10 ml’den 1000 ml’e kadar olan ambalaj şekli her boyuttaki saçın ihtiyacını giderecek şekilde tasarlanmıştır. Dökülen, yıpranmış, boyalı, kalın ve ince telli saçların yanında tüm saç tiplerine uygun ürün bileşenleri ile kategori zengin ürün gamına sahiptir. Yine saç tipine göre yağlar; besleyici, onarıcı, koruyucu veya dökülme karşıtı olarak sınıflandırılır. Saç tipini tanıyan kullanıcı kendi ihtiyacına göre olan ürünü seçtiğinde uzun süre bakımlı saçlara sahip olur. Kategori doğadan gelen bileşenleri kullandığı ürünler ile saçlara doğal formunu kazandırır. Zeytinyağı saç bakımı konusunda çok eski zamanlardan bu yanan kullanılan doğal ürünler arasında yer alır. İçeriğinde bulunan mineraller saç beslerken aynı zamanda içeriğindeki antioksidan, A ve E vitamini saçların beslenmesine destek olur. Ürün saçları kökten uca besleyerek yıpranmış saçların onarılmasına ve güçlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda zeytinyağı uygulanmış saçlar parlak ve yumuşak hali ile dikkat çeker. Bunun yanı sıra saçlardaki elektriklenmeyi engellemesi saçların kabarmasının önüne geçer. Zeytinyağlı veya diğer doğal ürünlerin karışımından oluşan Saç bakım yağı kullananlar bir süre sonra değişimi fark ederler. Ürünler içeriklerindeki farklı vitamin ve mineraller ile kullanıcıya özel çözümler sunarken düzenli ve önerilere uygun kullanıldığında ortaya çıkan sonuçlar kullanıcılarının beğenisini kazanır.

 Saç Bakım Yağı ile Sağlıklı Saçlar

Saç Bakım Yağı ile Sağlıklı Saçlar

Sağlıklı saç uzatmak ve uzun süre sağlıklı kalmasını sağlamak bakımlı olmanın ana koşulları arasında yer alır. Canlı ve bakımlı hali görünüşe estetik katarken uzun olduğunda estetiğin yanında kattığı albeni mutlu eder. Saç bakım yağı kullanımı saçların sağlıklı uzamana yardımcı olur. Uzayan saçların yıpranmasının yağ dengesinin bozulması ana sorunlardan biridir. Saç uzadık uca doğru cılızlaşır ve kuruyarak kırılmaya başlar. Her ne kadar zaman zaman kırıkları alınsa da bazı saçlar belirli bir boydan sonra sağlıklı uzamaz. Böyle durumlarda saçın yağ dengesi, boyalı olup olmaması ve saç tipine göre tercih edilecek ürünler nokta atışı çözümler sunmada yardımcı olur. Diğer bir konuda dökülmedir. Zamanlar dökülen bölgelerde tekrar saç çıkmamaya başlar. Bu durum tıbbi yardım alınması gereken ciddi bir sorundur. Bakım ürünleri sundukları daha önceden test denemiş ve onaylanmış yöntemler ile saç kayıplarının da önüne geçecek çözümler sunma konusunda ustadır. Bu ürünlerden biri olan saç bakımı hindistan cevizi yağı saç derisini nemlendiren yağ asitlerine sahip olduğundan saçın ömrünü uzatır. Deriyi nemlendirerek saçlara uygun zemin hazırlayan ürünler aynı zamanda besleyici ve kepeği önlemeye yardımcı özellikleriyle de dikkat çeker. Bazı ürünlerin içerisinde bulunan botanik yağlar da saç ve saç derisini besleme konusunda destek olurken nem kaybı olması durumunda direncini de arttırır. Belirli periyotlarda yapılan bakımın olumlu sonuçları kısa zamanda ortaya çıkar. Saçlar kısa zamanda yumuşaklık, canlılık ve parlaklık kazanır. Bazı bakım yağları her yıkamada kullanılırken bazılarının haftada bir ya da iki kez kullanılması yeterli olur. Saçın zayıf ve yıpranmış, ince telli ve kolay yağlanan, cansız ve yıpranmış, kuru ve kolay kopan olmasına göre farklı formülize edilmiş ürünler kullanılır. Farklı saç tipleri için farklı terapi ve bakım gerekliliğinden yola çıkılarak geliştirilen ürünler kullanıcısının beğenisini kazanır. Bu durumda saç bakım yağı önerileri kullanıcının ihtiyacı belirlendikten sonra verilmeli demek yanlış olmaz. Çünkü her saçın ihtiyacı aynı olmadığından aynı ürün ile başarılı sonuçlar elde etmek mümkün olmayabilir. Bakım yağı almadan önce yapılacak analiz doğru ürün konusunda yönlendirici olur. Görüntüyü bütünleyerek iyi görünmeyi sağlayan saçları doğru ürün ile bakımı sağlanan kullanıcılar saçlarını diledikleri kadar uzatmak konusunda tereddüt etmeyecekleri gibi yumuşak ve canlı saçlarını açarak kullanmanın keyfini çıkarırlar.

 Saç Bakım Yağı Zengin Çeşitleriyle Kullanıcıya Destek Olur

Saç Bakım Yağı Zengin Çeşitleriyle Kullanıcıya Destek Olur

Ekosistemin bozulması özellikle şehir hayatını doğruda etkilerken her koşulda bakımlı görünmek hala insanların birincil önceliği arasında yer alır. Daha önce sadece yıkayıp çıkıldığında bile güzel görünen saçlar doğal dengenin bozulmasıyla birlikte eski doğallığını ve canlılığını kaybetmektedir. Bu duruma yoğun iş temposu ve stres de eklendiğinde sadece mental olarak değil fiziksel olarak da insanlar farklı mücadele şekilleri geliştirme arayışına girerler. İyi bir görünüm mücadelenin ilk ayaklarından bir olarak bilinir. Bunun içinde ilk bakışta dikkati çeken saçlardan başlamak önem arz eder. Saç bakımı için yağ kullanımı bu ihtiyaca cevaben ortaya çıkmış bir tercihtir. Evlerde doğal olarak yapılan ürünler olsa da uzun süreli başarı için uzun araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucu geliştirilmiş ürünler bu konudaki en büyük yardımcılardır. İçeriğinde kullanılan ürünlerin sağlığa zararlı olmaması ve denemeler sonucu bitmiş ürün olarak ortaya çıkmış olması kullanıcının ürüne güvenmesini sağlayan etkenlerden biridir. Ayrıca kullanıldığında aldığı sonuçta güvenini pekiştirir. Günümüz dünyasında saç bakım yağı faydaları insanların hayatını kolaylaştırmada yardımcı olur. Öncelikle dış sırasında hızlı bakım yapabilme avantajı hızın önemli olduğu dünyada zaman kazandırır. Sonrasında saçı dipten uca besleyen formül ile her zaman bakımlı ve canlı saçlara sahip olmak kullanıcıları mutlu eder. Diğer bir konuda en büyük şikayet olan çekilen fönün sönmesi, saçın elektriklenmesi, ya da saçın yağlanması kullanılan ürünler sayesinde büyük şikayetler olmaktan çıkar. Daha parlak ve canlı saçlar özgüveni arttırırken günlük hayatta da kullanıcıya psikolojik olarak olumlu katkı sağlar. Boyalı saçlarda bile yumuşak dokuyu yakalamayı başaran ürünler şekil alması konusunda da destek olur. Çekilen fönler uzun süre etkisini korurken saçlar her zamankinden daha iyi ve daha kısa sürede şekil alır. Bunun yanında ürünler zeytinyağı, Hindistan cevizi veya susam yağı gibi tek ürünün yoğun kullanıldığı karışımlardan üretilebileceği gibi saç bakım yağı karışımı da sıkça tercih edilir. Bu tip karışımlarda argan, ceviz, susam, avokado, hindistan cevizi yağı gibi ürünler başrol oynar. Bu tür karışımlar saçları matlıktan kurtarırken yağ ve nem dengesini de göz ardı etmez. Saçın ihtiyacına göre kullanılan ürünler canlı, yumuşak ve sağlıklı saçlar elde etme konusunda destek olur. Her yıkamada veya farklı periyotlarda uygulanan ürünlerin performansı doğru uygulandığı durumlarda oldukça yüksektir.

Saç Bakım Yağı İçerikleri Her Saç Tipine Uygundur

Saç Bakım Yağı İçerikleri Her Saç Tipine Uygundur

Doğada bulunan bir çok ürün yıllar boyu bakım ve güzellik ürünü olarak kullanılmıştır. Bazı ürünlerin bileşiminde bulunan E,C,F,A, omega, ve antioksidan maddeler sağlıklı bir saçın ihtiyacını karşılar. Ayrıca saç bakımı için yağ karışımları içinde bulunan helantis, zeytin, buğday, hint yağları ve E vitamini saçların beslenmesine, canlılık ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Bu ürünler cansız, mat ve çok fazla boya gibi kimyasal uygulamaya maruz kalmış saçlara uygulandığında toparlar ve eski formuna kavuşturur. Ayrıca bu ürünlerin koruyucu, silikon, sıvı parafin, paraben ve boyar madde içermemesi ürünün avantajıdır. Diğer bir ürün grubu argan yağının yanında moringa, beyaz çay, yaban gülü ve mısır filizi gibi ürünler içerir. Uygulama sıklığı olarak gün içinde ve fön çekmeden önce tavsiye edilen ürünler de kategorinin beğenerek kullanılan ürünleri arasında yer alır. Dış etkenlerden kaynaklı yıpranmalarda genellikle ilk yapılan saçları kısaltmak olur. Kısalan saçların uzaması ise zaman alır. Ayrıca uzarken sağlıklı olması da diğer bir soru işaretidir. Uzarken kopan, dökülen ve kırılan saçlar insanları mutsuz eden konulardan biridir. Saç yağları saç bakım yağı bitkisel içerikleriyle doğadan gelen sihri saçlara yansıtırken verdiği hacim ve dolgun görüntü sönük ve cansız görüntüyü ortadan kaldırır. Kir, fön, kimyasal uygulamalar ve farklı koşullardan etkilenen saçları yenileyerek kökten uca besler. Sadece yüzeysel değil saç diplerine yaptığı bakım sayesinde uzayan saçların da sağlıklı uzamasını garantiler. Nem dengesini koruyarak canlanmasına yardımcı olur. Profesyonel destek sağlayan ürünler sayesinde saçlar daha sağlıklı uzar. 20x5 ml olarak kullanıma sunulan bazı ürünler saç dökülmesi, hızlı saç uzaması ve hacim kazanması konusuna destek olur. Tamamen doğal bitkisel ürünlerden üretilen ürünler tüm saç tiplerine uygundur. Bu tür ürünler için uygulama sıklığı haftada üç olarak tanımlanmıştır. 2 saat boyunca saçta bekletildikten sonra yıkandığında ilk uygulamada bile etkisi fark edilir. Bu ürün grubunun diğer bir özelliği de saçları güneş ışınlarının yıpratıcı etkisinden korumasıdır. Özellikle yaz aylarında deniz ve güneşe maruz kalan saçlar daha hızlı yıpranır. Küçük ambalajı sayesinde taşıması kolay olan ürünler kolay uygulanabilmesi sayesinde her yerde kullanıcıya destek olur. Saç bakım yağı doğal içerikleri sayesinde her dönem saçları besleyerek bakımlarını sağlamada başarılıdır. Düzenli kullanımlarda gösterdiği performans kullanıcıları memnun eder. Morfose yağ ürün çeşitleri, sayfamızda birçok seçeneği ile sizleri bekliyor.

Saç Bakım Yağı Bitkisel Çözümler Sunar

Saç Bakım Yağı Bitkisel Çözümler Sunar

Saç bakım ürünlerinin bitkisel ürünlerden oluşan içerikleri sayesinde saçlara zarar vermez. Bazı ürünlerin içeriğinde bulunan keratin saçların sağlığına kavuşmasına destek olur. Tüm saç tiplerine uygun olan ürün saçlardaki doğal keratin dengesini koruyarak canlı ve parlak bir görünüm kazanmalarına yardımcı olur. Saçların ayrıca yağlanmasının önüne geçen ürün saçın doğal yağ dengesinde kalmasını sağlar. Saçların elastikiyetini geri kazandıran ürünler sayesinde saçlar taranırken kopmaz. Bu konuda saç bakımı badem yağı içeriğinde bulunan vitamin, çinko, magnezyum ve kalsiyum bakımından zengindir. Acı tatlı olmak üzere farklı özelliklere sahip olan badem yağlarının tatlı olan türü saç dökülmesini önlemede yardımcıdır. Ayrıca kırık saç tellerinin onarılmasına da yardımcı olan ürün canlı ve sağlıklı saçlar için ideal tercihler arasındadır. Ayrıca ölü hücreleri temizleyen badem yağı kepeklerden kurtulma konusunda da başarılıdır. Özellikle nemlendirmedeki başarısı saç bakım yağı olarak kullanılmasındaki ana etkendir. Bazı ürünlerin içeriğinde bulunan farklı bulunan farklı bitki yağları ve vitaminler saç tellerinin yanında derisini de besleyerek dökülmelerin önüne geçer. Ayrıca doğal görünüm ve hacim kazandırarak canlı ve bakımlı görünmesini sağlar. Saç bakım yağı natürel bileşenlerin bir araya gelmesi ile üretilen ürünler içerdiği bitki özleri sayesinde tüm saç tiplerine kolaylıkla uygulanabilir. Sorunlu olan saçları doğal görünümüne kavuştururken sorun olmayan saçların da mevcut durumlarını korumalarına yardımcı olur. Saç tellerinin direncini arttırdığı için saçlar incelip kopmaz. Dipten uca beslediği için saçlar dökülmez ve sağlıklı kalmaya devam eder. Bazı ürünler tüm saçlar için uygun olsa da yağlı, kuru, yıpranmış, ince telli saçlara özel üretilen yağlar sadece soruna özel çözümler üretir. Özellikle fazla kozmetik ürün ve sürekli fön kullanılan saçlar zamanla eski formunu kaybeder. Jojoba yağı içeren bakım yağları saçları ısının sebep olduğu etkilere karşı koruyarak yeterli besini almasını sağlar. Uzun ve yıpranmış saçlar için uygun olan ürünü kullandıktan sonra kullanıcı rahatlıkla gön makinesini tekrar tekrar kullanabilir. Ürün ısıya karşı oluşturduğu bariyer sayesinde saçların her durumda sağlıklı kalmasını garanti eder. Ayrıca mat ve yıpranmış saçlara uyguladığı bakım sayesinde parlak ve yumuşak bir forma kavuşmalarına yardımcı olur. Ayrıca hoş kokusuyla da kullanıcılarının beğenisini kazanır. Bakım yağları sadece bakım yapmakla kalmaz saçlarda bıraktığı etkileyici koku ile etkisini gösterir. Sayfamızdan Any Klaen yağ çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Saç Bakım Yağı Sağlıklı Saçlar için Doğru Tercih

Saç Bakım Yağı Sağlıklı Saçlar için Doğru Tercih

Doğal ürünlerin bir araya getirilmesi ile üretilen, alkol ya da paraben içermeyen bakım ürünleri saçı besler ve parlaklık kazandırırken saldığı farklı hoş kokular ile ayrıca parfüme ihtiyaç bırakmaz. 10 ml’lik ambalajlar tek olduğu gibi 5 adeti bir arada olarak da kullanıma sunulurken 1000 ml’ik büyük boylar uzun saçlar ve sık kullanılan durumlarda uygundur. Genellikle uygulandıktan sonra bir süre beklenir ve durulanır. Bununla birlikte hafif nemli saçlara uygulanan ürünler de saçlara parlak ve hacimli görünüm vermekte başarılıdır. Özellikle fön ve saç kurutma öncesi tercih edilen ürünler saçları anında canlandırmasının yanında ısıya karşı da koruma sağlar. Saçı derinlemesine besleyen saç bakım yağları bitkisel içerikleri ile başarılı sonuçlar elde edilmesine destek olur. Bakım yağı içeriğinde bulunan Hindistan cevizi, argan yağı, sarımsak yağı, çam yağı, jojoba yağı gibi farklı içerikler ile zenginleştirildiğinde ve saçların durumuna göre kullanıldığında saç bakımını tamamlar. Ürünlerin özelliğine göre uygulaması ve bekleme süresi farklılık gösterir. Zamanı olan kullanıcılar 1 saat ve üzeri bekleme süresi olan ürünleri tercih ederken yeterli vakti olmayan ve hızlı sonuç almak isteyenler için duşta uygulanabilen ve kısa süre bekledikten sonra durulanan ürünler kurtarıcıdır. Saç bakım yağı fiyatları ise ürünün ambalaj şekline, boyutuna ve içeriğine göre değişkenlik gösterse de her kullanıcının bütçesine uygun bakım ürünü kategoride mevcuttur. Kategori zengin ürün çeşidi ile kullanıcılarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılar. Yıpranmış saçlar için özel üretilmiş hindistan cevizi ve zeytinyağı katkılı yağlar kullanıcıların canlı ve parlak saçlara sahip olmasını sağlar. Bazı ürünlerin hem sorunlu hem de sağlıklı saçlarda kullanılması avantajdır. Yağlı ve ince telli saçlar için özel geliştirilen ürünler sayesinde yağ dengesi yeniden kazanılırken hacimli görüntü kullanıcıyı mutlu eder. Kullanıcı kendi saçına uygun ürünü tercih ettiğinde saçlarındaki değişimi fark eder. Farklı içerik ve bekleme süreleri olsa da ürünlerin ana amacı kullanıcıları sağlıklı saçlara kavuşturmaktır. Bitkisel ürünlerin içeriğinde bulunan vitamin ve minerallerin birleşimi bu amaca uygun olarak oluşturulmuştur. Farklı formların olması kullanıcıya tercih olanağı sunarken küçük ambalajların taşıması da kolay olup her yerde kullanma imkanı sunar. Kategorinin sahip olduğu farklı ürünler ve teknik detayları hakkında daha fazla bilgi almak için saç bakımı ve şampuan sayfamızı inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü güvenle sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

10 Hair (4)
Agiva (5)
Aksu Vital (17)
Akzer (9)
Al Malaki (2)
Alfaparf (1)
Allbio (1)
Allnature (1)
Alterna (1)
Alyalina (1)
Any Klaen (9)
Arganti (1)
Arifoğlu (4)
Artego (1)
Asitane (1)
Aveda (12)
Avon (2)
Awe Cemre (1)
Bakbu (1)
Balen (13)
Balmain (2)
Bebak (4)
Besttem (1)
Bienars (1)
Bio Rival (1)
Bio Wave (3)
Bioblas (12)
Biohair (6)
Biomega (3)
Biorin (2)
Biota (1)
Biotak (1)
Biotama (1)
Bioterra (2)
Bitkimix (1)
Botalife (8)
Botania (2)
Botanica (6)
Cantu (1)
Carmaje (1)
Caudalie (1)
Ceylinn (10)
Chi (7)
Cotril (1)
Dabur Amla (56)
Daimon (1)
Damlamiks (2)
Davines (34)
Dax (8)
Dermasize (2)
Dermoday (1)
Destek (5)
Diamond (1)
Diamonds (2)
Dieci (1)
Difeel (1)
Dikson (3)
(7)
Doax (1)
Doğasa (6)
Dr. Kalan (1)
Dropena (1)
Echosline (2)
Element (3)
Elidor (11)
Elseve (18)
Entelex (4)
Entellex (6)
Equilibra (1)
Erica (4)
Ersağ (4)
Evoque (1)
Extrem (1)
Farmasi (14)
Farmavita (1)
Fitmaya (1)
Fitozen (1)
Fortem (1)
Gabrini (12)
Garnier (1)
Gebece (1)
Gençay (1)
Haccer (1)
Harem's (2)
Hask (7)
Hemani (3)
Hesna (1)
Homm (3)
Huncalife (3)
Insight (8)
Isemlife (1)
İsemlife (1)
Jowae (1)
Kaizen (1)
Karden (5)
Kerastase (59)
Kitoko (7)
L'oreal (9)
Lacinia (2)
Laofix (3)
Lisap (2)
Loft (1)
Luis Bien (8)
Lyn Touch (1)
Lyonar (3)
Lyonsey (17)
Magicare (1)
Maia (1)
Maia MC (23)
Maia Mc (14)
Marjinal (12)
Marka Zen (1)
Marrakesh (3)
Matrix (1)
Matsu (2)
Menga (2)
Mild (2)
Mixup! (2)
Mojito (12)
Moonshine (2)
Morfose (110)
Mousson (1)
Muddy (2)
Naturalis (1)
Naturlife (1)
Naturoil (1)
Newsha (1)
Nook (2)
Nurs (3)
Nuxe (15)
Ogx (1)
Okay (3)
Olioseta (1)
Onat (1)
Organic (1)
Organix (10)
Oriflame (2)
Orofluido (8)
Otacı (9)
Pakface (3)
Palmer's (2)
Pantene (29)
Parachute (7)
Phyto (9)
Procsin (2)
Proderm (12)
Puring (3)
Quaddro (1)
Raliss (2)
Ravla (1)
Rectiwa (4)
Redist (94)
Restorex (10)
Reve (1)
Rita (1)
Rozita (2)
Sachajuan (1)
Sebastian (6)
Sensyderm (2)
SFY (1)
Solex (2)
Sono (13)
Stax (2)
Tala (18)
Talya (3)
Thalia (18)
The Mossi (5)
Themra (9)
Uber (5)
Urtekram (1)
Valensey (33)
Valente (1)
Vatika (5)
Vinacocha (1)
Vinolet (1)
Watsons (1)
Wella (5)
Zahika (1)
Çınar (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(540)
(164)
(158)
(90)
(77)
(70)
(56)
(43)
(29)
(25)
(14)
(12)
(11)
(10)
(9)
(8)
(8)
(7)
(7)
(7)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Saç Tipi

Tüm Saçlar (222)
Kuru (58)
Normal (15)
Yağlı (7)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Özelliği

(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(195)
ve üzeri (283)
ve üzeri (300)
ve üzeri (303)
ve üzeri (310)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL