Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Chi
Dp
Ogx
DP
Lr
OGX
Dax
Aru
Gam
VO5
Wow
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Saç Tipi

Mat
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Uygulama Türü

Başka bir kelime deneyin

Sertlik

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Başka bir kelime deneyin

Görünüm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Saç Kremi

için 2,123 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Saç Kremi

Fiziksel görünüşünüz, gençliğinizin ve canlılığınızın sembolüdür. Çevrenizdeki kişilerin sizi algılayışında önemli rolü olan cildinizin ve saçlarınızın canlı görünümü, gençliğinizin hissedilmesinde rol oynar. Bu nedenle herkes düzenli olarak bakım yapmak, hijyenik açıdan hassas davranmak ister. Piyasadaki saç kremi çeşitleri, temiz saçlarınızın ihtiyacı olan besleyici unsurları saçlı derinize ve saç tellerinize kazandırabiliyorlar. Bu ürünlerin birçoğu saçlarınızın parlak, dolgun ve canlı görünmesini sağlarken aynı zamanda saçlarınızda meydana gelen çeşitli bozulmaları gidermeye yönelik etkiler de taşıyabiliyorlar. Uygulaması oldukça kolay olan saç kremleriyle, saçlarınızın gençliğini koruyabilir; etrafınızdakileri etkileyen büyüleyici görünümler yakalayabilirsiniz. Saç kremi erkek ve kadın kullanıcılara özel formülleriyle piyasada bulunabiliyorlar. Siz de kendi saç tipiniz için uygun olan saç kremini edinerek, bakım uygulamalarınızda kullanabilirsiniz.

Saç Kremi Kullanımında Onarıcı Özellikler

Saç Kremi Kullanımında Onarıcı Özellikler

Saçlı deri, vücudu kaplayan deri bölgenin oldukça hassas olduğu bir alanıdır. Bakımlı saçlara sahip olmak ve saçlı derinizin rahat hissetmesini sağlamak, yaşam kaliteniz açısından önemlidir. Bu bölgede meydana gelebilecek kepek ve kaşıntı gibi oluşumlar hem sosyal hem de psikolojik açıdan kişileri olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Kişisel bakım ürünleri üreten markaların şampuanları ve saç kremleri, ihtiyaç duyulan çözümleri sunarlar. Kişiden kişiye değişen problemler ve saç tipi unsuru göz önünde bulundurularak üretilen saç kremleri arasında doğrudan belirli kullanıcı tiplerini hedefleyen seçenekler yer alıyor. Kıvırcık saç kremi çeşitleri, kıvırcık saçlı kullanıcıların ihtiyacı olan bakımı sağlayan ürünler olarak gösterilebilirler. Bu saç kremleri, saçların kıvrımlı haline uygun özelliklerle formüle ediliyorlar ve kıvırcık saçlı kişilerin arzu ettiği dolgun görünümü yakalamalarına yardımcı oluyorlar. Kabarıklık ve elektriklenme gibi sorunları sıkça yaşayan kıvırcık saçlı kişilere sunulan özel saç kremleri, bu etkilere karşı etkili önlemler alabiliyorlar. Saçların kıvrımlarını koruyan, doğal görünüm sağlayan ve parlaklık kazandıran saç kremi çeşitleriyle arzu ettiğiniz sağlıklı görünüme sahip olabilirsiniz. Kıvırcık saçlar için saç kremi seçeneklerinin yanı sıra piyasada düz saçlara özel olarak üretilen ürünler de bulunuyor. Bu saç kremleri özellikle saçlarını düz olarak kullanmak isteyen kadınların ihtiyaçlarına yanıt veriyorlar. Saçın doğal bir şekilde düz kalmasını, dağılmamasını ve elektriklenmemesini sağlamak üzere formüle edilen saç kremi çeşitleriyle, gün içerisinde düzlüğünü koruyan saçlara sahip olabiliyorsunuz. Saçlara zarar verebilen çeşitli düzleştirme uygulamalarının yerine tercih edebileceğiniz krem formundaki bu ürünlerle estetik açıdan arzu ettiğiniz sonucu sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz. Kuru saçlar için saç kremi çeşitleri ise saçlarında kuruluk sorunu yaşayan kişilerin ihtiyaçlarına yanıt veriyorlar. Saç tellerinde ve saçlı deride kuruluk oluşumu kaşıntı, saç dökülmesi, yağlanma gibi istenmeyen faktörleri açığa çıkarabilir. Kuru saçlara özel saç kremi ürünleri, saç tellerinin ve saçlı derinin ihtiyacı olan nemlendirici etkiyi sağlayabiliyorlar. Saçın ve cildin pH dengesi ile uyumlu seçeneklerle, kuruluk sorununuza kalıcı çözümler bulabilir; kırılma ve dökülme sorunlarına veda edebilirsiniz.

Saç Kremi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Saç Kremi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Saç Bakımı & Şampuan ürünleri üreten markaların birçoğu ürettikleri ürünlerde doğal bileşenlere yer vermeye özen gösteriyorlar. Günümüzde bilinçli tüketim anlayışının yaygınlaşması ile beraber sağlığa zararlı faktörlerden kaçınan kullanıcılara özel olarak geliştirilen saç kremleri örnek olarak gösterilebilirler. Özellikle son yıllarda saç bakımında popülerlik kazanan argan yağını içeren saç kremi ürünleri, doğal formülleriyle dikkat çekiyorlar. Argan yağlı saç kremi çeşitleri saçlarınızın yıkama sonrasında ihtiyacı olan onarım ve bakımı sağlayabiliyorlar. Argan yağı, saç tellerini güçlendirebilen ve uzamasını sağlayabilen özel bir yağ çeşididir. İçeriğinde temel yağ asitleri, vitaminler ve antioksidanlar barındıran argan yağının güçlü özelliklerini size bir arada sunabilen saç kremi çeşitleriyle etkileyici bakım sonuçları elde edebilirsiniz. Saçlarınızın yavaş uzamasından şikayetçiyseniz, kopma sorunları yaşıyorsanız veya saçlarınız cansız görünüyorsa bu özel yağı içeren saç kremleriyle çözüm bulabilirsiniz. Keratin saç kremi ürünleri de piyasada güçlü bakım ve onarım özellikleriyle tercih edilebiliyorlar. Keratin, insan vücudunda doğal olarak üretilebilen; tırnakta, saçta, dişlerde bulunan bir maddedir. Saçlarda dayanıklılığın, esnekliğin gelişmesi; uzamanın iyi bir şekilde gerçekleşmesi için önemli olan keratini içeren saç kremleri bakım ve onarım açısından oldukça faydalı ürünlerdir. Kadın ve erkek saç kremi çeşitlerinde bulunabilen keratin katkılı ürünler, saçınızın güçlenmesini sağlayarak kopma ve kırılma gibi olumsuz durumların gerçekleşmesini önleyebiliyorlar. Saç şekillendirme konusunda da oldukça önemli faydaları olan keratinle güçlendirdiğiniz saçlarınızı kıvırcık, dalgalı ya da düz olarak kullanabilirsiniz. Piyasada saç kremi fiyatları incelendiğinde, Saç Bakım & Şekillendirme ürünleri üreten markaların kremlerdeki fiyat farklılaştırmasını genel olarak formüllere göre gerçekleştirdikleri görülüyor. Saç kremlerinin bileşenleri, ambalaj ölçüleri, kullanım alanları gibi faktörler fiyatlarda değişikliğe yol açabiliyor. Bu açıdan bakıldığında piyasada formülleriyle birbirinde ayrılan çok sayıda saç kremi alternatifi bulunduğundan, fiyat yönünden farklı düzeylerde çok fazla seçeneğin olduğu da söylenebilir. Genel bir incelemeyle bakıldığında da her bütçeye uygun saç kremi ürünlerinin karşınıza çıktığını görebilirsiniz. Siz kendi kullanım ihtiyacınıza ve bütçenize uygun seçenekleri belirleyerek edinebilirsiniz.

Saç Kremi Kullanımında Yenilikçi Standartlar

Saç Kremi Kullanımında Yenilikçi Standartlar

Saç için gerçekleştirilen bakım uygulamalarının çoğu yıkama esnasında ve yıkama sonrasında yapılırlar. Saç kremi ürünleri bu noktada ikiye ayrılıyorlar. Saçlarınızı şampuan kullanarak güzelce yıkadıktan sonra maske yapacak şekilde saçlarınıza uygulayabileceğiniz saç kremleri, bir süre saçlarınızda bekletildikten sonra yıkanmalıdırlar. Bu ürünler durulanması gereken alternatifler olmakla beraber saçı besleyici özelliklerini kısa sürede saç dokusuna ve saçlı deriye kazandırırlar. Durulanmayan saç kremi ürünleri ise yıkama sonrasında nemli veya kuru saçlarınıza uygulayabileceğiniz seçenekler olarak karşınıza çıkıyorlar. Günlük kullanıma uygun bu krem ürünleri, saçlarınızın çevresel faktörlere karşı iyi bir şekilde korunmasında etkili rol oynayabiliyorlar ve şekillendirme konusunda ihtiyacınız olan dolgunluğu saçlarınıza kazandırıyorlar. Saçlarınızın ultraviyole ışınlara karşı korunmasını sağlayan özel filtreleme formülüne sahip saç kremleri bir bariyer gibi saçlarınızın etrafında koruma sağlıyorlar. Duş sonrası saç kremi çeşitleri olarak da tanımlanabilen durulanmayan saç kremlerini saçlarınıza pratik bir şekilde uyguladıktan sonra şekillendirme yapabilirsiniz. Kreminizi duştan sonra uyguladığınız için gün boyunca güzel kokusunu saçlarınızda taşıyabilir, saçlarınızın parlak görünümüyle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Saç ve cilt bakımında içerik yönünden seçici davranıyorsanız piyasada doğal içerikle kullanıcılara sunulan saç kremleri de bulunuyor. İçeriğinde çiçeklerin ve çeşitli bitkilerin yağları bulunan saç kremi alternatifleriyle saçlarınıza doğal yollarla bakım yapabilirsiniz. Doğal saç kremi seçenekleri arasında bitki özlerinden üretilen, kadınlar ve erkekler tarafından beğenilerek tercih edilen ürünler yer alıyor. Her biri saçın ihtiyacı olan farklı bir onarım ve bakım özelliğini ihtiva eden çiçeklerden elde edilmiş yağlar; uzama, kopma, kırılma, dökülme, kepeklenme, yağlanma, kuruma gibi çeşitli olumsuz etkileri ortadan kaldırabiliyorlar. Böylelikle saçlarınıza derinlemesine bakım yaparken çok yönlü bir fayda elde edebiliyor aynı zamanda doğal formüle sahip ürününüzle zararlı kimyasallardan korunabiliyorsunuz. Bitkisel saç kremi seçenekleri arasında doğrudan belirli saç problemlerine odaklı ürünler de bulunuyor. Siz Kozmetik & Kişisel Bakım ihtiyacınıza göre bu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. İsterseniz hemen şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek saç bakım kremi seçeneklerini keşfedebilir, fiyatlarını öğrenebilir, beğendiğiniz alternatifi hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.