Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Chi
LR
MCK
Dax
QOD
Qod
Aru
OGX
S&C
X10
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Saç Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saç Maskesi

için 1,322 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Saç Maskesi ve Serum

Günümüzde her birimiz artık çok daha hızlı bir hayat akışı içindeyiz. Bu akış içinde kendimizi ihmal etmemek hepimizin önceliği olan bir konudur. Gündelik hayatımızda dış görünüşümüz hem kendimiz için hem de dışarıya yansıttığımız profilimizin duruşu için önemli bir haldedir. Dış görünüşümüzde hem bizim hem de çevremizin en çok göz önünde bulundurduğu vazgeçilmez unsurlarımızdan birisi de saçlarımızdır. Saçlarımız; kesimleri, modelleri, duruşları, renkleri, yapıları ile bizleri sosyal hayatımızda tanıtıyor diyebiliriz. Saçlarımızın sağlığı için doğru beslenme kadar saçımıza uygun saç maskesi ve saç serumu kullanmak, bu ürünleri saç bakım rutinimize adapte etmek de oldukça önemlidir. Saç maskesi ve serumları saçlarınızdaki dökülme, kopma, yıpranma, matlaşma, kırık oluşması, kepeklenme gibi sorunları minimum seviyeye indirmek ve bunların önüne geçmek için üretilmiş ürünlerdir. Aynı zamanda sadece görsel yönden değil dipten ve kafa derimizi de kadrajına alan bir çerçevede beslemeyi odaklarına alırlar. Saçlarımız için üretilen maske ve serumlar saçınızın ihtiyaç duyduğu profesyonel ilgi ve bakımı evinizin konforunda uygulamak için en işlevsel ürünlerin başında gelmektedirler. Siz de saçınızın ihtiyacı olan kökten uca ilgiyi saçınıza düzenli kullanımda verecek ürünleri keşfedebilirsiniz. Saç maskesi ve serumu sayfasındaki tüm ürünlerin ortak noktası saçınıza faydalı olmaktan yanadır. Bu ürünlerden doğru olanını saç tipinize veya saç şeklinize göre seçmeniz durumunda bu sadece saç sağlığınızı etkilemeyecektir. Her saçın kendine has bir yapısı vardır. Sayfamızdaki ürünler de çeşitliliğinin kaynağını bu kendine has yapıların sentezinden almaktadır. İçlerinden kendinize uygun olan ürünü en verimli şekilde ve vaktinizden minimum süre vererek seçmeniz için kolay bir algoritma izlenerek; olabildiğince basit, amaca yönelik yerleştirilmiştir.

Saç Maskesi ve Serumunun Faydaları

Saç Maskesi ve Serumunun Faydaları

Saç maskesi ve saç serumu ürünlerinin odağında tek bir problem olmamakla birlikte tek bir çeşide de sahip değillerdir. Herkesin başına gelebilecek saç problemlerini analiz eden markalar bu sorunların çeşitliliğinin paralelinde zengin çeşitte çözümsel ürünler üretmektedirler. Bu ürünler sizin saçınızda sahip olduğunuz problemleri düzenli kullanımda minimum sürede atlatmanıza yardımcı olmaktadırlar. Eğer yağlı bir saç tipiniz varsa yağlı saçlar için, kuru bir saç tipiniz varsa nem odaklı, ince telli ve kırılgan yapıda saçlarınız varsa güçlendirmeyi temel alan, boyalı saçlarınız varsa boyalı saçlar için olan, kıvırcık veya düz saçlarınız varsa düz veya kıvırcık saç şekillerine göre olan maske ve serumları kullanmanız uygun olacaktır. Saçlarınız için üretilen bu ürünler saçlarınızın kaybettiği nemi, canlılığı, parlaklığı ve gücü saçlarınızın geri kazanmasına yardımcı olurlar. Özellikle saç onarıcı maske günlük hayatta saçlarınızın ve saç diplerinizin maruz kaldığı yüksek hava kirliliğinden, yüksek güneş ışınlarından, saçlarınızı şekillendirmeye ve kurutmaya yarayan aletlerin yüksek ısısından, saçınızı yıkadığınız suyla beraber gelebilecek olan kirecin sertleştirici; saç boyanızın yıpratıcı etkisinden saçlarınızın arınmasını sağlar. Ayrıca üretim amaçlarına göre ürünler saç dökülmelerini, kabarmalarını, kırılmalarını, hasarlarını engelleyebilmektedir. Günlük hayatın temposunda saçınızın durumundan memnun değilseniz ve saçınızda ters giden bir şeyler olduğunu fark edip; ayıracak fazla vaktiniz yoksa ev ortamında kullanılabilecek saç maskelerini ve serumlarını tercih edebilirsiniz. Pratiklikleri bakımından süre olarak da size fayda sağlayacaktır. Saç maskesi kullanımı düzenli kullanımda saçınızda şikayet ettiğiniz sorunları büyük ölçüde çözebilmektedir. Ürünlerin birçok formuna sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak tüpte, kutuda veya şişede temin edebileceğiniz birçok maske türü vardır. Saçınızın ihtiyacı olanlara tek bir ürünle ulaşmak zamanınızdan ve bütçenizden oldukça tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Saç Maskesi ve Serumu Nasıl Kullanılır?

Saç Maskesi ve Serumu Nasıl Kullanılır?

Her saç maskesi ve serumun kendi uygulanış şekli olmakla birlikte bu uygulamalar birbirinden çok fazla farklılık göstermezler. Her ürünün faydasını gözlemleyebilmek için ürünün doğru bir şekilde kullanılması gerekir. Saç maskeleri başta nem takviyesi olmak üzere saça birden çok fayda sağlar ve saçın eksikliğini her yönden gidermekte yardımcı olurlar. Serumlar günlük hayatta kullanıma daha uygundurlar. Günlük hayatta saçlarınızın doğal şeklini alması için, ısı işlemi öncesi ve sonrası hasarı en aza indirmek için, kabarmayı engellemek adına kullanılırlar. Serumlar temiz saça dozunda uygulamanız gerekmektedir. Az uygulanan serumun faydası olmayacaktır. Aşırı uygulanan serum ise saçınızda yağlanma yapacaktır. Serumu elinizle uygulamanızda fayda var zira avucunuzda birkaç saniye teninizin ısısıyla ısınan serum aktif hâle gelecek ve saçınıza sürmenizle daha iyi etki gösterecektir. Saç serumu olarak el veya kafa derimizin ısısıyla aktif olan ürünler olmakla beraber istisnalar vardır. Farklı teknik ve kullanımlara yönelik üretilen ürünler de vardır. Saçınıza uyguladığınız serum veya maskeyi geniş aralıklı bir tarak ile dipten uca eşit şekilde dağıtmanız saçınızın tüm ürünü eşit şekilde emmesini sağlayacaktır. Son olarak parmak uçlarınızla saç diplerine masaj yapmanız kafa derisindeki kan akışını hızlandıracak ve bu da saç diplerinizi rahatlatıp ürünün saçınıza daha iyi nüfuz etmesini sağlayacaktır. Saç maskeleri de serumların vadettiği faydaları daha yoğun bir şekilde uygulamayı sağlarlar. Maskenizi ürününüzün kullanım talimatında yer alan kullanım süresi ve talimatlarına göre uygulamanız gerekmektedir. Maskeler genel olarak saçta belli süre bekletilir ve ardından durulama gerektirir. Durulama işlemini çok iyi yapmak gerekmektedir çünkü saçtan arınmayan ürün saç gözeneklerini tıkayabilir ve ardında sorunlara yol açabilir.

Saç Maskesi ve Serumu Fiyatları

Saç Maskesi ve Serumu Fiyatları

Her saç tipine hitap eden maske ve serumlar mevcuttur. Saç tipinize göre seçebileceğiniz gibi uygulanış şekliyle de birçok farklı ürünü seçebilirsiniz. Saçınıza uygulayacağınız maskeler ve serumlar bakımından birçok seçenek mevcut olmakla birlikte sizin bir üründen beklentilerinize ışık tutacaktır. Doğal içerik bakımından zengin bir maske, zeytinyağı ya da argan yağ başta olmak üzere doğal yağlardan oluşan hem içerik hem fiyat bakımından avantajlı maske veya serumlar tercih edebilirsiniz. Tercihinize ve saçınızın ihtiyacına göre keratinin onarıcı etkisini, B12 vitaminli saç derisini besleyen, saç dökülmesini önleyen saç gürleştirme serumunu, karma ve zengin yağların iyileştirici yönünü tercih edebilirsiniz. Bu türden olan saç maskesi hindistan cevizi yağı bulundurduğu için hem saçınızı yumuşatacak hem de Hindistan cevizinin özelliği bakımından saç tellerinizi kalınlaştırıp; nemlendirecektir. Bunların yerine botanik bitki özleriyle hızlı uzama vaat eden ürünleri, besleyici sütlerden oluşan bakım serilerinin maske ve serumlarını, uzman bukle belirginleştirici serumları, sarımsağın saç uzatan ve gürleştiren kalsiyum takviyesini tercih edebilirsiniz. Saç proteinleri ile saçlarınıza toplu bir bakım da uygulayabilirsiniz. Ürün araştırmasına girmeden önce saçınızı dikkatli şekilde gözlemlemeniz ve sorunu iyi tespit etmeniz size sizin için en doğru ürünün ne olduğu hakkında bilgi verecektir. Saçımız kişiseldir ve ona kullandığımız ürünler de kişiseldir bu yüzden size en uygun olan ve saçınızı en iyi şekilde besleyebilecek potansiyelde olan ürünü seçmelisiniz. Saç maskesi fiyatları seçeceğiniz ürünün markasına, modeline ve boyutlarına göre değişkenlik gösteriyor. Sayfamızdaki ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek sizler de ihtiyaçlarınıza uygun saç maskelerine erişebilirsiniz.