Kategoriler

Marka

Maden

Başka bir kelime deneyin

Karat

Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Başka bir kelime deneyin

Taş Berraklığı

Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

Başka bir kelime deneyin

Zincir Uzunluğu

Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Başka bir kelime deneyin

Taş Kesimi

Başka bir kelime deneyin

Diğer Taş Karat

Başka bir kelime deneyin

Diğer Taş Cinsi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Pırlanta Set & Takım

için 56 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Pırlanta Seti ve Takımı

Kadınların favori ürünlerinden olan pırlanta seti ve takımı farklı tasarımlarıyla çok fazla modeli barındırıyor. Çeşitliliğin fazla olması, kadınların kendine yakıştırdığı en uygun modeli satın almasını sağlıyor. Pırlanta seti ve takımı olarak pek çok farklı modelin yer alması aynı zamanda farklı kıyafetler ile daha iyi kombinlerin yapılmasını da sağlıyor. İnci, zümrüt, yakut ya da gümüş gibi farklı değerli taşlar kullanılarak üretilen bu modellerde, markaların kendi çizgileri ve tasarımları kadınlar için alternatif yaratıyor. Işıldayan bir kolye ya da daha mat bir bileklik, kadınların zevklerine göre tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Pırlanta setleri bazı modellerde doğal ve değerli taşlarla da destekleniyor. Böylece farklı, canlı renklerin yakalandığı setler, daha farklı ve görünümüyle de diğer modellerden ayrılıyor. Özel günlerde, gecelerde, düğünlerde ya da nişan gibi etkinliklerde kadınların vazgeçemediği takılardan olan pırlanta setleri, gösterilen ilgi ile birlikte her dönem yenilenen koleksiyonlar ile daha fazla seçenek sunuyor. Pırlanta nişan seti ya da pırlanta gerdanlık seti gibi pek çok alternatifin yer aldığı bu setler, estetik görünümlerinden taviz vermeyen kadınların öncelikleri arasındaki yer alıyor. Üstelik sadece kadınlar için değil, sevdiğine, eşine ya da arkadaşlarına şık bir hediye sunmak isteyenler için el pırlanta seti ve takı en uygun ve en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Daha zarif bir model isteyen pırlanta mini set gibi modellerden yana tercih yapabilirken, daha fazla gösteriş ve ön plana çıkan bir pırlanta seti isteyenler pırlanta düğün seti gibi seçenekleri değerlendirebiliyor. Sektörün önder markaları tarafından sertifikalı bir şekilde satışı yapılan pırlanta setleri, böylece güvenli bir alışveriş yapılmasına da imkan sağlıyor. Kıyafetlerini tamamlayacak, kombinlerin vazgeçilmez parçaları olan pırlanta setler, kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kombinlere uygun olarak tercih edilen bu özel seçenekler, görünümünde sağlamış olduğu zarafet ile tamamlayıcı bir özelliktedir. Pırlanta set su yolu ya da pırlanta safir set gibi sektörün en çok popüler modellerini sizler de değerlendirerek, yeni aksesuarları koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Pırlanta takılar sayfamızda bulabileceğiniz tüm seçenekler, avantajlı fiyatları ile sizleri bekliyor.

 Pırlanta Set Takımları

Pırlanta Set Takımları

Pırlanta set takımları modelden modele çok fazla farklılık gösteriyor. Bu pırlanta setlerde en çok ön plana çıkan ise spor fantezi pırlanta set özellikle kullanımlarda spor bir model arayan kadınlara hitap ediyor. Bu spor tarz set, farklı kıyafetlerle de kolay bir şekilde takılabiliyor. Fantezi set modellerinde ise spor pırlanta modellerine göre daha klasik kombinler oluşturuluyor. Tasarımlarında çok zengin seçeneklerin olması, her bir set için seçim şansını daha da artırıyor. Farklı kolye uçları, farklı zincirler ile desteklenmiş kolyeler, yüzükler ve küpeler pırlanta set takımları dahilinde her zaman kendine yer bulmayı başarıyor. Tektaş set ise daha klasik bir giyim tercih edildiğinde ön plana çıkıyor. Yine yüzük, küpe ve kolye olarak tasarlanan bu setlerle, birbiriyle uyumlu olduğundan dolayı ciddi bir şıklık yakalanabiliyor. Tektaş seven kadınların vazgeçemediği favori ürünlerinden birisi olan tektaş pırlanta de yine en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bu alanda farklı markalar tarafından üretimlerin yapılmış olması, aynı zamanda model zenginliğinin de yakalanmasını sağlıyor. Kadınlar bir markada bulamadığı pırlantayı ya da modeli bir diğer markanın yeni koleksiyonunda bulabiliyor. Böylece konu tektaş set ya da pırlanta set olduğu zaman kadınlar için her zaman, beklentiye uygun bir model bulmak mümkün olabiliyor. Pırlanta set takımları dahilinde tercih edilen bir diğer set ise anturaj set oluyor. Elmas ve beyaz pırlantalar ile desteklenen bu modellerde, renkli tasarımlara yer veriliyor ve kadınların özellikle renkli bir model istediğinde ön plana çıkan şık bir seçenek oluyor. Mor, yeşil, kırmızı gibi birbirinden farklı ve cazip renk seçeneğini suna anturaj set, bu doğrultuda tercih edilebilecekler arasında yer alıyor. Set takım için bir diğer favori ürün ise elmas. Klasik elmasın zarafetini sunmayı başaran bu setler ile birlikte yine parlak bir şık görünüm elde edilebiliyor. Mevcut setler arasında damla ya da zincir gibi alternatiflerin olması, kadınların elmas set tercih ettiğinde yöneldiği modeller arasında bulunuyor. Pırlanta set takımlarında kadınlar için diğer bir seçenek ise inci pırlanta set olmaktadır. Özellikle minimal tasarımları tercih eden kadınlar daha zarif ve küçük boyutlardaki inci pırlanta setleri ile bu konuda uygun bir model bulabiliyor. İnci setler, üstelik düğünlerde dahi kullanılabilecek bir şıklıkta olduğundan dolayı kadınların farklı gün ve gecelerinde tercih edebileceği şıklıkta oluyor. İnci pırlanta setler, her bir dönemde farklı yorumlanan modelleri ile birlikte ilgi odağı olmayı sürdürüyor.

 Pırlanta Düğün Seti

Pırlanta Düğün Seti

Düğünlerde, yeni evlenecek çiftlerin pırlanta ihtiyacının daha ekonomik bir şekilde karşılanabilmesi adına avantajlı fiyatlar ile satılan pırlanta düğün setleri oldukça cazip bir fırsat yaratıyor. Düğün yapmak ve evlenmek isteyen çiftler için özel bir seçenek olan düğün pırlanta setlerinde bir kadının aksesuar konusunda tercih edebileceği pek çok farklı alternatiflere yer veriliyor. Bu setler daha zengin içerikler barındırdığı gibi düğün gecelerinde de gelinlerin şık görünmesine katkı sağlıyor. Düğün setleri dahilinde en çok yer verilen tasarımlardan olan bagetler, son dönemlerde trend olduğu gibi kadınların da beğenisini kazanıyor. Mevcut baget setler, küpeden yüzüğe kadar her bir detayıyla ustalıkla işleniyor ve kusursuz görünümleri ile birlikte uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. Türkiye'de sektörün önde gelen markaları tarafından titizlikle hazırlanan birbirinden değerli pırlanta düğün setleri, evlenecek olan çiftler için de bir seçim şansı tanıyor. Altın, gümüş gibi farklı renklerde üretilebilen bu ürünler, farklı renk seçenekleri ve modelleri ile seçim aşamasında çiftlere büyük bir özgürlük sunuyor. Sadece evlenirken değil, evlenme öncesinde evlilik teklifinde de tercih edilen bu özel setler, kadınların şık bir yüzüğe sahip olmasının yanı sıra pırlanta set olarak uyumlu bir modele sahip olmasını da sağlıyor. Parlak yapıları, görünümü ile pırlantaları eşsiz kılarken aynı zamanda değerli taşlar ile birlikte her zaman maddi manevi anlamı olan bir aksesuar kullanımını da mümkün kılıyor. Takı konusunda tüm farklı modellere ilham veren pırlantaların, set halinde yapılmış olması üstelik ilk görünümden itibaren modellerin dikkat çekmesini sağlıyor ve böylece pırlanta setler büyük ilgi görüyor. Düğün setlerinde kadınlar için dikkat çeken bir diğer detay ise modellerdeki figürler oluyor. Düğünler bir sevgi göstergesi ve birbirini seven iki çiftin hayatlarını birleştirilmesi olduğundan dolayı pırlanta modellerinde sevginin sembollerine yer veriliyor. Kalpler, melekler düğün seti dahilinde en çok işlenen figürler arasında yer alırken, kadınlar mevcut modeller arasından kendine yakın bulduklarını tercih edebiliyor. Sayfamızda bulabileceğiniz birbirinden değerli ve özel tasarım ile birlikte aksesuar koleksiyonunuza yeni modelleri ekleyebilir ve yeni pırlanta setlerini sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz. Sayfamızdan baget pırlanta yüzük modellerini de inceleyebilirsiniz.

 Pırlanta Set Modelleri ve Fiyatları

Pırlanta Set Modelleri ve Fiyatları

Özel günlerde şık bir hediye ve düğünlerin vazgeçilmez aksesuarları olması nedeniyle pırlanta set modelleri zengin seçeneklere sahip. Bu zengin seçenekler farklı markalar tarafından piyasaya sunuluyor ve bu nedenle de pırlanta set fiyatlarında farklılıklar bulunuyor. Pırlanta gibi ürünlerde fiyata doğrudan etki eden tek çok farklı kriter bulunuyor. Pırlantalar için en dikkat çeken detay ise karat özelliği oluyor. Daha yüksek karatlar, ürün fiyatlarının daha da yüksek olmasını sağlayabiliyor. Ancak bu seçenek daha büyük taşlarla da dikkat çekiyor. Daha büyük taşlar, daha fazla dikkat çeken tasarımların ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu tip seçeneklerde fiyat olarak daha yüksek ücretler belirlenebiliyor. Daha düşük karat değerleri, daha hafif yapıda olan pırlanta setlerini oluşturuyor. Bu modeller ise fiyatları ile daha uygun olabiliyor. Avantajlı fiyatlar ile sunulan pırlanta set ve takımları kadınların pırlanta yakut set gibi değerli aksesuarlara sahip olmasını sağlıyor. Sayfamızda bulabileceğiniz birbirinden değerli pırlanta su yolu set, pırlanta set kolye gibi modeller uygun fiyatları sayesinde her dönem ilgi görüyor ve yüksek satış oranlarına ulaşıyor. Markalar tarafından her bir yeni dönem, yeni koleksiyonlar oluşturulduğundan dolayı önceki sezon ürünleri daha uygun fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Bu modelleri arasından yapılacak detaylı incelemeler sayesinde hem beklentileri karşılayacak bir ürün bulunabiliyor hem de avantajlı fiyatlar ile satın alınabiliyor. Fiyatlarda yakalanan bu avantajlara ek olarak ürünler farklı yaş guruplarına da hitap ediyor. Her yaşa ve zevke uygun olarak hazırlanan birbirinden değerli pırlanta setleri, kadınlarda herhangi bir yaş sınırlaması olmaksızın her yaştan kadının tercih edebildiği modeller sunuyor. Üçlü pırlanta setleri, su yolu setleri en şık tasarımları ile modeller markalar tarafından üretilerek satışa sunuluyor. Yakalanan bu farklılıklar ile birlikte kadınlar her dönemde beğenebileceği yeni bir modeli bulabildiği gibi daha zengin koleksiyonlar, her dönemde yeni ve daha zarif bir pırlanta seçeneğini de kadınlara sunuyor. Kadınların kendileri için tercih edebileceği bu modeller, aynı zamanda hediye söz konusu olduğunda da şık bir hediye seçeneği olarak ön plana çıkıyor. Bu nedenle farklı etiket fiyatlarına sahip olan ürünler, farklı ihtiyaçlara uygun olduğundan dolayı da bütçeleri zorlamıyor ve farklı hediye seçenekleri arandığında ön plana çıkıyor. Üstelik fiyatlar söz konusu olduğunda uzun süreli kullanımlar göz önünde bulundurularak pırlanta takı setleri daha cazip hale gelebiliyor.

 Pırlanta Nişan Seti

Pırlanta Nişan Seti

Kullanıma elverişli ve farklı özel günleri daha da anlamlı kılan pırlanta setler, nişanlanacak çiftlerin de vazgeçilmez modelleri arasında bulunuyor. Pırlanta nişan seti olarak hazırlanan yeni setler, son dönemlerin trend ürünleri arasında yer alıyor. Pırlanta yakut gibi değerli taşlar ile bezenen ve daha ilgi çekici hale getirilen birbirinden değerli modeller; kolye, küpe, bileklik ve yüzük gibi bir kadının aksesuar konusunda ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri tek bir set halinde sunabiliyor. Farklı karat değerlerinde olan nişan setleri, avantajı fiyatları ile isteyen herkesin uygun bir ürün bulmasını da kolaylaştırıyor. Yaratılmış olan tüm bu farklılıklar, cazip bir alışveriş için de vazgeçilmez oluyor. Türkiye'nin dört bir noktasından online olarak yapılan değerlendirmeler neticesinde yılın her döneminde, özel günlerde ya da günlük kullanımlar için uygun bir model satın alınabiliyor. Avantajlı fiyatlar ile satışa çıkarılan bu modeller için üstelik detaylı bilgiler ile özel sayfalar hazırlanıyor. Bu sayede klasik bir pırlanta yüzük alacak olan bir kişi dahi, yüzük ile ilgili tüm bilgileri öğrenebiliyor. Pırlanta nişan seti söz konusu olduğunda ise küpeler, bileklikler, kolyeler ve yüzük olarak birbirinden farklı modeller ile setler oluşturuluyor. Setlerde yakalanan bu farklılıklar, her setin aynı olmamasını, ihtiyaçların karşılanmasını ve en çok beğeni kazanan tasarımların tercih edilmesini sağlıyor. Pırlantan nişan set olarak satın alınan ürünler, birbiriyle uyumlu olduğundan dolayı farklı kombinlerin de en iyi ve doğru şekilde tamamlanmasını mümkün kılıyor. Yüzük, küpe, bileklik ve kolye ile yakalanacak bir uyum kıyafetler ile tamamlandığında dış görünümün daha fazla güzel olmasına yardımcı oluyor.

Pırlanta Set Modelleri Işıltınızı Yansıtacak

Pırlanta Set Modelleri Işıltınızı Yansıtacak

Pırlanta set modelleri sertifikalı ve güvenilir markalar tarafından üretilerek satışa sunuluyor. Satın alınan bir pırlanta set ya da tek bir pırlanta yüzük, yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde, aynı formuyla kullanılabiliyor. Pırlanta set ya da ürünlerde bakımı ihmal edilmediği takdirde hiçbir zaman ışıltısını kaybetmiyor. Küçük fırçalar yardımı ile yapılabilecek olan temizlikler sayesinde özellikle uzun süreli kullanımlarda pırlanta üzerinde oluşabilecek kir gibi tabakalar arındırılıyor. Böylece pırlantaların göz kamaştırıcı görünümü her zaman ortaya çıkarılabiliyor. Kadınların sade bir giyim tercih ettiğinde dahi tercih edebileceği pırlanta modeli, böylece şıklığın kolay bir şekilde yakalanmasını sağlıyor. Özel modellerin yer alması ve spor, günlük seçeneklerin olması kadınlar için farklı alanlarda ve günlerde pırlantaların takılmasını da kolaylaştırıyor. Genelde özel gün ve gecelerde kullanılsa da günlük kullanıma uygun modeller arasından yapılacak seçimler, şık olmayı her an mümkün kılıyor. Üstelik özel günlere uygun, farklı anlamlar taşıyan tasarımlar da markalar tarafından üretiliyor. Böylece melek kanatları, kalp figürleri, kar taneleri, minik top tasarımlar ya da ince zincirler setler dahilinde tercih edilebiliyor. Kadınlar, kendi beğeni ve zevkleri doğrultusunda bu ürünler arasından seçim yapabiliyor. Özellikle giyimine önem veren kadınlar, farklı modelleri tercih ederek giyimde kendine alternatif yaratıyor. Farklı kıyafetler ile desteklenen, birbirinden özel aksesuarlar her kombin ile uygun bir modelin tercih edilmesini sağlıyor. Rengarenk seçenekler, gümüş ve altının klasik şıklığını tercih edebilen kadınlar için böylece giyimde ve kombinlerde işler daha kolay hale geliyor. Pırlanta seti ve takımı olarak tercih edilebilecek tüm özel modeller sayfamızda bir araya geliyor.