Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Pırlanta Bileklik

için 1,798 sonuç bulundu.

Pırlanta Bileklik

Kadınların ve erkeklerin şıklıklarını ortaya çıkarmak üzere kullanabilecekleri birçok takı ve aksesuar piyasada yer almaktadır. Bu takılar ve aksesuarlar, kullanım alanlarıyla birbirlerinden ayrılırken ayrıca görsel nitelikleriyle de farklı sembolik değerler taşırlar. Pırlanta bileklik modelleri, kadınların kollarında zevkle ve zarafetle taşıyabilecekleri takılar olarak karşınıza çıkıyorlar. İster kendiniz ister bir yakınınıza hediye etmek üzere edinebileceğiniz çok sayıda pırlanta süslemeli bilekliğin tasarım alternatifini piyasada bulabiliyorsunuz. Temel parçaları çeşitli madenlerle üretilen bileklikler, parlak görünümlerini açığa çıkaran pırlanta taşlarıyla kullanıcılarına şık bir görünüm kazandırmayı başarabiliyorlar. Siz de piyasada yer alan kadın ve erkek pırlanta bileklik modellerini inceleyerek tarzınıza uygun tasarıma sahip bir modeli satın alabilirsiniz.

Pırlanta Bileklik Tasarımlarını Keşfedin

Pırlanta Bileklik Tasarımlarını Keşfedin

Takı üreticileri kullanıcılara sundukları ürünlerinde genel olarak birçok açıdan görsel farklılaştırmaya giderler. Bu farklılaştırmanın en temel nedenlerinden birisi de kullanıcıların birbirlerinden farklı estetik zevklere sahip olmasıdır. Böylelikle piyasada birbirinden farklı görünüme sahip çok sayıda bileklik modeli bulunabiliyor, kullanıcılar da kendi estetik zevklerine ve günlük şıklıklarına uyum sağlayacak görünümlere göre bileklikler edinebiliyorlar. Pırlanta bileklikler, piyasada süsleme açısından oldukça dikkat çekici özelliklere sahip modeller olarak karşınıza çıkıyorlar. Altın pırlanta bileklik, kullanıcıların beğenerek tercih ettikleri özel alternatifler arasında yer alıyorlar. Temel künye sisteminin oluşturulmasında maden çeşidi olarak altın kullanılan bu bileklikler, pırlantanın lüksü temsil eden görünümüne altının çarpıcı parlaklığını kazandırıyorlar. Sonuç olarak ortaya görsel açıdan göz alıcı görünüme sahip bileklikler çıkıyor. Altın sarısı ile bir araya gelen çeşitli renklerdeki pırlanta taşlar, bu bileklik çeşitlerinin kullanıcılarına özel hissettiriyorlar. Şıklığınızı yaratmak istediğinizde renkler konusunda hassassanız bu durumda tercih edeceğiniz pırlanta bileklikte hangi taşın kullanıldığını dikkate alabilirsiniz. Safir pırlanta bileklik modelleri, göbeklerinde ışıldayan koyu mavi renkte safir taşına sahip görünümleriyle kendilerini ortaya koyuyorlar. Oldukça zarif tasarım alternatifleri bulunan bu modeller, bileğinizde yer aldıklarında etrafınızdaki herkesin dikkatini de üzerine toplamayı başarabiliyorlar. İster günlük olarak ister özel etkinliklerde kullanabileceğiniz safir taşı süslemeli pırlanta bilekliklerle siz de tarzınızı çarpıcı kılabilirsiniz. Siyah pırlanta bileklik piyasada kullanıcıların beğenerek tercih ettikleri alternatifler olarak gösterilebilirler. Hem erkek hem de kadın kullanıcılara hitap eden çeşitleri piyasada bulunan siyah zirkon taşı süslemeli pırlanta bileklik modelleri, siyahın cesur ve ağırbaşlı görünümünü bileğinde taşımak isteyenler tarafından tercih edilebiliyorlar. Işığı belirli açılardan göz alıcı bir şekilde yansıtabilen bu bilekliklerle, giyim tarzınıza uyumlu özel görünümler yakalayabiliyorsunuz. Görsel açıdan dikkat çekiciliği yüksek bir bileklik arıyorsanız bu durumda tercih edebileceğiniz model alternatiflerinden birisi de tamtur pırlanta bileklik seçenekleridir. Tamtur pırlanta bileklikler, bileğinizin etrafında tam bir döngü şeklinde pırlanta taşları taşıyorlar. Bu öze görünüm, bileğinizin her açıdan göz alıcı görünmesini sağlarken; pırlantanın lüksü çağrıştıran görünümü etrafınızdakilere tarzınıza dair mesajlar verebiliyor.

Pırlanta Bileklik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pırlanta Bileklik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kişisel tarzınızı şekillendirmek ve kendinizi özel hissetmek istediğinizde kullanabileceğiniz Pırlanta Takılar, takı tasarımcılar tarafından üretilirlerken ürünlerin belirli bir tarzı taşıyor olmaları hedeflenir. Bu üretim süreci oldukça hassas bir şekilde ilerlemekle beraber, piyasada yer alan pırlanta bileklikler değerli taşlarla üretiliyor olduklarından oldukça ince bir şekilde işlenirler. Pırlanta bileklik modelleri genel özellikleriyle incelendiğinde, üretici markaların farklı değerlerde doğal taşları kullanarak bilekliklerini tasarladıkları görülebiliyor. Üzerinde 7 karata kadar pırlanta taş bulunan bileklikler, oldukça çarpıcı görünümler taşıyorlar. Baget ve koni formunda olmak üzere farklı kesimlerle dizayn edilmiş elmastan elde edilen pırlanta taşlar, bilekliklere farklı görünümler kazandırabiliyorlar. Son yıllarda kullanıcıların beğenerek tercih ettikleri pırlanta bileklikler arasında baget kesim taşlarla süslenmiş seçenekler bulunuyor. Tasarımcılar, ürünlerin dizaynında temel olarak pırlanta taş kullanıyor olmalarının yanında ayrıca farklı renklerde değerli taşlardan da istifade edebiliyorlar. Nazar boncuklu pırlanta bileklik seçenekleri, nazar boncuğunun mavi rengini pırlanta taşlarla bir araya getiren özel tasarımlarıyla dikkat çekiyorlar. Çoğunlukla bilek künyesinde maden olarak gümüş kullanılan bu ürünler, manevi açıdan kendisini koruma altında hissetmek isteyenler tarafından da tercih edilebiliyorlar. Zarif tasarımlarını ince ince dizilmiş boncuk şeklinde pırlantalardan alan bu modeller nazar boncuğunun pozitif enerjisini bileğinizde hissetmenizi sağlıyorlar. Pırlanta bileklik su yolu tasarımlarla da tercih edilebilmektedir. Genel görünüm itibarıyla bileğin etrafında tam bir tur atacak şekilde dizilen bu pırlantalı bileklik seçenekleri zarifliğinizi her açıdan yansıtmak üzere tercih edebileceğiniz ürünler olarak piyasada yer alıyorlar. Klasik olarak boncuklu seçeneklerini ya da modern tasarım özellikleriyle baget pırlanta kesimine sahip alternatiflerini piyasada bulabileceğiniz su yolu pırlanta bileklikler, her kullanışınızda size kendinizi özel hissettirebiliyorlar. Piyasada yer alan pırlanta bileklik fiyatları incelendiğinde, ürünlerin fiyatlarındaki farklılaşmanın genel olarak taşıdıkları pırlantaların karatına ve kullanılan madenin ayarına göre oluştuğu görülebiliyor. Maden ayarı arttıkça ve karat düzeyi yükseldikçe, modellerin fiyatları da artış gösterebiliyor ancak genel olarak piyasada her bütçeye uygun bir pırlanta bileklik modelinin yer aldığı söylenebilir.

Pırlanta Bileklik Şıklığını Yakalayın

Pırlanta Bileklik Şıklığını Yakalayın

Gün geçtikçe gelişen teknolojik olanaklar ve moda ile birlikte sürekli olarak değişen kişisel zevkler neticesinde, üreticiler piyasaya sundukları ürünlerde görsel açıdan çeşitlilik yaratmak konusunda oldukça hassas davranıyorlar. Pırlanta bileklikler, çoğunlukla lüks ve ciddi bir görünüm yakalamak üzere tercih edilen Mücevher & Saat kategorisinde bulunan takılar olarak piyasada yer alıyorlar ancak bu ürünlerin salaş tasarımlara sahip alternatifleri de karşınıza çıkıyor. Klasik olarak değerli bir maden üzerine yerleştirilmiş pırlanta taşların yerine daha günlük ve her alanda rahatça kullanabileceğiniz bir pırlanta bileklik arıyorsanız piyasada ipli modeller bulunuyor. İpli pırlanta bileklik alternatifleri, bağlı kordonları ile kolunuza istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz; orta kısmında göz alıcı pırlanta taşlara yer verilen tasarımlarıyla karşınıza çıkıyorlar. Göbeğinde yalnızca pırlanta taş veya pırlanta taş ile beraber çeşitli değerli doğal taşlar yer alan ipli pırlanta bileklikler kullanıcıların günlük kombinlerinde rahatlıkla tercih edebilecekleri doğal görünümlerle piyasada yer alıyorlar. Pırlanta bileklik erkek seçenekleri de genellikle ipli tasarımlarla karşınıza çıkıyorlar. Künye tipi dizayn edilmiş erkek pırlanta bileklikler ise deri kayışlarının ortasında metal bir plaka ve bu plaka üzerine yerleştirilmiş bir pırlanta taş ile dizayn ediliyorlar. Oldukça sade ve sofistike bir dizayn anlayışın yansıması olan bu modeller, erkeklerin günlük olarak kollarında taşıyabilecekleri parlak görünümleriyle dikkat çekiyorlar. Su yolu pırlanta bileklik alternatiflerinin de erkekler için özel olarak dizayn edilen görünümleri bulunabiliyor. Boncuklu tasarımlarının arasında değerli pırlanta taşlara yer verilen bu bileklik seçenekleri siyah, beyaz, lacivert, kahverengi, bordo gibi çeşitli renklerdeki boncuklarla süsleniyorlar; aralarda yer alan pırlanta taşlar ise bilekliğin genel rengini parlatan parçalar oluyorlar. Her biri farklı bir tarzı temsil etmek üzere şekillendirilen kadın ve erkek pırlanta bileklikler, sahip oldukları özel görünümlerle kullanıcıların kendilerini ifade edebilmelerinin de bir yolu olabiliyorlar. İnce, zarif ve sade tasarıma sahip modeller sakinliği temsile derken; dolgun, dinamik ve kompleks tasarımla kullanıcılara sunulan seçenekler gücü sembolize edebiliyorlar. Dilerseniz siz de hemen şimdi kendi tarzınıza uygun pırlanta bilekliği bulmak üzere ürün sayfamıza ilerleyebilir ve pırlanta bileklik modelleri fiyatları hakkında bilgi edinerek beğendiğiniz seçeneği satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Maden

Altın (1746)
Gümüş (46)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Marka

18Glory (47)
Akay Gold (2)
Altınbaş (130)
Amare (19)
Ariş (4)
Arpaş (1)
Artium (23)
Cigold (6)
D Diamond (5)
ECCE (1)
Ejoya (1)
Elmas (3)
Engingold (13)
Favori (8)
Goldstore (8)
Gülaylar (19)
İryum (41)
Koçak (3)
Kuyumcu (4)
Label (1)
Lilarote (11)
Mardeluz (6)
Mazal (2)
Peraleda (2)
Pırlant (11)
PIRLANTAM (21)
Safir (26)
Siena (4)
Vav Pirlanta (116)
Zümrüt (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (1667)
Unisex (63)
Çocuk (44)
Erkek (22)
Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

14 Ayar (1225)
18 Ayar (311)
8 Ayar (194)
925 Ayar (47)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(732)
(517)
(351)
(56)
(53)
(42)
(14)
(8)
(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Berraklığı

(654)
(372)
(305)
(123)
(105)
(93)
(47)
(37)
(18)
(11)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Cinsi

Pırlanta (1575)
Elmas (176)
Başka bir kelime deneyin

Karat

(658)
(463)
(139)
(131)
(106)
(99)
(73)
(72)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Beyaz (649)
Pembe (200)
Sarı (79)
Rose (70)
Bronz (26)
Çift Renk (16)
Kırmızı (10)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Kesimi

Yuvarlak (814)
Baget (75)
Damla (24)
Oval (23)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (217)
Sembol (68)
Hayvan (14)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Diğer Taş Cinsi

(155)
(39)
(19)
(12)
(11)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Diğer Taş Karat

(106)
(57)
(10)
(9)
(7)
(7)
(7)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL