Kategoriler

Maden

Başka bir kelime deneyin

Marka

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

Başka bir kelime deneyin

Taş Berraklığı

Başka bir kelime deneyin

Karat

Başka bir kelime deneyin

Zincir Uzunluğu

Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Başka bir kelime deneyin

Taş Kesimi

Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Başka bir kelime deneyin

Diğer Taş Cinsi

Başka bir kelime deneyin

Diğer Taş Karat

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Pırlanta Bileklik

için 849 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Pırlanta Bileklik

Pırlanta bileklik, özel günlerde kadınların vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Kullanılan özel taşları, tasarımı ve özenle işlenmesi pırlanta bileklikleri çok değerli aksesuarlar haline getirmiştir. Farklı modelleri ile pırlanta bileklik çeşitleri kadınların severek kullandığı ve kombinlerini tamamladığı aksesuarlar olarak karşınıza çıkmaktadır. İnce düşünülmüş tasarımlara sahip pırlanta bileklikler, kombinlerinizi daha şık ve zarif bir hale getirmenizde başrol oynayacaktır. Her tasarımı birbirinden şık modeller ile gittiğiniz yerlerde pırlanta bilekliğiniz ile parlayabilirsiniz. Pırlanta, ham maddesi elmas olan ve belirli formlarda kesilmiş ve işlenmiş değerli bir taştır. Elmasın çok değerli bir taş olması pırlantanın kesimi noktasında ekstra özen ve hassasiyet gerektirmektedir. Bu sebeple pırlantaların kesimi insan eliyle ve özenle yapılmaktadır. Bilekliklerde yer alan pırlantaların parlaklığı ve ışıltısı kesimi ile doğrudan ilgilidir. Doğru bir kesim aynı ölçüde pırlantaların göz kamaştırıcı bir parlaklığa ulaşmasını sağlayacaktır. Bu da pırlantaların maddi değerini artıran önemli faktörlerden biridir. Pırlantanın ve pırlanta bilekliklerin değerini etkileyen bir diğer unsur ise pırlantaların karatıdır. Karat, duymaya alışkın olduğumuz bir ifade olup pırlantanın ağırlığını ifade etmektedir. Ancak çok hassas ölçümler ile belirlenen karat, gramın beşte biri değerindedir. Karatın fazla olması ile orantılı olarak pırlanta bilekliklerin maddi değeri de artmaktadır. Pırlanta bileklikler çok değerli taşlardan üretilmesi ve bu taşların insan eli ile ve özenle işlenmesi sebebiyle maddi değeri bir miktar yüksek bileklik çeşitleridir. Bu sebeple özel günlerde kullanımı yaygın olup günlük kullanımlar için nadiren tercih edildiği görülmektedir. Elbette bu durum tamamen sizin tercihinizle ilgilidir. Bunun yanı sıra pırlanta bileklikler dayanıklılık seviyesi oldukça yüksek aksesuarlardır. Zarif görünümlerini yanı sıra işlenmesi ve aksesuar olarak kullanılabilir hale getirilmesi aşamasında dayanıklı aksesuarlar olarak uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanmışlardır. Pırlanta bileklik modelleri göz kamaştırıcı model ve tasarımları ile özel gün ve gecelerinizde kendinizi değerli hissetmenizi ve gün boyu parlamanızı sağlayacaktır. Klasik görünümde modeller özel günler için kullanımı daha uygundur. Ancak bu klasik modeller dışında birçok çeşitte pırlanta bileklik modeline ulaşmak mümkündür. Bu modelleri tercihinize bağlı olarak günlük kullanımlarınızda da tercih edebilir ve kendinizi her zaman değerli hissedebilirsiniz.

Pırlanta Bileklik Modelleri

Pırlanta Bileklik Modelleri

En özel günlerinizde severek kullanabileceğiniz pırlanta bileklik modelleri aksesuar dolabınızın en değerli mücevherleri olacaktır. Elmasın özenle işlenmesi, istenen şekle getirilmesi ve bileklik olarak kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmasına kadar her şey pırlanta bilekliğinizi hem maddi hem de manevi yönden değerli kılmaktadır. Pırlanta bileklikler hediye olarak da tercih edildiğinde oldukça anlamlı olmaktadır. Hediye almayı düşündüğünüz eşiniz, anneniz, kardeşiniz ya da sevgilinizi mutlu etmenin yollarından biri pırlanta bileklikleri ve diğer aksesuarlarıdır. Pırlanta bilekliklerin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bilekliklerde kullanılan pırlantaların karatı ve sayısı bilekliğin maddi değerini etkilemektedir. Farklı modeller arasından dilerseniz şık ve gösterişli dilerseniz de sade ve zarif pırlanta bileklik modellerine sahip olabilirsiniz. Çok sevilen pırlanta bilekli modellerinden biri olan suyolu pırlanta bileklik birçok pırlantanın yan yana getirilmesi ile oluşmuştur. Son derece gösterişli ve bir o kadar da zarif pırlanta bileklik modellerinden birisidir. Eklediğiniz kombine göre hem sade hem klasik hem de gösterişli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Suyolu pırlanta bilekliklerin sade aksesuarlardan hoşlanan ve sade bir görünümle de şıklığı yakalamak isteyen kadınların tercihlerinin başında yer almaktadır. Bu pırlanta bileklik modelinin de farklı çeşitleri bulunmaktadır. Daha yuvarlak kesilmiş pırlantalardan oluşabileceği gibi köşeli bir yapıya sahip pırlantalar bir araya getirilerek de tercihlerinize sunulmaktadır. Farklı çeşit ve modelleri arasından zevkinize ve tarzınıza uygun modeli seçebilir ve özel günlerinizde şıklığınıza şıklık ve zarafet katmak üzere kullanmaya başlayabilirsiniz. Suyolu pırlanta bileklik modelleri haricinde birçok farklı zevke, tarza ve kullanıma hitap eden modeller de bulunmaktadır. Bu modellerin bir kısmı görünüm itibarıyla günlük kullanıma uygunken bir kısmı ise özel günlerinizde kombinlerinizi tamamlayacak parçalardır. Her biri birbirinden değerli pırlanta bileklik modelleri arasından tercihinizi yapmak için modelleri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra pırlanta bileklikleri hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara verdiğiniz değeri en iyi şekilde gösterebilmek için pırlanta bileklikler iyi bir tercih ve yoldur. Karşınızdaki kişiye verdiğiniz değer ve hissettiğiniz sevginin bir göstergesi olarak hediyelerinizde pırlanta bileklikleri tercih edebilir ve sevdiklerinizin gönlünü kazanabilirsiniz.

Birbirinden Şık Pırlanta Bileklikler

Birbirinden Şık Pırlanta Bileklikler

Hem sade hem zarif bir görünüm yakalamak istiyorsanız pırlanta bileklikler tam da bu isteğinizi karşılayacak niteliktedir. Değerli taşların ince işçilikle buluştuğu pırlanta bileklik çeşitleri özenle tasarlanmış ve sizlerle buluşturulmak üzere tercihlerinize sunulmuştur. Bileklerinizde zarafetin ve şıklığın temsili olan pırlanta bileklik modellerini dilediğiniz an kullanabilir ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Çok sevilerek tercih edilen modellerden yalnızca biri olan ipli pırlanta bileklik modelleri günlük kullanım için oldukça uygun ürünlerdir. İnce zincirlerin aksine dayanıklı ipler kullanılarak tasarlanan bu bileklik türleri dayanıklı bir yapıya sahiplerdir. Bu sebeple nerede olursanız olun; kullanmayı rahatlıkla ve güvenle tercih edebilirsiniz. Farklı ip renkleri ile çeşitlendirilen bu modeller arasından zevkinize uygun modele sahip olabilirsiniz. Farklı markalara ve farklı tasarımlara sahip ipli pırlanta bileklikleri her tarza uygundur. Sizin için anlam ifade eden objeler ile zenginleştirilmiş bu ürünleri günlük hayatınızda da rahatça kullanabilirsiniz. Kar tanesi, farklı çiçek stilleri, sonsuzluk işareti ve daha birçok şekil ve obje ile zenginleştirilmiş ipli pırlanta bileklik çeşitleri tercihlerinize sunulmuştur. Hem günlük kullanım için tercih edebileceğiniz hem de hediye olarak vererek sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz bir diğer model olan pırlanta harfli bileklik modellerinden kendi baş harfinizden oluşan çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz eşinizin, sevgiliniz, annenizin ve sevdiğiniz ve her daim yanında olmasını istediğiniz kişilerin baş harfini, harfli bileklik tercihlerinizde değerlendirebilirsiniz. Böylece sevdiklerinizi her saniye yanınızda taşıyabilir ve manevi olarak yanınızda hissedebilirsiniz. Harfli pırlanta bileklik modelleri birçok farklı model ve tasarımdan oluşmaktadır. Değişen marka ve modellerden tercihinize uygun tasarımdaki modeli dilediğiniz anda ve yerde kullanabilirsiniz. Harfli pırlanta bileklikler günlük kullanıma uygun kalite ve dayanıklılıktadır. Pırlanta şans bileklikleri hem samimi hem sade ve şık hem de son derece zarif modellerden oluşmaktadır. Şans bileklikleri, şans getirdiğine inanılan bazı objelerin bir bileklikte buluşturulmuş halidir. Bu şans getiren objelerden bazıları, dört yapraklı yoncalar, nazar boncukları gibi farklı figür ve objelerdir. Birden fazla objeden oluşan pırlanta şans bileklikleri olduğu gibi size şans getireceğine inandığınız bir objenin de pırlanta bileklik versiyonunu tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı obje ve figürleri barındıran modelleri pırlanta takılar sayfamızdan inceleyebilir ve dilediğiniz modele güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Farklı Zevk ve Stillere Uygun Pırlanta Bileklik Modelleri

Farklı Zevk ve Stillere Uygun Pırlanta Bileklik Modelleri

Pırlanta bileklik modelleri incelendiğinde birçok farklı tarzda ve stilde bileklik modeli karşımıza çıkmaktadır. Pırlanta bileklik tasarımları kullanıcılarının farklılaşan kullanım zevkleri ve tercihleri göz önünde bulundurularak zenginleştirilmiş ve tercihlerinize sunulmuştur. Hem günlük kullanıma uygun hem de özel günlerinizde kullanabileceğiniz pırlanta bileklik modelleri sizleri beklemektedir. Kullanıcılarının beğenerek ve severek kullandığı modellerden biri olan pırlanta sonsuzluk bileklik modelleri günümüzde sıkça tercih edilen modellerden biridir. Bir hediye fikri olarak da hayatınızdaki özel kişiler için çok ince ve zarif ve manevi değeri yüksek bir hediye olacaktır. Sonsuzluk işareti ile hoş bir görünüm kazan pırlanta bileklik ile sevdiklerinize sonsuza dek hayatınızda ve kalbinizde yer vereceğinizin mesajını verebilir ve onu mutlu edebilirsiniz. Birçok farklı model ve tasarımdaki sonsuzluk işaretli pırlanta bileklikler ve daha fazlası için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hem gümüş ve altın zincirler ile bileklik halini almış hem de daha günlük kullanıma uygun olacak şekilde ipli sonsuzluk işaretli bileklik modelleri tercihlerinize sunulmuştur. Birçok model arasından zevkinize uygun olduğunu düşündüğünüz modeli seçerek uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Son derece dayanıklı ve kaliteli ham madde ve malzemelerle üretilmiş olan pırlanta bileklikleriniz uzun yıllar boyunca aksesuarlarınız arasındaki yerini koruyacaktır. Bu sebeple uzun yıllar kullanacağınız, zevkinize hitap eden ve kullandığınızda kendinizi iyi hissedeceğiniz modelleri tercih etmeniz son derece önemli olmaktadır. Kullanımınıza uygun olan modeli seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Hayatınızda sadelikten ve minimalizmden hazzediyorsanız o zaman pırlanta zincir bileklik modellerine göz atabilirsiniz. Zincirlerin arasına yerleştirilmiş pırlantalardan oluşan zincir pırlanta bileklik modelleri kombinlerinizi tamamlama noktasında sizlere büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Zincir bileklikler hem sade hem de şık görüntüsü ile sizleri kendine hayran bırakacak bir pırlanta bileklik modelidir. Tüm çeşitlerinde olduğu gibi zincir pırlanta bileklik modellerinin de birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Her zevk ve her tarz göz önünde bulundurularak tasarlanan ve tercihlerinize sunulan modeller arsından kullanımınıza uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Her kullanımda kendinizi özel hissedeceğiniz, özel günlerinizin vazgeçilmezi pırlanta bileklik modelleri ile zevkinizi yansıtabilir ve kendinizi şık hissedebilirsiniz.

Modern Pırlanta Bileklik Modelleri

Modern Pırlanta Bileklik Modelleri

Pırlanta bileklik alışverişlerinizde seçtiğiniz model, zevkinizi yani sizi yansıtması oldukça önemlidir. Kullandığınızda kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan pırlanta bileklikler kullandığınız anda enerjinizin yükselmesini sağlayacaktır. Alışveriş esnasında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise pırlanta bilekliğinizin görünümü ve yapısı ile ilgilidir. Pırlantanın kesimi insan eliyle yapıldığı için pırlantanın maddi değerini etkileyen bir faktördür. Bu noktada bir pırlantaya farklı şekiller verilerek modelleri çeşitlendirilebilir. Yuvarlak, kalp, damla gibi şekiller pırlantalarda yaygın olarak karşılaşılan şekiller olsa da günümüzde ilerleyen teknoloji sayesinde daha göz kamaştırıcı ve özgün şekillere sahip pırlanta bilekliklerle de karşılaşmak mümkündür. Pırlantanın kesim kalitesi, parlaklığı, parıltısı ve ışıltısı ile doğru orantılıdır. Bu sebeple alışverişleriniz esnasında bilekliklerde bulunan pırlantaların parlaklığına ve ışıltısına dikkat ederek kesim kalitesi hakkında fikir edinebilirsiniz. Pırlanta, doğada sabırla ve uzun yıllarda oluşan elmasın şekil verilmesi ile oluşur. Bu noktada her pırlanta işlenmesi, şekil verilmesinin de haricinde doğadaki oluşum süreciyle de tektir ve kişiye özeldir. Her pırlantada gözle görülmeyecek şekilde doğada oluşumu esnasında belirmiş izler; doğanın ayak izleri bulunur. Bu izler hemen hemen her pırlantada vardır ancak gözle görülmeyecek düzeydedir. Bu izlerin fazlalığı ve gözle görülür halde olması pırlantanın berraklığını etkiler. Doğanın ayak izlerinin arttığı pırlantalar berraklığını aynı ölçüde yitirmiş olması sebebiyle maddi değerinin düşmesine neden olmaktadır. Pırlantanın değerini belirleyen bir diğer unsur ise pırlantanın karatıdır. Karat ise pırlantanın ağırlık birimidir. Pırlantanın karatı arttıkça değeri de aynı şekilde yükselmektedir. Pırlantanın işlenerek ve farklı tasarımlarda bileklikler olarak tercihlerinize sunulmaktadır. Pırlantalar her ne kadar kadın kullanıcılara özgü olarak düşünülse de pırlanta bileklik erkek kullanıcılar için de farklı model ve tasarımlarda tercihlere sunulmaktadır. Çelik, gümüş veya ip gibi malzemeler kullanılarak tasarlanan erkek kullanıcılar özgü pırlanta bileklik modelleri son derece göz alıcıdır. Dilerseniz erkeklerin zevk ve tarzları göz önünde bulundurularak tasarlanmış bu pırlanta bileklik çeşitlerini sevdikleriniz için bir hediye olarak tercih edebilirsiniz. Pırlanta bileklikler son derece kaliteli olup dayanıklı bir kullanıma sahiptir. Değerli ve kaliteli malzemelerle üretilmesi sonucunda kullanımlarınız esnasında kararma gibi olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız. Beğendiğiniz model ve tarzda pırlanta bileklik modelleri ile kombinlerinizi tamamlayabilir ve uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Pırlanta Bileklik Fiyatları

Pırlanta Bileklik Fiyatları

Pırlantalar son derece değerli taşlardır. Doğada uzun yıllar süren oluşumu, bu taşların değerli olmasında büyük bir etkendir. Değerini belirleyen bir diğer etken ise ince düşünülmüş tasarımları ve işçiliğidir. Bu sebeple maddi yönden de son derece değerli olan bu aksesuarlar kaliteli yapıları ile de uzun süre kullanıma uygundur. Pırlanta bileklik baget olarak karşınıza çıkan ve son derece zarif ve göz alıcı tasarımları ile kendine hayran bırakan modeller hediye olarak sıklıkla tercih edilen modellerden biridir. Çok özel tasarımları ve dokunuşları ile her kullanışınızda sizi değerli hissettirecek modelde baget pırlanta bilekleri hem özel günlerinizde hemen günlük kullanımlarınızda tercih edebileceğiniz modellerdir. Ürünlerin genel isminde yer alan baget, pırlantanın kesim biçimini ifade etmektedir. Köşeli bir biçimde kesilen pırlanta farklı tasarımlarla da buluşturularak tercihlerinize sunulmaktadır. Pırlanta yakut bileklik modelleri ise farklı kesim şekilleri ve tasarımları ile hayran kalınacak bir görünüme kavuşturularak tercihlerinize sunulmaktadır. Günlük olarak da rahatlıkla kullanabileceğiniz yakut taşı ile şık bir görünüm kazanmış pırlanta bileklikler aksesuarlarınız arasında adeta vazgeçemediğiniz bir takı olarak yerini alacaktır. Farklı tasarımları ile hem modern hem klasik olarak tasarlanmış modeller arasından dilediğinizi seçebilir ve zevkle kullanmaya başlayabilirsiniz. Kadınların vazgeçemediği modellerden biri olan pırlanta şahmeran bileklik modelleri ile şık stiller oluşturabilirsiniz. Farklı ve özgün tasarımlarının yanı sıra klasik bir görünüm ile tercihinize sunulan şahmeran pırlanta bileklikler davetlerde ve özel günlerde şıklığınıza şıklık katacaktır. Sayfamızda yer alan son derece değerli taşlar ve özenli bir işçilikle üretilen pırlanta bileklik fiyatları oldukça farklıdır. İsterseniz sevdiklerinize verdiğiniz değerin bir temsili olarak isterseniz de tamamen kendinizi iyi ve mutlu hissetmek için pırlanta bileklik modellerine göz atabilir ve dilediğiniz pırlanta bileklik modeline sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı yapıları ile sahip olduğunuz pırlanta bilekliğinizi herhangi bir renk değişimine ve kararma gibi durumlara maruz kalmadan uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek birbirinden değerli pırlanta bileklik modelleri arasından zevkinizi ve tarzınızı yansıtan model ve tasarımlara sahip olabilirsiniz.