Pırlanta Bileklik

Altınla ve kıymetli taşlarla birlikte müthiş bir uyum sağlayan pırlanta bileklik özellikle kadınların takı koleksiyonlarının vazgeçilmez parçalarından. Pırlanta bileklik fiyatları kullanılan madenin ayarı, taşların sayısı veya boyutu ile işçilik gibi birçok faktörden etkilenebilir. Altınbaş, Amor Pırlanta, Ariş, Diamondstore, Emel Pırlanta, Lizay Pırlanta, Lova Pırlanta, Sare Pırlanta gibi pırlanta takı üreticilerinin ve daha birçok markanın pırlanta bileklik modelleri burada.

Spor & Fantezi Bileklik

Spor & Fantezi Bileklik

Pırlanta bilekliklerde fantezi bileklik ve spor bileklikler için kesin bir ayrım yok. Ama genelde, pırlanta fantezi bileklik modelleri denildiğinde daha taşlı, daha kalın ve daha ayrıntılı bileklikler, pırlanta spor bileklik modelleri denildiğinde de daha sade, daha ince daha az taşlı bileklikler akla gelir. Mesela, kadın spor bileklik olarak tek taşlı, beyaz renkli ve zincirli bir model tercih edilebilir.

Elmas Bileklik

Elmasla pırlanta aynı madenin farklı kesilmiş halleridir. Aralarındaki fark yüzey sayısı ve buna bağlı olarak parlaklıktır. Elmas bileklikler elması altın veya gümüşle buluşturur. Elmas bileklik modelleri pırlanta bileziklerden biraz daha ekonomiktir. Bu bilekliklerde elmas parlak haliyle kullanılabilir veya karartılmış elmas haliyle anturaj modellerde çerçeve şeklinde kullanılabilir. Elmas bileklikleri spor veya fantezi kombinlere rahatlıkla dahil edebilirsiniz.

Anturaj Bileklik

Anturaj Bileklik

Anturaj, renkli doğal taşların etrafının sıralı taşlarla çerçevelendiği bir takı modelidir. Pırlanta anturaj bilekliğin ortasında zümrüt veya yakut bulunur ve bu değerli taşın küçük pırlanta veya elmas taşlarla çevrilir. Taş kesimleri yuvarlak, damla veya oval olabilir. Anturaj bileklikler çarpıcı bir görünüme sahiptir. Tek bileklik yerine, anturaj kolye ve anturaj yüzük de bulunan anturaj setler de tercih edilebilir.

Tektaş Bileklik

Tek taş pırlanta bileklik, tek bir pırlanta veya elmasın bulunduğu mücevher çeşididir. Pırlanta tektaş bileklik üstündeki pırlanta, ince veya kalın dişli bir montür ile sabitlenir. Tektaş bileklik pırlantayı ön plana çıkardığı için taşın rengi (ne kadar açık olursa o kadar iyi), taşın berraklığı (ne kadar berrak olursa o kadar iyi) ve taşın karatı (0,01 Ct’den başlayıp 0,50 Ct ve üstüne kadar boyutlar mevcut) diğer pırlanta bilekliklere kıyasla daha da büyük önem taşır.

Künye

Künye

Pırlanta künye standart altın veya gümüş künyenin küçük bir pırlanta ayrıntısı eklenmiş halidir. Künyeler genelde isim veya özel tarihleri kaydetmek için kullanılır. Pırlanta künye modelleri genelde erkekler ve çocuklar içindir. Erkekler için olan künyelerde askerlik bilgileri yer alırken çocuklar için olan künyelerde isim ve bazen kelebek gibi sevimli unsurlar bulunabilir. Zincirli modeller farklı bilek ölçülerinde daha rahat kullanılabilir.

İnci Bileklik

Pırlanta inci bileklik inci ve pırlanta ile gümüş veya altını bir araya getirir. Lastikli modeller her bileğe uyum sağlayabilir. Pırlanta incili bileklik modellerigenelde inci ağırlıklıdır. Gümüş ve pırlanta daha az oranda katılır. Doğal inci kullanılan, pırlantalı altın veya gümüş bileklikleri yıllarca ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Pırlantalı inci bileklik modelleri bütçeyi fazla yormayan değerli hediyelikler olarak da ön plana çıkar.

Pırlanta Bileklik

için 1,305 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

18Glory (10)
Altınbaş (118)
(1)
(1)
Ariş (143)
(2)
(1)
(2)
(3)
Divas Love (12)
(1)
(1)
(2)
Goldstore (35)
Gülaylar (6)
KATRE (12)
Kuyumcu (30)
(1)
(1)
(2)
(1)
Maygold (16)
(1)
(3)
(4)
(2)
Oromagia (12)
(3)
(1)
Praticco (107)
(1)
Safir (6)
(2)
(1)
(1)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden

Altın (1107)
Gümüş (25)
Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

14 Ayar (507)
18 Ayar (353)
8 Ayar (231)
925 Ayar (25)
Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

(358)
(274)
(66)
(13)
(12)
(10)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Beyaz (468)
Kırmızı (107)
Bronz (58)
Sarı (33)
Pembe (32)
Çift Renk (10)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Kesimi

Yuvarlak (661)
Baget (21)
Damla (17)
(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Karat

(220)
(190)
(120)
(58)
(40)
(38)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Berraklığı

(288)
(259)
(52)
(42)
(12)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Cinsi

Pırlanta (617)
(4)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (166)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL