Pırlanta Bilezik

Kategorimizde yer alan bilezik modelleri, pırlanta taşlarla süslenmiş olan son derece nadide ve özel takılardır. Pırlantalı bilezikler, her zaman özel ve güzel görünmek isteyen kadınlar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Siz de her zaman güzel ve zarif takılar takmayı tercih edenlerdenseniz, pırlantalı bilezik takmayı tercih edebilirsiniz. Pırlanta bileziklerin zarif ve estetik yapısı, kadınların narin bileğine çok yakışmaktadır. Pırlanta bilezik modelleri arasında elmas bilezik, anturaj bilezik, fantezi bilezik ve pırlanta tektaş bilezik yer almaktadır. Günlük hayatta kullanmak için bilezik modeli arıyorsanız, fantezi ve spor bilezik modellerini tercih edebilirsiniz. Gösterişli ve havalı bilezik modellerinden yanaysanız, anturaj bilezik modelleri sizin için uygun olabilir.

Pırlanta bilezikler, uzun yıllardan beri birçok kadının gözdesi olmayı başarmıştır. Sevdiğiniz kadına asla unutamayacağı özel bir doğum günü hediyesi ya da Sevgililer Günü hediyesi almak isterseniz, elmas bilezik modelleri iyi bir seçenek olabilir. Zarif takılar takmayı seviyorsanız, tektaş pırlanta bilezik modelleri sizin için uygun olabilir. Tektaş pırlanta bilezik modelleri arasında kelebekli ve anahtarlı olanları, özellikle genç kadınlar tarafından fazlasıyla sevilmektedir. Bu pırlantalı bilezik modellerini özel günlerde elbiselerinizi tamamlamak için kullanabileceğiniz gibi, günlük hayatta son derece şık görünmek için de tercih edebilirsiniz. Ariş, Ejoya, Gülaylar Altın gibi çeşitli markalar tarafından pırlantalı bilezik modelleri üretilmektedir.

Pırlanta bilezik fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Pırlantalı bilezik modelleri arasında hem beyaz altın olanları hem de sarı altın olanları bulunmaktadır. Hangi renk altını daha çok kullanıyorsanız, tercihinizi ondan yana kullanabilirsiniz. Gösterişli görünmeyi ve dikkat çekmeyi seviyorsanız, elmas bilezik modellerini tercih edebilirsiniz. Pırlanta bilezik modellerini incelemek ve dilediğinizi satın almak için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Pırlanta bileziğinizle uyum sağlaması için pırlanta kolye takmayı tercih edebilirsiniz. Pırlanta kolye modelleri arasında da tektaş pırlanta kolyeler, fantezi pırlanta kolyeler, elmas pırlanta kolyeler gibi seçenekler bulunmaktadır. Zevkinize ve tarzınıza göre dilediğiniz pırlanta kolye modelini satın almak için pırlanta takılar kategorisine bakabilirsiniz. Pırlanta kolye modelleri arasında bir de pırlanta künyeler bulunmaktadır. Bileğinizde sevdiğiniz insanların adını taşımak istiyorsanız, pırlanta künye modellerini tercih edebilirsiniz.

Pırlanta Bilezik

için 151 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Altınbaş (20)
(2)
Ariş (34)
(2)
(1)
Kuyumcu (7)
(1)
Peraleda (14)
(3)
Safir (9)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Ayarı

14 Ayar (43)
8 Ayar (43)
18 Ayar (24)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Maden

Altın (108)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Beyaz (48)
Sarı (15)
Bronz (9)
Pembe (7)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(47)
(23)
(15)
Başka bir kelime deneyin

Taş Berraklığı

(45)
(16)
(14)
(7)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Karat

(23)
(15)
(12)
(11)
(11)
(7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Kesimi

Yuvarlak (65)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Pırlanta (66)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (18)
(5)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL