Kategoriler

Maden

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

Başka bir kelime deneyin

Taş Berraklığı

Başka bir kelime deneyin

Karat

Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Başka bir kelime deneyin

Marka

Maden Rengi

Başka bir kelime deneyin

Taş Kesimi

Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Diğer Taş Karat

Başka bir kelime deneyin

Diğer Taş Cinsi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Pırlanta Küpe

için 2,557 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Pırlanta Küpe

Güzel görünmek ve beğenilmek hem kadınların hem de erkeklerin arzusu olabilmektedir. Yüzyıllar boyunca kadınlar ve erkekler, şık görünüm sağlamak için yaratıcı yöntemlere başvurmuşlardır. Aksesuarlarınız bu yolda gösterdiğiniz çabanın vazgeçilmez unsurları arasında yer alır. Kulaklarınıza taktığınız bir çift küpenin size kazandırdığı zarafet kuşkusuz bir güzellik özelliğindedir. Saçlarınız ister uzun olsun ister kısa olsun ister topuz ister açık olsun kulaklarınızdan sarkacak olan bir çift küpenin size vereceği zarif ve şık görüntünün tamamlayıcı etkisi tartışılmaz bir gerçektir. Küpelere modellerine ve taşlarına göre çeşitli isimler verilmiştir. Halka küpeler, sallantılı küpeler, gül küpeler her zaman kullanılan küpe modellerimizdendir. Günümüzde küpeler en çok kullanılan mücevherlerden olmuştur. Kadın veya erkek fark etmeksizin herkesin kullandığı bu harika aksesuar şimdi pırlanta modelleri ile yeniden tasarlanıyor. Bu tarz aksesuarları yalnızca kadınlar kullanıyor gibi bir genelleme söz konusu olsa da pırlanta küpe erkek tasarımları da, en az kadın küpe tasarım çeşitliliği kadar geniş bir model ve tasarıma sahiptir. Sade ve sıradan bir elbisenin üzerine taktığınız pırlanta küpe ona büyüleyici bir şıklık katacaktır. Pırlanta küpeler aynı zamanda çabasız şıklığın anahtarıdır. Kadınlar ve erkekler tarafından çok sevilen küpe aksesuarları, pırlanta küpeler ile yeniden şekillenmiştir ve anlam kazanmıştır. Her daim tarzına ve şıklığına dikkat eden kadınlar ve erkekler için asil dokunuşlar hazırlayan pırlanta küpeler en çok tercih edilen aksesuarlardandır. Aksesuar satın almak isteyen kişinin kendisini ifade etmenin ve stillerini ortaya koymanın bir yolu olan takıların arasında küpeler, kulaklarınızı süsleyen seçeneklerdir. Şıklığınızı şıklık katmak bunu yansıtmak ve lüks bir görünüm yakalamak istiyorsanız pırlanta küpe çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Işıltısıyla göz alan pırlantalar kulaklarınızda taşıma fırsatını sizlere sunuyor. Birçok çeşitte, birçok modelde ve çok fazla renkte farklı markalarda binlerce farklı alternatif sunan pırlanta küpeler arasından seçim yapmak son derece zor olsa bile kendi zevkinize uygun küpe bulmak oldukça mümkündür. Süslemeleri, renkleri ve çeşitli kesimleriyle farklılık gösteren küpeler arasından kendi tarzınıza en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Pırlanta küpe çeşitleri ile kendinizde şık bir görünüm yaratabilirsiniz ayrıca her tarza uygun ürün bulabilirsiniz. Satın alacağınız pırlanta küpenin amacınıza uygun olup olmadığını yani bir davete mi yoksa günlük zamanda mı takacağınızı kararlaştırdıktan sonra pırlanta küpe seçeneklerine ulaşabilir, çeşit ve marka incelemesi yapabilirsiniz ve kendinize en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Pırlanta Küpe Modelleri

Pırlanta Küpe Modelleri

Pek çok farklı takı markası kendi koleksiyon takılarını üreterek siz pırlanta küpe severlerin beğenisine sunar. Hemen hemen her insanın olmazları arasında yerini alan takılar kıyafetleriniz için vazgeçilmez parçalar arasında yer almaktadır. Takılar arasından küpeler çok fazla tercih edilen aksesuarlar arasındadır. Sayısız kadar çok seçenek vardır. Son zamanlarda herkesin bildiği aksesuar markaları da kendi özel tasarım pırlanta takılarını kendi marka koleksiyonlarında kullanıcıları için satışa sunar. Pırlantalar ile şık ve farklı bir görünüm kazanan küpeler, göz alıcı ve hoş görüntü kazanarak her zaman ilgi çekmeyi başarıyor. Pırlanta küpe çeşitleri birden çok farklı tarzlara ve kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Tektaş ile üretilmiş pırlanta küpe çeşitleri, tek taş kullanım tarzı ile zarifliğinizi ve kibarlığınızı yansıtacaktır hem günlük kıyafetlerinize uyum sağlayacak hem de şık kıyafetlerinize uyum sağlıyor. Üç tane taşın bir arada kullanıldığı pırlanta tria küpe modelleri, son derece fazla göz alıcılığı ve parlaklıkları ile şık kıyafetlerinizi mükemmel şekilde tamamlayacaktır. Tek bir taşın kullanıldığı narin görünüme sahip olan tektaş pırlanta küpe modelleri tarzınıza tarz katıyor. Çok fazla farklı figür kullanılarak tasarlanan pırlanta spor küpe modelleri, şık ve gösterişli tasarımları ile her zaman dikkat çekmenize olanak sağlıyor. Tarzınızı ve kişiliğinizi ön plana çıkartacak olan pırlanta küpe modelleri; safir, yakut, zümrüt gibi modeller çok farklı renklerde ve değerde taşlar kullanılarak tasarlanıyor. Tasarımları ile her pırlanta küpe severin sahip olması gereken pırlanta halka küpe çeşitleri ise, pek çok minik pırlantalar ile süslenerek daha fazla şıklık kazanıyor. Her aksesuar severin kullanım sağladığı ve en çok tercih edilen takı grubu küpelerdir demiştik. Pırlanta küpeler günlük ve kısa süreli kullanıma uygundur. Bunlar tak, çıkar olarak üretimi sağlanan küpelerdir. Pırlanta küpeler arasından her zaman tarzınıza uygun aksesuarı bulmanız mümkün. Pırlanta boncuk tasarımlı küpeler, pırlanta sallantılı küpeler ve minik pırlanta küpeler olarak dizayn edilebilir. Ayrıca mıknatıslı pırlanta küpeler tasarımları da büyük ilgi görenler arasındadır. Çok çeşitli ürün yelpazesi içinden tarzınıza bütünlük kazandırmanız mümkündür. Pırlanta damla küpe modelleri son zamanlarda hemen hemen herkesin en çok kullandığı modellerden birisidir. Dilediğiniz boyut ve kalınlıkta rahatça bulabileceğiniz halka küpeler ile kendinizde çok zarif bir görüntü elde edebilirsiniz. Çok fazla kulak deliğine sahip olan aksesuar sevenler için ise farklı boylarda tasarlanmış olan damla küpe setleri pırlanta takılar sayfamızda mevcuttur. Bu şekilde set halinde satılan küpelerle çok şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Son dönemlerde sıklıkla kullanılan aksesuarlardan olan küpeler yalnızca şekline göre de değil dilediğiniz renk ve boyutta ürün seçim olanağını sizlere sunar ve bu ürünleri satın alarak tarzınızı zenginleştirebilirsiniz.

Stilinize Uygun Pırlanta Küpeler

Stilinize Uygun Pırlanta Küpeler

Yüz tipinize göre küpe seçerken dikkat etmeniz gereken ilk noktalardan biri, yüzünüzün özelliklerine göre tam zıt küpe modelleri tercih edip satın almaktır. Yüz şekliniz yanaklarınızdan çenenize doğru incelen bir yüz tipiniz var ise bu tip bir yüz şekliniz varsa, neredeyse her küpe stilini tercih edebilirsiniz. Ancak oval şekilli sallantılı küpe modelleri gerçekten şık bir görünüm sağladığı için şık bir görünüm istediğinizde bu modelleri daha fazla tercih edebilirsiniz. Yuvarlak yüze sahip bir aksesuar alıcı iseniz, suratınız boyunca genişleyen alın ve çene çizgisine doğru incelen bir yüz tarzına sahiptir. Uzun küpeler, yuvarlak tarzda yüzlere sahip olanlar için mükemmel bir seçimdir. Aynı şekilde sallantıya sahip ve damla şekle sahip küpeler de yüzünüzü uzatmak için mükemmel bir seçim olacaktır. Zarif ve birbirinden şık tasarımları seçmek çok fazla detaya sahip olan küpeler ile çok mümkündür. Kalp tipindeki yüzler daha geniş bir alın yapısına sahiptir ve yanaklar çeneye doğru dardır. Uzun çizgiler içeren uzun küpe modelleri en çok bu yüz tiplerine yakışır. Yüz şeklini dengeleyen elmacık kemiklerinize ve çene çizginize dikkati çeker. Yuvarlak pırlanta küpe tasarımlar elmacık kemiklerinizi öne çıkarır. Çok büyük halka küpeler de kare yüz tipiniz için iyi bir seçim olabilir. Sarı renkte bir saç rengine sahipseniz, altın renkteki aksesuarlar saç renginizi mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır ve size ayrı bir hava katacaktır. Koyu renkteki saçlar için ise gümüş veya platin renkteki küpeler sizin için en iyi seçim olacaktır. Uzun saçlı iseniz sizin için en doğru seçim, aksesuarlarınızı göstermek için ışıltılı ve uzun taşlı küpe çeşitleri olacaktır. Küpe seçerken bu takınızı nerede takacağınız da önemli bir noktadır. Kişiliğinizi en sade ve şık bir şekilde yansıtmak için çivi küpe adı verilen modeller sizin için yeterli olacaktır. Özel bir davette takacaksanız daha gösterili baget pırlanta küpe modelleri tercih edilmelidir. Siyah, kırmızı, bronz, beyaz gibi farklı renklerde ve farklı renklere sahip çeşitli madenlerle üretilmiş pırlanta küpeler, pırlanta taşların en dikkat çekici haline geldiğinden dolayı özel tasarımlarıyla tarzınıza aynı zamanda renk katabiliyor. Bütün bu özellikleri ele alındığında pırlanta küpeler kadın ve erkeklerin farklı tarzlarına uygun seçenekleri ile piyasada yer aldığı görülebiliyor.

Şık ve Modern Pırlanta Küpe Modelleri

Şık ve Modern Pırlanta Küpe Modelleri

Kadınlarda bir tutkuya dönüşmüş olan pırlanta küpelerin zarafeti, en şık küpe tasarımları ile bir araya gelerek harika bir ışıltıyı açığa çıkarmaktadır. Takı tasarımcılarının profesyonel dokunuşları ile birbirinden şık pırlanta küpeler, her takı severi benzersiz bir şıklığa kavuşturuyor. Herkes takı ve aksesuarları ile ilgi odağı olmak, beğenilmek ve kıyafetlerine ayrı bir hava katmak ister. Hem şık hem de farklı tasarımlar sunan sayfamız ile stilinize en uygun pırlanta küpeye kavuşmanız mümkündür. Kıyafetlerinizin en özel tamamlayıcısı olan takılardan olan pırlanta küpeler, farklı model çeşitleriyle son derece geniş bir tasarımsal özelliklere sahiptir. Kulağınızda estetik bir güzelliği ortaya çıkaran pırlanta küpeler, herkese hitap edebilmesi yönüyle de çok fazla talep gören bir aksesuardır. Muhteşemliği ile dikkat çeken küpelerin pırlanta detayı, küpelerin en özel ve şık sembolüdür. Sizler için benzersiz bir maden olan pırlantalar, küpelerde de harika zarifliği ile karşınıza çıkıyor. Pırlantanın ihtişamlı ışıltısına sahip küpeler, her küpe satın alıcısını mutlu edecek en özel aksesuarlardır. Pırlanta küpeler aynı zamanda en özel ve anlamlı günlerde verilebilecek en güzel hediyedir. Çok özel hediye arayışı içindeyseniz sizin için tam da aradığınız fırsat bu sayfada olabilir. Gösterişli ve şık modellere sahip olduğu gibi sade tasarımlara da sahip olan pırlanta küpeler, her tarza eşlik edecek çeşitli modellerden oluşur. Pırlanta küpe fiyatları ürünün üretildiği malzeme ve pırlantanın özelliklerine bağlı olarak farklı fiyatlara sahip olabilmektedir.

Pırlanta Küpe Fiyatları

Pırlanta Küpe Fiyatları

Pırlanta küpe fiyatları birçok farklılığa ve unsura göre belirlenmektedir. Bu unsurlar; berraklığı, kalitesi, karatı, kesimi ve rengi olarak karşınıza çıkabilir. Pırlanta küpe fiyatları tercih edeceğiniz pırlanta küpe modelleri ile belirlenir. Genel olarak pırlanta küpe fiyatı kullanılan taşların berraklığına, karatına, berraklığına, kesimine, işçiliğine ve rengine göre belirlenmektedir. Bunun yanı sıra pırlanta küpe satın almayı istiyorsanız pırlanta küpe çeşitlerindeki berraklık, taşın karatı, rengi, özellikleri, işçiliği, kesimi gibi birçok faktörün pırlanta küpe fiyatları bakımından belirleyici unsurlar olduğunu unutmamanız gerekir. Pırlanta küpeler genel olarak oldukça değer içeren küpelerdir. Pırlanta küpelerin taş kesimleri en çok el işçiliği isteyen bölümdür. Pırlantanın işlem gördüğü sırada insan elinin değdiği bir aşama vardır, bu da kesim aşamasıdır. İyi bir kesim ve büyük ustalık gerektiren bu aşama fiyatları için oldukça belirleyici bir unsurdur. Pırlantanın kesimi aynı zamanda karatını ve parlaklığını önemli derecede etkiler. Eskise bile değerli olmaya devam eder. Genel olarak pırlanta küpe fiyatı kaliteye, berraklığa ve renge göre belirlenir diye bahsetmiştik. Ancak sarı ve beyaz lekesiz olan pırlanta küpeler oldukça nadide parçalar olduğu için klasik modellere göre fiyatları daha farklı olabilir. Bütçenize en uygun pırlanta küpeye sahip olmak istiyorsanız sayfamıza göz atabilir ve en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Pırlanta Küpe Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pırlanta Küpe Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer alan pırlanta küpeler son dönemlerde birçok farklı markayı bünyesinde bulundurarak satışa sunulur. Kadınlar, erkekler, gençler, yaşlılar, çocuklar olsun hiç fark etmeksizin herkes için ayrı ayrı ürün çeşitliliği sunan pırlanta küpe markaları arasından tarzınıza ve zevkinize uyan en doğru ürün seçimini yapabilirsiniz ve farklı fiyatlarda bu aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Fakat pırlanta küpe modelleri arasında seçim yaparken birkaç önemli nokta vardır ve bu noktalara dikkat etmek, pırlantalar hakkında bazı bilgilere sahip olmak; hem doğru seçimi yapmanıza hem de hızlı karar vermenizde önemli bir rol oynar. Pırlanta küpelerin kalitesi ve değeri temelde dört unsura göre belirlenen pırlantalar; karat, renk, berraklık ve kesimlerine göre çeşitli sınıflara ayrılıyor. Pırlantanın ağırlık ölçüsü anlamına gelen karat, ne kadar çok olursa pırlanta fiyatı da aynı oranda değişiklik gösterecektir. Pırlantalarda el işçiliği ile yapılan kesim işlemi ise, pırlantanın parlaklığını etkileyecek olan en önemli faktörü oluşturacaktır. Pırlanta kesiminden sonra en önemli özellik olan pırlanta küpelerin rengi, beyazlık oranına göre belirlenmektedir. Pırlantalar arasında sadece ufak bir ton farkı olsa bile, bir pırlanta ne kadar beyaz olursa o kadar çok değer kazandığı bir gerçektir. Bunun yanı sıra sahip olduğunuz pırlanta taşlı ürünlerin temizliğine de dikkat etmeniz, uzun süreli kullanımda sahip olduğunuz küpenin zarafetini kaybetmemesi açısından önemlidir. Pırlanta taşlı küpelerinizi temizlerken hiçbir şekilde sivri uçlu materyaller kullanmamalı, yumuşak bir çubuk yardımıyla hafifçe nemlendirerek küpenizi temizlemeniz yeterli olacaktır. Alkollü veya herhangi kimyasal bileşenleri içeren temizleyiciler kullanarak uygulama yapmamanız da pırlanta küpenizin görünümüne zarar gelmemesi açısından oldukça önemlidir. Temizlik konusunda son olarak dikkat etmeniz gereken husus ise küpelerinizi kullanmadığınız zamanlarda onları güneş ışığına ve rutubete maruz bırakmamak olmalıdır. Bunun için de küpenizi sıkıca kapanabilen bir takı kutusu içerisinde saklamanız önerilir. Böylelikle küpenizin kararmasının veya pırlantanın ışıltısını kaybetmesinin önüne geçebilirsiniz. Pırlanta özellikleri dışında pırlanta küpe seçimi yaparken yüz tipinize uygun olmasına dikkat edilmesi küpelerin daha gösterişli durmasını sağlayacaktır. Pırlanta küpe ile birlikte giyilecek kıyafetler de küpe seçiminizi etkileyen aktörler arasındadır. Davetlerde muhteşem bir şıklık yakalamak için veya özel günler için daha gösterişli modeller tercih ederken, günlük kullanımlarda ise daha sade pırlanta küpeler ile birbirini tamamlayan kombinler yapmayı sağlayacaktır. Pırlanta küpe seçiminizi yaparken tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtacak pırlanta küpe modelleri seçmek, uzun süre sıkılmadan kullanmanızı sağlayacaktır. Bu durumda pırlanta küpeleri seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi alacağınız pırlanta küpenin sertifikası olmalıdır. Bu sertifikalar pırlanta küpelerin, berraklığı, ağırlığı, rengi, ölçüsü, kesim türü gibi birden çok kriterden onay almış şekilde sizlere sunulur. Kendinize katmak üzere satın alacağınız küpe modelleri arasından seçim yapmanız, markaları incelemek için sayfamızdaki ürünlere gönül rahatlığı ile göz atabilirsiniz.