Pırlanta Küpe

Kategorimizde tektaş, spor, fantezi, elmas, anturaj, inci pırlanta küpe modelleri bulunuyor. Altın ve gümüş seçeneği sunan Pırlanta Küpe kategorisinde modern, spor, fantezi, otantik, her tarza uygun küpe çeşitleri bulunuyor. Farklı kesim ve modellerde pırlanta küpe çeşitleri sizlerin seçimini bekliyor.

Tektaş Küpe

Tektaş Küpe

Tektaş küpe tasarımları arasında nokta, montür gibi klasik modellerin yanı sıra modern dizaynlara iliştirilmiş tektaş pırlanta küpe tasarımlarını da göreceksiniz. Kategorimizde yuvarlak, oval, baget, kalp, prenses kesim tek taş pırlanta küpe modelleri sizlerin seçimini bekliyor. Spor, modern ya da minimalist tarz aksesuar sevenler, yuvarlak, oval gibi sade modelleri; fantezi, otantik ve klasik stile sahip aksesuarlar tercih edenler ise, baget, kalp, prenses gibi daha gösterişli tasarımları tercih edebilir.

Elmas Küpe

Elmas Küpe

Kategorimizde bulunan elmas montür küpe modelleri, hem geleneksel hem de modern çizgiler taşıyan tasarımlara sahip bulunuyor. Yakut, zümrüt, safir gibi değerli taşlarla birlikte elmasın kullanıldığı tasarımlarında bulunduğu Elmas Küpe kategorimizde elmas küpe erkek modellerinde, tek taş gibi sade küpe modelleri, geleneksel ve klasik küpe stillerinin yanı sıra modern elmaslı sallantılı küpeler ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Anturaj Küpe

Anturaj Küpe

Karartmalı elmas taşlardan yapılacağı gibi beyaz pırlantayla da dizayn edilebilen anturaj küpe modelleri, yakut, safir, zümrüt gibi değerli taş çeşitlerinin etrafına pırlanta ya da elmastan bir çerçeve oluşturularak tasarlanıyor. Ametist, kaplan gözü, akik gibi doğal taşlı modeller de tasarlanmaktanan anturaj pırlanta küpe modellerinin, Assos Diamond, Aytaş, Carine Diamond, Emel Pırlanta, Goldstore, Koçak Gold, Lizay Pırlanta, Miss Pırlanta, Pink Pırlanta, Pırlanta By Pırlanta, Sare Pırlanta, Sirius Pırlanta gibi pek çok aksesuar markasının tasarımlarını kategorimizden inceleyebilirsiniz.

İnci Küpe

İnci Küpe

İnci küpe modelleri, hem fantezi ve klasik tarz takı sevenlere hem de spor ve sade tarz takı sevenlere hitap etmektedir. Tek taşlı altın inci küpe modelleri, salkım inci küpe tasarımları, rose altın kaplama inci sallantılı küpe çeşitleri, pırlantalı gümüş inci halka küpe modelleri, otantik tarzda eskitme görünümlü altın inci küpe çeşitleri, vintage tarzda antik görünümlü pırlantalı incili küpe tasarımları ve çok daha fazlası arasında farklı bütçelere uygun seçenekler bulunuyor.

Spor & Fantezi Küpe

Spor & Fantezi Küpe

Kategorimizde bulunan fantezi küpe modelleri, gösterişli ve şık tasarımlara sahip bulunuyor. Spor pırlanta küpe modellerinin ise, genelde daha sade daha minimalist tasarımlar olduğunu görüyoruz. Günlük hayatta, işte, törenlerde, kutlamalarda kullanabileceğiniz spor fantezi küpe çeşitlerinin gümüş ve altın maden seçenekleri bulunmaktadır. Pırlanta küpe fiyatları, tasarımda kullanılan pırlantanın değerine ve kullanılan altın, gümüş gibi madenlerin fiyatına bağlıdır. Pırlanta küpe modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenleri Pırlanta Takılar kategorimize bekliyoruz.

Pırlanta Küpe

için 3,438 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden

Altın (3240)
Gümüş (31)
Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

14 Ayar (1377)
18 Ayar (1155)
8 Ayar (621)
925 Ayar (33)
22 Ayar (7)
Başka bir kelime deneyin

Karat

(692)
(337)
(265)
(226)
(220)
(180)
(49)
(36)
(36)
(34)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Beyaz (1642)
Kırmızı (188)
Pembe (95)
Bronz (66)
Sarı (48)
Çift Renk (21)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(936)
(793)
(199)
(34)
(7)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Berraklığı

(951)
(346)
(316)
(222)
(19)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Pırlanta (1770)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Kesimi

Yuvarlak (1570)
Oval (100)
Damla (60)
Baget (49)
Prenses (6)
(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (489)
Çiçekler (27)
İncililer (11)
(5)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (249)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(29)
ve üzeri (34)
ve üzeri (35)
ve üzeri (36)
ve üzeri (36)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL