Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Pırlanta Küpe

için 4,729 sonuç bulundu.

Pırlanta Küpe

Takılar, kadınların ve erkeklerin günlük kombinlerinde olduğu gibi şıklıklarını yaratmak üzere tercih ettikleri özel parçalardır. Kişinin kendisini ifade etmenin ve stilini ortaya koymanın bir yolu olan takılar arasında küpeler, kulakları süsleyen seçeneklerdir. Şıklığınızı açıkça yansıtmak ve lüks bir görünüm yakalamak istiyorsanız pırlanta küpe alternatiflerini tercih edebilir; parlaklığıyla göz alan pırlanta taşları kulaklarınızda taşıyabilirsiniz. Piyasada birçok farklı tasarım alternatifi bulunan pırlanta küpeler, farklı kullanıcı zevklerine hitap eden görünümleriyle karşınıza çıkıyorlar. Renkleri, süslemeleri, kesimleriyle farklılaşan küpeler arasından kendi tarzınıza uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. Pırlanta küpe modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek üzere piyasada gerekli incelemeleri yapabilir; hoşunuza giden seçenekleri kolayca ayrıştırabilirsiniz.

Pırlanta Küpe Seçiminizi Tasarımlara Göz Atarak Yapın

Pırlanta Küpe Seçiminizi Tasarımlara Göz Atarak Yapın

Günümüzde geleneksel tasarım standartları büyük ölçüde kırılmıştır ve bu büyük değişim ile birlikte yenilikçi tasarımlar kullanıcıların karşısına her alanda çıkmaktadır. Özellikle giyim ve takı sektöründe yer alan markalar, ürünlerini geniş kitlelere ulaştırabilmek amacıyla kullanıcıların kişisel bazda farklılaşan estetik zevklerini dikkate almak suretiyle ürünlerini oldukça farklı görünümlerle dizayn etmektedirler. Bu yönden piyasada beğenilerek tercih edilen pırlanta küpeler de birçok yeni tasarım çizgisiyle karşınıza çıkıyor. Altın pırlanta küpe modelleri, bu segmentteki ürünler arasında uzun yıllar en çok tercih edilen seçeneklerden birisi olarak gösterilebilirler. Değerli bir maden olarak altının pırlantanın çarpıcı parlaklığıyla buluştuğu bu küpe çeşitleri, kulaklarınızda kendilerine yer açarken aynı zamanda yüzünüzü de odak haline getirerek güzelliğinizi açığa çıkarabiliyorlar. Pırlanta taşların beyazdan evrilen parlak görünümleri, altın sarısının farklı tonlarıyla bir araya geldiğinde ortaya çıkan zarafeti siz de tarzınızın bir parçası haline getirebilirsiniz. Gümüş pırlanta küpe alternatifleri ise kullanıcılar tarafından beğenilerek kullanılan küpe çeşitleri olarak gösterilebilirler. Gümüşün parlak gri renk tonu ve pırlanta taşların benzer parlaklık tonuna sahip olması, bu küpelerde estetik açıdan oldukça ahenkli bir birliktelik yaratırken; kullanıcılar da sahip oldukları küpeleri hem özel günlerde hem de günlük rutinde kullanabilme şansına sahip olabiliyorlar. İnci pırlanta küpe seçenekleri, inci beyazlığını ve doğallığını sevenler tarafından memnuniyetle karşılanan özel tasarımlarla karşınıza çıkıyorlar. Oldukça zarif bir tasarım çizgisiyle karşınıza çıkan pırlanta süslemeli inci küpeler, kulaklarınızdaki hoş duruşlarıyla özellikle kutlama ve gece etkinliklerinde süslenmek üzere kullanabileceğiniz görünümleriyle öne çıkıyorlar. Eğer renkli bir görünümden hoşlanıyor ve sahip olduğunuz küpenin hem parlaklığıyla hem de çarpıcı renklerle göz almasını istiyorsanız bu durumda doğal taşlarla süslenmiş modelleri de tercih edebilirsiniz. Safir pırlanta küpe modelleri, safirin koyu mavi renkli görünümünü taşıyorlar ve pırlanta taşlarla süslenmiş görünümleriyle de oldukça formal bir imaj yaratabiliyorlar. Yakut taşlı seçenekler ise kırmızının enerjik ve cesur görünümünü taşıyan tasarımlarını pırlanta taşların göz alıcı parlaklığıyla bir arada sunuyorlar. Piyasada daha birçok farklı doğal taş ile dizayn edilen pırlanta küpe modelini bulabilirsiniz.

Pırlanta Küpe Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pırlanta Küpe Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mücevher & Saat ve takı sektöründe değerli taşlarla Pırlanta Takılar üreten markalar, piyasaya sundukları takılarda teknik açıdan birçok farklı standardı gözetirler. Bu noktada özellikle pırlanta taş kullanılarak dizayn edilen takıların seçiminde kullanıcıların dikkat etmeleri gereken faktörler bulunmaktadır. Pırlanta küpe modelleri piyasada farklı berraklık düzeyleriyle karşınıza çıkıyorlar. Berraklık düzeyi, pırlanta taşın iç kısmındaki izlerin yoğunluğunu ifade eden bir derecelendirmedir. Evrensel olarak standardize edilmiş olan bu derecelendirme oldukça geniş bir aralığa sahiptir ve pırlantanın değeri konusunda da bu derecelerin önemi büyüktür. Pırlanta taşların değerini büyük ölçüde arttıran derece düzeyi IF veya FL olarak belirtilir. IF (Internal Flawless) ve FL (Flawless), pırlanta taşın hiçbir iz ya da kusur taşımadığını yani kusursuz olduğunu ifade eder. VVS (Very Very Small) ve VS (Very Small) dereceleri ise iç kısmında izler bulunan pırlantaların derecelendirilmesinde kullanılır ancak bu izler oldukça küçüktür. Tektaş pırlanta küpe seçiminde IF, FL, VVS ve VS düzeylerinde berraklık düzeyini tercih ettiğinizde, sahip olduğunuz küpeniz görsel açıdan oldukça kusursuz bir izlenim verir. Zarifliğini yüksek parlaklıkla ortaya koyacak bu berraklıktaki küpelerle kendinizi özel ve değerli de hissedersiniz. Tek taş pırlanta küpe çeşitlerini birbirlerinden ayıran bir diğer faktör ise ürünün kaç karat olduğudur. Karat, değerli taşların ağırlıklarının ölçümünde kullanılan bir birimdir. Karat düzeyi arttıkça genel olarak tektaş küpelerin fiyatları da artış gösterir. Ayrıca modellerin karatlarındaki artış doğal olarak pırlanta taşın ebadının da büyüyeceği anlamına gelir ve görünürlük açısından çarpıcılık ortaya koyan pırlanta küpeler istiyorsanız piyasada 0.50 karat ve üzeri düzeydeki pırlanta alternatiflerini tercih edebilirsiniz. Pırlanta küpe fiyatları değerlendirildiğinde, genel olarak piyasadaki modellerin fiyatlarını belirleyen faktörlerin, ürünlerde kullanılan pırlanta taşların karatı ve berraklık dereceleri olduğu görülüyor. Karat arttıkça ve berraklık düzeyi yükseldikçe modellerde fiyatlar da artış gösterebiliyor. Bu açıdan piyasada çok sayıda alternatifi bulunabilen pırlanta küpelerin, çeşitli bütçelere uygun seçenekleri yer alıyor. Siz kendi tarzınıza ve bütçenize göre bir ürünü edinebilirsiniz.

Pırlanta Küpe Seçiminizi Yapın

Pırlanta Küpe Seçiminizi Yapın

Kişisel tarzınızı şekillendirmek üzere bir pırlanta küpe edinmeye karar verdiğinizde karşınıza görsel açıdan birbirinden ayrılan çok sayıda model alternatifi çıkacaktır. Takı üreticilerinin piyasada beğenilerek tercih edilen ürünleri olan pırlanta küpeler arasında görsel özellikleriyle farklılaşan modellerin teknik açıdan standart özellikleri bulunabiliyor. Baget pırlanta küpe seçenekleri, pırlanta taşın kare formunda küpeye yerleştirildiği alternatifler olarak karşınıza çıkıyorlar. Modern tasarım özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan bu seçenekler, özel süslemeleriyle de göz alıcılıklarını ortaya koyuyorlar. Köşegen tasarımlarının etrafında minik değerli taşlara yer verilen modeller arasından beğendiğiniz bir seçeneği edinerek şıklığınızı orijinal bir küpe tasarımıyla ortaya koyabilirsiniz. Kadınların beğenerek tercih ettikleri modeller arasında sallantılı pırlanta küpe çeşitleri de yer alıyor. Klasik olarak pırlanta taşın kulak memesi üzerinde sabit olarak üzerinde durmadığı bu seçenekler, uzun tasarımlarıyla pırlanta taşların bir salkım şeklinde kulağınızdan sarkık görünüm kazanmasını sağlıyorlar. Piyasada genel tasarım özellikleriyle birbirinden ayrılan çok sayıda alternatifi bulunan sallantılı küpeler, özellikle şıklığınızı parlatmak istediğiniz özel gecelerde kullanabileceğiniz takılar olarak aksesuar kutunuzda kendilerine yer açabiliyorlar. Halka pırlanta küpe modelleri ise geleneksel halka formundaki küpe yapısının üzerinde pırlanta taşlarla süsleme yapılması sonucunda ortaya çıkıyorlar. Çeşitli şekillerde kesilen çok sayıda pırlanta taşla süslenen alternatifleri bulunan bu modeller, kullanıcıların sofistike bir tarza sahip olmak istediklerinde tercih edebilecekleri seçenekler olarak gösterilebilirler. Bazı halka tarzı modellerde pırlanta süsleme küpenin tamamında yer almayabiliyor. Bu modellerde halkanın tek bir noktasına yerleştirilen tek bir pırlanta taş hem sade hem de dikkat çekici bir görünüm yaratabiliyor. Kullanıcıların kişisel estetik zevklerine göre seçim yapabilmeleri adına modellerde renkler de farklılaşabiliyor. Siyah, kırmızı, bronz, beyaz gibi çeşitli renklerde madenlerle dizayn edilen halka küpeler, pırlanta taşın odak haline geldiği özel tasarımlarıyla tarzınıza aynı zamanda renk katabiliyorlar. Tüm bu özellikleriyle ele alındıklarında pırlanta küpelerin kadın ve erkeklerin farklılaşan tarzlarına uygun seçenekleriyle piyasada yer aldığı görülebiliyor. Pırlanta küpeler ve fiyatları hakkında bilgi edinmek üzere hemen şimdi ürün sayfamızı inceleyerek beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Maden

Altın (4627)
Gümüş (26)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Pırlanta (4209)
Elmas (435)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Altınbaş (772)
Vav Pirlanta (238)
Koçak (147)
Gülaylar (140)
Pırlant (95)
Engingold (69)
Lilarote (59)
PIRLANTAM (54)
Safir (49)
Ariş (46)
Atasay (41)
Favori (36)
Artium (31)
Adela (26)
Ejoya (18)
Gizzaro (15)
Mydiamond (15)
Siena (14)
Goldstore (13)
Peraleda (13)
Cigold (12)
Mardeluz (11)
ModaKulesi (10)
Allegro (6)
Zümrüt (6)
Arpaş (5)
Chavin (5)
D Diamond (5)
Multilift (5)
Akay Gold (3)
Belbak (3)
Diamine (2)
ECCE (1)
Elmas (1)
Kuyumcu (1)
My Choice (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (4389)
Unisex (159)
Erkek (140)
Başka bir kelime deneyin

Karat

(1643)
(730)
(457)
(440)
(440)
(352)
(290)
(289)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Ayarı

14 Ayar (2897)
18 Ayar (884)
8 Ayar (827)
925 Ayar (29)
Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

(2409)
(1266)
(581)
(109)
(78)
(72)
(43)
(30)
(13)
(9)
(9)
(7)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Berraklığı

(1534)
(1522)
(539)
(477)
(257)
(129)
(89)
(31)
(13)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Beyaz (2121)
Pembe (378)
Sarı (103)
Rose (82)
Bronz (48)
Kırmızı (29)
Çift Renk (27)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Kesimi

Yuvarlak (2182)
Baget (242)
Oval (114)
Damla (94)
Markiz (17)
(4)
(4)
(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (726)
Çiçekler (38)
İncililer (13)
Sembol (9)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Diğer Taş Cinsi

(209)
(162)
(98)
(79)
(18)
(17)
(11)
(10)
(5)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Diğer Taş Karat

(366)
(41)
(34)
(33)
(25)
(18)
(18)
(12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(78)
ve üzeri (82)
ve üzeri (82)
ve üzeri (82)
ve üzeri (82)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL