Filtreleri Temizle
Marka
Modalife

Kategoriler

Marka

Bey
4M
A1
Ron
BEY
Kzy
Asz
A35
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mobilya

için 86 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Modalife Mobilya

Yaşadığınız yer kıymetlidir. Yaşam alanlarınız sizi yansıtır. Evinizin düzeni, mekanların oluşturulma şekli, kullanılan eşyalar belli bir amaca ve tarza hitap eder. Mobilya evlerin tamamlayıcısıdır. Uygun, şık, kaliteli seçimler yapmak bu sebeple çok önemlidir. Modalife mobilya ile alakalı ihtiyacınız olan her şey içi hep yanınızdadır. Modern ve göze hitap eden tarz tasarımları ile herkesin evlerine girmeyi başarmaktadır. Ev dekorasyonu renkler ve eşyalar ile kombinlenerek oluşturulan bir bütünü ifade eder. İç mekan düzenlerinde ilk olarak ortamın ışık alması durumuna göre renklendirme yapılır. Çok ışık almayan karanlık mekanlar durumuna uygun ışıklı, aydınlık mekanlar ise durumuna uygun renklerle açık ya da koyu olarak renklendirilir. İnsanın için karartan, gözü yoran renkler mekanları daraltır. Çok ışık almayan bir oda koyu renkler ile dekorlandığında kullanışsız bir ortam sağlar. Doğru renk seçimi çok önemlidir. Mekan rengine karar verip boyandıktan sonra, eşyaların seçimine geçilir. Mobilya seçerken kullanılacak yerin boyutu ilk dikkat edilmesi gereken unsurdur. Küçük alanlar için çok büyük mobilyalar seçmek kullanışsızdır. Hareket alanınızı daraltır, kullanım kolaylığı sağlamaz ve sizi mutsuz eder. Bu sebeple buna uygun mobilyalar seçilmelidir. Ya da çok geniş alanlara sahipseniz mobilya seçiminde cesur davranabilir, boyut olarak hacimli ürünlere yönelebilirsiniz. Hayatınızın olmazsa olmazı mobilyalar yatağınızdan kalktığınız andan itibaren size eşlik eder ve tüm gün boyunca her yerde yanınızda olur.

Yenilikçi ve Tarz Modeller ile Modalife Mobilya

Yenilikçi ve Tarz Modeller ile Modalife Mobilya

Yaşam alanlarının organize edilmesinde mobilyalar her zaman başroldür. İyi tasarlanmış doğru mobilyalar uzun soluklu bir kullanım sağlar. Bir ev için bakıldığında her alanda mobilyaya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alanlardan birisi de yatak odalarıdır. İlk olarak güne başlanan ve gün sonunda da kapanışın yapıldığı yer olan yatak odaları dizaynı ve içeriği ile önemli yerlerdendir. Modalife mobilya yatak odası modelleri ile kullanıcıların beğenisindedir. Kaliteli bir gün geçirmek ve vücut sağlığının yerinde olması için iyi bir uyku önemlidir. Kalitesiz bir uyku, yaşam kalitesine darbe vurur. Kaliteli malzemelerden üretilmiş bir yatak kullanıcıları için avantaj sağlar. Sonrasında da oda dekorunun tamamlayıcı ve ihtiyaca cevap veriyor olması önemlidir. Yataktan sonraki önemli diğer unsur depolama alanlarının uygun ebatta ve sayıda olmasıdır. Eşyaların ortada kalmaması ve yatak odasının düzenli olması için bu seçimler hayati önem taşır. Fazlaca giysiye sahip olan kişiler daha geniş ve fonksiyonel gardıroplara ihtiyaç duyar. Ya da küçük bir yatak odası daha minimal bir gardırop ile desteklenmelidir. Komodinler çift olduğu gibi yerinize göre tek olarak da kullanılabilir. Depolama alanı ihtiyacı için şifonyerlerde iyi bir alan sağlayıcısıdır. Çekmece sayıları ve boyları tercihe bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Yatak odası takımları Yatak, baza, başlık, gardırop, şifonyer, komodin ile tamamlanır. Set olarak alınabileceği gibi, isteğinize bağlı olarak tek tek de alıp kullanabilirsiniz. Modalife mobilya farklı detaylarla süslenmiş, yenilikçi, ihtiyaca cevap veren yatak odası takımları ile öncü bir mobilya markasıdır. Kaliteyi uygun fiyata alabileceğiniz ürünleri ile her zaman en iyiye en uygun şekilde ulaşmanıza olanak tanır. Modalife mobilya nasıl isterseniz öyledir. Her kullanıcı için özelleştirilmiş alanlar yaratılmasında öncüdür. Yatak odası gibi temel yapıtaşı olan bir alan hep kullanışlı olarak tasarlanmayı gerektirir. İçeriğindeki her ürün ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçilip konumlandırılmalıdır. Piyasada bulunan pek çok mobilya markası içinde kaliteli, güvenilir, satış esnasında ve sonrasında yanınızda durabilecek, ürünleri ile evinizi renklendirebilecek olan tercih edilmeli uzun soluklu bir mobilya deneyimi yaşanabilmelidir.

 Modalife ile Salonunuzun Şıklığını Arttırın

Modalife ile Salonunuzun Şıklığını Arttırın

Ev ve iş yerlerindeki oturma alanları her gün kullanılır. Bu yerlerdeki eşyalar öncelikle kesinlikle kullanışlı olmalıdır. Rahatsız bir koltuk takımı her gün kullanımda sıkıntı yaparak bir ıstıraba dönüşür. Kumaşı, dokusu ,boyutu, iskeleti, depolama alanı, rengi gibi unsurlara dikkat edilmelidir. Çok fazla alternatif bulunmasına rağmen hepsi kaliteli ve uygun değildir. Modalife mobilya koltuk takımıtercihinde kullanıcıları yanıltmaz. Modalife koltuk takımları ikili, üçlü, tekli koltuk ve berjer modellerine sahiptir. Set olarak kullanılabileceği gibi ayrı ayrı da alınıp tamamlanabilir. Koltuklar kalabalık evler için yataklı modeller ile desteklenebilir. Ya da depolama alanına ihtiyaç duyan evler için sandıklı modeller her zaman kullanışlıdır. Fonksiyonel ürünleri seçmek ve kullanmak kullanıcıların her zaman ilk tercihi olmalıdır. Modalife klasik, avangard, country ya da modern gibi farklı tercihlere ve tarzlara uygun tasarımlara sahiptir. Dinamik bir çizgiye sahip tasarımlar yenilikçi duruşları ile de daima beğeni sağlar. Yüksek ayaklar temizlik ve kullanım kolaylığı sağlar. Ergonomik tasarımlar oturma rahatlığı sağlayarak bir konfor alanını ortaya çıkarır. Kullanılan kaliteli kumuşlar temizlik ve hijyen bakımından avantajlıdır. Leke tutan, temizlenmeyen, ağır ve hantal kumaşlar koltuk takımlarında tercih edilmemelidir. Temizlik unsuru eşyalarda önemlidir. Modalife mobilya salon takımı setleri ile de mobilyaların ortak bir uyum içinde olduğu şahane tasarımlar ile kullanıcılar için tasarlanmıştır. Salon takımları içerdikleri daha kompleks ve çeşitli ürünlerle daha çok parçayı içinde barındırır. Koltuk ve yemek takımı gruplarının uyumlu bir halde kullanılmasına olanak sağlayan salon takımları, bütüncül bir dekorasyon sağlanması açısından da avantaj sağlar. Her tarza hitap eden salon takımları evlerin tamamlayıcısıdır. Salonlar ev sahipleri için olduğu kadar misafirler için de kullanılan alanlardır. Salon takımları salon odasının boyutuna göre modellerden seçilmelidir. Tamamen odayı dolduran bir set hem çirkin duracak hem de alanınızı tamamen daraltacaktır. Rahat bir kullanım alanı sağlamaz. Salonunuzun şekline göre yaptığınız seçimler çok daha kolay, kullanışlı ve uzun ömürlü olmaktadır. Modalife her tarza ve mekana uygun tasarımları ile koltuk ve salon takımı modellerinde ihtiyaçlara cevap verip kullanıcılarını memnun eder.

 Modalife, Herkes için Mobilya

Modalife, Herkes için Mobilya

Mobilya kullanımı evler için vazgeçilmezdir. İhtiyaçların ortaya çıkmasına göre şekillenen alışverişler, zamanla evin tarzını oluşturur. Bu ihtiyaçlar evdeki kişi sayısı, evin kullanımı ve evin şekline göre şekillenir. Genç odası takımları da yine ihtiyaca göre gerekliliği ortaya çıkan ürünlerdendir. Modalife mobilya genç odası takımları modern yapılar ve estetik dokunuşlar ile şık ve kalitelidir. Genç odaları kullanıcı kitlesi sebebiyle klasik mobilya anlayışından ziyade daha modern ve yenilikçi tarzlarda tasarlanan ve üretilen ürünlerden oluşmaktadır. Renklerin daha cesur kullanımı, opsiyonel seçeneklerle modern dokunuşlar çok daha fazla ve memnuniyetle tercih edilmektedir. Gençler trendleri yakından takip eder. Modalife de gençlere hitap eden modelleri ile kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Genç odası takımları çoğunlukla; karyola başlık, gardırop, kitaplık, komodin, duvar rafı, şifonyer, çalışma masası parçalarından oluşur. Tercihe bağlı olarak eksiltilip çoğaltılabilecek parçalardan oluşturulabilir. Genç odasının kullanılacağı oda büyük bir alan ise takımın her parçası rahatlıkla kullanılabilir. Daha küçük alanlar içinse modüllerden feragat edilebilir ya da opsiyonel seçenekler varsa daha ufakları tercih edilebilir. Ayrıca alan büyük olsa bile ihtiyaca cevap vermeyen parçaları alıp alanlar doldurmaya gerek yoktur. Mesela kitap okuyan ve kullanan birisi için kitaplık elzem iken kitap kullanımını somut olarak değil de farklı şekillerde gerçekleştiren bir kullanıcı için kitaplık parçasına ihtiyaç olmayabilir. Odaların parçaları kişiye göre değişiklik gösterir. Şifonyer ve komodin kullanımı da yine tercihe bağlıdır. Alan müsait değilse ikisini birden alıp alan daraltmaya gerek yoktur. Ya da depolama alanına ihtiyaç duyan bir kullanıcı her ikisini de alıp kullanabilir. Uzman tasarımcıları ile yeniliği amaçlayan Modalife kalitesi ve garantisi ile kullanıcılardan tam not almaktadır. Satış esnasında ve sonrasında da rahatlık ve güveni bir arada sunan marka, ihtiyaca cevap vermektedir. Uzun soluklu kullanım avantajı ve uygun fiyatları ile hem bütçenize dost hem de rahat bir kullanım sağlayan Modalife ürünleri kullanıcıların beğenisini kazanarak olumlu dönüşler almıştır. Kaliteli ve uygun fiyatlı alışverişler için Modalife her zaman kullanıcıları için hazırdır.

 Evinizin Her Köşesi Modalife ile Renklensin

Evinizin Her Köşesi Modalife Mobilya ile Renklensin

Mobilya kullanımı vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Mobilyasız bir yaşam düşünülemez. Uygun, kaliteli ve doğru mobilyayı bulmak için kullanıcılar çok dikkatli olmalıdır. Bütçelerine uygun olduğu düşünülüp alınan ürünler, belki de çok daha kısa sürede deforme olacak tekrar ve daha fazla para harcanarak alışveriş yapılması gerekebilecektir. Böylece hem zaman hem para hem de emeğiniz çöpe gider. Modalife mobilya modelleri ve kalitesi ile herkese hitap eder. Her anınızda vazgeçilmez biçimde size eşlik eder. Gün sonunda ayaklarınızı uzatıp rahat etmek için Modalife mobilya kanepe grubu ürünlerinden herhangi bir tam istediğiniz gibidir. Modalife kanepeler sağlam yapıları ile uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Açılabilen modelleri yatak olarak kullanabilirsiniz. Modele göre farklılık gösteren kumaş kaplamaları son derece kaliteli olup modayı yakından takip eder. Sert, yumuşak, ipeksi, tüylü her nasıl isterseniz dokuyu belirleyebilirsiniz. Renk seçeneklerinin de mevcut olduğu kanepelerden kendinize en uygununu seçmekte hiç zorlanmazsınız. Tek olarak alabileceğiniz gibi farklı kombinasyonlarla da kanepelere sahip olabilirsiniz. Maksi, mini, midi koltuk takımları setleri ile beraber de kanepe sahibi olabilirsiniz. Özel tasarım serilerin şık kanepeleri evlerinizin havasını değiştirip bambaşka yapacaktır. Modalife mobilya oturma grubu kategorisindeki ürünleri her türden zevke hitap eder. Koltuk takımları, kanepe takımları, köşe takımları, sadece kanepe, berjer, tekli koltuk, puf alternatiflerinin bulunduğu marka ürün çeşitliliğinde önde gelmektedir. Klasik tarzda takımların yanı sıra, spor oturma takımları ve modern tasarımlı oturma takımları da ürün yelpazesi içinde mevcuttur. L koltuk modelleri de oturma grubu içinde yer alan modellerdendir. Modalife mobilya köşe takımları ile de iddialı modellere sahiptir. Köşe takımları özellikle koltukların mekanın köşesine konumlandırılması uygun olan yerler için daha kullanışlıdır. Bunun dışında da isteğe bağlı olarak kullanılabilir. Daha samimi, daha yakın bir oturma planı olan köşe takımları, uzanmak için de birebirdir. Yataklı ve sandıklı versiyonları ile gerektiğinde yatak olarak da kullanabilirsiniz. Değişen modüller ile kendinize göre konumlandırabilirsiniz. Yerinizin uygunluğuna göre şekil alabilir. Kullanışlı kumaşlar silinip temizlenebilir. Bazı modellerin minder kılıfları çıkarıp yıkanabilir.

Hem Siz Hem Sevdikleriniz için Modalife Mobilya

Hem Siz Hem Sevdikleriniz için Modalife Mobilya

Herkesin mobilyaya ihtiyacı vardır. Günlük hayatta kullandığımız onlarca mobilya ürünü yaşamımızı kolaylaştırır. Pratik ve kaliteli olması mobilya seçimindeki öncelikli tercihtir. Bu sebeple bilindik ve emin markalar her zaman için alışverişlerinizi yaptığınız yerler olmalıdır. Diğer türlü sıkıntılı durumlar yaşanabilir. Mobilya yaşam alanlarınızın her kısmında mevcuttur. Mesela televizyon izlemek için ergonomik ve sağlam bir üniteye ihtiyaç duyarsınız. Sürekli bakılan bir ekranı taşıyan bu mobilya çirkin ve kalitesiz görünürse gözü yorar. Şık ve fonksiyonel olmalıdır. Modalife mobilya TV ünitesimodelleri hem zarif hem de estetik görünümleri ile kullanıcıların beğenisindedir. TV üniteleri kullanıldıkları mekanlar için bir depolama alanı olarak da görev yapar. Rafları, gözleri, dolaplı kısımları işlevseldir. Yerin büyüklüğüne ya da küçüklüğüne göre ünitenin hacmi belirlenir. Renk ve desen konusunda Modalife alternatifleri tüketicilerini daima memnun eder. TV sehpaları da daha sade ya da daha küçük alanlar için kullanışlı olabilecek ürünlerdir, bu şekilde tercih edilebilir. Bir başka tercih edilen popüler ürün de sehpalardır. Çok fazla çeşit ve renk seçeneğine sahip sehpalarda modellerde oldukça fazladır. Yan sehpa, kare sehpa, oval, dikdörtgen gibi seçeneklerin yanı sıra zigon sehpa da kalabalık kullanımlar için hem kurtarıcı hem de az yer kaplamasıyla fonksiyonel bir modeldir. Modalife mobilya orta sehpa modelleri de tarz ve çeşitlilik bakımından gayet zengindir. Sehpa fonksiyonel bir ürün olduğu gibi aynı zaman da dekoratiftir de. Tamamlayıcı bir unsur olarak yeri önemlidir. Kullanıldığı salondaki diğer mobilyalarla uyumlu olması gerekir. Modalife sehpalar kaliteli malzemeden üretilmiştir. Kullanıma uygundur. Kolayca çizilip deforme olmaz. İsteğinize uygun olarak tercih edebilirsiniz. Salonlarda uyum yakalamak için oturma grupları ve yemek odası setlerin e ait sehpalarda seçebilirsiniz. Böylece tam bir bütünlük elde edebilirsiniz. Bunun dışında harici olarak da zevkinize göre bir model seçiminde bulunabilirsiniz. Sehpa grubunda özellikle orta sehpa göze ilk görünen ürün olduğu için önemlidir. Uyumlu bir görsellik yakalamak gerekir. Şık, zarif ve kaliteli modelleri ile Modalife orta sehpaları gönül rahatlığı ile korkmadan tercih edebilirsiniz.

Hem Evinize Hem Cebinize Dost Mobilyalar Modalife'ta

Hem Evinize Hem Cebinize Dost Mobilyalar Modalife'ta

Mobilya alışverişi çok sık yapılmaz. Alınan ürünler uzun vadede kullanmak üzere planlanarak alınır. Bu nedenle kaliteli olması çok önemlidir. Özellikle yeni ev alışverişinde bu durum daha da önemlidir. Modalife mobilya düğün paketi ile alışverişte hem kalite hem de uygun fiyatı bir arada sunar. Diğer türlü hem tekrarlanan alışveriş ile maddi bir külfet ortaya çıkar hem de yorucu bir sürece dahil olursunuz. Mobilya alırken başka deneyimlere dair edindiğiniz bilgiler size yardımcı olabilir. Kullanıcıların ürünler hakkındaki sözleri önemlidir. Sonuçta birinci ağızdan bilgi olduğundan işinize yarar. Seçtiğiniz mobilyaya dair kullanıcıların beğeni ya da eleştirilerine kulak vermeniz alışveriş yapmadan evvel karınıza bir hareket olacaktır. Modalife mobilya yorumları kullanıcıların olumlu dönüşleri sayesinde her daim pozitif yönde olmuştur. Kullanıcıları için her zaman en iyisini sunmayı ilke edinen marka, satış sonrası hizmet ve garantisi ile göz doldurarak memnuniyet yaratır. Bu sayede evlerin her köşesinde kendine yer bulan marka çeyizlerinde gözdesidir. Modalife mobilya çeyiz paketi uygun fiyatı ve kaliteli ürünleriyle düğün hazırlığındaki çiftlerin tercihidir. Çeyiz paketleri yatak odasından, salon takımına yemek odası grubundan yan tamamlayıcı ürünlere varana dek kapsamlı bir ürün listesini içerir. Paket indirimi ile daha uygun fiyata gelen çeyiz setleri, beğenilen modellerden seçeneklerle hazırlanmıştır. İsteğinize bağlı olarak seçeceğiniz ürünleri zevkle ve güvenle kullanabilir yeni evinizi kurabilir ya da evinizi yenileyebilirsiniz. Modalife mobilya sandalye ile de çeyiz paketlerindeki yerini alır. Sandalye çok kullanılan mobilyalar arasında başta gelir. Özellikle salon takımlarının sandalyeleri önemlidir. Hantal ve ağır modeller kullanışsızdır. Şık, zarif ve estetik tasarımlı yemek takımı sandalyeleri kullanıcıların beğenisini kazanarak zevkle kullanmasını sağlar. Ergonomik yapıları sayesinde oturduğunuzda sizi yormaz, omurganıza destek olur. Kumaş dokuları ile rahatsız etmez, kolay temizlik imkanı sağlar. İster yemek odası takımınızla, ister çeyiz paketinize dahil olarak ürününüzü güvenle kullanabilirsiniz. Modalife mobilya çekyat modelleri ve seçenekleri ile de beğenilen aktif olarak kullanılan ürünleri yaşam alanlarınıza dahil eder. Rahatlık ve kullanışlılığın esas olduğu çekyatlar, farklı model tasarımları ile de göz doldurmaktadır. Modalife mobilya fiyatları kalitesine uygun olarak kullanıcı dostudur. Her zaman en uygun fiyata en kaliteli ürünleri bulabileceğiniz ürün kataloğu ile kullanıcılarının hizmetindedir.