otoplexi
otoplexi
Şirket Ünvanı: OSMANLI OTO AKSESUAR YEDEK PARÇA İMALAT İHT.İHR.LTD.Ş
İşletme Adı: OSMANLI OTO AKSESUAR
Tescilli Marka: OTOPLEXİ
KEP Adresi: osmanlitoaksesuar@hs01.kep.tr
Vergi No: 6480980492
Mersis No: 0648098049200001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%99

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 36 4
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 38 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 33 4
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Yedek Parça

için 1 sonuç bulundu.

Yedek Parça

Araba kullanmak pek çok kişi için tutku olmakla birlikte güvenli bir sürüş için aracın teknik aksamının belli aralıklar ile bakıma girmesinde yarar bulunuyor. Otomobil yedek parça çeşitleri de aracın çalışmasında yardımcı olan her türlü ürünü ifade ediyor. Kullanım süresinin dolması gibi gerçekleşen kazalarda genellikle maddi hasar çıkıyor. Aracın iç ve dış aksamında ortaya çıkan kusurlar ise oto yedek servis parçaları ile tamamlanıyor.

Otomobil Yedek Parça Ürünleri ile Kusursuz Donanım

Otomobil Yedek Parça Ürünleri ile Kusursuz Donanım

Araçlarda çeşitli nedenler ile ortaya çıkan hasar oto yedek parçaları ile gideriliyor. Yedek parçanın kaliteli yapısı ekonomik özellikleri ile birleşince sürücüler tarafından ihtiyaç halinde tercih ediliyor. Far, şanzıman, buji, egzoz ya da plaka çerçevesi gibi dış aksama yönelik parçalardan dikiz aynası, kapı kolu, cam kolu ya da koltuk ön panel aydınlatmaya gibi iç aksama dair aradığınız her şeyi ürün grubu içerisinde bulabiliyorsunuz. Oto yedek parça çeşitliliğinin sınırı fazlasıyla geniş olmakla birlikte teknik donanıma dair seçenekler de sürücülerin taleplerine cevap verebiliyor. Aracın kusursuz çalışması ve yolcuların güvenliğini sağlamak için hata vermeye başlayan parçaların değiştirilmesi gerekiyor. Özellikle kazalara bağlı olarak sıklıkla oto egzozları zarar görüyor. Egzoz seçenekleri değerlendirilirken otomobilin yılı ve modeli dikkat edilmesi gereken kriterler arasında yer alıyor. Özellikle Inox tasarıma sahip modeller araçlara kazandırdığı sor görünüm ile dikkat çekiyor.

Oto Yedek Parça Aksesuar Çeşitleri

Oto Yedek Parça Aksesuar Çeşitleri

Yedek parça ürün grubunun önemli ürünlerinden olan aksesuar çeşitleri de otomobilin iç ve dış dekorasyonunu güçlendirmek için tercih ediliyor. Özellikle oto aydınlatma sistemleri ile ilgi çeken aksesuar yedek parça seçenekleri farklı ihtiyaçlara cevap vermesi nedeni ile kullanıcıları tatmin ediyor. LED aydınlatma ile tasarlanan far çeşitleri, trafikte diğer sürücüler arasında dikkat çekmeye yardımcı oluyor. Su geçirmez özelliğe sahip oto far ürünleri far içerisine olduğu gibi far dışına da monte edilebiliyor. Sinyal sistemine çift renk ekleyerek belirginliği artıran aydınlatma sistemlerinde kullanılan far, 250 lümenlik ışık çıkışı ile farkını ortaya koyuyor. Ürünlerde kullanılan LED sayısı tercih edilen modele göre değişiklik gösterirken farın kapasitesine bağlı olarak ürünün kullandığı Watt değeri de değişebiliyor. Çakar sistemlerinin yanı sıra bagaj aydınlatması için kullanılan özel modeller de ürün grubunu zenginleştiriyor. Park sensörü, silecek takımı ya da sesli ikaz sensörü gibi yedek parçalar ise araçta performansı maksimize ediyor.

Oto Elektrik Parçaları ve Özellikleri

Oto Elektrik Parçaları ve Özellikleri

Oto elektrik parçaları, elektrikli donanımın tümünü kapsıyor. Motorun tek seferde çalışabilmesine yardımcı olan akü, buji ve marş motoru gibi yedek parça çeşitlerini de bulabileceğiniz ürün grubu kaliteden de ödün vermiyor. Marş, ateşleme ve şarj sistemlerinde ortaya çıkan problemlerin giderilmesi için belli aralıklar ile bakımlarının yapılması gereken elektrik parçalarının, ömrünü doldurması halinde ise yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor. Elektrik aksamının parçalarından olan araç içi tavan aydınlatması ise montajındaki kolaylık sayesinde iç aksama önem veren sürücüler tarafından ilgi görüyor. Oto yedek parça fiyatları ise ihtiyaca göre çeşitlilik gösteriyor. Aydınlatma sistemleri, elektrik yedek parçaları ya da egzoz gibi donanımlar özellikleri ve sağladıkları faydanın yanı sıra fiyat bakımından da birbirinden ayrılıyor. Benzer özelliğe sahip ürünler arasındaki fiyat farkı ise üretici ve üretim esnasında kullanılan malzemeden kaynaklanabiliyor. Ürün grubu içerisinde tamamı seçkin markalardan çıkan modeller yer alıyor. Ekonomik bütçeler ile güvenilir bir seyahat isteyen sürücüler için tasarlanan yedek parça çeşitleri aracın performans kapasitesini de geliştiriyor. Orijinali ile uyumlu olan modeller ise aracın görünümünü de yeniliyor. Diğer oto ürünleri için Otomotiv & Motosiklet kategorimizi inceleyebilirsiniz.