MarkaDC
MarkaDC
Şirket Ünvanı: Murat Alper ÖZER
İşletme Adı: Marka Veri Merkezi Hizmetleri
Tescilli Marka: ® Marka
KEP Adresi: murata.ozer@hs01.kep.tr
Vergi No: 28633584414
Mersis No: 6890643364
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 168 6
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 167 7
Mağazanın iletişiminden memnunum 155 12
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(12)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Vitrindekiler

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Sim Kart, Hat, Paketler

için 22 sonuç bulundu.

Sim Kart, Hat, Paketler

Her geçen gün daha da gelişen Elektronik ürünleri ve teknoloji ile sizlere farklı cihazlarda konuşma, mesaj gönderme ve görüntü sağlamasına yardımcı olan sim kart modelleri, farklı GSM operatörlerin desteğine bağlı olarak çeşitli şekillerdeki avantajları ile beğenilerinize sunulabiliyor. Telefon hattı olarak da isimlendirilen sim kart paketleri, birçok tellefona uyumlu olan boyutları ile sizlerin kesintisiz iletişimini sağlıyor.

Sim Kart Paketleri Farklı Teknolojik Cihazlarda İletişim Sağlayabiliyor

Sim Kart Paketleri Farklı Teknolojik Cihazlarda İletişim Sağlayabiliyor

İçerdikleri farklı paket ve tarife seçenekleri ile sizlere sunulan sim kart hat paketleri, cep telefonları, tabletler ve akıllı saatler olmak üzere çeşitli teknolojik ürün ve cihazlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Teknolojinin son harikası olan tüm ürünler ile dünyaya tamamen entegre şekilde iletişim ağını kurabileceğiniz avantajlı sim kart modelleri, işlerinizi kolaylıkla yönetip, her türlü arama ve görüşmeleri rahatlıkla yapabilmenizi sağlıyor. telefon hattı ne kadar diye soran bütün kullanıcılara farklı avantajlarda sunulan sim kart modelleri, çeşitli standart boylarda ya da dönüştürücü kullanılarak da cihazlarınızda kullanılabilirliği sağlayabiliyor. Akıllı telefonlar için mini çipli stillerde kullanıcılara sunulan sim kart hat paketleri, farklı boyutları ile avantaj sağlıyor. Ses ve görüntü akışını sizlere en iyi şekilde sunan sim kart hat ve paketler, faturalı ya da faturasız olmak üzere çeşitli şekillerde sizlerin kullanımınıza sunuluyor. Birçok farklı kampanyadan oluşturulabilmeleri ile dikkatleri üzerine çeken sim kart hat satın alma işlemini başarılı şekilde tamamlayarak iletişiminizi teknolojik ve donanımlı aletlerde yapabilmeniz kolaylık ile sağlanabiliyor.

Sim Kart Hat Paketleri Farklı Avantajlara Sahip Ürünler Arasında Olması ile Biliniyor

Sim Kart Hat Paketleri Farklı Avantajlara Sahip Ürünler Arasında Olması ile Biliniyor

Birçok kullanıcı için iletişim sadece cep telefonları ile sağlanıyorken, bazı kullanıcılar için de internet ve SMS araçları ile ön plana çıkıyor. Çeşitli tarife detayları ile faturalı ya da faturasız olarak da kullanılan sim kart paketleri, farklı paketler ile kullanıcılarına çeşitli seçenekler yaratıyor. Yeni hat satın alma amacı ile birçok farklı GSM operatörünü ve ona bağlı olarak kullanıcılara sunulan sim kart hat paketlerini araştıran pek çok kişi, internetten video ve müzik indirme işleminin, telefon görüşmelerinin ve online oyunların nasıl performanslar ile kullanılabildiğini araştırıyor. Kullanıcılarına yüksek perofrmans ve verimliliği, çeşitli tarife detayları ile sunan sim kart hat paketleri, yeni gelenlere ve uzun yıllar kendi operatörünü kullanan birçok kullanıcıya özel teklif ve avantajlar ile yenileme yapılabilmeyi sağlamaları ile dikkat çekiyor. Kullanım sıklığınıza ve miktarınıza göre seçeceğiniz yeni paket ve tarifeler, sizlerin bütçenize ekstra katkılar sağlamaları ile dikkatleri çekiyor. Sim kart fiyatları, satın alınmak istenen cazip tarife detaylarına ve ekstra avantajlara bağlı olarak farklılık gösteriyor. Telefon & Aksesuarları kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sim Kart Hat ve Paketler Özel Numara Alternatifleriyle Kullanıcılarını Sevindiriyor

Sim Kart Hat ve Paketler Özel Numara Alternatifleriyle Kullanıcılarını Sevindiriyor

İletişimi en problemsiz halde sizlere sunmayı amaç edinen GSM operatörlerinin sizlere sunduğu sim kart hat paketleri, çeşitli özel numara modelleri ile birçok kullanıcıya farklı çeşit alternatiflerinde sunuluyor. Son 2 hanesi veya son 4 hanesi çeşitli doğum tarihleri, il adları, futbol kulübü kuruluş tarihleri ya da evlilik yıldönümünüze referans olarak sizlere sunulan özel numaralı hatlar, birçok kullanıcının sevdiği ve önem atfettiği tarihlere sahip olması ile kullanıcılara memnuniyet yaratıyor. Birbirinden farklı tarihleri içeren rakamlardan oluşan özel numaralı hatları sevdiklerinize hat satın al diyerek önerebilir, sonu aynı biten rakamlara sahip olabilmenin aidiyet duygusu ile sevginizi pekiştirebilirsiniz. Farklı internet kotalarına, SMS paketlerine ve konuşma sürelerine sahip olabilen faturasız hatların devam edebilmesi için TL şeklinde yükleme yapabilmeniz yeterliyken, faturasız hatların çeşitli tarifeleriyle kişiselleştirmeyi sim kartın operatör hizmetleri yardımı ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz. En ucuz sim kart fiyatları arasında bulunan avantajlı yapıdaki sim kart paketleri arasından kendinize en uygun sim kart hattını satın alabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.