Televizyon & Ses Sistemleri

Siyah beyaz televizyon, tüplü televizyon, renkli televizyon, LCD Plazma derken şimdi de hayatımıza giren akıllı televizyonlar ile artık televizyon izlerken internete girebilir ve hiçbir tuşa dokunmadan, el hareketleriyle televizyonunuza komutlar verebilirsiniz. Televizyon ve ses sistemleri üreticileri tarafından üretilen onlarca modeldeki televizyon ve ses sistemleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Samsung, Vestel, Beko, Arçelik, LG, SONY, Regal, Sunny, Next, Trident, Siemens gibi markaların ürettiği televizyon & ses sistemleri, dünya çapında çok sayıda teknoloji meraklısı TV izleyicisi tarafından kullanılmaktadır. Televizyon fiyatları modellere göre değişiklik gösterirken, ses sistemlerinin fiyatları da ses kalitesi, watt gücü gibi değerlere göre belirlenmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen televizyonlardan olan akıllı televizyonlar sayesinde bilgisayarda yapabileceğiniz birçok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. En iyi akıllı TV markaları arasında yer alan Samsung firmasının ürettiği akıllı televizyonları ses ile kontrol edebilir, kumanda yerine elinizin hareketlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca Samsung App gibi uygulamalarla akıllı TV'nizde birçok program çalıştırabilir ve internete girebilirsiniz.

En eski televizyon üreticileri arasında yer alan Sony firmasının ürettiği Bravia serisi akıllı televizyonları diğer Sony firması ürünleri olan Play Station oyun konsolu ve Xperia serisi akıllı telefonlarla koordineli bir şekilde çalıştırabilirsiniz. JBL, Harman Kardon, Premier, Bose, Creative, Kawai, Kamasonic, Goldmaster gibi markaların ürettiği ses sistemleri birçok kullanıcı tarafından tavsiye edilmekte ve kullanılmaktadır. LG firmasının ürettiği LG soundbar ses sistemleri ile televizyonunuzda sinema kalitesindeki surround ses kalitesi ile filmler izleyebilir ve oturma odanızı kişisel sinema salonunuza çevirebilirsiniz. Goldmaster firmasının ürettiği 5+1 ses sistemleri ile bulunduğunuz ortamda 360 derecede eşit yayılabilecek bir ses ortamı oluşturabilir ve evinizde sevdiğiniz sanatçıların müzikleri ile küçük konserler verebilirsiniz.

bulacaksin
bulacaksin
Şirket Ünvanı: Burak Yalçın
İşletme Adı: Burak Yalçın
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: burak.yalcin@hs04.kep.tr
Vergi No: 30458507462
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 3,346 150
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 3,398 98
Mağazanın iletişiminden memnunum 3,111 114
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Televizyon & Ses Sistemleri

için 11 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.