Filtreleri Temizle
Yazar
Adam Blade

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Yazar

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yayınevi

Başka bir kelime deneyin

Sınıf

Başka bir kelime deneyin

Kitap Türü

Başka bir kelime deneyin

Sayfa Sayısı

Başka bir kelime deneyin

ISBN

Başka bir kelime deneyin

Yayın Tarihi

Başka bir kelime deneyin

Yaş

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Adam Blade Kitap

için 284 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Adam Blade

İngiltere’de dünyaya gelen Adam Blade öğretmen ve amatör sanatçıdır. Çocukluk yıllarında babasının ofisinde duran tablolara, kalkan ve kılıçlara hayranlık duyarak büyüdü. Yazı yazmaya da hayal kurarak başladı. Tom adında bir çocuk kitabı yaratarak çocuklara da hayal gücünün kapılarını açtı. Adam Blade kitapları çocuk kategorisi listesinde adından çokça bahsettirdi.

Adam Blade Canavar Peşinde

Yazarın en dikkat çekici eseri olan, Adam Blade Canavar Peşinde adlı çocuk kitabı seti 52 kitaptan oluşmaktadır. Beyaz Balina Yayınları bu seriyi okurlarıyla buluşturdu. Bu seriye dâhil olmuş her kitabın sayfa sayısı yüzün üzerindedir. Sade ve akıcı konuşma diliyle yazdığı bu çocuk serisi kitaplar ilkokul ve ortaokul seviyesindeki çocuklara hitap ediyor. Serinin akıcı dilde yazılması çocuklara okuma alışkanlığını kazandırıyor. Adam Blade Canavar Peşinde adlı seri Ateş Ejderhası Ferno ile başlıyor. 2007 yılında yazdığı bu seride bu kitap 2010 yılına kadar tüm kitapları yer alıyor. Adam Blade Team Hero serisinde çizgi romanla kitaplarını okurlarıyla tanıştırıyor. Macera dizisinden oluşan çizgi roman Adam Blade’in çok satan kitapları arasında yer alıyor. X-Men, süper kahramanlar okulunda Beast Quest ile bu güzel hikâyede karşılaşıyor. Team Hero yer altındaki savaşı karanlığın yüreğine okurlarıyla birlikte götürüyor. General Gore’un kötü ordusuyla mücadele eden Team Hero bu seride maceraya sürüklüyor. Team Hero kitabı dört seriden oluşuyor. Gölge Kılıcı Savaşı, Ordunun Saldırısı, Sürüngen Yeniden Uyandı Ve İskelet Savaşçısı.

Adam Blade Deniz Canavarları

Kitabında çocukları bir maceraya atıyor. Beyaz Balina Yayınları kitabı İngilizceden Türkçeye çevirdi. Adam Blade Deniz Canavarları 128 sayfadır ve 2014 yılında basıldı. Yarattığı Tom karakteri Avantia’nın iyi canavarlarını Karanlık Diyarı Gorgonia’dan kurtarabilecek mi? Marvel’in yarattığı korkunç canavarlar tarafından tutsak edilen Avantia’nın iyi canavarları Karanlık Diyarı Gorgonia’ya götürüldükten sonra Tom Deniz Canavarı Narga ile karşı karşıya gelir. Eğer Narga’yı yenemezse Avantia’nın iyi canavarlarını kurtaramayacak. Tom bu gizli görevinde bakalım neler yaşayacak? Çocukların çok sevdiği bu seri hayal dünyalarını geliştirmeye yardımcı ve eğitici özelliği taşıyor. Adam Blade Avantia Günlükleri adlı kitabı 2012 yılında Beyaz Balina Yayınları tarafından Türkçe’ye çevrildi. 184 sayfa olan kitap Avantia’nın tehlikede olduğunu ve kötü bir komutan tarafından sınırlarının ihlal edildiği bu şehri Tanner adlı kahraman kurtarmak için mücadele eder. Tanner zor bir hayat yaşayan ve sıradan çocuk olmayan bir karakterdir. On beş yaşında kötülere karşı savaşında başarılı olabilecek mi? Avantia Günlükleri kitabını çocuklar merakla okuyacak.

Adam Blade kitapları

Ateş Ejderhası Ferno, Deniz Yılanı Sepron, Dağ Trolü Arkta, At Adam Tagus, Kar Canavarı gibi birçok kitabı çocuklar heyecanla okuyor. Macera dolu kitapları çocukların ilgisini çekti. Yarattığı karakterler hayal dünyasının bir ürünü olduğunu Adam Blade biyografi okuyuculara da detayları veriyor. Çocukların hayal dünyasında yeni ufuklar açan kitapları oldukça sevildi. Adam Blade eserleri ilkokul ve ortaokul düzeyindeki her çocuğun severek okuyacağı ve serinin bir sonraki kitabını beklerken heyecan duyacağı anlatımla yazıldı. Maceraseverler için keyifle okunacak bu kitaplarla çocukların da sevgisini kazandı. Seri halinde çıkardığı bu kitaplar çocukların okuma alışkanlığı kazanmasında etkili oldu. Gerçekçi karakterler yaratması serinin bu kadar çok ilgi duyulmasına katkı sağladı. Anlatım olarak çocukların anlayabileceği bir dil kullanması okuyucuların kitapları soluksuz okumasına yardımcı oldu. Adam Blade kitaplarındaki karakterler seri bitene kadar çocuklara çizimlerle de yol arkadaşlığı yapıyor ve kitap kapağının tasarımı da hikaye hakkında bilgi veriyor. Çocukların dünyasında başka pencereler açarken hayal kurabilmenin ve sınırları zorlayabilmenin de mümkün olduğunu hikayeleriyle anlatıyor.