Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

E-Kitap Okuyucu

için 43 sonuç bulundu.

E-Kitap Okuyucu

Kitaplar pek çok işlevinin yanı sıra hayal dünyanızı geliştirerek fayda sağlıyorlar. Bunun yanı sıra gelişim, sağlık, kişisel ve diğer açılardan da katkısı kanıtlanan sihirli satırlar her birey için bir ihtiyaç olarak karşınıza çıkmaktadır. Keyifli zaman geçirmek, yeni şeyler öğrenmek, bir konu hakkında bilgi sahibi olmak, vizyonunuzu genişletmek ve benzeri amaçlar ile okunan kitaplar geniş yelpazede çeşitliliğe sahipler. Size farklı dünyaların kapılarını aralayan bu eşyalar geçmişten günümüze tarih, siyaset, ekonomi, roman ve daha pek çok öğrenmek istediğiniz konular hakkında bilgi veriyorlar. Teknoloji ile birlikte değişim gösteren kitaplar dijital ortama aktarılmıştır. Kitap okuma alışkanlığınıza yeni bir bakış getiren e kitap okuyucu bulunduğunuz her ortamda rahatça kitap okuyabilmenize olanak tanıyor. E kitap okuyucular teknolojik ortamda istediğiniz kitaba ulaşma konusunda kolaylık sağlıyorlar. Binlerce kitap arasından aradığınız kitabı bulabilir ve kısa bekleme süreleri gibi gün içerisinde vakit bulduğunuz her an kitabınıza odaklanmanın keyfine varabilirsiniz. Ağırlık olarak da avantajlı bu ürünler, taşıma fonksiyonu açısından kolaylık sağlıyorlar. Siz de alabileceğiniz bir e-kitap okuyucu ile kendinizi sadece belirli kalınlıktaki kitaplarla sınırlandırmanıza gerek kalmayacak. Çünkü e-kitap okuyucular çantanızda fazla yer kaplamayarak gün boyu istediğiniz yere taşıyabilme açısından pratik çözüm sunuyorlar. Sınırsızca indirebileceğiniz kitaplar ile hayal dünyanızın sınırlarını zorlayın. E kitap okuyucular ve çok daha fazlası için ürünlere göz atabilirsiniz.

E-Kitap Okuyucu Avantajları

E-Kitap Okuyucu Avantajları

E kitap okuyucular telefon, tablet, bilgisayar gibi dijital cihazların aksine özel olarak kitap okumaya uygun şekilde tasarlanmıştır. Dijital dünyanın rahatlığını sizlere sunan e-kitap okuyucular istediğiniz an aradığınız kitaba ulaşmanızı sağlıyorlar. Göz konfor ortamı yaratan bu cihazlar gözü yormayan yapısıyla rahatça kitap okuma imkanı sunuyorlar. Okuduğunuz kitabın kalınlığını ve kapladığı yüzey miktarını sahip olabileceğiniz bir e-kitap okuyucu ile düşünmenize gerek yok. Normal kitapların aksine e-kitap okuyucular eşyalarınız arasında pek yer kaplamazlar ve tek elle okuyabilme kolaylığı sağlarlar. Kitap okuma özgürlüğünü e-kitap okuyucuları ile doyasıya yaşayabilirsiniz. Normal şartlarda yanınıza bir veya iki kitap alabilecekken e-kitap okuyucunuzun içerisine yüzlerce kitap sığdırabilirsiniz. Yüksek hafıza kapasitesi ile okumak istediğiniz kitapları listeleyebilir ve kolayca indirebilirsiniz. E kitap okuyucusu içerisine pek çok kitap sığdırabilir ve farkı kalınlıklarda kitapları istediğiniz zaman okuyabilirsiniz. E kitap okuyucu tavsiye için ürün modellerine göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz bir model çeşidini hızlıca satın alabilir ve siz de kitaplarınızı dijital ortama taşımanın ayrıcalığını e-kitap okuyucu ile deneyimleyebilirsiniz. Kitaplar hayatımızda değerleri ile çok büyük öneme sahipler. Ülkelerin gelişmişlik düzeyini doğrudan etkileyen kitaplar sadece bireylerin değil nesillerin gelişiminde de önemli bir paya sahiptir. Bu konuda bir ihtiyaç olarak karşınıza çıkan kitaplar rengarenk tasarımları ile dikkat çekiyorlar. Kitap okumak istiyor fakat taşıma konusunda zorluk çekiyorsanız bir e-kitap okuyucu almanın tam zamanı. Çünkü e-kitap okuyucular size zengin bir dünyanın kapılarını açmakla kalmayarak beraberinde pek çok avantajı da getiriyor. Taşıdığınız eşyalar belirli bir süre sonra ağırlıkları sebebi ile çeşitli kas rahatsızlıklara sebep olabilirler. Özellikle taşıdığınız eşyalara ek olarak kitaplarınızı taşımak her zaman mümkün olmayabilir. Bu konuda pratik çözüm sunan e-kitap okuyucular kolayca taşınabilir. Elinizde veya bir masa benzeri düz bir yüzeye de sabitleyerek kitabınızı kolayca okuyabilirsiniz. Boyut açısından memnuniyetinizi hedefleyen e-kitap okuyucular bu alanda sizlere hizmet sunuyorlar. Çeşitli imkan yetersizliklerinden ötürü kitaplarınızdan e-kitap okuyucu ile vazgeçmenize artık gerek yok.

E-Kitap Okuyucu Zengin Renk Seçeneği Sunar

E-Kitap Okuyucu Zengin Renk Seçeneği Sunar

Dijital dünyanın faydaları e-kitap okuyucularında da gelişim göstermeye devam ediyor. Pek çok şeyin cihazlara aktarıldığı teknoloji çağında e-kitap okuyucular kitaplara yeni bir bakış getiriyor. Sizi fiziksel bir ağırlıktan kurtaran e-kitap okuyucular keyifli bir okuma deneyimi yaşatıyorlar. Her ortamda sadece birkaç dokunuşla kitabınızı bu cihazlar ile kolayca okuyabilirsiniz. Özellikle kalabalık ortamlarda kitabı tutma ve konsantre olma açısından yaşanan zorluklara e-kitap okuyucu ile etkin çözüm bulabilirsiniz. Ekran parlaklığını istediğiniz ölçü doğrultusunda ayarlayabilir ve göz konforunuzu koruyabilirsiniz. Işık ayarlama özelliği ile göz yorgunluğunuzu minimal seviyede tutabilirsiniz. Pek çok seçenek hakkı sunan e-kitap okuyucular kitaptan kitaba geçebilme özelliği ile kolaylık sağlıyorlar. Bu sayede zengin kütüphanenizin içerisinden istediğiniz kitaba geçiş yapabilirsiniz. Kitabınızın bitmesine üzülmek yerine okuyabileceğiniz binlerce kitap sadece tek bir cihazın içinde tüm heyecanıyla sizleri bekliyor. Kitap okumanın verimini arttıran bu cihazlar gün içerisinde bekleme anları gibi atıl zamanlarınızı da değerlendirmek için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Herhangi bir bekleme anında yanınızda bulundurabileceğiniz e-kitap okuyucunuz ile zahmetsizce kitap okumanın keyfine varabilirsiniz. Hikaye, roman, bilim ve benzeri pek çok kategoride kitap bulabilirsiniz. Farklı dil destekleri bulunan cihazların Türkçe e-kitap okuyucu seçenekleri de mevcut. Uluslararası alanda tercih edilen e-kitap okuyucular klasik kitap anlayışına yeni bir tarz getiriyor. Dilerseniz e kitap okuyucu Türkçe seçeneğini işaretleyebilir veya farklı bir seçeneği ile diğer dillere aşina olabilirsiniz. İşlevinin ötesinde yaşamınıza değer katan e-kitap okuyucular tasarımı itibariyla da dikkatleri üzerine çekiyorlar. Kolay taşınabilen bu ürünler aynı zamanda okuma esnasında da ekstra çaba gerektirmiyor. Dikkat çeken pürüzsüz dış yüzeyi sizi dijital ortamın içerisine çekecektir. Arka planı ayarlayabilme özelliği sayesinde dilerseniz beyaz fon ile klasik bir tercihi değerlendirebilir veya farklı seçeneklere de göz atabilirsiniz. Zengin konseptte seçenek hakkı sunan e-kitap okuyucular dış yüzey açısından da farkını hissettiriyorlar. Siz de dilediğiniz renkte e-kitap okuyucunuzu temin edebilir ve birbirinden farklı renk seçenekleri ile zevkinizi yansıtabilirsiniz.

E-Kitap Okuyucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

E-Kitap Okuyucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

E kitap okuyucular yeni nesil kitaplar olarak hayatımıza giriyorlar. Temel olarak kitap okuma fonksiyonu için üretilmiş olmakla birlikte her bir model bazında birbirinden özellik açısından ayrılıyorlar. Basit ara yüzü sayesinde kullanıcı dostu bir ürün olarak küçükten büyüğe farklı kitlelere hitap ediyorlar. Farklı yaş gruplarına uygun olarak kitaplarınızı seçebilirsiniz. Çocuklarınıza okuma alışkanlığını basit tasarımlı e-kitap okuyucular ile kazandırabilirsiniz. Rengarenk seçenekleriyle e-kitap okuyucular eğlenirken öğrenmenize yardım ediyorlar. Gerçek kitap hissi veren e-kitap okuyucular kullanıcı odaklı bir ürün olarak karşınıza çıkıyorlar. Farklı boyutlarını bulabileceğiniz ürün ailesi içerisinden dilerseniz büyük ekran e-kitap okuyucu ile geniş ekrandan okumanın zevkini doyasıya yaşayabilirsiniz. İnce ekranı sayesinde bu cihazlar eşyalarınız arasında fazla yer kaplamayacaklardır. Hafif tasarımı ile okuma esnasında elinizi yormayarak sizi kitabın içerisine çekecektir. Farklı kullanım seçenekleri için de uygun olan e-kitap okuyucular hem yatay hem de dikey olarak da kullanılabiliyorlar. Kitaplardaki ilerlemeyi rahatça görebileceğiniz e-kitap okuyucular her bir kitapta ilerlediğiniz miktarı görebilmenizi sağlıyor. Kaldığınız yeri bulma konusunda da pratik çözüm sunarak kitap okuma esnasında olası vakit kaybını e-kitap okuyucular ile minimal seviyeye indirgeyebilirsiniz. E kitap okuyucu fiyatları modeller bazında değişkenlik gösterebilmektedir. Siz de düşündüğünüz model çeşidi hakkında bilgi almak için ürün seçeneklerine göz atabilir ve kriterleriniz doğrultusunda kendinize en uygun e-kitap okuyucunuzu temin edebilirsiniz. Kitap okumayı sevdiren e-kitap okuyucular kitapların olası zorluklarına çözüm olarak sizlere hizmet sunuyorlar. Aklınızdaki sorulara yanıt bulabileceğiniz bu ürünler ile dünyayı yeniden keşfedebilirsiniz. Her biri sizi farklı diyarlara götürecek e-kitap okuyucular ile kendi iç dünyanızın kapılarını ardına kadar aralayın. Teknolojinin faydalarını içeren inovatif bir cihaz olarak sizlerle buluşan e-kitap okuyucular size konforlu bir okuma alışkanlığı kazandıracaktır. Konforunuzdan ödün vermek istemiyorsanız alabileceğiniz bir e-kitap okuyucu ile bu ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Günümüz teknolojisini kitap alanına taşıyan bu ürünlere göz atabilir ve beğendiğiniz model çeşidini şu anda online sistem üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

E-Kitap Okuyucular Fonksiyonel Fayda Sunuyorlar

E-Kitap Okuyucular Fonksiyonel Fayda Sunuyorlar

Teknolojik imkanları bir arada bulabileceğiniz e-kitap okuyucular beraberinde pek çok avantajı da getiriyorlar. Bunlardan biri olarak karşınıza çıkan vurgulama ve altını çizme alışkanlığı e-kitap okuyucularda klasik kitaplara göre oldukça kolay. Siz de kitaplarda altını çizme ve not alma gibi alışkanlıklara sahipseniz e-kitap okuyucularda da bu özelliği rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Klasik kitaplarda altını çizdiğiniz yeri bulma konusunda kimi zaman zorluk yaşayabilirsiniz. Bu duruma bir çözüm olarak geliştirilen e-kitap okuyucular ile kitaplarınızın altını sınırsızca çizebilirsiniz. Ek olarak düşündüklerinizi karakter sınırlaması olmadan not alabilirsiniz. Klasik kitaplarda bu durum, alan sınırlı olduğu için yeterli bazı durumlarda yeterli olmayabilirken e-kitap okuyucularda not alabilir ve istediğiniz zaman aradığınız notları kolayca bulabilirsiniz. Vurgulama açısından da kolaylık sağlayan e-kitap okuyucular bu açıdan kitaplarınızda değişiklik yapmanıza olanak tanıyorlar. Rengarenk kalemlerle vurgulama yapabilir ve kitaplarınıza renk katabilirsiniz. E kitap ihtiyacınıza yönelik ürünleri modellerimiz arasında bulabilirsiniz. E kitap almak istiyorsunuz fakat henüz karar vermediyseniz e kitap okuyucu karşılaştırma seçeneği ile aklınızdaki sorulara daha net cevaplar bulabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara hitap eden e-kitap okuyucu modelleri sizlere zengin bir repertuar sunmaktadırlar. Teknolojinin faydaları arasında yer alan e-kitap okuyucular sadece kitap okumak için değil aynı zamanda öğrencilerin ders çalışması için de ekstra kolaylık sunuyorlar. Basit bir indirme işlemi ile derslerinizi not bölümünden yararlanarak çalışabilirsiniz. Pek çok kitabı bir arada tutabileceğiniz e-kitap okuyucular düzen açısından da önemli bir gelişme olarak hayatınızda fonksiyonel fayda sağlıyorlar. Maliyet açısından artı değer sunan e-kitap okuyucular okumak istediğiniz kitapları uygun fiyata temin edebilmenize olanak tanıyorlar. Hem cebinizden hem de vaktinizden tasarruf etmek istiyorsanız e-kitap okuyucu satın al bölümünden cihazınızın siparişini kolayca verebilirsiniz. Yeni nesil e-kitap okuyucular ile sınırsızca kitap okuyabilirsiniz. Modeline göre değişmekle birlikte çok uzun süre giden şarj ömrü ile haftalarca şarj etmeden e kitabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Siz de bu avantajlardan faydalanmak için ürünlere göz atabilirsiniz.

E-Kitap Okuyucular Güncel Teknolojileri Sizlerle Buluşturuyor

E-Kitap Okuyucular Güncel Teknolojileri Sizlerle Buluşturuyor

Teknolojinin dijital ortama taşınmasıyla sizlerle buluşan e-kitap okuyucular bir ihtiyaç olarak karşınıza çıkıyorlar. Geniş ekranları sayesinde rahat okuma deneyimini yaşatan e-kitap okuyucular rahatlığıyla dikkat çekiyorlar. Yapay zeka teknolojisiyle donanan bu cihazlar dijital ortamın arttırılmış gerçekliği sayesinde gerçek bir kitap deneyimi sunuyorlar. Fiziksel kitapların verdiği hissi bulabileceğiniz e-kitap okuyucular güncel teknolojilerle sizlere daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlıyorlar. Gözünüzün kolayca aşina olabileceği e-kitap okuyucuları, uzun süre okumalara olanak tanıyor. Güçlü pil ömrü ile şarjını düşünmeden dilediğinizce kitap okuyabilirsiniz. Geliştirilmiş ekran teknolojisi ile verimi arttırılan e-kitap okuyucular gerçek kitap hissi veriyor. Pek çok açıdan artı değer katan bu cihazlar ile siz de kitap okuma aktivitenizi dijital ortama taşıyabilirsiniz. Gözünüzü yormayan teknolojiyi sizlerle buluşturan e-kitap okuyucular yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde rahat okumanıza olanak tanıyorlar. Bu sayede uzun süren okumalarda dahi ilk konforu hissedebilirsiniz. E kitap okuyucuların bir diğer özelliği de oldukça hafif olmalarıdır. Gece veya gündüz taşıma esnasında rahatlık sağlayan e-kitap okuyucular normal kitaplardan bile daha hafif bir ürün olarak karşınıza çıkıyorlar. Sadece 200-300 gram aralığında bulunan bu ürünler geceleri yatağınızda uzanırken kitap okumanın rahatlığını sizlerle buluşturuyorlar. Yapı olarak da kitabı her iki elinizle de tutmanıza olanak sağlayan e-kitap okuyucular bu açıdan da rahatlığını hissettiriyor. Elinizden kayma ve düşmelere karşı tedbir olarak geliştirilen dış yüzey ile e-kitap okuyucular hakkındaki endişelerinize yanıt bulabilirsiniz. E kitap okuyucunuz için modeline uygun olarak kapaklı veya kapaksız bir kılıf alabilirsiniz. Çizilme ve benzeri darbelere karşı e-kitap okuyucunuzu güvenle koruyabilirsiniz. Dilerseniz renkli e-kitap okuyucu modellerine de göz atabilirsiniz. E kitap okuyucular gibi çeşitli renkleri bulabileceğiniz kılıflar da cihaza ayrı bir hava katacaktır. Kir ve benzeri olaylara karşı da koruma sağlayabilir aynı zamanda rengarenk seçenekler ile e kitabınıza yeni bir tarz kazandırabilirsiniz. E kitap okuyucu yorumları ile ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilir ve cihazınızı daha yakından tanıma fırsatı elde edebilirsiniz.

E-Kitap Okuyucu Kullanımı

E-Kitap Okuyucu Kullanımı

E kitap okuyucular temel olarak herkesin kolayca anlayabileceği bir ara yüz tasarımına sahipler. Bu tasarımın ardında yer alan e kitap okuyucu nasıl kullanılır gibi sorularınız için sayfamıza göz atabilirsiniz. E kitap okuyucular aynı anda pek çok kitabı bir arada bulundurabiliyor. Ana sayfa üzerinde yer alan kitaplardan istediğinizi okuyabilir ve kitaplar arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Dokunmatik veya yarı dokunmatik olarak bulabileceğiniz modeller, model bazında kullanım açısından farklılık gösterebilmektedir. Temel olarak sayfanın sağ veya sol tarafına dokunduğunuzda ileri geri gidebilirsiniz. Gece karanlık bir ortamda da e-kitap okuyucunuzla rahatlıkla kitap okuyabilirsiniz. Ekran parlaklığını ayarlama yapabilir bu sayede gözünüze uygun ayar ile konforunuzu üst seviyeye çıkarabilirsiniz. E kitap okuyucular sadece kitap değil makalelere de ulaşmanıza olanak tanıyorlar. Bir hatırlatıcı olarak da kullanabileceğiniz bu ürünlere daha sonra okumak istediğiniz kitapları ekleyebilirsiniz. Mağaza yardımıyla binlerce kitaba sadece birkaç dokunuşla ulaşabilmek için siz de e-kitap okuyucunuzu sipariş verebilirsiniz. Dijital ortamın faydalarından biri olarak e-kitap okuyucunuzu ne kadar sürelerle kullandığınızı, okuma hızınızı, kaç kitap bitirdiğinizi istatistikler yardımı ile görebilirsiniz. Kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak e-kitap okuyucular pek çok açıdan fayda sağlamaya devam ediyorlar. Yabancı kaynaklar için geliştirilen bir özellik olarak sizlere sunulan e-kitap okuyucular çeviri konusunda da yardımcı oluyor. Bunun için sadece, basit bir indir butonuyla hedef dilin sözlüğünü yüklemeniz yeterlidir. Okumayı hedeflediğiniz dil doğrultusunda yabancı kaynaklara ulaşabilir ve e-kitap okuyucunuz sayesinde yeni bir dil kazanabilirsiniz. E kitap okuyucu program kullanıcı odaklı bir ürün olarak piyasada yer alıyorlar. Normal bir kitabın üzerine çıkan fonksiyonları ile kolaylık sağlıyorlar. Aynı anda depolama, çeviri, mağaza, istek listesi, ana sayfa gibi sekmelere ulaşabilirsiniz. Cihazınızı internete bağlayarak e-kitap okuyucunuzu yanınıza almadığınız durumlarda okumalarınızı akıllı telefonunuz üzerinden de devam ettirebilirsiniz. Pil tasarrufunda oldukça iddialı olan e-kitap okuyucular çeşitli ayarlamalar ile uyku modu ve benzeri düzenlemeler yapmanıza olanak tanıyorlar. Zaman ve mekandan bağımsız olarak ekran kararmaları için de tercih edebileceğiniz e-kitap okuyucunuz sadece parmaklarınızın ucunda.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Amazon (19)
Kindle (1)
Kobo (11)
Onyx Boox (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hafıza

(27)
(10)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL