Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Model

Nia
Başka bir kelime deneyin

Hafıza

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Bellek Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Ekran Çözünürlüğü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

E-Kitap Okuyucu

için 71 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

E-Kitap Okuyucu

Basılı kitaplara alternatif olarak üretilen bazı ürünler vardır. Bu ürünler geleneksel yöntemlere dayanarak üretildikleri gibi dijital tabanlı sistemlere dayalı olarak da üretilmektedirler. E- kitap, basılı kitaplara dijital bir alternatif sunan kitaplar olarak oluşturulur. Bu kitaplar elektronik cihazlar üzerinden okunabilen özelliktedirler. Okunmaları sırasında birden fazla sayıda elektronik cihaz kullanılabilir. Kitapların okunması sırasında kullanımı en uygun olan ürün ise bu ürünlere uygun olarak üretilen kağıt ve e-kitap okuyucularıdır. Bilgisayar ve akıllı telefonlar üzerinden de okunabilen bu tarz kitapların e-kitap okuyucularında okunmasını avantajlı kılan belli başlı etmenler alıcıların bu ürünleri tercih etmesinde ön plana çıkmaktadır. Kitapların elektronik olsalar bile birer kitap oldukları göz ardı edilmemelidir. Bilgisayar ve akıllı telefonlar ekran özellikleri açısından uzun süreli okuma işlemlerinde göz sağlığını olumsuz yönde etkilerler. Yalnızca kitaplara yönelik geliştirilen okuyucu modellerinde ise kullanıcılar daha uygun ekranlarda kullanıcı deneyimlerini pozitif olarak gerçekleştirebilirler. Bu okuyucu modellerinin tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise binlerce sayfaya sahip kalın kitapların taşınabilir bir kütüphanede kişisel olarak arşivlenmelerine olanak sağlamasıdır. Kitapseverlerin sıklıkla yaşadıkları taşıma problemleri tek bir ürünle çözülmüş olmaktadır. Bu durum ise kullanıcıların hafif ürünlerin fiziksel ve donanımsal özelliklerini pratik bir şekilde deneyimlemelerini sağlar. Elektronik sayfalar üzerinde basılı kitapları okurken edinilen alışkanlıklar tekrarlanabilir. Not alma, satırların altını çizme ve kaydetme gibi işlevsel özellikler üretim yapan e-kitap okuyucu markaları tarafından kullananların deneyimlerini iyileştirmek için sürekli olarak geliştirilmektedir. Elektronik özellikte olan bu okuyucuların farklı özelliklere bağlı olarak çeşitlere ayrıldıkları görülür. Alıcıların hem kişisel tercihlerine hem de isteklerine yönelik olarak diledikleri fiziksel ve teknolojik özelliklere sahip olan modelleri satın almaları ise oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

E-Kitap Okuyucu Modelleri

E-Kitap Okuyucu Modelleri

Dijital kitapların okunması ya da arşivlenmesi için çeşitli e-kitap okuyucu modelleri üretilmektedir. Bu alanda geliştirilen ürün modelleri sahip oldukları farklı özelliklere bağlı olarak çeşitli şekillerde satışa sunulurlar. E-kitap okuyucu modelleri ilk olarak ekran özelliklerine bağlı olarak çeşitlere ayrılırlar. Modellerde kullanılan belirli ekran boyutları bulunur. 6'', 7'', 8'', 10'' ve 10.3'' gibi ekran boyutları sıklıkla alıcıların beğenisine sunulur. Ekrana bağlı olarak değişen bir diğer özellik ise ekranların çözünürlükleri ile ilgilidir. Modellerin sahip oldukları ekran çözünürlükleri üründen ürüne farklılık gösterebilmektedir. Bu sebep ile farklı modeller arasında farklı piksel özellikleri görülmektedir. Ekran dışında modelleri çeşitlendiren farklı kriterler de bulunur. Ürünlerin sahip oldukları depolama kapasitesi dijital kitap okuyucu modelleri arasında değişiklik göstermektedir. Bazı modeller 8 GB değerinde tercih edilebilecek iken bazı modeller ise 64 GB olarak satın alınabilmektedirler. Depolama kapasitesi değiştikçe yayınların arşivlenme oranları da değişmektedir. Bu gibi durumlarda depolama alanlarına ek olarak internet ortamında var olan bulut sistemleri de cihazlar üzerinde kolay bir şekilde erişime açıktır. Kişisel tercihlere göre okuyucu içerisinde ya da internet ortamında arşiv işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Dijital kitap okuyucu çeşitleri batarya seçenekleri ile birbirlerinden ayrılırlar. Ürünlerin şarj olma süreleri ve pil ömrü süreleri birbirlerinden farklıdır. Wi-fi bağlantısı özelliği bulunan cihazlarda ek olarak bluetooth özelliği de bulunabilmektedir. Yeni nesil cihazlarda bluetooth kulaklıklara ya da hoparlörlere bağlanarak sesli dijital yayınların dinlenmesi de mümkündür. Okuma işlemine alternatif olarak dinleme işlemini de destekleyen okuyucu çeşitleri geçmişten günümüze bilgi teknolojileri alanında yenilikleri bünyesinde bulundurmaya devam etmektedirler. Okurların dijital okuma zevklerine hitap edebilecek tarzda geliştirilen ürünler farklı teknolojik özelliklerde, tasarımlarda ve renklerde üretilerek -kitap okuyucu ve aksesuarları sayfamızda alıcıların beğenisine sunulmaktadırlar.

E-Kitap Okuyucu Özellikleri

E-Kitap Okuyucu Özellikleri

Dijital tabanlı olan elektronik okuyucular teknolojik ve fiziksel olarak çeşitli özelliklere sahiptirler. E-kitap okuyucu özellikleri teknolojik olarak modellerin farklı şekillerde kullanım avantajı sağlamalarına yönelik geliştirilir. Wi-fi ile yayınları ya da programları indirme özelliği her modelde yer alan bir özelliktir. İndirilen yayınların basılı kitaplar gibi gözü yormayacak şekilde okunuşları ürünleri diğer teknolojik ürünlerden ayıran özellikler arasında yer alır. E-kitap okuyucu özellikleri arasında okunan kitaplarda bulunan satırların altlarının çizilmesi mümkündür. Altı çizilen cümlelerin not alınması ya da online sözlük yardımı ile kelime öğrenilmesi de yine bu ürünlerin sağladıkları avantajlar arasında yer alır. Okuma sırasında değişebilen arayüz seçenekleri, yazı tipleri ve yazı boyutları kullanıcıların memnuniyetleri açısından oldukça önemli fonksiyonlardır. Teknolojik donanımları sürekli olarak geliştirilen modeller farklı tiplerde program formatlarını destekleyecek şekilde satışa sunulmaktadırlar. Bu özellik sayesinde farklı formatlarda indirilebilen dijital yayınların açılmaları ve okunuşları sırasında herhangi bir olumsuz durum yaşanması engellenmiş olmaktadır. Format ayarları oldukça fazla olan olabilen bazı modeller üzerinde kitaplar okunurken aynı ekranda farklı işlemlerin yapılabilmesi de mümkün olabilmektedir. Yayınlar için geliştirilen teknolojik özellikler dışında pil ömrü süreleri de modelden modele değişiklik gösterebilen sürelerde belirlenmektedir. Son olarak e-kitap okuyucu ekran özellikleri ise diğer özellikler gibi kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmaktadır. Son olarak çıkarılan birçok modelde teknolojik gelişmelerin etkisi ile HD ekran özellikleri ağır basmaktadır. Canlı renkleri destekleyen ve ışık seviyesi ayarlanabilen modeller de ekran açısından ürünler arasında çeşitlilik sağlamaktadır. E-kitap okuyucu ekran özellikleri dokunmatik olarak tercih edilebilecekleri gibi düğmeli şekillerde de tercih edilebilmektedir. Modellerin sahip oldukları ekran özellikleri ile dikey ya da yatay olarak istenilen okuma şekillerinde ürünlerin işlevsel kullanımları desteklenmektedir.

E-Kitap Okuyucu Fiyatları

E-Kitap Okuyucu Fİyatları

Teknolojik ürünlerden birisi olan elektronik kitap okuyucuların sahip oldukları belli başlı özelliklere göre fiyat etiketleri arasında değişiklikler meydana gelmektedir. Ürünlerin barındırdıkları teknolojik donanımlar ve tasarım özellikleri etiketlerde değişim görülmesinin temel çıkış noktalarıdır. Dijital arşiv görevi gören bu ürünlerin depolama alanlarının boyutları modellere bağlı olarak değişim gösterir. Bazı modellerde 8 GB alan sunulur iken bazı modellerde ise 32 GB alan sunulmaktadır. Alanların sahip oldukları genişlik fiyat aralıklarında etkili olan teknolojik donanım özelliklerindendir. E-kitap okuyucu fiyat aralıklarını etkileyen bir diğer donanım özelliği ise ekranlar ile ilgilidir. Ekran çözünürlükleri, ekran boyutları ve ekran genişlikleri değiştikçe modellerin etiketlenme değerleri de değişim göstermektedir. Klasik modeller ile yeni nesil teknolojik donanımlara sahip olan modeller arasında fiyat oranları farklı olarak alıcıların karşısına çıkmaktadır. Bazı modellerin ek olarak çeşitli aksesuar özellikleri ile satışa sunulması ise ürünlerin fiyatlarını etkilemektedir. E-kitap okuyucu kalemli ve kalemsiz bir şekilde üretilerek satışa sunulmaktadır. Kalemli olan modeller ile kalemi bulunmayan modeller arasında etiket farklılıkları oluşmaktadır. Ürünlerin suya ve ısıya dayanıklı opsiyonlar ile üretilmesi, farklı işlemci hızlarına sahip olmaları, yanmaz özellikte ekranlar ile satışa sunulmaları gibi faktörler fiyat aralıkları üzerinde etkili olan faktörler arasında yer almaktadırlar. Genellikle okuma işlemlerine hitap edecek şekilde geliştirilen modellere ek olarak bazı modeller sesli kitapları da destekleyen özellikler ile üretilmektedirler. Yalnızca dijital yayınları okuma işlemlerinde kullanılabilecek olan modeller ile bu yayınları hem okuma hem de dinleme işlemlerinde kullanılabilecek olan modellerin bulundukları fiyat aralıkları değişim göstermektedir. Dolayısıyla çok işlevli ve son teknoloji ürünlerle klasik modeller arasında görülen belirgin özellik farklılaşmaları, fiyatlar üzerinde de söz sahibi olabilecek farklılaşma noktaları arasında yer alır.