Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Yayın Dili

Yayınevi

AST
Başka bir kelime deneyin

Kitap Türü

Başka bir kelime deneyin

Baskı Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Basım Tarihi

Başka bir kelime deneyin

Sayfa Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Çevirmen

Başka bir kelime deneyin

Editör

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Yabancı Kitaplar

için 26,535 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yabancı Kitaplar

Kitaplar birçok okurun vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Sayfalara yazılan birbirinden farklı birçok içerik anlam kazanarak kitapların büyülü aralığından okurlarına ulaşmaktadır. Her insanın ilgi duyduğu kitap türleri birbirine göre farklılık göstermektedir. Okurların bir kısmı tarihi, felsefik, belgesel niteliği olan kitapları okumaktan zevk alırken bir kısmı da roman, şiir, psikolojik, fantastik ve daha benzeri birçok kitap türünü sevmektedir. Her kitap insana farklı deneyimler kazandırır. Birçok yolculukta en verimli yol arkadaşı olmaktadır. Ana dilde yazılan kitaplar kadar yabancı kitaplar da oldukça rağbet görmektedir. Okurların yabancı kitaplar tercih etmesinde birçok neden bulunmaktadır. Özellikle yabancı dilini geliştirmek isteyen bireyler tarafından sık sık yabancı kitaplar serisi satın alınmaktadır. Yabancı kitaplar okumak, yabancı dil gelişimine katkı sağlamaktadır. Kitap içerisinde yer alan cümle yapıları, kelime bilgisi gibi birçok bağlam o dilin öğrenilmesi açısından fayda sağlamaktadır. Yabancı kitaplar farklı birçok türde olmaktadır. Okumaktan zevk alacağınızı düşündüğünüz veya ilgi duyduğunuz alandaki yabancı kitapları tercih edebilirsiniz. Yabancı kitaplar serisi olarak da satılan kitaplar da bulunmaktadır. Bu kitaplar amaçlarına göre birbirinden ayrılmaktadır. Bu kitaplar kendi türlerinde bir bütünlük oluşturmak amacıyla seri halinde satılabilmektedir. Bir başka amaç için satılan yabancı kitaplar serisi de yabancı dilini geliştirmek isteyenler için seviye belirten kitaplardır. Bu yabancı kitaplar serisindeki her bir kitap farklı seviyededir. Serilerin ilk kitapları başlangıç seviyesindedir. Serilerin diğer kitaplarında zorluk seviyesi giderek artmaktadır. Yabancı dil öğrenmek isteyen okurlar dil düzeylerine göre yabancı kitaplar serisi tercih edebilirler. Kendi seviyenizden daha zor bir seviyedeki yabancı kitap tercihinde, okunan kitap sizi zorlamaktadır ve bu durum da karamsarlığa sürüklemektedir. Okunacak yabancı kitaplar daha iyi anlaşılabilmesi için kitabın düzeyine dikkat edilmelidir. Birbirinden farklı birçok alanda yabancı kitaplar mevcuttur. İlgi duyduğunuz her alanda okumak istediğiniz dilde kitaplar ile kendinize yeni bir bakış açısı kazandırabilirsiniz. Kitaplar insanları yeni dünyalara sürüklemektedir. Açılmak istediğiniz ufuğu belirledikten sonra en büyük yardımcınız onlar olacaktır. Yabancı kitaplar ile de hem ufkunuz açılsın hem de bambaşka bir dilde yolculuk yapabilirsiniz. İstediğiniz her alanda okumak istediğiniz yabancı kitaplar sayesinde ufkunuzu genişletebilir ve yeni bilgiler öğrenebilirsiniz.

Yabancı Kitap Çeşitleri

Yabancı Kitap Çeşitleri

Günün koşuşturmacasında sıkılan ve yorulan birçok okur kendini kitaplara sığınırken bulmaktadır. Uzaklaşmak istediğiniz her şeyden sizi uzaklaştırıp bambaşka bir yolculuğa çıkarmaktadır. Kitaplar okurlarını alıp kendi içine çekmektedir. İlk sayfalarından itibaren okurlarını etkisi altına alarak yolculuğa çıkarmaktadır. Kitapların büyüleyiciliği hangi dilde yazılırsa yazılsınlar hep kendileriyle beraberdir. Bu yüzden yabancı kitaplara olan ilgi de azımsanmayacak kadar fazladır. Okurların yabancı kitaplara yönelmesi birçok neden bağlıdır. Bazen kendilerine yeni ufuklar açmak için bazen de yabancı dillerini geliştirmek için ilgi duymaktadırlar. En çok ilgi gören türler arasında yer alan yabancı okuma kitabı çeşitleri de hayli fazladır. Bu yabancı okuma kitabı çeşitleri birden fazla türde olmaktadır. Bilim kurgu, fantastik, romantik ve akla gelebilecek daha birçok tür. Yabancı okuma kitabı tercihinde okurlar genellikle klasikleri tercih etmektedir. Adı sıkça duyulan dünya klasiklerinin başka dillere çevirileri yapılırken bazen aynı anlamı vermekte güçlük çekilen bölümler mevcut olabilmektedir. Bu durumla karşı karşıya kalmak istemeyen okurlar bu kitapları yazarı tarafından yazıldığı dilinde okumayı tercih etmektedir. Böylece yazarın vermek istediği duygu ve düşünceler anlam olarak bir kayba uğramamış olacaktır. Her kitapta verilmek istenen veya çıkarılması gereken mesajlar farklıdır. Yazarların bir kısmı da bu çıkarımı okuruna bırakmaktadır. Böyle durumlarda kitapta yazılanların doğru anlaşılmış olması gerekmektedir. Yabancı dilde kitaplar üzerinde çeviriler yapıldığı zaman kitap içeriğinin doğru aktarılmadığı durumlar ile karşılaşılmaktadır. Böyle durumlar kitap kurtları için hiç de sevmedikleri bir durumdur. Okurlar hem kitabı yazıldığı dilde okuyarak yazarın duygu ve düşüncesini tam olarak kavrayabilecek hem de yabancı dilini geliştirmiş olacaktır. Yabancı dilini geliştirmek isteyen birçok birey yabancı okuma kitabı okumayı tercih etmektedir. Yazarlar bir dili en doğru kullananlar arasına girmektedir. Bu yüzden yabancı dilini geliştirmek isteyenler öğrenmek istedikleri dili doğru kişilerden öğrenmeyi tercih etmektedir. Yabancı okuma kitabı okurken yazarın dünyasına girebileceksiniz. Eşsiz bir yolculuğa çıkarak unutulmaz deneyimler yaşamanıza fırsat sunmaktadır. Kitaplar en güvenilir dostlardır. Siz istemediğiniz sürece sizi asla yarı yolda bırakmazlar. En öğretici yol arkadaşlarınız ile unutulmaz yolculuklarınızı büyük bir keyfe dönüştürebilirsiniz.

Yabancı Kitaplar Dünyasında Benzersiz  Keşifler

Yabancı Kitaplar Dünyasında Benzersiz Keşifler

Her insan hep farklı serüvenler yaşamak istemektedir. Yaşam koşulları her zaman bu serüvenleri yaşamak için fırsatlar sunmayabilir. İşte tam da bu noktada kitaplar sizler için boy gösteriyor. Sizi bazen yaşamanıza imkanı olmayan serüvenlere sürüklemektedir. Kitabın ilk sayfasıyla başlayan serüveni bazen son sayfasıyla sonlandıramayabilirsiniz. Etkisini uzun süre ruhunuzda hissedersiniz. Bazen duygularınızı en iyi ifade edecek cümleleri o satır aralarında bulursunuz. Bazen gitmek istediğiniz ama gidemediğiniz yerlerde sizleri gezintiye çıkarır. Bazen yaşamak isteyeceğiniz anları yaşayanları okur ve görürsünüz. Kitapların okurlarına sunduğu imkanlar saymakla bitmez. Ana dillerinde olduğu gibi yabancı dilde kitaplar da farklı birçok alanda okurlarını karşılamaktadır. Görmeye alışkın olduğunuz yabancı romantik kitaplar okurlar tarafından ilgiyle takip edilmektedir. İçerisinde barındırdığı aşk, sevgi farklı birçok hikayeye bürünerek sayfaların arasından süzülmektedir. Aşk teması kitaplarda işlenen başlıca temalardan biridir. Yabancı birçok yazar da aşk, sevgi gibi duyguları yabancı romantik kitaplar ile okuyucularına sunmaktadır. Yabancı romantik kitaplar farklı birçok hikayede okurlarını selamlamaktadır. Bazen yazar tarafından işlenen romantik hikaye hüzünle biterken bazen de okurları mutlu bir son beklemektedir. Yabancı romantik kitaplar duygu bakımından yoğun olan kitaplardır. Bu duygunun okura doğru bir şekilde geçebilmesi gerekmektedir. Yabancı birçok yazar tarafından kaleme alınan bu kitapları okumak isteyen okurlar bazen çevirilerini değil de orijinal dilindeki halini okumayı tercih etmektedir. Bu tercihlerini yaparken hakkında yapılan yabancı kitap yorumu okumayı da ihmal etmezler. Kitap tercihi yaparken o kitabı daha önce okuyanlar tarafından yapılan yorumlar oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Çoğunlukla beğenilen bir kitabı okumayı tercih ederken, kitap hakkında yapılan olumsuz yorumlar o kitabı kendilerinden uzaklaştırmaktadır. Yabancı kitap yorumu da hem kitabın içeriği ile ilgili olabiliyorken hem de dildeki zorluk seviyesini de barındırmaktadır. Yabancı kitaplar, anadili farklı olan okurlar tarafından okunurken anlaşılır olması gerekmektedir. Bazen zorluk seviyeleri değişmektedir. Kitabı satın almak isteyen okurlar bu unsuru da dikkate almaktadır. Yabancı kitap yorumu kitabın satışında önemli bir etki olduğu için, kitap hakkında yapılan yorumların objektif olması gerekmektedir. Yine de unutulmamalıdır ki her kitap her okurda aynı etkiyi bırakmayabilir. Bu yüzden kitaptan beklentinizi belirlemeli ve bunu karşılayıp karşılamadığını ancak o kitabı okuduktan sonra karar vermelisiniz. Sizin okurken zevk aldığınız bir yabancı kitaplar serisi, başka bir okur için aynı zevki yaşatmayabilir.

Eğitici ve Öğretici Yabancı Kitaplar

Eğitici ve Öğretici Yabancı Kitaplar

Yabancı kitaplar birçok türde okurlarını karşılamaktadır. Ana dilde her kitaba çok kolay ulaşabiliyorken yabancı kitaplar satın alınmak istenildiğinde, okunmak istenen o kitaba ulaşmak zor olabilmektedir. Sayfamızda birbirinden farklı türde ve çeşitte yüzlerce kitaba ulaşabilirsiniz. Her insanın okumaktan zevk aldığı kitap türleri birbirinden farklıdır. Bu yüzden her alanın önde gelenleri tarafından kaleme alınan birçok kitap bulunmaktadır. İlgi duyduğunuz alana, okumak istediğiniz kitap türüne dar bir pencereden bakılmaması gerekmektedir. Her alanın ana dilde olduğu gibi yabancı dilde yazılan kitapları da bulunmaktadır. Bakış açısını genişletmek isteyen okurlar yabancı kitaplar ile bu amaçlarına ulaşmaktadırlar. Psikoloji son zamanlarda birçok insan tarafından ilgi duyulan bir alan haline gelmektedir. Birey, kendi psikolojisi ve çevresindekilerin psikolojisi üzerine bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu yüzden psikolojik kitaplar sıkça tercih edilmektedir. Psikoloji üzerine kitap yazan uzmanlar ve yazarlar tüm dünyada mevcuttur. Bu sebeple yabancı psikolojik kitaplar da oldukça rağbet görmektedir. Psikoloji üzerine dünyada ün yapmış ve bilgilerini, deneyimlerini, gözlemlerini kaleme almış birçok uzman bulunmaktadır. Bu bilgiler farklı dillere çevrilirken bilgilerde kayıplar meydana gelebilmektedir. Bu durumu yaşamak istemeyen ve psikolojiye ilgi duyan okurlar yabancı psikolojik kitaplar tercih etmektedir. Yabancı psikolojik kitaplar psikoloji okuyan öğrenciler veya psikologlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Yeter ki ilgi duyun, o bilgiye her türlü ulaşabilirsiniz. Kendisine yeni bir ufuk açmak isteyen her okur yabancı kitaplar ile bu amaçlarına ulaşmayı hedeflemektedir. Çok eski zamanlardan gelen bir söz vardır : Bir lisan bir insan, iki lisan iki insandır. Farklı dillerde kitaplar okudukça o dili keşfetme imkanı bulabileceksiniz. Çok farklı bir serüvenin içinde bulabileceksiniz kendinizi. Psikoloji gibi ilgi duyulan bir başka kitap türü olan yabancı fantastik kitaplar da oldukça merak uyandırmaktadır. Macera ve kurgu seven okurlar yabancı fantastik kitaplar ile unutulmaz bir deneyim yaşayacaktır. Kendinizi kitabın ilk sayfasından itibaren hayal bile edemeyeceğiniz bir maceranın içinde bulabilirsiniz.

Yabancı Kitap Türleri

Yabancı Kitap Türleri

Kitaplar okurların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Birçok okur kitapsız hayatı ruhsuz bir hayata benzetmektedir. Kitaplar sayesinde farklı birçok duyguyu hissedebilirsiniz. Eşsiz birçok serüvene yolculuk yapma fırsatı bulursunuz. Ana dilde birçok kitap kaleme alınıp okurlara sunulmaktadır. Ana dilde yazılan kadar yabancı yazarlar tarafından yazılan kitaplar bulunmaktadır. Türk edebiyatında birçok dal bulunmaktadır. Türk edebiyatının önde gelen şairleri tarafından kaleme alınan birbirinden eşsiz şiirler bulunmaktadır. Şiirler bir kültürün en önemli yansımaları olarak bilinmektedir. Anadilde olduğu gibi yabancı şiir kitapları da okurlara sunulmaktadır. Şiir evrenseldir. Dünyanın her yerinde şairler tarafından kaleme alınan şiirler bulunmaktadır. Farklı dilde şiir okumak isteyen okurlar yabancı şiir kitapları tercih etmektedir. Şiir duyguları en güzel ifade etme biçimlerinden biridir. Bazen okuru hüzne sürüklerken bazen içine mutluluk tohumu eker. Bazı şiirler karamsarlığa sürüklerken bazıları okurlarının yüreğine umut aşılar. Okurlar içinde bulundukları hissettikleri duyguları şiirlerde hisseder. Bu yüzden şiir her dilde oldukça önemlidir. Yabancı şiir kitapları, yabancı şairlerin şiirlerini barındırırken bazen de ana dildeki şiirlerin yabancı dile çevirisi yapılmış hallerini de barındırmaktadır. Dilerseniz kendi ana dilinizdeki şiiri yabancı dilde okuyun, dilerseniz yabancı dildeki şiiri yazıldığı orijinal dilinde okuyun. Şiir yapısal olarak diğer türlere göre farklılık göstermektedir. Bir roman içerisinde sayfalarca verilmek istenen bir mesajı şiirde tek dizede hissedebilirsiniz. Duygu yüklü şiirleri farklı dilde okumak isteyen okurlar yabancı şiir kitapları tercih etmektedir. Her kitap yazıldığı orijinal diliyle her zaman farkını ortaya koysa da çeviriler de sık sık tercih edilmektedir. Yabancı şiir kitapları gibi yine yabancı şair kitabı da tercih edilen seçenekler arasındadır. Kendi bölgesiyle sınırlı kalmayı tüm dünyada adından söz ettiren birçok şair bulunmaktadır. Bu şairlere ait yabancı şair kitabı alternatifleri okurların ilgisini uyandırmaktadır. Her dil insanı evrenselliğe bir adım yaklaştırmaktadır. Birçok okur kendi ana dilinde yazılan kitaplar ile sınırlı kalmayıp evrensel birçok yabancı kitaplar ile ufkunu genişletmektedir. Her kitap okuruna bir şeyler katar. Yabancı kitaplar bu katkıyı arttırmaktadır. Hem farklı bir dil öğrenip hem de okunan kitaptan alınması gereken mesajı almaktadırlar. Kitaplar ancak okuru ile buluştuğunda anlam kazanır. Siz de anlam kazanmasını istediğiniz yabancı kitaplar ile kendinize yeni dünyalar yaratabilirsiniz.

 Yabancı Kitaplar ile Bakış Açınızı Genişletin

Yabancı Kitaplar İle Bakış Açınızı Genişletin

Gelişen teknoloji ile birlikte hayat düzeni evrensel bir hal almaktadır. Birçok kaynak kendi bölgesi ile sınırlı kalmayıp evrensel olma yolunda ilerlemektedir. Çağa ayak uydurmak ve vizyon edinebilmek amacıyla insanlar yeni dil keşfetmeye odaklanmaktadır. Ana dilden farklı dil öğrenmek her zaman kolay olmayabilir. Bu yüzden yabancı dil öğrenmeyi amaçlayan bireyler yabancı dil kitapları satın almaktadır. Bu kitapların takviyesi ile dil öğrenme süreci daha da kolaylaşmaktadır. Yabancı dil kitapları binlerce çeşide sahiptir. Kitaptan beklentinizi doğru belirlemelisiniz. Tercih edeceğiniz yabancı dil kitapları ihtiyacınıza göre seçmelisiniz. Yabancı dil kitapları öğretmek amacıyla satışa sunulduğu için daha öğretici olması açısından içerisinde anadilinize ait ibareler de bulabilirsiniz. Yabancı dil kitapları farklı birçok yayın tarafından basılmaktadır. Kitabın basımında hata olmaması dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Kitabı satın alan insanlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek kitap hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Kitabın sizlere sunacağı fırsatlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Yabancı kitaplar tercih edilirken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Kitabın güvenilir bir yayın tarafından basıldığından emin olmalısınız. Kitaptan ne beklediğinize dair net olmalısınız. Böylece kitabı okuduktan sonra kitap hakkında daha objektif bir yorumda bulunma olasılığınız artmaktadır. Sayfamızda bulabileceğiniz binlerce yabancı kitaplar arasında karşılaştırma yaparak alacağınız kitaba daha hızlı karar verebilirsiniz. Her bütçeye uygun ürün bulunmaktadır. Yabancı kitaplar fiyat olarak değişkenlik göstermektedir. Bütçenize uygun kitabı belirleyerek satın alabilirsiniz. Kitap tercihleri genellikle öneri üzerine yapılmaktadır. Sizler de yabancı kitap önerileri ile kafanızda belirlediğiniz ve okumak için sabırsızlandığınız kitabı okumaya başlayabilirsiniz. Kitaplar ile heyecanlı bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Yabancı kitaplar sizleri yazıldıkları dillere sürükleyerek yeni bir maceraya kapı aralamanızı sağlamaktadır. Her dilde yazılan kitap okumayı hak ediyor. Çevirileri yapılsa da orijinal dilleri ile de varlıklarını her döneme ve her bölgeye ispatlamaktadırlar. Okurlar için satın aldıkları kitabın kalitesi oldukça önemlidir. Ufkunuzu genişletmenize olanak sağlayan yabancı kitaplar ile bambaşka bir bakış açısı kazanabilirsiniz.