TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yabancı Kitaplar

için 41,118 sonuç bulundu.

Yabancı Kitaplar

Dünyanın çeşitli noktalarında kendisine yer bulan yüzlerce millet ve bu milletlere ait diller, evrensel anlamda herkes için önem arz ediyor. Teknolojinin ve ekonominin yaygınlaşmasında önemli rol oynayan yabancı dilleri öğrenmek, kendinizi birçok alanda farklı dillerin katkısıyla geliştirebilmek için dil öğremeye başlayabilirsiniz ya da hali hazırda bildiğiniz bir yabancı dili yabancı kitap çeşitleriyle geliştirmeye devam edebilirsiniz. Piyasada yabancı dillerde roman, hikaye, şiir ve masal kitaplarının yanı sıra; sözlükler, ansiklopediler, dergiler yer alıyor. Her biri ait oldukları dilin doğal yapısını yansıtan bu eserler, dil bilginizi geliştirmenizi sağlayabiliyorlar. Yabancı kitap önerileri ile bu alanda sevilen eserleri keşfedebilir, yeni yolculuklara yeni maceralara yabancı dilde okumalar yaparak çıkabilirsiniz.

Yabancı Kitap Ürünlerinin Edebi Seçenekleri

Yabancı Kitap Ürünlerinin Edebi Seçenekleri

Edebiyat, dünya çapında her kültürün izlerini taşıyan özel bir branştır. Bir toplumun kültürel değerlerine, tarihine, sosyolojik yapısına ve geleneklerine ışık tutan edebi eserler ile merak duyduğunuz yeni kültürleri keşfedebilirsiniz. Bu keşfe çıkarken tüm detayları derinlemesine keşfedebilmeniz için ilgili kültüre ait dil ile yazılmış eserleri tercih etmeniz önerilir. Çünkü bazı kelimelerin, cümlelerin ve kalıpların karşılığı çeviri ile karşılanamamakla beraber, öğrenmek isteyebileceğiniz detayların tüm inceliklerini orijinal dilde öğrenebilmeniz daha kolay olacaktır. Kitap okumaktan keyif alıyor ve bildiğiniz yabancı dildeki eserleri keşfetmek istiyorsanız yabancı kitap serileri sizin için sürükleyici eserler olabilirler. Yazarın kendi üslubunu net bir şekilde yansıttığı orijinal dildeki yabancı kitaplarla heyecanlı maceraların peşinden giderken tüm ayrıntıları iyi bir şekilde algılayabilir karakter, mekan, zaman ve çeşitli dokuları irdeleyebilirsiniz. Piyasada yer alan roman seçenekleri, uzun soluklu okumalardan hoşlanan okuyuculara hitap ediyorlar. Kurgulanmış bir hikayenin ince ayrıntılarla işlendiği eserler olan yabancı dildeki romanlar, sizi içlerine çekebiliyorlar ve olayların sanki gerçek hayatta yaşanıyor olduğu hissini size yaşatabiliyorlar. Yabancı kitap serisi edinmenin burada da önemli faydaları olabiliyor. Kişisel yabancı dil düzeyinize göre tercih edebileceğiniz seriler, kitaplar arasındaki akışı iyi bir şekilde takip edebilmeniz konusunda faydalı olabilirlerken okuma heyecanınızı da arttırarak kitaplara olan ilginizi bir tık yukarı taşımak konusunda size yardımcı oluyorlar. Böylelikle dil bilginizi her defasında biraz daha geliştirirken, uzun soluklu bir hikayeyi adım adım takip ediyor olmanın tadını da yaşama fırsatı buluyorsunuz. Seri halindeki kitap seçenekleri genellikle 2 ve 13 kitaplık seriler halinde karşınıza çıkıyorlar. Siz kendi okuma tarzınıza ve zevkinize göre piyasadaki yabancı kitap serilerini edinerek, adım adım yabancı dil kabiliyetlerinizin gelişmesine tanıklık edebilirsiniz. Kitap seçimi konusunda yabancı kitap isimleri de sizin için bir yönlendirici olabilir. Kitabın kapağında yer alan isim, kitabın hangi dilde olduğu konusunda büyük ölçüde bilgi sağlayıcı olacaktır ve ayrıca kitabın türü, içeriği, konusu hakkında da size bilgi verebilecektir. Siz de piyasadaki Kitap, Müzik, Film, Oyun seçeneklerini inceleyerek sizin için uygun olan seçeneği edinebilirsiniz.

Yabancı Kitap Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yabancı Kitap Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dil olgusu tarih boyunca insanların hayatında oldukça değerli bir yere sahip olmuştur. İnsanlar arasındaki iletişimin temelinde yer alan konuşma, her toplumda belirli bir dil üzerine kurulur ve böylelikle toplum içerisindeki bireyler birbirleriyle iletişim kurarak yaşamlarını sürdürürler. Evrensel dilleri öğrenmek ya da ziyarete gideceğiniz bir ülkenin dilini öğrenmek istediğinizde, bu süreci hızlandırmanın ve desteklemenin çeşitli yolları arasında yabancı kitaplardan faydalanmak da yer alır. Bu yol yalnızca yetişkinler için değil, çocuklar için de oldukça faydalı olabiliyor. Piyasada yer alan yeni çıkan yabancı kitaplar arasında küçük yaş gruplarına hitap eden masallar ve hikayeler de yer alıyor. Çocukların dil gelişimi yetişkinlere göre daha hızlı gerçekleşir ve iyi bir şekilde desteklendiğinde çocuklar aksan ve telaffuz konusunda da oldukça hızlı bir şekilde ilerleme kaydedebilirler. Piyasadaki yabancı dilde çocuk kitaplarını edinerek, henüz okumayı bilmeyen çocuğunuza yabancı dilde okumalar yapabilir; onun henüz gelişmekte olan yabancı dil bilgisine önemli katkılarda bulunabilirsiniz. Eğer çocuğunuz okuma biliyorsa ve yabancı dil eğitimi de alıyorsa, onun eğitimine katkı sağlamak için de yabancı dildeki çocuk kitaplarını edinmeyi tercih edebilirsiniz. Yabancı kitap yorumları incelendiğinde, çocuklara yönelik dil desteğinde özellikle resimli alternatiflerin ebeveynler tarafından beğeni kazandığı görülebiliyor. Resimli yabancı dildeki masallar ve hikayeler, çocuğun okuma yaparken ya da okuyucuyu dinlerken görsel açıdan da kelime bilgisinin desteklenmesini sağlıyorlar. Böylelikle çocuklar, duydukları kelimeleri ve kalıpları sembollerle eşleştirerek hafızalarında kalıcı hale getirebiliyorlar; gelecekte ihtiyaç duyacakları kelimeleri kolayca hatırlayabiliyorlar. Bu yönden piyasada çocuklara ve yetişkinlere hitap eden çok sayıda yabancı kitap seçeneğinin bulunduğu söylenebilir. Kendiniz veya çocuğunuz için bir kitap seçimi yaparken İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce gibi çeşitli dillerdeki eserler arasından akılda kalıcı alternatifleri belirleyebilirsiniz. Yabancı kitap fiyatı, genel olarak kitapların yayınlanma tarihlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Çok sayıda farklı düzeyde fiyatla satışa sunulan yabancı dildeki kitapları inceleyerek, bütçenize uygun bir seçeneği edinebilirsiniz.

Yabancı Kitap ile Keşif Zamanı

Yabancı Kitap ile Keşif Zamanı

Üniversitelerin hazırlık bölümünde okuyan öğrenciler, yabancı dil sınavlarında başarılı puan alma hayali olanlar ve yurtdışına çıkmadan önce gideceği ülkenin yerel dili hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için yabancı dilde kitaplar oldukça faydalı olabiliyor. Özellikle akademik dil bilgisi edinmek konusunda kitaba ihtiyaç duyanlar için teknik açıdan öğretici özellikleri bulunan çok sayıda kitap piyasada yer alıyor. Gramer bilgisi ve kelime bilgisini geliştirmek isteyenler için bu kitaplar oldukça faydalı olabiliyor. Yabancı dil kitap ürünleri arasında gramere odaklı seçenekler genel olarak belirli müfredatlara ve kullanıcı dil düzeyine göre şekilleniyorlar. Ünite ünite ilerleyen ve ilgili yabancı dilin temelinden başlayarak gelişmiş konuşma kalıplarına kadar genişleyen yabancı kitaplar ayrıca içeriklerindeki özel test birimleriyle de kullanıcılarına katkıda bulunabiliyorlar. İçeriğinde boşluk doldurma bulunan kitapları tercih ettiğinizde, öğrenmiş olduğunuz kelimelerin cümle içinde doğru kullanılışını öğrenebilir; çeşitli yabancı dil sınavlarında karşılaşabileceğiniz soru tipleri hakkında bilgi edinerek kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Yabancı dilin öğrenilmesinde oldukça önemli olan unsurlardan birisi görsel öğelerdir. İçeriğinde görseller kullanılarak okuyucuya fayda sağlanmaya çalışılan öğretici yabancı dil kitapları, görselleri açıklayan özel cümle kalıplarını, kelimeleri ve gramer kurallarını bir arada sunuyor olmaları nedeniyle tercih edilebiliyorlar. Yabancı ülkelerin sahip oldukları özel değerleri ve kültürel yapıları keşfetmeniz gerekiyorsa bu durumda yabancı klasikler kitap serilerini değerlendirebilirsiniz. Genel kültür sınavlarında karşınıza çıkabilecek soruları yanıtlamanız konusunda, edebi dil olgusunu keşfetmenizde ve ilgili eserin ait olduğu toplumun kültürel değerlerini öğrenmek istediğinizde tarihe ışık tutan klasik eserleri okumayı tercih edebilirsiniz. Bu eserler dünya çapında çok sayıda farklı dile çevriliyor olduklarından, siz kitabı gerçek dilinde okumayı tercih ettiğinizde eserin özünün kavramak konusunda da avantaja sahip olabilirsiniz. Piyasada yabancı dilde sözlükler de yer alıyor. Sözlük okumak kelime bilgisini pekiştirmek konusunda oldukça faydalı olabilecek bir aktivitedir ve özellikle sınavlara hazırlanırken büyük ölçüde yardımcınız olabilirler. Yanınızda yabancı dilde sözlük taşıyarak yurt dışı seyahatlerinde de kolay iletişim olanaklarına sahip olabilirsiniz. Yabancı kitap fiyatı ve kitap çeşitleri hakkında bilgi edinmek üzere ürün sayfamıza göz atabilir, hoşunuza giden eseri sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yayın Dili

İngilizce (4088)
Türkçe (3009)
Kürtçe (951)
Arapça (718)
Almanca (210)
Fransizca (100)
Osmanlıca (85)
Rusça (63)
Ermenice (33)
İtalyanca (26)
Rumca (22)
Korece (14)
Boşnakça (13)
Zazaca (12)
Farsça (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kitap Türü

(9136)
(770)
(30)
(18)
Başka bir kelime deneyin

Yayınevi

Novella (15)
Az Kitap (10)
(9)
Ren Kitap (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Baskı Sayısı

(1382)
(128)
(65)
(44)
(25)
(21)
(21)
(13)
(13)
(12)
(8)
(8)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sayfa Sayısı

(54)
(39)
(38)
(38)
(37)
(31)
(30)
(29)
(29)
(29)
(28)
(27)
(27)
(26)
(26)
(25)
(25)
(25)
(24)
(23)
(23)
(23)
(22)
(21)
(21)
(20)
(20)
(19)
(19)
(18)
(17)
(17)
(16)
(15)
(15)
(15)
(15)
(14)
(14)
(14)
(14)
(13)
(13)
(13)
(13)
(12)
(12)
(12)
(12)
(12)
(11)
(10)
(10)
(10)
(10)
(10)
(10)
(10)
(10)
(10)
(9)
(9)
(9)
(9)
(9)
(9)
(9)
(9)
(9)
(9)
(9)
(9)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Basım Tarihi

(49)
(48)
(46)
(38)
(37)
(35)
(35)
(34)
(32)
(32)
(31)
(27)
(27)
(25)
(25)
(25)
(24)
(24)
(23)
(22)
(22)
(21)
(20)
(20)
(20)
(20)
(19)
(18)
(18)
(18)
(17)
(17)
(17)
(17)
(17)
(16)
(16)
(16)
(15)
(15)
(15)
(14)
(14)
(14)
(14)
(14)
(14)
(14)
(14)
(13)
(13)
(12)
(12)
(12)
(12)
(11)
(11)
(11)
(11)
(10)
(10)
(10)
(10)
(10)
(9)
(9)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çevirmen

(38)
(32)
(28)
(26)
(23)
(22)
(21)
(21)
(20)
(19)
(18)
(18)
(16)
(16)
(15)
(15)
(15)
(15)
(15)
(14)
(14)
(14)
(13)
(13)
(13)
(11)
(11)
(11)
(10)
(10)
(10)
(10)
(9)
(9)
(9)
(9)
(9)
(9)
(9)
(9)
(9)
(9)
(9)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Editör

(67)
(29)
(24)
(22)
(16)
(15)
(12)
(12)
(11)
(11)
(10)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(485)
ve üzeri (558)
ve üzeri (577)
ve üzeri (578)
ve üzeri (587)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL