TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Not Alma Kağıtları

için 859 sonuç bulundu.

Not Alma Kağıtları

Ofiste anlık bir bilgiyi not almak, seyahat halindeyken aklınıza gelen bir şeyi hemen kaydetmek ya da ders çalışırken ufak hatırlatmalar oluşturmak için kullanabileceğiniz not tutma kağıtları, ihtiyaçlarınıza göre farklı çeşit, ebat ve türlerde bu kategorimizde beğeninize sunuluyor.

Not Alma Kağıdı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Not Kağıdı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Her ne kadar içinde bulunduğumuz dijital çağda herhangi bir bilgiyi not almak istediğimizde akıllı telefonlarımızı ya da tabletlerimizi kullanmayı tercih etsek de, konvansiyonel not tutma yöntemi olan kalem ve kağıt dönemi de tamamen kapanmış değil. İşin aslına bakarsanız yapılan araştırmalar, kağıt ve kalem kullanılarak kayıt altına alınan bilgilerin sanal bir ortama kaydedilen bilgilere göre çok daha akılda kalıcı olduğunu göstermiş. Özellikle herhangi bir ders ya da kursta not tutarken dizüstü bilgisayar kullanmak, kişinin bilgisayardaki diğer değişkenlerin farkına varmasına ve dikkatinin ister istemez dağılmasına sebebiyet verebiliyor; oysa not tutma kağıdı kullanıldığı takdirde öğrencinin dikkati tamamen anlatılan konuya yoğunlaşabiliyor. Bununla birlikte sanal ortamda sakladığınız bilgilerin, herhangi bir elektronik problem yüzünden kaybolma olasılığı da yok değil; bilgisayarınızın çökme ya da telefonunuzun çalınma durumunda kayıt altına aldığınız tüm bilgileri de kaybetmiş olursunuz. Oysa not kağıtları kullanarak yazdığınız tüm bilgileri evinizin güvenli bir köşesinde dilediğiniz kadar saklamanız mümkün.

Not Alma Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Not Alma Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Söz konusu not alma kağıdı çeşitleri olduğu zaman pek çok farklı kağıt grubu ile karşılaşmanız mümkün. Küp not kağıdı çeşitleri, not alma kağıtları dendiğinde akla gelen ilk çeşitler oluyor. Bloklar halinde temin edilen ve içerisinde 400, 600 ya da 1000 yaprak kağıt bulunabilecek olan bu not kağıtları, özellikle ofis ya da çalışma masasında oldukça kullanışlı birer ürün haline geliyor. Bir diğer not alma kağıdı türü olan yapışkanlı not kağıdı da kategorimizin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Dilediğiniz yere kolaylıkla yapıştırabileceğiniz bu post-it'ler sayesinde yardımcı hatırlatmalarınızı her daim yanınızda bulundurmanız mümkün. Kalpli not kağıdı çeşitleri özellikle ilkokul ve lise çağındaki gençlerin ders çalışırken tercih ettiği not kağıtları olarak karşımıza çıkarken farklı ebatlardaki küçük not kağıdı türleri de farklı anlarda, farklı ortamlarda, farklı amaçlara hizmet edebilmekte.

Not Kağıdı Fiyatları Ne Civarda?

Not Kağıdı Fiyatları Ne Civarda?

Başta yapışkanlı not kağıdı fiyatları olmak üzere tüm not tutma kağıdı fiyatları, marka, ebat ve miktara göre değişkenlik gösterebilir. Tekli halde alacağınız not kağıtları, bütçenizi zorlamayacak fiyat aralıklarında temin edilebilirken toplu halde satın alınan not kağıdı blokları ise çok daha uygun fiyatlarda satılabilmektedir. Kategorimizde bulunan not kağıtları, en sevilen ve en kaliteli kırtasiye ve ofis malzemeleri markalarına aittir. Faber Castell, Korall, Bigpoint, Maped, 3M, Trodat ve Post-it gibi markaların not kağıdı çeşitleri için kategorimizi inceleyebilir, ofisiniz ya da çalışma ortamınızın için not alma ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Daha fazla kırtasiye ve ofis ürünü için ise tek yapmanız gereken, Kırtasiye & Ofis kategorimizi ziyaret etmek.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2K (8)
3K (1)
3M (40)
A-4 Tech (2)
A5 (1)
Adel (5)
ALNIZ (1)
Ark (13)
As (1)
Bic (1)
Bigpoint (27)
Cem (2)
Dilman (4)
Diplomat (1)
(384)
DNS Color (8)
Double A (10)
Durable (2)
Eser (2)
Folyograf (1)
Ginza (1)
Gıpta (31)
GIPTA (3)
Globox (4)
Gülpaş (2)
Hopax (8)
karin (1)
Kaukko (1)
Kids Arts (1)
Kodak (1)
KORALL (15)
Kraf (14)
Linea (4)
Liz (2)
Maped (6)
MAS (15)
Masis (2)
Metsan (1)
Mikro (9)
Mondi (2)
Mopak (3)
Natürist (12)
Noki (17)
Notix (9)
Oem (1)
Ofica (1)
Palex (1)
Platinum (1)
Post-It (29)
Puti (1)
Rubenis (2)
Stabilo (1)
Syloon (1)
Südor (2)
Tabac (1)
Temat (15)
Terlans (1)
Tigra (2)
Trodat (16)
Umix (4)
Umur (20)
Umurofis (3)
Umut (1)
Uni (1)
Ve-Ge (4)
Vege (3)
Yener (2)
Zweck (1)
Çınar (3)
Özkan (21)
Şekil (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(79)
ve üzeri (95)
ve üzeri (102)
ve üzeri (103)
ve üzeri (107)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL