Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Not Kağıtları

için 1,474 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Not Kağıtları

Birçok kişi gün içerisinde sayısız iş ve sorumluluğa sahiptir. Özellikle ofis çalışanları ve öğrenciler çok sayıda sorumluluğa sahip olurlar. Bu tür kişiler için tüm yapılacak işleri akılda tutmak ve düzenlemek zor olabilir. Böyle durumlarla başa çıkmak için çeşitli materyallerden yardım alabilirsiniz. Not kağıdı bu açıdan oldukça önemli materyallerden biridir. Bu materyaller en sık kullanılan kağıt türlerindendir. Kullacılar için yapılacak işlerin unutlması çok sık ortaya çıkan durumlardandır. Not kağıtları sayesinde unutmak istemediğiniz şeyleri rahatlıkla yapabilir ve bu kağıtları kontrol ederek hatırlayabilirsiniz. Ofislerde ve okullarda sıklıkla kullanılan bu ürünler düzenlemeler için de çok önemlidir. Bunları kullanarak işlerinizi ve sorumluluklarınızı gruplar haline ayırabilir ve herşeyin düzenli olduğundan emin olabilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklerin bir araya getirildiği not kağıtlarıyla konforlu bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Tüm bu modeller kaliteli tasarımlarıyla kullanıcıya sunulurlar. Elektronik aletlere kaydettiğiniz notlar sürekli olarak kaybolma tehlikesine sahiptir. Bu aletler kapandığında veya bozulduğunda notlarınızı bulmanız imkansız hale gelir. Bu tür durumlarda not kağıtları en büyük yardımcınız haline gelir. Not kağıtları hiçbir zaman kaybolmaz ve üzerine yazdığınız notlar silinmez. Bu sayede unutmak istemediğiniz şeyleri kaybetmeniz engellenmiş olur. Siz de kağıt ürünleri ve ofis sayfamızda bulabileceğiniz birbirinden farklı sayısız not kağıtları ve defterlerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Eğlenceli Tasarımlarıyla Not Kağıtları Modelleri

Eğlenceli Tasarımlarıyla Not Kağıtları Modelleri

Gün içerisinde yaptığınız işler bir noktadan sonra yorucu hale gelebilir. Özellikle ofis ve okul işleri zamanla daha da yorucu durumlar oluşturabilir. Bu tür durumlarda dikkatinizi toplayabilmek ve keyifli bir şekilde işlerinizi halledebilmek için kırtasiye malzemelerini kullanabilirisniz. Kullandığınız ürünlerin tasarımları hem dikkatiniz hem de kullanım sırasında keyif duyabilmeniz için oldukça önemlidir. Ofis not kağıdı modelleri oldukça geniş bir tasarım seçeneğine sahiptir. Tüm bu tasarımlar renk, desen ve ölçü açısından değişiklik gösterirler. Tasarımsal açıdan farklılığa sahip olan böylesine geniş bir seçenek skalası bulunması ürünlerin farklı tarzlara ve zevklere sahip oldukça farklı bir kullanıcı kitlesine hitap etmesini sağlar. Bu sayede çok farkı uçlardaki kullanıcılar kendilerine uygun modeli rahatlıkla bulabilirler. Renkli not kağıdı modelleri dikkat çekici tasarımlardandır. Çok farklı renk seçenekleri olan bu ürünler arasında fosforlu seçenekleri de bulunur. Fosforlu renklere sahip olan modeller özellikle dikkat çekici notlar almak isteyenler için oldukça uygundur. Ders çalışırken ezberlemek istediğiniz bilgileri yazıp herhangi bir yere asabileceğiniz bu notlar sürekli parlayarak dikkatinizi çekeceği için ezberinize yardımcı olur. Pastel tonlarındaki renkler de dikkat çekici ve oldukça hoş bir görüntü oluşturan tasarımlardandır. Pastel renk tonları oldukça sakin ve zarif bir görünüme sahip olur. Bu tür modeller günlük kullanım için oldukça uygundurlar. Bunların yanı sıra klasik beyaz ve sarı tonlarındaki modeller de mevcuttur. Ofislerde masanızda kullanabileceğiniz bu modeler dikkatinizi dağılmasını engellemeye yardımcı olabilir. Not kağıdı şekilleri de farklı seçeneklere sahiptir. Farklı şekillerdeki modeller kullanıcıların dikkatini çekmek konusunda başarılı olurlar. Farklı geometrik şekillere sahip olan ürünler eğlenceli ve hareketli bir tasarım oluşturmak için oldukça kullanışlıdır. Eğlenceli tasarımlar arasında dikkat çekenlerden bir diğer model ise farklı desenlere sahip olan modellerdir. Bu tür modeller üzerinde farklı baskılar bulunur. Arka plan oluşturan çiçekli, hayvanlı ve karikatürlü desenler oldukça eğlenceli bir görünüm oluşturur. Çocuklar tarafından sevilerek kullanılabilecek çizgi film karakterlerine sahip olan kağıtlar da oldukça kullanışlıdır. Siz de birbirinden farklı değişik tasarımları inceleyerek tarzınıza ve zevkinize uygun modelleri tercih edebilir ve günlük işleri çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

İşlevsel Özellikleriyle Dikkat Çeken Not Kağıtları

İşlevsel Özellikleriyle Dikkat Çeken Not Kağıtları

Ürün seçimi yaparken dikkat çeken önemli noktalardan biri ürünlerine sahip olduğu işlevsel özellikler olur. Ek işlevsel özelliklere sahip olan ürünler günlük hayatınızı çok daha kolay bir hale getirirler. Bu sayede günlük işlerinizi çok daha kolay bir şekilde kısa sürede halledebilirsiniz. Not kağıtlarının da sahip oldukları özellikler seçim yaparken dikkatinizi çeken önemli noktalardandır. Ürünlerin hem tasarımsal hem de teknik özellikleri kullanıcıların amaçlarına göre değişiklik göstereceği için son derece büyük önem taşır. Not kağıdı ölçüleri dikkat çeken önemli özelliklerden biridir. Farklı ölçülere sahip değişik modeller, kullanıcılar tarafından farklı şekillerde kullanılabilirler. Not kağıdı a4 boyutundaki modellere sahiptir. Bu model diğer not kağıtlarına göre daha büyük ölçülerdedir. Böyle ürünler uzun notlar almak ve özetler çıkarmak için oldukça kullanışlı olabilir. Bu tür büyük ölçülere sahip kağıtlar dosyalarda toplanabilirler. Ürünlerin şekli de önemli özelliklerinden biridir. Kare not kağıdı özellikle hediyeler üzerinde kullanmak için son derece kullanışlıdır. Kısa notlar almak isteyenler için oldukça kullanışlı olan bu tür ürünler yapışkanlı seçeneklere de sahiptirler. Not kağıdı yapışkanlı modelleri oldukça kullanışlı ürünlerdir. Yapışkanlı seçenekler istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz kağıtlardır. Bu tür ürünler özellikle gözünüzün önünde durmasını istediğiniz, unutulmasını engellemek istediğiniz notları almak için harikadır. Yapışkanlı not kağıtları arka kısımlarında bulunan yapışkanlı materyal sayesinde her zeminde kullanılabilir. Böyle tasarımlar dolabınızda çeşitli notları tutabilmek için ve defterlerinizin üzerine kısa bilgileri not almak için oldukça kullanışlı olurlar. Bu kağıtları ayrıca defterinizdeki notları güncellemek için de kullanabilirsiniz. Yanlış olduğu daha sonrada öğrendiğiniz bilgilerin üzerine yapışkanlı kağıtları kullanarak güncel bilgileri yazabilirsiniz. Bu sayede defterinize zarar vermeden değişiklik yapmış olursunuz. Ayrıca bazen defterlerinizde soruların çözümlerine yer kalmayabilir. Bu tür durumlarda da tek yapmanız gereken sorunun üzerine yapışkanlı not kağıtlarından yapıştırarak çözüm için boş alan yaratmak olur. Bazı kağıtlar ise tamamen yapışkanlı özelliktedirler. Siz de birbirinden farklı özelliklere sahip olan son derece kullanışlı not kağıtları arasından sizin için uygun olanı tercih edebilir ve hayatınızı çok daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Yüksek Kaliteye Sahip Yapısıyla Not Kağıtları

Yüksek Kaliteye Sahip Yapısıyla Not Kağıtları

Kağıt materyaller ile ilgili önemli özelliklerden biri de kaliteleri olur. Ürünlerin kalitesi kullanım sırasında sorun yaşamamanız açısından büyük önem sahiptir. Kalitesiz materyallerden üretilen ürünler çok kısa sürede kullanılamaz hale gelir ve kullanırken sorun yaşamanıza, işlerinizin aksamasına sebep olur. Bu sebeple seçeceğiniz ürünlerin kalitelil materyallerden üretildiğine dikkat etmeniz gerekir. Not kağıtlarının kaliteli olması dış etkenlere karşı daha dayanıklı olmasını sağlar. Kaliteli modeller kolay kolay yırtılmazlar. Bu tür ürünler özellikle uzun süre saklanması beklenen notlar için oldukça kullanışlıdır. Kalitesiz modeller kısa bir süre sonucunda parçalanmaya başlar. Karton not kağıdı yüksek kalite materyallerden üretilen seçeneklerden biridir. Bu tür ürünler kolay kolay ezilmezler. Bu sayede projelerinizde kullanmak için oldukça kullanışlı olurlar. Çok kolay bir şekilde üzerlerinde iz oluşmayacağı için ödevlerinizde kullanılabilirler. Kağıtların kalitesiyle ilgili önemli bir noktada mürekkebi arkasına geçirmemesi olur. Tükenmez kalemler ile not aldığınız kağıtların kalitesiz materyallerden üretilmiş olması mürekkebin kağıdın arka kısmına geçmesine sebep olur. Bu durum mürekkebin yazı yazdığınız zemini kirletmesine yol açabilir. Ayrıca bu tür kağıtlar mürekkebi iyi tutmazlar ve sonucunda dağınık, anlaşılmaz yazılar oluşmasına sebep olurlar. Ürünlerin kalitesi ile ilgili önemli bir nokta da renkleri olur. Parlak renklere sahip olan kağıtların kaliteli boyalar ile renklendirilmiş olması çok önemlidir. Renkli kağıtların renklerini kalitesiz boyalar ile renklendirilmiş olması renklerini kaybetmesine sebep olabilir. Bu tür ürünlerin boyası zamanla dökülebilir ve soyulabilir. Bu da üzerindeki yazıların kaybolmasına sebep olabilir. Kaliteli ürünler üzerinde yazı yazmak çok daha keyifli olurlar. Kalitesiz ürünlerin yüzeyi daha pürüzlüdür. Bu tür ürünlerin üzerine yazı yazmak çok zor bir hale gelir. Yazdığınız yazıların görünümü estetik açıdan oldukça kötü olacağı gibi okunması da zor bir hale gelir. Siz de sayfamızda yer alan ürünleri inceleyerek uzun süre saklayabileceğiniz notlar oluşturabilirsiniz.

Farklı Amaçlar için Kullanabileceğiniz Not Kağıtları Çeşitleri

Farklı Amaçlar için Kullanabileceğiniz Not Kağıtları Çeşitleri

Not için kullanılan kağıtlar sadece ofislerde ve okullarda kullanılmazlar. Bu ürünler çok farklı amaçlar için farklı alanlarda kullanılabilirler. Farklı amaçlar için kullanılabilen kağıtları yapısında da farklılıklar bulunabilir. Özel günlerde veya içinizden geldiğinde başkalarına çiçek yollayabilirsiniz. Çiçek yollarken kimden geldiğini belirtmek veya hislerinizi göstermek için not kağıtlarını kullanabilirsiniz. Bu durum için çiçek not kağıdı kullanılabilir. Bunlar genellikle sert ve kart türü yapılara sahip kağıtlardır. Bu tür modeller genellikle dikdörtgen not kağıdı türleri arasında bulunurlar. Dikdörtgen tipteki küçük boyuttaki modeller insanlara not yollamak için oldukça kullanışlı olurlar. Hediye not kağıdı olarak da yine bu tür ürünler kullanılabilir. Fakat hediyeler için klasik dikdörtgen beyaz seçeneklerin yan sıra daha eğlenceli renkli ve desenli seçeneklerde kullanılabilirler. Yakınlarınıza hediye verirken daha hoş bir görünüm oluşturacak olan farklı desenlere sahip, hediyeyi verdiğiniz kişilerin tarzını yansıtan kağıtlara notlarınızı yazmak oldukça hoş olabilir. Özel not kağıdı modelleri de mevcuttur. Bu tür modeller genellikle özel gün davetiyelerinde kullanılırlar. Bu tür modellerin yapısında farklı kağıt türleri kullanılırlar. Kuşe kağıdı gibi parlak kağıtların kullanıldığı ve üzerindeki yazıların baskı yoluyla yazıldığı bu tür modeller hem dikkat çekici hem de farklı görünümler oluştururlar. Zarflı not kağıdı modelleri bu tür durumlar için kullanılabileceklerden biridir. Bu tür ürünler özel notların verilmesi için çok kullanışlıdır. Kağıdın dışını kaplayan zarf sayesinde notlarınızı özel tutabilir, sadece görmesi gereken kişi tarafından görüldüğüne emin olabilirsiniz. Ayrıca yine davetiyeler için oldukça kullanışlı modellerden biri zarflı seçeneklerdir. Zarflı modellerinin bir diğer artısı da kağıdın üzerindeki notun zarf tarafından korunması olur. Bu tür modellerde kağıt üzerindeki notun ıslanması gibi durumlar engellenmiş olur. Bu tür özel dönemlerde kullanılabilecek modellerin yanı sıra her gün, günlük işler için kullanılabilecek modeller de üretilmektedir. Bu tür ürünler üzerine kolay yazı yazılabilecek kağıt materyallerden üretilirler. Böyle seçenekler içerisinde rahatlık ve kullanım kolaylığı ön plandadır.

Not Kağıdı Fiyatları

Not Kağıdı Fiyatları

Her türlü ürün incelemesi sırasında dikkat çeken önemli noktalardan biri fiyatlar olur. Kullanıcılar kendi bütçe sınırları içerisinde bulunan ve rahatlıkla edinebilecekleri modelleri tercih ederler. Bu sebeple, ürün kategorilerinde geniş fiyat aralıklarının bulunması ürünlerin geniş kitlelere hitap edebilmesi açısından oldukça önemlidir. Kullanıcılar tarafından ürün seçimi yapmadan önce fiyat incelemesi yapmak çok önemlidir. Not kağıdı fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Bu aralıkta bulunan farklı ürünlerin fiyatlarını etkileyen özellikler bulunur. Bu özelliklerin başında ürünün kağıt tipi gelir. Farklı kağıt türlerinden üretilen modellerin fiyatları da değişiklik gösterir. Bazı modellerin üretildikleri kağıtlar ise dikkat çekici olması, süs eşya görevi görmesi açısından belirli özelliklere sahiptirler. Bu tür modellere genellikle belirli kalemler ile yazı yazmanız mümkün olur. Bu durum ürünün fiyatının değişmesine sebebiyet verebilir. Ayrıca farklı kağıt türlerinin yırtılma ihtimali de farklı olur. Ürünlerin fiyatını etkileyen bir diğer özellik de tasarımları olur. Estetik açıdan farklı tasarımlara sahip olan ürünlerin fiyatları da değişiklik gösterirler. Bazı modeller farklı renk seçeneklerine sahip olurlar. Klasik ve sade renklerin içeriğindeki maddeler ile parlak fosforlu renklerin içeriğindeki maddeler değişiklik gösterir. Bu sebeple ürünlerin farklı renk seçeneklerinin fiyatı farklılık gösterebilirler. Ürünlerin üzerinde olabilecek baskılar ve desenler de fiyatların etkilenmesine sebep olabilir. Bu tür özellikler estetik açıdan çok hoş bir görünüm oluşturabilirler. Ayrıca çizgili not kağıdı üzerinde daha kolay bir kullanım sağlayan desenlere sahip modeller de mevcuttur. Bu tür ürünlerin tümünün fiyatları farklılık gösterebilirler. Ürünlerin saklanabileceği süreler de fiyatlar açısından etkilidir. Örneğin, kaliteli materyallerden üretilmiş ve yine kaliteli boya maddeleri ile renklendirilmiş modeller çok daha uzun süre saklanabilirler. Bu durum bütçenizin uzun bir süre bazında değerlendirildiğinde olumlu etkilenmesini sağlayabilir. Siz de farklı fiyat seçeneklerine sahip ürünler arasında inceleme yaparak kendinize modelleri tercih edebilirsiniz.

Not Kağıtları Arasında Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Not Kağıtları Arasında Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Not kağıtları çok farklı model seçeneğine sahip olan ürün türlerinden biridir. Bu tür ürünler çok farklı modellere sahip oldukları için seçim yapmak çok kafa karıştırıcı ve uğraştırıcı bir hale gelebilir. Bu tür durumların üstesinden gelmek için ürün seçimi öncesinde kendinize uygun modeli bulmak için ihtiyacınız olan bazı kriterleri belirlemeniz gerekir. Bu kriterleri belirlerken dikkat edebileceğiniz bazı özellikler bulunur. Bunların arasında ürünün tasarımsal özellikleri, teknik özellikler, kullanım şekli, üretildiği materyal türü sayılabilir. Masa not kağıdı türü modelleri genellikle birden fazla yaprağa sahip olan desteler halinde olurlar. Bu tür ürünler sürekli olarak yeni kağıt arayışına girmek istemeyenler için çok kullanışlıdır. Çok sayıda kağıt içeren desteler yeni notların hız kaybetmeden yazılabilmesini sağlar. Bir diğer önemli özellik de tasarımlar olur. Ürünlerin tasarımsal özelliği dikkat çekiciliği açısından önem taşır. Dikkatinizi çeken bir modelin zevkinize uygun olması önemlidir. Ekran not kağıdı seçenekleri arasında birbirinden farklı renk ve tasarımlar mevcuttur. Bu tü modeller ofiste çalışırken bilgisayar ekranına rahatlıkla yapıtşablireceğiniz ve bu sayede önemli, unutmamnız gerek bilgileri hatırlamanıza yardımcı olacak seçeneklerdir. Ürünlerin kullanım şekli de yine dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biridir. Ürünü günlük notları yazmak için mi yoksa özel bir not yazmak için mi kullanacağınız kağıdın tipini belirleyecek önemli özelliktir. Yapışkanlı not kağıdı seti gün içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerdendir. Bu yapışkanlı kağıtlar hem ofis çalışanları için hem de öğrenciler için oldukça kullanışlı olurlar. Set halinde olan bu ürün farklı renklerdeki kağıtlara sahip oldukları için notlarınızı kategorize etmenize yardımcı olabilirler. Siz de tüm bu özellikler doğrultusunda kriterleriniz belirleyerek sizin için en uygun ürün seçeneklerini belirleyebilir ve satın alabilirsiniz.