TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tebrik Kartları

için 235 sonuç bulundu.

Tebrik Kartları

İnsan hayatının en güzel yanı belki de iyi ve sevinçli haber almak ve verebilmektir. Tebrik edilmek kadar tebrik etmek de sevindiricidir çünkü insanlar başka insanların mutluluklarını görmek, başarılarına tanık olmak ve bu başarılarda katkılarının olduğunu hissetmekten mutluluk duyarlar. Sevdiğiniz insanların başarıları ve hayattaki ideallerini gerçekleştirmeleri sizin mutluluğunuzun da bir parçasıdır.

Tebrik Kartları Ne İçin Kullanılır?

Tebrik Kartları Ne İçin Kullanılır?

Sevdiğiniz insanları başarıları nedeniyle tebrik etmenin pek çok yolu vardır elbette. Örneğin, bir kutlama yemeği sürprizi yapabilir ve kalabalık bir arkadaş grubu olarak arkadaşınızı, eşinizi ya da çocuğunuzu başarıları için tebrik edebilirsiniz. Küçüklü büyüklü hediyeler almak da birisini tebrik etme yöntemlerinden biri olabilir. Tüm bunların yanında bir de tebrik mesajınızı ölümsüzleştirmek için yazılı olarak verebileceğiniz tebrik kartları bulunur. Hediyenizin yanında kendi el yazınızla tebrik kartı üzerine yazabileceğiniz sıcak ve samimi bir tebrik mesajı sevdiğiniz kişinin kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır.

Tebrik Kartını Nasıl Süsleyebilirsiniz?

Tebrik Kartını Nasıl Süsleyebilirsiniz?

Tebrik kartınızı silinmeyen dolma kalem, tükenmez kalem ya da pilot kalem gibi kalemler kullanarak sevdiğiniz kişi için dilediğiniz en iyi dileklerle doldurabilirsiniz. Tebrik kartı yazılarınız için renkli pilot kalemler kullanarak daha eğlenceli mesajlar yazabilirsiniz. Tebrik mesajınız için satın alabileceğiniz renkli pilot ve tükenmez kalemler için dilerseniz Kalem & Yazı Gereçleri kategorisine göz atarak dilediğiniz renklerde ve canlılıkta kalemler satın alabilirsiniz.

Tebrik Kartı Modelleri Nelerdir?

Tebrik Kartı Modelleri Nelerdir?

Tebrik kartları modelleri herkesin kendi tarzına ve sevilen kişinin beğenilerine uygun olarak çeşitlenmiştir. Dolayısıyla, farklı tebrik mesajları için farklı tebrik kartı tasarımları bulmak oldukça kolaydır. Örneğin, en yakın arkadaşlarınızdan biri doğum yaptı; doğum ve bebek temalı tebrik kartlarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Resmi ve dini bayramlarda sevdiklerinize tebrik kartı göndermek isterseniz, bayram temalı tebrik kartı tasarımları tam da istediğiniz gibi bir tebrik mesajı iletmenize olanak sağlar. Yeğeniniz ya da çok sevdiğiniz bir genç liseden ya da üniversiteden mezun oldu diyelim, mezuniyet ve okul temalı tebrik kartları güzel bir jest yapmanızı sağlar.

3D Tebrik Kartları Nedir?

3D Tebrik Kartları Nedir?

Kategorimizde sadece iki boyutlu ve sade tebrik kartları değil, aynı zamanda üç boyutlu yani 3D tebrik kartlarına da ulaşabilirsiniz. 3D tebrik kartları sevdikleriniz için ilginç ve unutulmaz hediyeler olacak ve sonsuza dek saklanacaktır. 3D tebrik kartları dâhil birçok tebrik kartı modelleri ve en uygun tebrik kartı fiyatları için doğru adrestesiniz. Satın alacağınız tebrik kartlarının kendi boyutlarına uygun zarflarla birlikte satıldığını unutmayın; yani bu da zarf arama derdine son anlamına gelir. Keyifli alışverişler!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3K (4)
Cars (1)
(158)
FAbooks (1)
inkjet (5)
Oem (1)
Platinum (1)
Umix (2)
Uni (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(29)
ve üzeri (38)
ve üzeri (43)
ve üzeri (45)
ve üzeri (46)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL