Tulum

Bayan tulum, tek parça halinde satılan ve kadınlar tarafından fazlasıyla tercih edilen giysilerden bir tanesidir. Kadın tulum çeşitleri arasında, hem günlük hayata uyum sağlayacak modeller hem de bir davete yaraşacak modeller yer almaktadır. Bir düğüne ya da bir davete katılacaksanız, son derece şık ve tarz sahibi bir görüntü sergilemek için siyah, mercan rengi, krem rengi ya da yeşil renkli tulum modellerinden birini giymeyi tercih edebilirsiniz. Bu modellerin bel kısmında genellikle ince kemerler bulunduğu için sade görüntünüze şıklık katacaktır. Tulum, tek parça bir giysi olduğu için boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecek ve vücut hatlarınızı şekillendirecektir. Balık etli bir yapınız varsa ve fazlalıklarınızı saklamak istiyorsanız, bol paçalara sahip tulum modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Kısa boyluysanız ve boyunuzu daha uzun göstermek istiyorsanız, bol paça tulumunuzun altına platform topuk giyerek daha uzun bir görüntü sergileyebilirsiniz. Hem tulumun tek parça olması hem de topuklu ayakkabı giymiş olmanız, size bambaşka bir hava katacaktır.

Asker yeşili bu sezon en çok dikkat çeken renkler arasında olduğu için bu renkte üretilen tulumlara da rağbet artmış durumdadır. Omuzlarda biten V yaka, bol paça bir tulum ile isterseniz iş yerinizin en şık kadını siz olabilir, isterseniz de katılacağınız bir akşam yemeği davetinde tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Tulum giyerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta aksesuarlarınızdır. Tulumlar genellikle kemerlerle kullanıldığı için abartılı takılar kullanmaktan kaçınmanız ve sadeliği tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Tulum modelleri de tıpkı elbise modelleri gibi çeşitlerine ayrılmaktadır. Klasik tulum modelleri ve günlük tulum modellerine dolabınızda yer açarak bu sezon kendinize yeni bir tarz belirleyebilirsiniz. Tulum modelleri arasında, tek renge sahip olanlar ve iki renkli olanlar bulunmaktadır.

Tulum modelleri arasında bol paçalara sahip olanlar ve dar paçalara sahip olanlar bulunmaktadır. Vücut yapınıza hangisinin yakışacağını düşünüyorsanız onu tercih edebilirsiniz. Günlük giyimde kullanmak için çiçek desenlere sahip tulum modellerini kullanabilir ve sıcak yaz havalarına renk katabilirsiniz. Bayan tulumları gibi bayan salopetlerine de ilgi büyüktür. Kategorimizde yer alan bayan salopet modellerini inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bayan kot tulum modelleri, kadın tulumları arasında en çok rağbet gören ürünlerdendir. Birbirinden farklı modellerde üretilen kot tulumlar, kadınların vücuduna tam oturarak ortaya oldukça şık ve estetik bir görüntü çıkarmaktadır. Günlük hayatta fazlasıyla tercih edilen bayan kot tulum fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Tulum

için 1,371 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(288)
bonprix (68)
Jumpsweat (33)
Anıl (25)
BSLFASHION (25)
Dilvin (18)
GUITAR (17)
Dewberry (16)
Sense (13)
Koton (10)
Bulalgiy (9)
Roman (8)
Pullit (7)
Bexy (6)
Dodona (6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Desen / Figür

Düz (74)
(25)
Çiçekli (17)
Egzotik (13)
Çizgili (9)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(33)
ve üzeri (41)
ve üzeri (45)
ve üzeri (45)
ve üzeri (45)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL