KADIN TİŞÖRT

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.
35,031 sonuç bulundu.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Mağazaların Seçtiği Ürünler REKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO 5

  BRZ Collection U Yaka Kadın Kısa Kollu Ribana T-shirt

  149,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  BRZ Collection Kontrast Renkli Baskılı Kısa Kollu Crop Kadın T-sh

  149,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Gabria Kadın Casual Baskılı Yetim Kol T-Shirt Beyaz

  119,99 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Gabria Kadın California Baskılı Yırtmaçlı T-Shirt Beyaz

  119,99 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Gabria Kadın Yetim Kol Yan Yırtmaçlı T-Shirt Beyaz

  89,99 TL

Kadın Tişört

Kadın tişört dünyası, tekstil alanı için kıymetli ve mühim bir noktada kendine yer edinmektedir. Bilindiği üzere tişört tercihi, yansıtılacak dış görünüm açısından majör bir rol üstlenişi ile ön plana çıkmaktadır. Bir kişiye ilk bakış atıldığında öncelikli olarak tercih etmiş olduğu tişört modeli ile karşı karşıya gelinmektedir. Tercih edilen tişört modeli, kişinin yansıtmış olduğu tarzın ve stilin en temelde belirleyici bir hazırlayıcısı olabilmektedir. Bunun beraberinde kişilerin yarattıkları dış görünümleri, ilk etapta karakterlerini yansıtabilmeleri adına önem taşımaktadır. Kişilerin tişört tercihinde bulunmalarında, kendi kişiliklerini ve stil eğilimlerini yansıtma taleplerinin etkili olduğundan söz edilebilir. Ancak pek tabii tişörtlerin tercih edilme süreçlerinde etki sahibi olan faktör, salt kişilerin stillerine yönelik olarak taşıdıkları arzularından ileri gelmemektedir. Bunun yanı sıra moda dünyasının da büyük önem arz eden bir yer tuttuğundan bir konu açmak isabetli sayılabilecektir. Moda dünyasının yaptığı majör etki altı çizilerek dile getirilebilir. Moda dünyası, kişilerin giyisi tercihleri üzerinde azımsanmayacak kadar etkide bulunabilen bir saptayıcıdır. Bu etki, kişiden kişiye farklılaşma gösterebilir. Özneler arasında ortaya çıkma potansiyeli bulunan farklılaşmanın yanı sıra, burada başka toplumsal faktörlerin de etkisinin bulunabileceği ifade edilebilir. Tam da bu aşamada, kültürden konu açmak isabetlidir. Bilindiği üzere kültürün, insan davranışında çok ciddi bir etkisi bulunmaktadır. Kültürün insan davranışına ilişkin yapmış olduğu etki, elbette ki giysi tercihleri noktasında da tesirini belirgin bir biçimde hissettirmektedir. Kişiler yapmış oldukları kıyafet tercihlerinde, az ya da çok içinden gelmiş oldukları kültürün dinamiklerini göz önünde bulundurarak hareket edebilmektedir. Kültürün etkisine bağlı olarak yapılan kıyafet satın alma davranışı, zaman zaman kişinin farkına varmaksızın gerçekleşebilir. Bunun yanı sıra kişilerin modaya ve trendlere yaklaşımını da, büyük oranda içerisinde yaşanılmakta olan kültür tayin edebilmektedir. Moda ve trendlerin kişiye sunmuş olduğu alternatiflerin beraberinde kişi, farklı farklı kıyafet tercihlerinde bulunarak kendi özgün tarsını yakalayabilir. Yani başka bir deyiş ile kendini, yapmış olduğu giysi tercihleri ile apayrı bir noktaya koyabilir. Tam da bu aşamada, kadın tişört çeşitlerinden ve de bu çeşitliliğin karşılık geldiği genişçe dünyadan bir konu açılabilir. Konusu açılan bu geniş dünya, kişiye pek çok alternatif ve opsiyon da sunmaktadır. Tüm bu opsiyonlar, ayrı ayrı pencerelerden ve farklı farklı bakış açıları ile, etraflıca masaya yatırılabilir.

Ana Hatları ile Kadın Tişörtlerine İlişkin Genel Bir Bakış

Kadın Tişört Modelleri

Tişört tercihi baştan sona mühim bir konudur. Tişört tercihine bağlı olarak kişi, aynı zamanda kendi eğilimleri ve zevklerine ilişkin pek çok parametrenin ipuçlarını da, karşı tarafa aktarabilmektedir. Bu minvalde söz konusu öğenin üzerine defaatle eğilmek, fayda sağlayıcı olmaktadır. Modeller, en temelde birkaç ana başlığa bağlı olarak şekillenmekte, ve de bu şekillenme ile ilintili olarak da çeşitlenebilmektedir. Bu çeşitlenme bağlamının ana unsuru elbette ki mevsimlere ilişkin olacak şekilde gerçekleşmektedir. Hava koşulları, bu bağlamda majör bir saptayıcı olarak ele alınabilir. Bu sebeple de bölgeden bölgeye yapılmakta olan seçimler farklılık gösterebilmektedir. İklim parametresinin ardı sıra bir diğer çeşitlenme ve de ayrışma da, elbette ki modellerin fonksiyonel tarafları özelinde etkisini belirgin bir şekilde gözler önüne sermektedir. Modellerin fonksiyonel tarafları, en temelde yapımlarında kullanımına başvurulmuş olan ana malzeme ile beraber kendini göstermektedir. İlgili ürün tercih edilirken, mutlak surette malzeme boyutunun da defaatle mercek altına alınması, pek çok bağlamda aciliyet ve önem arz etmektedir. Aksi takdirde sonucunda memnun kalınmayan neticeler ile karşı karşıya gelmek olasıdır. Ya da başka bir ifade ile söz konusu unsura dikkat kesilmediği takdirde, kullanıcının satın almış olduğu tişört modeline ilişkin olarak düşük bir memnuniyet geliştirebilme olasılığı ortaya çıkabilir. Malzeme tarafının ardı sıra modellerin çeşit çeşit bir halde piyasada yer alabilmesinde etki sahibi bir başka unsur ise, tasarımsal tarafa bağlı olarak açığa çıkmaktadır. Bilindiği üzere giysi tasarımı, büyük bir hacme sahip bir alan olarak nitelenebilir. Üzerine çeşitli uzmanlar tarafından çokça çalışılan bir konu oluşunun altı da defaatle çizilebilir. Bu minvalde kişilerin yakalamış oldukları tarz, ancak halihazırdaki modellerin tasarımsal taraflarının defaatle inceleme altında tutulmasının neticesinde en nihayetinde bir korunak ile çevrilebilir. Tasarımsal tarafın böylesine şekillenmesinde ise iki ana etmenin yoğun etkisinden de konu açılabilir. Bu iki ana etmenin ilki, kuşkusuz tişörtlerin üzerlerinde taşımış oldukları renklerdir. Renk ayrıntısına ilişkin olarak ürünler, farklı farklı şekiller alabilmektedir. Bunun yanı sıra renk detayının beraberinde desen ayrıntısı da ikinci ana parametre olarak karşımıza çıkmaktadır. Modellerin kullanım alanları da markaj altında tutularak hareket edilmesi gereklilik taşıyan ve elzem bir vaziyette bulunan bir diğer mühim nokta olarak nitelenebilir. Yukarıda bahsedilen kısa bir özet neticesinde kadın tişört modelleri dünyasının ne denli kapsamlı ve geniş olduğu da rahatlıkla anlaşılabilir.

Konforlu ve Şık Kadın Tişört Modelleri

Konforlu ve Şık Kadın Tişört Modelleri

Ele alınan ürün her ne olursa olsun, eğer ki söz konusu o ürünün kalitesine ve niteliğine ilişkin olarak herhangi bir ölçüm ya da değerlendirme yapılacak olunur ise, en gerilere giderek bir inceleme yürütmek makul bir yöntem olarak isimlendirilebilir. Burada konusu açılan en geriye gitmek ifadesinden kastedilen olgu ise, söz konusu modellerin yapımında kullanılan malzemelere ilişkin bir kast ediş olarak dile getirilebilir. Yani başka bir ifade ile herhangi bir modelin kalitesi, en temelde yapımında kullanılan malzemelerin ne denli kaliteli ve de nitelikli olduğu ile ilintili şekilde tayin edilebilmektedir. Elbette ki açıklaması yapılmış olan bu durum, kadın tişörtlerinin kapsamındaki dünya için de geçerlilik arz etmektedir. Herhangi bir tişört satın alınırken ilk etapta göz önünde tutulması gereken unsur, o modelin hangi araç ve gereçlere başvurularak üretiminin sağlandığı olmalıdır. Bu durumu böylesine önemli kılan birkaç temel parametrenin varlığından söz edilebilir. Bu temel parametrelerin ilki ise insan sağlığı ile ilintili olacak şekilde ele alınabilir. Bilindiği üzere tişörtler, pek çok noktası ile kullanıcısının tenine direkt olarak temas etmektedir. Cilt sağlığı, son derece hassasiyet arz eden bir konudur. Bu hassasiyet ile ilişkili olarak cilt ile hangi maddenin sürekli olarak temas ettiği, mutlak surette kişiler tarafından göz önünde tutulması gereken bir meseledir. Bu gerekçe ile de kişi, tişörtünün ana yapım malzemesini bilmeli ve de bu malzemenin cildi ile sürekli temas halinde oluşunun nelere yol açabileceğinin de farkına vararak hareket etmelidir. Yani parametrenin ilk boyutunun doğrudan insan sağlığına etki yapabildiği defaatle ifade edilebilir. İkinci mühim unsur ise ürünün kullanım ömrü ile bağlantılı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere modeller, ilk alınma süreçlerinde kullanıcılarının birtakım temel ve yaygın beklentileri ile gelirler. Konusu açılan bu yaygın beklentilerden biri de, satın alınmış olan modelin kullanım ömrüne ilişkin gerçekleşmektedir. Genel olarak kişiler, bir tişört aldıkları zaman o üründen belirli bir standardın üzerine varacak nitelikte sağlamlığa sahip olmalarını beklemektedir. Bu bağlamda modele ilişkin ana beklenti, modelin ne kadar süre kullanıma elverişli kılınabileceğine ilişkin olmaktadır. Temel beklenti, satın alınan bir tişörtün uzun yıllar giyilebilir bir özellik gösterebilmesine yöneliktir. Kuşkusuz bu özelliğin açığa çıkabilmesi de, doğrudan doğruya modelin malzeme kalitesi ile bağlantılıdır. Satın alınmış olan ve kendisinden uzun ömürlü bir kullanım deneyimi beklenmekte olan bir tişört, ancak nitelikli ve yüksek kalitedeki malzemeler ile yapılmış ise; kullanıcılarını bu açıdan memnun edebilmektedir. Yani bir başka ifade ile kaliteli malzemeler, modelin uzun yıllar kullanılabilmesine de bütünlüklü bir şekilde ve tümüyle kapı aralayabilmektedir. Yine bu bağlamda kadın crop tişört gibi farklı farklı kadın tişört ve atlet modelleri kendini gösterebilmektedir.

Rengarenk Kadın Tişört Modelleri

Rengarenk Kadın Tişört Modelleri

Renk detayı, tişörtlerin farklılaşması adına mühim bir saptayıcıdır. Bu bağlamda kullanıcılar, kendi eğilimlerini yansıtacak bir modelin arayışına girmiş oldukları koşullarda, ilk etapta belli başlı unsurları bir mercek altına alabilirler. Bu aşamada mercek altına alınmış olan belli başlı unsurlar arasında, modellere ilişkin olarak renk ayrıntıları, büyük önem arz eden bir noktada kendilerine yer bulmaktadır. Renk ayrıntısı, iki boyutlu olacak şekilde kullanıcılarını etkilemektedir. Bu boyutların ilki, modellerin dış görünümleri ile ilintili olmaktadır. Bu bakış açısı ile modeller, en temelde iki gruba ayrılarak ele alınabilir. Bu gruplardan ilki, daha alışıldık dışına çıkmayı arzu eden kullanıcılara hitap eden özellikteki renklerdir. Bilindiği üzere kimi kullanıcıların bir tişört alırken beklenti duymuş oldukları ana kriter, yaratacakları tarz ile bir fark yaratabilmektir. Kişiler, ancak alışıldığın dışına çıkabilme amaçlarına hizmet edebilecek modelleri tercih ederek kendi taleplerini karşılayabilmiş olurlar. Bu noktada taleplerin karşılanması adına pek çok renk kombinasyonunu taşıyan tişört çeşitlerinin kişilerin beğenilerine sunulmuş olduğu kaydedilmektedir. İşin bir diğer tarafında ise tam aksi bir talep ile karşı karşıya gelinmektedir. Bu talep kapsamında daha yalın bir tarz meydana getirmeyi arzu eden kişilere yönelik olarak üretimi sağlanmış olan modellerden konu açılabilir. Bu kapsamdaki modeller, sade tasarımları ile öne çıkmaktadır. Sade tasarımlarının yanı sıra bünyelerinde taşımış oldukları yalın renkler ile de, sözü edilen tasarımlarındaki yalınlığı da pekiştirerek adeta perçinlemektedir. Bu bakış açısı ile yine tarif edilen aynı tipteki modellerin, minimalist bir stil meydana getirmeyi arzulayan kişilere de hitap edebildiğinden söz edilebilir. Bu minvalde her iki arayış ve tarz grubuna hizmet edecek şekilde piyasaya sürülmüş olan pek çok farklı çeşitteki model kendine yer bulmaktadır. Örnek olarak kadın turuncu tişört modeli, tarzı ile estetikliği yakalamayı arzu eden ve bu arzu doğrultusunda kıyafet tercihlerini gerçekleştiren kullanıcılar açısından gayet tabii makul bir seçim olarak ele alınabilir. Turuncu renkteki modellerin ardı sıra, yine estetikliği yakalarken tarzı ile fark yaratmayı talep etmekte olan kullanıcılar için de, kadın gri tişört modellerinin tavsiye edilmiş olduğu ile sık sık karşı karşıya gelinmektedir. Tüm bunlara ek olarak renk detayına ilişkin olarak daha önce de belirtilmiş olan ikinci ana parametreden kısaca bir konu açılabilir. Bu ana parametre, ürünlerin temizlik hususuna ilişkin olacak şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere bazı birtakım renkler, kirlere karşı daha hassas olmaları ile bilinirler. Bu söz konusu renk grubuna dahil olan tonları üzerinde taşımakta olan modelleri tercih eden kişiler ise, bu durumu göz önünde bulundurarak kullanım süreçlerini gerçekleştirmelidir. Ancak bu farkındalığın da yaratmış olduğu sayede ürüne ilişkin duyulan memnuniyet de artırılabilir.

Farklı Yaka Tipleri ile Kadın Tişört Modelleri

Farklı Yaka Tipleri ile Kadın Tişört Modelleri

Yaka tipleri, tişörtlere ilişkin olarak mühim bir parametre oluşu ile karşımıza çıkmaktadır. Daha önce de sıralandığı üzere bir tişörtün tasarımsal boyutunu tayin eden birkaç ana parametrenin varlığından söz edilebilir. Konusu açılan bu parametrelerin ilki, ana yapım malzemesi ile ilintilidir. Modelin yapımında kullanılan ana malzeme, ürünün fonksiyonel tarafının beraberinde dışsal görünümüne ve tasarımsal tarafına da yoğun şekilde etki edebilmektedir. Bunun yanı sıra etki eden ikinci ana faktör, elbette ki modellerin renk boyutudur. Renk tarafı da modellerin yansıtmış oldukları personayı doğrudan doğruya tayin edebilmektedir. Renklerin beraberinde aynı etkiyi, ürünlerin üst yüzeylerinde taşımış oldukları desenler yapabilmektedir. Son olarak ürünlerin yine üst yüzeylerinde, desenlerinin beraberinde belli başlı yazılar da taşıyabildikleri ile zaman zaman karşı karşıya gelinebilmektedir. Taşınmakta olan bu yazılar da yine söz konusu tişört modelinin ne ile karakterize olduğunu adeta gözler önüne sermektedir. Tüm bunlara ek olarak ürünlerin tasarımsal tarafına ilişkin olarak söylenmesi fayda sağlayabilecek son mühim unsur ise ürünlerin yaka yapısı ile ilintili olacak şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bu taraf da büyük önem arz eden bir saptayıcıdır. Bu bağlamda örnek olarak v yaka kadın tişört modelleri örnek olarak verilebilir. Konusu açılan bu modeller, yılın pek çok ayında yoğun şekilde kullanıcılar tarafından tercih görmektedir. Bunun yanı sıra özellikle son trendlerde de yoğun şekilde rağbet görmekte olduğu defaatle dile getirilebilir. Buna ek olarak bir başka yoğun şekilde tercih edilen tür ise, daha açık renklerde yer alan v yaka tişörtlerdir. V yaka tişörtlerin daha açık renkleri taşımakta oluşu, modelin havasını doğrudan doğruya değiştirebilmektedir. Genel olarak bu modelleri kullanma konusunda tecrübe sahibi olan kişiler de, bu durumun altını defaatle çizmektedir. Görüldüğü üzere yaka detayı ve renk unsuru bir araya geldiği vakit, ciddi bir farklılaşmanın da kapılarını bütünlüklü bir şekilde ya da başka bir ifade ile tümüyle aralayabilmektedir. Tüm bunlara ek olarak v yaka beyaz tişört kadın modelleri de sık sık tercih edildiği ile karşı karşıya gelinen bir ürün grubudur. Kişiler yaka tercihlerini, modeli kullanmayı planladıkları yıl dönemine ya da mevsime bağlı olacak şekilde de gerçekleştirebilmektedir. Görüldüğü üzere yaka boyutunu da tayin edebilen pek çok parametrenin varlığından söz edilebilir.

Kadın Tişörtü Fiyatları

Kadın Tişörtü Fiyatları

Görüldüğü üzere tişörtlerin genişçe dünyası, keşfedilmeye değer oluşu ile karakterizedir. Bu minvalde örnek olarak yeniden kadın çizgili tişört modelleri ifade edilebilir. Çizgili yapılarının yaratmış olduğu etki sayesinde ürünler, kişiye hoş ve sıra dışı bir hava da katabilmektedir. Bunun ardı sıra özellikle yaz mevsimleri için ideal olduğu dile getirilebilen bir diğer ürün tipinden konu açılabilir. Bu türdeki ürünler, kadın askılı tişört kategorisi kapsamında kendine yer bulan giyisilerdir. Söz konusu bu giyisiler, hava sıcaklığının epeyce yükseldiği ve güneşin tüm yakıcılığını en derinden hissettirmeye başladığı dönemlerde makul bir opsiyon olarak; bir tişört satın alma süreci içerisinde olan kişilerin karşılarına çıkmaktadır. Ancak kullanım ömürleri elbette ki yalnızca yılın kast edilen bölümleri ile sınırlı değildir. Bahar aylarında da kullanımları ile sık sık karşı karşıya gelmek olasıdır. Genel olarak kadın yazlık tişört modellerinin ciddi bir çeşitlilik arz etmiş olduğu da tam da konusu gelmişken dile getirilebilir. Yaz aylarına yönelik olan modellerin yanı sıra daha serin hava koşulları için piyasaya sürülmüş olan bayan uzun tişört modelleri ve çeşitlerine denk gelmek de gayet tabii mümkündür. Aynı bağlamda kadın tişört uzun kollu modeller de yine benzer dönemlerde kullanıcıların kullanımına yönelik olarak piyasaya sürülmüş durumdadır. Bu tişörtlerin kişisel alışveriş kapsamında satın alınmasının beraberinde, bir hediye olarak düşünüldüğünde de gayet makul olduğundan konu açılabilir. Bu kapsamdaki modeller, hediyelik kapsamında da rahatlıkla değerlendirilebilir. Pek çok kişi, en sevdiklerini en mutlu günlerinde hediye edebilmek için fiyakalı ve hoş bir tişört modelini armağan edebilmektedir. Tüm bunlara ek olarak ürüne ilişkin olarak zihinlerde filizlenebilen fiyat konusundan bir konu açılabilir. Bu bağlamda kadın tişört fiyatları modellerine bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Siz de arayışınıza en uygun modele en pratik şekilde erişebilmek için Mavi tişört sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.