Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Beden

Başka bir kelime deneyin

Desen

Kumaş Türü

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kadın Aksesuar

için 23,509 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kadın Aksesuar

Kadınlar için kıyafetlerin yanı sıra aksesuarlar da çok önemlidir. Aksesuarlar çok çeşitli olmakla beraber her zaman kullanılan parçalardandır. Kadın aksesuarları kombinlerin tamamlayıcı parçaları olarak dolaplardaki yerlerini alıyor. Bu aksesuarlara hem takı hem de şal ve eşarp gibi takılabilir parçaları örnek verilebilir. Takılar, kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen parçalardandır. Ayrıca takı çeşitleri çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu yelpazede küpeler, kolyeler, yüzükler gibi birçok farklı çeşit bulunuyor. Bir diğer aksesuar çeşidi ise şal ve eşarp modelleridir. Bu aksesuarlar hem tesettürlü kadınlar tarafından hem de tesettürlü olmayan kadınlar tarafından kullanıyor. Başa bağlanarak veya boyuna bağlanarak kullanılan eşarp ve şallar birçok kıyafetin tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Şallar ve eşarplar birçok farklı çeşiti içeriyor. Bu çeşitler, kumaşa, boyuta ve desene göre çeşitleniyor. Kadınlar şalları, bildikleri şal modelleri ile kullanıyorlar. Bu modeller, farklı şekilde bağlanabilen şalları kapsıyor. Bunun yanı sıra eşarpmodelleri de mevcut. Bu modeller, desene renge ve kumaşa göre farklılaşıyor. Kadınlar kendi tarzlarına ve sevdikleri renklere göre eşarp modelleri tercih ediyorlar. Böylece kıyafetleri son dokunuşlarla tamamlamış oluyorlar. Bu aksesuarların yanı sıra kemerler de çok fazla tercih edilen aksesuarlardan. Hem etekler hem de pantolonlarla beraber kullanılan bu kemerler, birçok farklı model içeriyor. Bu modeller içerisinde zımbalı desenler, kırışık görünümlü kemerler gibi birçok çeşit mevcut. Ayrıca kemerler birçok kıyafet için kurtarıcı parçalardan olabiliyor. Pantolon takımlarında veya etekli kombinlerde kemerler son dokunuşu vererek kombini tamamlıyor. Aksesuarlar, birçok marka tarafından üretiliyor. Genellikle bütçe dostu fiyatlara sahip olan bu aksesuarları insanlar hem hediye olarak hem de kullanmak için satın alıyorlar. Aksesuarların çok geniş bir yelpazeye sahip olması, seçimi zorlaştırabilir. Bu durumda aksesuar seçiminde dikkat edilmesi gereken faktörlere dikkat edilmelidir. Bu faktörler, aksesuarın kombinleneceği parçalar, kalite, marka gibi faktörlerdir. Aynı zamanda aksesuarlar kıyafetler için vazgeçilmez parçalardandır. Sade, tek renk kombinler bile birkaç parça aksesuarla değişebiliyor. Bundan dolayı aksesuarların kullanım alanları oldukça geniş. Aksesuar çeşitleri de insanlara geniş bir yelpaze sunuyor. Bu aksesuarları kısaca, kemer, eşarp, şal, takı, şapka olarak sınıflandırabiliriz. Her mevsim takılabilen aksesuarların olmasının yanı sıra mevsime göre farklılık gösteren aksesuarlar da mevcuttur. Sizler de kadın giyim aksesuar sayfamızı inceleyerek kendinize uygun kadın aksesuarlarına göz atabilirsiniz.

 Kadın Aksesuar Çeşitleri

Kadın Aksesuar Çeşitleri

Kadın aksesuarları birçok çeşit içeriyor. Bu çeşitlerin bazıları her mevsim kullanılabildiği gibi bazıları sadece kışın kullanılmaktadır. Bere, kışlık eldiven, atkı gibi sıcak tutacak aksesuarlar kış mevsimlerinde kullanılıyor. Bunun yanı sıra kadın kemer , şal, eşarp, şapka gibi aksesuarlar her mevsim kullanılıyor. Bu aksesuar çeşitlerinden ilki kemerlerdir. Kemerler çok fazla kullanılan aksesuarlardandır. Hem pantolonların hemde etek, elbise gibi kıyafetlerle kullanılan kemerler, kalın ve ince olmak üzere iki farklı kategoride incelenir. Kalın kemerler genellikle şık kombinleri tamamlamak için kullanırken, ince kemerler daha çok işlevsel olarak kullanılıyor. Kemerler kalın iplerden veya derilerden oluşabiliyor. Bu kemer çeşitleri birçok marka tarafından piyasaya sunuluyor. Bir diğer aksesuar çeşidi ise baş aksesuarlarıdır. Bu aksesuarlara şapka, eşarp ve şal aksesuarlarını örne verebiliriz. Şapkalar her mevsim takılabilen ve birçok çeşidi bulunan aksesuarlardandır. Kışın takılabilen yünlü şapkalar veya yazın takılabilen spor şapkalar bu çeşitlerdendir. Bir başka aksesuar çeşidi olan şallar da hem tesettür amacıyla hem de şıklık amacıyla kullanılabilir. Şal çeşitleri de genellikle kumaş farklılıklarından kaynaklanıyor. Bu şal çeşitlerine ipek şal, penye şal veya pamuk kumaşlı şallar örnek gösterilebilir. Eşarplar ise şalların kare formunda tasarlanması ile piyasaya sunuluyor. Eşarpların da birçok çeşidi bulunur. Eşarplar kumaştan ziyade desen olarak farklılık gösteriyor. Bu eşarp modelleri hem renk hem de desen olarak farklılık gösteriyor. Hem tesettürlü kadınlar hem de tesettürsüz kadınlar tarafından kullanılan eşarplar kombinlere şık bir hava katıyor. Eşarp ve şal çeşitleri içerisinde fularları da alabiliriz. Fularlar daha küçük kumaşlardan oluşan, ve bağlanarak kullanılan aksesuar çeşitleridir. Fularlar, kıyafetleri tamamlayarak bir kolye görünümü veriyor. Fularların da desen olarak birçok çeşidi mevcut. Renk ve deseni kendinize göre belirleyip bir fular seçimi yapabilirsiniz. Aksesuar çeşitleri insanlara geniş bir çeşitlilik sunuyor. Bu çeşitlerden bir diğeri ise eldivenler. Eldivenler hem özel davetlerde hem de kışın üşümemek için kullanılıyor. Eldivenler de kumaş olarak ve model olarak farklılık gösteriyor. Parmaksız eldivenler de çok fazla tercih edilen bir aksesuar çeşididir. Bu eldivenler hem sıcak tutarken hem de el ile yapılan işleri zorlaştırmıyor. Kadın aksesuar çeşitleri, insanlara geniş seçenekler sunuyor. Birçok marka farklı aksesuarlar tasarlıyor. Bu aksesuarlar içerisinden kendinize uygun kadın aksesuarını seçebilirsiniz.

 Kadın Aksesuar ile Her Yerde Şıklığı Yakalayın

Kadın Aksesuar Her Yerde Şıklığı Yakalayın

Aksesuarlar kombinlerin tamamlyaıcı parçalarındandır. Kıyafetlerin birbiriyle uyumunu sağlamak için insanlar, aksesuarlardan yardım alınır. Aksesuarlar birçok çeşit içeriyor. Aksesuarlarınız kombinlerinizin tarzına göre çeşitlendirip kullanabilirsiniz. Şık bir kombinizi spor bir aksesuar ile tamamlayabilirsiniz. Spor kombinlerinizde aksesuarlar aracılığıyla şıklığı yakalayabilirsiniz. Şalları kıyafetinizin tarzına göre seçmeniz kombininize uyum katacaktır. Bu şal çeşitlerinden biri olan penye şal modeli oldukça spor bir görünüm vererek ipek şallar şık kıyafetlerinizle uyum sağlayacaktır. Aksesuar seçiminizde kombininizi tamamlayacak ve ona uyum sağlayacak aksesuarları seçmeniz önemli bir noktadır. Şallar ve eşarplarda kıyafetlerin rengine dikkat edilerek bir seçim yapılmalıdır. Eşarp çeşitleri arasında olan pamuklu eşarp ile ipek eşarp arasında belirgin farklar vardır. Özel davetlerde kullanacağınız bir eşarp arayışındaysanız ipek eşarplar daha şık bir görünüm verecektir. Bunun yanı sıra günlük kombinler için pamuklu eşarplar oldukça kullanışlıdır. Bu eşarp çeşitleri içerisinden kombinize uygun olanı seçebilir, şıklığı yakalayabilirsiniz. Bir diğer aksesuar çeşitlerinden biri olan kemerler de çok fazla kullanılıyor. Kemerler, elbiselere hem şık hem de spor bir görüntü katabilir. Bu noktada kemerin modeli ve yapısı önemli bir yer tutar. İp kemerler, kumaş kemerler, deri kemerler kemer çeşitleri arasında sıralanabilir. Elbiseler için genellikle kumaş kemerler tercih ediliyor. Kumaş kemerler daha şık bir görünüm katarak rahat bir aksesuar deneyimi yaşatıyor. Bunun yanı sıra deri kemerler pantolonlar için oldukça kullanışlı aksesuarlardandır. Hem pantolon ve eteklerin bedene tam oturması hem de bir aksesuar olarak kemerler kullanılıyor. Deri kemerler ince ve kalın olmak üzere iki farklı kategoride incelenir. İnce kemerler daha çok pantolonun bedene tam oturması için kullanılırken kalın kemerler şıklık ve aksesuar görünümü için kullanılıyor. Eteklerde daha çok kalın kemerler kullanılarak şık bir görüntü oluşturuyor. Aksesuar çeşitlerinden bir diğeri olan takılar da kıyafetlerin olmazsa olmaz parçalarındandır. Bu takılar, hem sade hem de gösterişli olarak piyasada bulunuyor. Kombinize uygun bir takıyı takarak kombininizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bazı kombinlere zıt takılar kullanılıyor. Böylece kombinler farklı tarzlarda kombinlenmiş oluyor. Örneğin şık bir elbiseyi spor takılar ile tamamlayarak nötr bir görünüm elde edebilirsiniz.

 Her Mevsime Uygun Kadın Aksesuarları

Her Mevsime Uygun Kadın Aksesuarları

Kadınlar aksesuarları kombinlerini tamamlamak için kullanıyor. Kombinlere şık veya spor bir görünüm veren aksesuarlar birçok çeşit içeriyor. Ayrıca her mevsim kullanılan kadın aksesuarları da mevcut. Bu aksesuarlara, eşarp, şal, şapka, kemer gibi aksesuarları örnek gösterebiliriz. Her mevsim kullanılan bu aksesuarlar kombinlere göre kullanılıyor. BU aksesuar çeşitlerinden biri olan kemerler, tercih edilen kıyafetlere göre seçiliyor. Bu kemer modelleri insanlara geniş bir seçim hakkı veriyor. Böylece tercih edilen kıyafete uygun bir kemer seçmek hem ekonomik hem de kolay bir seçim olacaktır. Elbiselere uygun kemerler veya pantolon takımları için tasarlanan kemerler, piyasada farklı modellerde bulunmakta. Bu modeller arasından kendinize ve kombinlerinize uygun kemerleri bulabilirsiniz. Bu kemer çeşitleri kaliteye ve markaya göre farklılık gösteriyor. Markalar arası karşılaştırma yaparak kemer aksesuarını seçebilirsiniz. Bir diğer her mevsim kullanılabilen aksesuarlar ise eşarp ve şallardır. Eşarplar, hem boyundan bağlamalı olarak hem de normal olarak kullanılabiliyor. Elbiselerin üzerine veya ceketlerle kombinlenebilen bu eşarplar birçok model içeriyor. Farklı desenler arasından mevisminize uygun bir renk seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca eşarp kumaşları da kalın ve ince eşarplar olmak üzere ikiye ayrılıyor. Fakat burada her mevsim kullanılabilecek eşarp kumaşları da mevcut. Örneğin; pamuk kumaşlı eşarplar her mevsim rahatlıkla kullanılabilen bir yapıya sahip. Bir diğer her mevsim kullanılabilen aksesuar çeşidi ise şapkalardır. Şapkalar, hem güneşten korunmak hem de yağmur, kar gibi soğuk havalarda kullanılmak için tasarlanıyor. Birçok çeşidi olan bu şapkalar içerisinden mevsiminize ve tarzınıza uygun bir şapka seçmeniz mümkün. Ayrıca şapka seçimlerinde kumaş yapıları da farklılık gösteriyor. Yün şapkalar olduğıu gib iince kumaşlı güneşten koruyucu şapkalar da var. Bu şapkaları ne zaman tercih edeceğinize bağlı olarak bir seçim yapmalısınız. Aynı zamanda ince kumaşlı şapkaları hem kışın hemde yazın kombinlerinizde kullanmanız mümkün. Aksesuarlar kombinleri tamamlayana son parçalardandır. Bundan dolayı her kombinde muhakkak bir aksesuar kullanılır. Şal, eşarp, şapka, eldiven gibi birçok çeşit aksesuar mevcut. Bu aksesuarlar içerisinden her mevsim kullanabileceğiniz tasarımları seçebileceğiniz gibi sadece kışın da kullanabileceğiniz kumaşta aksesuarlar da tercih edebilirsiniz. Sizler de sayfamızı ziyaret ederek her mevsim kullanabileceğiniz aksesuar çeşitlerine göz atabilirsiniz.

 Kombinlerin Vazgeçilmez Parçaları: Aksesuarlar

Kombinlerin Vazgeçilmez Parçaları: Aksesuarlar

Kıyafetlerimizi birbiriyle eşleştirirken uyumlarına dikkat ederiz. Aksesuarlar da bu noktada kıyafetlerle uyum sağlayacak şekilde seçilir. Kombin yaparken aksesuar seçimi yapılmadığında kombin tamamlanamaz. Vazgeçilmez parçalardan biri olan aksesuarlar birçok çeşidi ile insanları tatmin ediyor. Bazı kombinlerde merkezi nokta aksesuarlar olurken bazı kombinlerde aksesuarlar daha arka planda olabiliyor. Aksesuar kullanımı kişinin tercihine göre şekillenir. Eğer gösterişli bir kombin tercih edilecekse seçimler, sade aksesuarlardan yana olmalıdır. Diğer bir yandan sade kombinler için aksesuarlar hem sade hem de şık olarak seçilebilir. BU noktada kombine verilmek istenen tarz devreye giriyor. Aksesuar çeşitlerinden olan kemerlerin seçiminde kombinin tarzı önemli bir noktadır. Sade bir kombinle kemer çanta gibi şık bir aksesuar tercih edildiğinde kombinin bütünlüğü sağlanmış olur. Aynı şekilde büyük tokalı kemerler sade elbiselerle kombinlenebilir. Böylece sade bir kombinden şık bir görüntü oluşturulur. Aksesuar çeşitleri içerisindeki şal ve eşarplar da kombinlerin vazgeçilmez parçalarındandır. Bu aksesuarlar, kombinin hakim rengine göre seçilmelidir. Ayrıca şal ve eşarp desenleri de bir kombini şık gösterebilir. Bu aksesuarların seçiminde aksesuar desenine de dikkat edilmelidir. Ayrıca şal ve eşarplar farklı kumaş çeşitlerinde oluyor. Örneğin günlük bir kombin için rahat görünümlü kumaşlı aksesuarlar uygun olurken özel davetler için parlak, gösterişli kumaş şal ve eşarplar seçilebilir. Her kombinle uyumlu aksesuarlar da mevcuttur. Sade kemerler, tek renk şal ve eşarplar, düz model şapkalar neredeyse her kombinle uyumlu olacak şekilde tasarlanıyor. Böylece kombinlerinizde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Aksesuar seçimleri kişinin zevkini de yansıtmalıdır. Spor bir tarza sahipseniz taşlı kemer kadın modellerinden veya parlak aksesuarlardan kaçınabilirsiniz. Çoğu zaman spor giyinen birisi için taşlı aksesuarların kombinlenmesi kolay olmayacaktır. Bunun yanı sıra klasik bir tarza sahipseniz şal ve eşarp seçiminizde tek renkler, kemer seçiminizde ise tokalı kemerler tercih edebilirsiniz. Sade kombinlerinizle uyum sağlayacak olan bu aksesuarları klasik kıyafetlerinizle birleştirebilirsiniz. Özel davetlerde ve düğünlerde kullanılacak kadın aksesuarları da mevcuttur. Bu aksesuarlar, sadece gösterişli aksesuarlardan değil sade modellerden de oluşuyor. Aksesuarlar kombinler için son tamamlayıcı parçalar olarak görev yapıyor. Birçok marka kadın aksesuarlarını üretiyor. Bu markalar arasında şal, eşarp ve kemer aksesuarlarını karşılaştırarak kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

 Kadın Aksesuar Fiyatları

Kadın Aksesuar Fiyatları

Kadın aksesuar çeşitleri piyasada geniş bir yelpaze olarak yer alıyor. Bu aksesuarlar içerisine şal, eşarp, kemer, takı, şapka ve fular gibi çok fazla tercih edilen aksesuarlar dahil oluyor. Birçok marka kadın aksesuar modelleri tasarlıyor. Böylece piyasada çeşitli fiyat farklılıkları oluşuyor. Kadın aksesuar fiyatları aksesuarın kalitesine, markasına ve modeline göre farklılık gösteriyor. Bu aksesuarlar içerisinde yer alan şallar kumaş yapılarına göre farklı fiyatlar alıyor. İpek kumaşlı şallar ile pamuk kumaşlı şallar arasında hem markaya hem de modele göre farklılıklar mevcuttur. Şal fiyatları çok fazla çeşitlilik gösterdiği için kendi bütçenize uygun bir şal bulmanız mümkün. Şal fiyatları kaliteye göre de farklılık gösteriyor. Uzun yıllar kullanılabilecek bir şalın fiyatı diğerlerine oranla daha fazla oluyor. Bir diğer aksesuar çeşidi olan eşarpların da fiyatları kalite ve desene göre farklılık gösteriyor. Kaliteli bir eşarp hem görünümü hem de takılması bakımından insanlara kolaylık sağlıyor. Eşarp fiyatları kumaşın yapısına göre de farklılık gösteriyor. Ayrıca eşarp üreten firmalar içerisinde popüler markalar da mevcut. Bu markaların eşarp fiyatları, diğerlerine oranla daha farklı oluyor. Eşarp çeşitliliği arasından fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun eşarbı satın alabilirsiniz. Bir diğer aksesuar çeşitlerinden olan kemerler de farklı fiyatlar içeriyor. Kemerlerin deri olup olmaması, modeli gibi birçok etken kemer fiyatları arasında farklılıklara neden oluyor. Kalın yapılı kemerler, ince yapılı kemerler, tokalı kemerler gibi kemer çeşitleri arasında fiyat farklılıkları görülüyor. Şapka, eldiven, fular gibi diğer kadın aksesuarları da birçok marka tarafından piyasaya sunuluyor. Bu aksesuarlarda da fiyatı etkileyen temel faktör kalite oluyor. Kaliteli bir aksesuar seçimi sonucunda aksesuarlar uzun ömürlü olarak kullanılabiliyor. Aynı şekilde bir aksesuar seçiminde marka da önemli bir etkendir. Markalar genellikle kendi fiyatları üzerinden değişikliğe gidebilir. Farklı markalar arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun kadın aksesuarını seçebilirsiniz. Aksesuarlar, kombinlere son dokunuşu yapan parçalardandır. Kadınlar için vazgeçilmez olan bu aksesuarlar, birçok kombinle beraber kullanılabilir Sade, şık, gösterişli aksesuarlar arasından kendi tarzınıza uygun aksesuarı tercih ederek satın alabilirsiniz. Ayrıca geniş aksesuar çeşitliliği tarzınıza uygun bir aksesuar bulmanıza yardımcı olacaktır. Sizler de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek kendinize uygun kadın aksesuarlarını bulabilirsiniz.