Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

LTB
Adl
Ftz
On
Lal
258
Nur
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Kol Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kalıp

Yaka Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kadın Hırka

için 2,695 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kadın Hırka

Birçok farklı kalınlıkta ve modelde yer alan hırkalar kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Kış ve bahar mevsimlerinde tercih edilen kadın hırka çeşitleri sayfa üzerinde yer almaktadır. Kadın kullanıcılara hitap edecek şekilde oluşturulan hırka modelleri, çeşitli formlarda bulunmaktadır. Sağladığı geniş renk yelpazesi ve moda ile paralellik gösteren tasarımları çeşitlilik teşkil etmektedir. Kadın hırka tasarımları, kullanıcıların ihtiyaçlarını baz alarak oluşmaktadır. Bu sayede kullanıcılar kendi stil ve giyim tarzlarına göre söz konusu hırka modellerini bulabilmektedir. Hırkaların formları ve boyutları modele göre değişmektedir. Çoğu hırka modeli, etek ucunda fırfır ve püskül gibi çeşitli detaylara sahiptir. Ürünün içeriğindeki materyale ve kalınlığına göre detaylandırma değişiklik göstermektedir. Standart beden kalıbına sahip olan ürünler, genel olarak oversize kalıbı ile kullanıcılara sunulmaktadır. Triko kumaş yapısına sahip olması itibari ile dört mevsim kullanılmaktadır. Hırkalar, kadın kullanıcıların kombin tasarımlarında yerini almaktadır. Etnik tasarımı da dahil olmak üzere birçok model ve bağlama detayları ile kullanıcılara sunulmaktadır. Etnik tasarımlar, çeşitli hırka detaylarını bulundurmaktadır. Genel olarak bakıldığında kadın kullanıcılar için hırka kumaşları, yün, akrilik, polyamide gibi çeşitli materyallere sahiptir. Ürünün model marka kategorisine göre üzerinde yer alan materyaller oran ve çeşitlilik itibari ile farklı niteliktedir. Geniş beden aralığı sunan hırkalar tüm kadın kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Genel olarak bakıldığında x small, small, medium, large ve xlarge olmak üzere beş farklı beden aralığı ile çeşitli seçenek sunmaktadır. Çeşitli etek ucu detayına sahip hırka modelleri, genel olarak 80 cm ile 130 cm arasında değişiklik oluşturmaktadır. Bol kesim olarak yer alan hırkalar oversize formu ile kadın kullanıcılara hitap etmektedir. Hırkaların yaka formları, göz önüne alındığında v yaka, şal yaka, bisiklet yaka ve yuvarlak yaka gibi çeşitli modeller yer almaktadır. V yaka formu hırkanın ön ve arka kısımların yer alabildiği gibi sadece hırka ön kısmında da bulunmaktadır. Şal yaka formlu hırkalar kullanıcılara yakasız formu ve uzun şal görünümü sergilemeyi amaçlamaktadır. Yaka formu sayesinde farklılaşan renk kombinasyonu hırka genel modeline hareketlilik sağlamaktadır. Uzun boyutlarda yer alan kadın hırka çeşitleri, bacak diz hizasında yırtmaç detaylarına sahiptir. Bu sayede kolay ve konforlu bir hareket imkanı sunmaktadır. Birçok renk ve materyal kriterleri doğrultusunda şekillenen kadın hırka modelleri çeşitlilik göstermektedir.

Kadın Hırka Modelleri

Kadın Hırka Modelleri

Kapüşon ve düğme bağlama detayları ile kategoriye ayrılan hırkalar birçok renk seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Modaya uygun tasarımları ile güncellenen modeller, tüm kadın kullanıcılar için beden aralığı oluşturmaktadır. Regular fit kalıp özelliğine sahip kadın hırkaları, dar ve orta kumaşları ile yer almaktadır. Sezonsuz olarak kullanma imkanı sunan hırkalar, genel olarak çeşitli içeriğe sahip materyallerden meydana gelmektedir. Kadın hırka modelleri yerli üretim olarak yer almaktadır. Söz konusu ürünlerin, maksimum 30 derece yıkama talimatı ile temizlenmesi tavsiye edilmektedir. Salaş görünüme sahip kadın uzun hırka tasarımları oversize kalıbı ile yer almaktadır. Oversize beden kalıbı sunan hırka modelleri, bedensiz olarak üretilmektedir. Tüm kadın kullanıcıların tercih edebileceği şekilde yer almaktadır. Hırkalar modelleri ve renkleri itibari ile çeşitlenmektedir. Hırkalar ön kısımlarında çeşitli cep bölmesine yer vermektedir. Kullanım esnasında kolay bir konfor sağlayan cepler genellikle iki adet olarak yer almaktadır. Önü kapanmayan forma sahip hırkalar, fermuar ve düğme gibi çeşitli detaylara sahip değildir. Önü kapanabilir formlu hırkalar ise kullanıcıların konforundan ödün vermeyecek formdaki yırtmaç detayına sahiptir. Söz konusu hırkalarda yırtmaç detayları bacak diz bölmesinde iki adet şeklinde yer almaktadır. Kadın kullanıcılara hitap eden hırka tasarımları, ekose, haki, puantiye, zebra desenleri, leopar desenleri, kiremit, siyah, ekru, kahverengi, beyaz ve siyah gibi desen – renk seçenekleri ile yer almaktadır. Önü açık olarak kullanılan hırka modelleri, sonbahar ve kış sezonlarında tercih edilmektedir. Salaş yapısı ve şal yaka detayı ile yer alan hırkalar da genel olarak düğme veya fermuar aparatı bulundurmamaktadır. Hırkaların içeriğinde akrilik, elastan ve pamuk gibi çeşitli materyaller yer almaktadır. Üründe bulunan kumaş materyal oranı, model ve marka çeşidine göre farklılık teşkil etmektedir. Hırkaların beden kriterleri, xsmall, small, medium, large ve xlarge olarak beş farklı kategoride üretilmektedir. Kullanıldığı malzeme itibari ile farklı kumaşta üretilen kadın pelüş hırka tasarımları kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Pelüş görünüme sahip olan hırkalar çeşitli oranlarda elastan ve polyester materyalini bulundurmaktadır. Hırka üzerinde tamamen pelüş görünüme sahip olan modellerin yanı sıra çeşitli kısımlar da bulundurması ile de yer almaktadır. Genel olarak pelüş detayları hırka ön cep formlarında, çeşitli yaka kısımlarında veya hırka kol bilek kısımlarında bulunmaktadır. Görünümü itibari ile farklı tasarımlarda bulunan pelüş modelli hırkalar, sayfa üzerindedir. Koton kadın hırka modelleri sayfamızda tüm çeşitleri ile sizleri bekliyor.

Farklı Tasarımlarda Kadın Hırkaları

Farklı Tasarımlarda Kadın Hırkaları

Kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak farklı hırka tasarımları yer almaktadır. Ürünler, beden ve boy kriterlerine göre çeşitlenmektedir. Söz konusu ürünler hem iç mekanlarda tercih edilecek türden kumaşa sahiptir. Aynı zamanda kalın materyale sahip olması dolayısıyla dış giyimde mont – palto kumaş görünümü ile yer almaktadır. Kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alındığı takdirde birçok model yenilenmektedir. Güncel ve konforlu hırkalar, çeşitli formları ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Kadın giyim kategorisinde yer alan hırkalar, tüm kullanıcılara hitap edecek şekilde yer almaktadır. Çeşitli renkte ve modelde yer alan ürünler, modaya uygunluk teşkil etmektedir. Dar ve geniş kalıp olması dolayısıyla çeşitli kategorilerde bulunmaktadır. Kadın kullanıcılara özel olarak üretilen hırka tasarımları, günlük kullanıma ve şık davet görünümlerine hitap edecek şekilde oluşmakta ve kategorilere ayrılmaktadır. Günlük kullanıma hitap eden hırka tasarımları, birçok renk ve model kriterleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Ön kısmından kapanabilen olan kadın düğmeli hırka modelleri marka kategorisinde çeşitlenmektedir. Önden kapanabilen formlu kadın hırka modelleri, kuşak, kemer, düğme, fermuar ve çıt çıt gibi çeşitli aksesuarlara sahiptir. Ürünün içerisine çeşitli kıyafet giyilmesi uygundur. Kapanan formlu hırkalar, renk ve beden seçenekleri ile kadın kullanıcılara hitap etmektedir. Belirtilen hırka modelleri, çeşitli temizleme ve bakım talimatları bulundurmaktadır. Hırkaların içerisinde yer alan kullanma talimatları, ürünün uzun ömürlülüğünü arttırmayı hedeflemektedir. Söz konusu ürünler, ağartıcı kullanılmadan yıkanmalıdır. Yün karışımı materyale sahip olan hırka kumaşları, ilk olarak ılık suda yıkanmalıdır. Daha sonraki aşamalarda ürünün yıkama sıcaklık seviyesi maksimum 30 derece ile sağlanmalıdır. Yıkama sırasında hırka üzerinde çeşitli zımba, taş, düğme, sim, payet, kabartmalı desen ve benzeri ürün varsa ters çevrilerek yıkanması tavsiye edilmektedir. Ürünlerin yıkama koşulları doğrultusunda çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliktedir. Bu doğrultuda ürünler, ılık su dengesi ile ayarlanarak temizlik aşamalarını tamamlamaktadır. Hırkalar boyut özellikleri bakımından çeşitlenmektedir. Uzun boyuttaki hırka kategorisi maksimum boy oranına sahiptir. Bilekte biten özelliği ile geniş hırka görünümü sağlamaktadır. Birçok renk seçeneği sunduğu gibi önü kapanır ve kapanmaz kuşak detayı ile yer almaktadır. Söz konusu hırkalar diz üstü veya diz hizasında biten boyut formları ile yer almaktadır. Midi boy görünümüne sahip olan hırka tasarımları, çeşitli renk ve marka kategorisi ile kullanıcılara sunulmaktadır. Dilvin kadın hırka modellerine ve birçok seçeneğe sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Çeşitli Renklerde ve Modellerde Kadın Hırkaları

Çeşitli Renklerde ve Modellerde Kadın Hırkaları

Fonksiyonel ve estetik kullanımı ile dikkat çeken kadın hırkaları kombinler üzerinde farklı tasarımlar oluşturmaktadır. Söz konusu kadın kullanıcılar için hırkalar, kolay giyilir ve çıkılır özelliği dolayısıyla fonksiyonel bir kullanım oluşturmaktadır. Aynı zamanda hırkalar, modaya uygun tasarımları ile estetik görünüm teşkil etmektedir. Dökümlü, salaş ve oversize görünümüne sahip olan hırka modelleri, birçok marka seçeneği ile yer almaktadır. Söz konusu hırkalar, dört mevsim kullanılabilir özellik göstermektedir. Ürünün içeriği ve boy, kol uzunlukları doğrultusunda çeşitlenmektedir. Genellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde tercih edilen kadın hırka tasarımları kol detayında uzun forma sahiptir. Söz konusu özellikli hırka tasarımları genel boy oranında, bel hizasında biten, orta boy, midi boy ve max boy seçeneği ile yer almaktadır. Baharlık ve yaz mevsiminde tercih edilen kadın hırka tasarımları ise ince triko kumaşına sahiptir. Kadınlar için üretilen kadın hırkaları, yaz mevsimine uygun olarak kısa dirsekte biten kol formu ile yer almaktadır. Söz konusu ürünlerin renk seçenekleri çeşitlenmektedir. Söz konusu kadın hırka modellerinin xsmall, small, medium, large ve xlarge olmak üzere beş farklı beden seçeneği yer almaktadır. Belirtilen tasarımdaki kadın ince hırka modelleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Günlük kullanımlarda tercih edilebilen kadın hırka çeşitleri, ilkbahar ve yaz sezonlarında kullanılmak üzere elverişlidir. Bol kesim kalıbına sahip olan hırkalar ise oversize olarak yer almaktadır. Genel olarak incelendiğinde yazlık kadın hırka çeşitleri kumaş içerisinde %50 pamuk ve %50 akrilik materyale yer vermektedir. Çeşitli örgü modellerine sahip hırka tasarımları, selanik ve ters örgü gibi motifleri kullanıcılara sunmaktadır. Kadın hırka modelleri, kırmızı, pembe, haki, kiremit, beyaz, siyah, ekru, hardal ve yeşil renkleri de dahil olmak üzere birçok çeşitte renk seçeneği bulundurmaktadır. Bilek ve etek ucunda fırfır detayı bulunduran kadın beyaz hırka modelleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Çeşitli modelde bulunan hırka tasarımları, örme triko kumaşı sayesinde çeşitli materyalleri kumaş içeriğinde bulundurmaktadır. Geniş ve kısa olmak üzere boy uzunlukları seçenekleri, 60 ile 100 cm arasında değişiklik göstermektedir. Hırkaların arka kısımlarında herhangi bir cep detayı mevcut değildir. Genellikle ön kısımda yer alan cep detayları, mini veya orta boylarda kullanıcılara sunulmaktadır. Çeşitli desen tasarımları bulunduran kadın hırka çeşitleri, çizgili veya zebra desenleri ile yer almaktadır.

Kadın Hırka Çeşitleri

Kadın Hırka Çeşitleri

Tüm kullanıcılara hitap eden hırka modelleri kullanıcıların beğenisine sunulmak üzere yer almaktadır. Boy uzunlukları, cep detayları, renk çeşitleri ve fermuar özellikleri olarak kategorilere ayrılmaktadır. Ürünlerin beden aralıkları değişiklik göstermektedir. Hardal ve ekru rengi karışımı ile yer alan hırka düğme detayı bulundurmaktadır. Söz konusu hırkaların 36, 38, 40 ve 42 olmak üzere toplamda dört adet beden seçeneği mevcuttur. Tek renk seçeneği ile yer alan ürünler, sezonsuz kullanım imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda hırkada cep detayı mevcuttur. Ürünün kumaş içeriğinde %98 pamuk, %8 polyester ve %2 likra kumaşı mevcuttur. Kadın hırka örgü modeli ile yer alan ürün, yeşil ve lila olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile bulunmaktadır. Standart beden kalıbına sahip olan ürün, üç adet düğme detayına yer vermektedir. Yuvarlak yaka formuna sahip olan ürünlerde kaşmir vardır. Günlük kullanım tipine sahip olan hırkalar, truvakar kol bulundurmaktadır. Bahar ve kış mevsimlerinde tercih edilmekte olan ürün, bol kesimlidir. Ürünün içeriğinde %100 triko yer almaktadır. Söz konusu ürünün serilerek kurutulması tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda sürtünmelere karşı korunması gerekmektedir. Mavi olmak üzere tek renk seçeneği ile yer alan hırka çeşitleri, oversize kalıplıdır. Standart beden aralığına sahip olan ürün, sezonsuz kullanım imkanı sağlamaktadır. Ürünün kumaş içeriğinde %89 akrilik, %7 polyester ve %4 poliamid materyali yer almaktadır. Belirtilen ürünün düşük sıcaklıkta ve tersten ütülenmesi tavsiye edilmektedir. V yaka modelli hırkalar, yeşil olmak üzere tek renk seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Kemer detayı bulunan ürün, bir adet düğmeye sahiptir. Ürün standart beden kalıbındadır. Günlük kullanımlarda tercih edilebilen kıyafetler, kaşmir içeriğinden meydana gelmektedir. Yalnızca mor olmak üzere tek renk seçeneği ile yer alan hırkalar oversize kalıplıdır. Derin v yaka formuna sahip olan hırka tasarımları, düğme detayı bulundurmaktadır. Söz konusu ürünün, xsmall, small, medium ve large olmak üzere dört farklı beden seçeneği mevcuttur. Günlük kullanımlarda tercih edilen ürün %100 yün materyalinden meydana gelmektedir. Sonbahar ve kış mevsimlerinde tercih edilebilir özelliktedir. Ceket – hırka modeli ile yer alan hırka modelleri, asimetrik desen formu ile kullanıcılara sunulmaktadır. Siyah olmak üzere tek renk seçeneği ile yer almaktadır. Standart kalıp özelliğine sahip olan hırka, düğme detayı bulundurmaktadır. Sezonsuz kullanım imkanı sunan ürün %80 akrilik ve %20 polyester materyalinden meydana gelmektedir.

Kış ve Bahar Sezonlarına Uygun Kadın Hırkaları

Kış ve Bahar Sezonlarına Uygun Kadın Hırkaları

Genellikle soğuk havanın etkisi sonucu tercih edilen hırkalar, yaz ve bahar aylarında da tercih edilmek için uygundur. Birçok materyalde üretilen hırkaların kalınlık ve incelik seçenekleri çeşitlenmektedir. Kadın penye hırka modelleri ile yer alan ürünler, kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Hırkalar, spor ve rahat görünümleri ile günlük hayatta kullanmaya elverişli özelliktedir. Söz konusu kadın hırkaları, eşofman spor modelleri ile sayfa üzerinde yer almaktadır. Belirtilen kadın kullanıcılar için hırka modelleri, akrilik de dahil olmak üzere çeşitli materyallere sahiptir. Farklı modellerde ve renk çeşitlerinde yer alan ürünler fiyat değişikliği göstermektedir. Sezonsuz olarak kullanılabilen hırkalar, ergonomik görünümleri ile kadın kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Hırkalar, anvelop kol, yarasa kol, fakir kol, fırfır kol ve uzun kol detayları ile yer almaktadır. Söz konusu kadın kullanıcılar için oluşturulan hırka modelleri, çeşitli talimat kılavuzunu bulundurmaktadır. Yıkama ve bakım talimatları doğrultusunda ürünün kullanım ömrü artmaktadır. Belirtilen kadın hırka tasarımları ağartıcı kullanılmadan yıkanmalıdır. Aynı zamanda ütüleme uygulamalarında ters çevrilerek yapılması tavsiye edilmektedir. Çeşitli marka ve model kategorisindeki hırka modelleri, kemer veya kuşak detayı bulundurmaktadır. Modelin tasarımına ve markasına göre kemer veya kuşak rengi hırka ile benzer renkte veya farklı renkte bulunmaktadır. Kemer ve kuşak bölümleri hırkaya bağlı olarak veya ayrı olarak bulunmaktadır. Söz konusu hırkaların kemer ve kuşak bölümü çıkarılabilir ve tekrar takılabilir özelliktedir. Bu sayede hırka ile farklı tasarımda ve renkteki kemer – kuşak çeşitleri kombinlenebilir özelliktedir. Bahsedilen kadın hırka çeşitlerinin kemer bölümleri iki adet yan hırkanın yan kısımlarında yer almaktadır. Bağlı olarak veya çözülerek kullanılmaktadır. Kemer veya kuşak aparatları hırkanın kol boyutu ile benzer özellik göstermektedir. Belirtilen kadın hırka tasarımları, vücut proporsiyonuna uygun olarak üretilmektedir. Dolayısıyla fonksiyonel ve estetik bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Söz konusu kadın kullanıcılar için üretilen hırka modelleri, farklı marka ve model kategorisinde çeşitli fiyat aralığı sunmaktadır. Söz konusu ürünler beden aralıklarını numaralı ve yazılı şekilde yapmaktadır. Belirtilen kadın hırka modellerinin numaralı beden aralıkları, genel olarak şu şekildedir; 32, 34, 36, 38, 40, 42 ve 44 olmak üzere yedi farklı beden seçeneği sunmaktadır. Beden aralıkları uluslararası beden ölçü birimleri ile eş değer özellik göstermektedir. Söz konusu ürünleri temin etmeden önce hırkanın beden tablo grafiğine bakılması tavsiye edilmektedir.