Mikrofon

için 1.833 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mikrofon

Video formatında görüntü kaydı icat edildiğinden bu yana fotoğrafların yanı sıra hem basın yayın teknolojilerinde hem de gündelik hayatımızda yeni anı ve görüntü biriktirme yöntemlerimiz oldu. Örneğin, video kamera kullanarak bir yaş günü partisini kaydedebiliyor, yıllar sonra anılarımızı capcanlı görüntülerle ziyaret edebiliyoruz. Ancak canlı görüntünün yanı sıra sesler de önemli. Bu nedenle video kamera kullanırken mikrofon kullanmayı da tercih edebiliyoruz.

Harici Mikrofon

Harici Mikrofon

Video kamera kullanırken, günümüz dijital teknolojisinin sağladığı dahili mikrofon olanakları bazen yeterli gelmeyebilir. Bir mikrofon, videonun kayıt edildiği ortamdaki sesleri daha net, yüksek, yalın ve açık bir biçimde kaydetmeye yarar. Gündelik hayatta kullandığımız video kameralarda bulunan dahili mikrofon çoğu zaman yeterli olsa da, profesyonel amaçlar için kullandığımız video kameralara harici mikrofon eklemek gerekebilir. Örneğin, bir konferansta video kaydının yanı sıra ses kaydı da alırken harici kamera mikrofonu kullanmak daha net sesler elde etmenize yarar. Röportaj, haber sunumu, tanıtım videoları gibi video kayıtlarında da sesler daha net olsun istiyorsanız, harici mikrofon kullanımı önerilir.

Mikrofon Çeşitleri Nelerdir?

Mikrofon Çeşitleri Nelerdir?

Video kamera aksesuarları arasında en çok tercih edilen ve gereksinim duyulan aksesuar olan mikrofonlar farklı modeller barındırır. Örneğin, genellikle oldukça küçük boyutlarda olan ancak sesi gayet net ve yüksek bir biçimde kaydetmenize yarayan yaka mikrofonu bunlardan biridir. Kategorimizde kablolu ve kablosuz yaka mikrofonu olmak üzere yaka mikrofonu çeşitlerini bulabilirsiniz. DSLR kameralar için kullanabileceğiniz kamera mikrofonu çeşitleri arasında yaka mikrofonunun yanı sıra DSLR mikrofon modellerimize de göz atabilirsiniz. Video görüntülerinizdeki ses kalitesi stereo ve Hi-Fi olsun istiyorsanız, güçlü mikrofonlar kullanmalısınız. Condenser mikrofon adını verdiğimiz mikrofonlar da tiyatro, sahne performansları gibi profesyonel ortamlarda güçlü ses kayıtları almanızı sağlar.

Mikrofon Fiyatları

Mikrofon Fiyatları

Stüdyolarda, evlerde, dış mekân ya da iç mekân çekimlerinde kaliteli görüntünün yanı sıra kaliteli ses kaydı imkânı sunan kamera mikrofonları, amatör ya da profesyonel pek çok alanda kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen video kamera aksesuarları olarak öne çıkar. Video kamera ile birlikte kullanabileceğiniz mikrofon fiyatları kullanım amacınıza göre seçtiğiniz modele ve markaya göre değişiklik göstermekle birlikte, kategorimizde en avantajlı fiyatlarla ve indirim fırsatlarıyla kapınıza kadar ulaşmaktadır. Dayanıklı yapıları ve uzun ömürlü kullanım sağlayan tasarımları ile Osawa, Sony, HTDZ, Rode, Lavalier, Azden gibi markaların kamera mikrofonu çeşitlerine kategorimiz aracılığıyla en uygun fiyatlarla satın almanız mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Azden (20)
Bowens (2)
Boya (34)
HLYPRO (3)
Minox (2)
Nest (1)
pinetron (1)
Sony (5)
Vanguard (1)
Weifeng (2)
YoungNuo (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(125)
ve üzeri (172)
ve üzeri (178)
ve üzeri (178)
ve üzeri (181)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL