Batarya

Video kamera adını verdiğimiz görüntü kaydedici elektronik cihazların en önemli ve en kullanışlı tarafı, herhangi bir güç kaynağına bağlı olmadan, dolu bir batarya ile kolaylıkla mobil olarak kullanılabilmeleridir. Sadece video kamera özelinde değil, tüm elektronik cihazlarımızı mobil olarak kullanmamıza yarayan aksesuarlar aslında batarya adını verdiğimiz aksesuarlardır ve batarya, sahip olduğunuz kit içinde oldukça önemli bir parçadır. Şarj edilen ve mobil kullanım sağlayan batarya çeşitleri sayesinde video kameralarımızla her yerde görüntü kaydedebiliyoruz.

Video Kamera Bataryası

Video Kamera Bataryası

Taşınabilir elektronik cihazların başında gelen video kameralar, mobil olarak kullanıldıklarında, çalışmalarını ve görüntü kaydetmelerini sağlayan tam dolu bir batarya sayesinde işlev gösterirler. Bu batarya çeşitleri, video kamera bataryası olarak adlandırılır. Bu piller ve bataryaların en önemli özellikleri, video kameranızı yıllar boyu kullanmanızı sağlayacak olan yeniden şarj edilebilir olma nitelikleridir. Video kameranızın şarjı bitmek üzere olduğunda, kameranızı güç kaynağına bağlayarak şarj edebilir, batarya dolumundan sonra kullanmaya devam edebilirsiniz. Şarjlı pil adında farklı çeşitlerini de bulabileceğiniz video kamera bataryası çeşitlerine kategorimizden hızlı ve kolay bir biçimde ulaşmanız mümkün.

Video Kamera Bataryası Çeşitleri ve Markaları

Video Kamera Bataryası Çeşitleri ve Markaları

Kategorimizi inceleyerek ulaşabileceğiniz ve göz atabileceğiniz video kamera bataryası çeşitleri arasında doğru seçim yapmanız video kamera kullanımınız için oldukça önemli bir adımdır. Her video kamera bataryası, her cihaz ile uyumlu değildir. Yani, cihazınızın marka ve modeline uygun olarak tasarlanmış bir batarya seçmeniz gerekir. Piyasadaki video kamera markalarındaki çeşitlilik, ayrı olarak satılan video kamera bataryası modellerinde de çeşitliliği beraberinde getirdiği için geniş bir ürün yelpazesiyle karşı karşıyasınız. Örneğin, Sanyo, Canon ve Samsung gibi önde gelen markaların ürettiği bir video kameranız varsa, sahip olduğunuz modeli destekleyecek bir batarya satın almanız gerekir. Aksiyon kamera kullanıcısı iseniz, bir aksiyon kamera bataryası satın alırken de bu hususa özen göstermelisiniz. Kısacası, batarya satın alırken hangi modeli desteklediğine mutlaka bakmalısınız.

Kamera Batarya Fiyatları

Kamera Batarya Fiyatları

Batarya adını verdiğimiz video kamera parçaları elektrik enerjisini dönüştürür ve depolar. Böylelikle video kamera kullanımınızı uzun sürelere çıkarır. Batarya tasarrufu özelliği bulunan video kameraları tercih ederek bataryada depolanan enerjiyi daha uzun sürelere yayılmış halde kullanabiliyorsunuz. İyi ve kaliteli bir batarya satın almak ve video kameranızın bütün özelliklerinden kesintisiz faydalanmak için kategorimizde bulunan video kamera bataryası modellerini inceleyebilirsiniz. Sony kamera bataryası, JVC kamera bataryası gibi ürünleri de kategorimizde bulabilirsiniz. Bu ürünleri en uygun kamera batarya fiyatları ile satın almak ise bizi tercih ettiğinizde her zamankinden daha hızlı, güvenilir ve kolay! Diğer video kamera aksesuarları için buraya tıklamayı unutmayın.

Batarya

için 1,228 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
Sony (18)
YongNuo (7)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (46)
ve üzeri (48)
ve üzeri (48)
ve üzeri (50)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL