TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Boş Kaset & DVD

için 350 sonuç bulundu.

Boş Kaset & DVD

Günümüz dijital teknolojisi geliştikçe, görüntü kaydetme olanaklarımız artsa da hâlâ kullanımda olan birtakım video kamera çeşitleri bulunmakta. Bu video kameralar, kasetli kamera ve dvd li kamera olarak ikiye ayrılabilir. Kasetli kamera ve DVDli kamera modelleri çekilen görüntüleri dahili kaset ya da DVD yuvalarına takılan kaset ve DVD üzerine kaydeder. Bu kameralar ile görüntü kaydetmek için dolu kaset ve DVDlerin boş olanlarıyla değiştirilmesi gerekir.

Kamera Kaseti

Kamera Kaseti

Kamera kaseti, mini DV adı verilen teknolojiyle çalışan video kamera modellerinde kullanılan bir aksesuardır. Mini DV’nin açılımı, mini dijital video’dur ve görüntülü ve sesli verilerin kaydedilmesine işaret eden bir format türüdür. Analog video kayıtlarında kullanılan mini DV kamera da bu teknolojiden faydalanan video kameralara verilen isimdir. Eğer sizin de bir mini DV kameranız varsa, mutlaka boş kamera kaseti ihtiyacınız olacak demektir. Çekim yaparken kullandığınız kamera kasetinin dolması anında yedek boş kaset bulundurmanız temkinli olmanız açısından önemlidir. Mini DV kaset çeşitlerine kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Kamera DVD’si

Kamera DVD’si

Kategorimiz üzerinden satın alabileceğiniz bir diğer video kamera aksesuarı olan kamera DVD si, bütün handycam kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. Dijital kayıt yapan elektronik cihazlar olan handycam kamera çeşitleri, DVD li kamera modelleri arasındadır ve görüntü kayıtlarını boş DVD üzerine yazar. Hâlâ sıklıkla tercih edilen video kamera modelleri arasında yer alan handycam kameralar ile çekim yapmak istiyorsanız, mutlaka edinmeniz gereken aksesuarlar olan kamera DVD si çeşitlerine kategorimizden hızlı ve kolay bir biçimde ulaşabilir, sepetinize ekleyerek alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. DVD video kamera kullanıcılarının mutlaka kamera çantalarının bir gözünde yedekte bulundurması gereken boş DVD çeşitlerimize mutlaka göz atın.

Boş Kaset ve Boş DVD Fiyatları

Boş Kaset ve Boş DVD Fiyatları

Panasonic, Kodak, Sony, Princo, Philips, Raspberry, HP gibi ünlü video kaseti ve DVD üreticilerinin kamera kasetleri ve boş DVD çeşitleri arasından kameranıza en uygun olan ürünleri en uygun fiyatlarla satın almak için kategorimiz en avantajlı ve en doğru adres olacaktır. Örneğin, Sony kamera kaseti ve diğer markalarımızın ürünlerindeki çeşitlilik sayesinde farklı kayıt sürelerine sahip pek çok kamera kaseti ve boş DVD bulmanız mümkün. Kategorimizde bulunan ürünleri inceleyerek sizin için en uygun kaset ve DVDleri, piyasaya bulabileceğiniz en avantajlı kamera kaseti fiyatları ve boş DVD fiyatları ile vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz. Diğer video kamera aksesuarları için buraya tıklayarak fark kategorilerimizi görebilir, ihtiyacınız olan diğer ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Azden (4)
Bowens (1)
Bullwark (1)
Fotga (1)
GDX (2)
HLYPRO (1)
Minox (1)
pinetron (2)
Raypro (2)
Sanger (1)
Sony (71)
Weifeng (2)
YongNuo (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(46)
ve üzeri (56)
ve üzeri (61)
ve üzeri (63)
ve üzeri (64)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL