TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sürüngen Yemleri

için 1,136 sonuç bulundu.

Sürüngen Yemleri

Evlerimizde beslediğimiz, bize arkadaşlık eden evcil hayvanların profili gitgide değişiyor. Artık doğal yaşam alanları aslında tropikal iklimler olan iguana ve kaplumbağa gibi sürüngenler evlerimizde bizlere arkadaşlık etmeye başladılar. Pek çok kişi kedi, köpek ya da kuş kışında farklı bir evcil hayvan edinme isteğiyle, tercihlerini sürüngenlerden yana kullanıyor. Elbette evde birlikte yaşadığımız bu canlıların bakımı her şeyden önemli hale geliyor. Evde sürüngen bakımı hakkında bilmeniz gereken en kayda değer şey ise onları nasıl beslemeniz gerektiği. Sürüngen bakımı konusunda kafa karıştırıcı bilgiler çoğu zaman bilgi kirliliği yaratıyor. Size tavsiyemiz, iguana ve kaplumbağa gibi yaygın olarak beslenen sürüngenlerin her şeyi yiyebildiği söylentilerine inanmamanız. Bu egzotik hayvanların beslenmesi gerçekten özen ve dikkat gerektiriyor. Eğer yeni evcil hayvanınızı gerçekten seviyorsanız, onun günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak yemlerle beslenmesini sağlamalısınız. Bunu iguananızın ya da kaplumbağanızın sağlıklı olması ve uzun yaşaması için yapmalı, bunu bir sorumluluk olarak benimsemelisiniz.

Evde Sürüngen Beslenmesi ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

Evde Sürüngen Beslenmesi ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

İguana ve kaplumbağaların en yaygın olarak beslenen sürüngenler olduğundan söz etmiştik. Peki, iguana ne yer? Ya kaplumbağalar ne ile beslenir? Günümüzde evcil hayvan mamaları ve yemleri üreten pek çok marka bu egzotik dostlarımızı da unutmayarak onlar için sürüngen yemleri üretmektedir. İguana ya da kaplumbağa için sürüngen yemi almak istiyorsanız, n11.com’un mağazalarında evcil hayvanınızın ihtiyacına göre pek çok sürüngen yemi çeşidi bulabilir, hızlıca sepetinize ekleyebilir, sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

İguana Yemi

İguana Yemi

İguanaların her canlı gibi kendilerine özgü besin ihtiyaçları vardır. Bunun için üretilen çeşit çeşit iguana yemi bulunmaktadır. Yavru iguana yemi ve yetişkin iguana yemi olarak ikiye ayrılan iguana yemleri, yeni dostunuz için doğru beslenme sistemini oturtmanıza yarayacaktır. Bu iguana yemleri, fosfor, D3 vitamini, C vitamini açısından güçlendirilmiş yemlerdir. Yetişkin iguananızın sağlığı ve canlı renklerini koruması açısından gerekli vitamin ve mineralleri vücuduna alması gerekir. Yavru iguanalar için ise kemik gelişimi oldukça önemli olduğundan, kesinlikle bir süreliğine yavrular için üretilmiş olan yemler ile beslenmesi gereklidir.

Kaplumbağa Yemi

Kaplumbağa Yemi

Hem etçil hem de otçul olabilen kaplumbağalar için üretilen kaplumbağa yemi çeşitlerine ulaşmak n11.com sayesinde artık oldukça kolay. Kaplumbağanızın sağlığını önemsiyor ve uzun bir ömür sürmesini istiyorsanız, onun için doğru kaplumbağa yemini seçtiğinizden emin olmalısınız. Kaplumbağanız için Tropikal marka kaplumbağa yemlerine göz atabilir, geniş ürün çeşitliliğinden istediğiniz kaplumbağa yemini hemen satın alabilirsiniz. Eğer kaplumbağanızın ya da iguananızın teraryumunu ya da benzeri teraryum aksesuarlarını henüz edinmediyseniz, satın almak için n11.com Kum ve Aksesuar kategorisine göz atmanız yeterlidir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ahm (74)
Ahm Marin (9)
Amore (4)
Angora (6)
Araton (1)
Artakua (11)
Atlantik (5)
Dajana Pet (23)
Deep (1)
Deep Fix (1)
(642)
Dophin (7)
JBL (79)
Lotus (7)
Omega One (2)
Pet Garden (15)
Prodac (4)
Rotifish (29)
Royalist (1)
Sera (124)
Tetra (42)
Tropical (27)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (80)
Yetişkin (51)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(159)
ve üzeri (183)
ve üzeri (194)
ve üzeri (194)
ve üzeri (196)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL