TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İguana Yemleri

için 48 sonuç bulundu.

İguana Yemleri

İguana, doğal olarak tropikal iklimlerde yaşayan bir kertenkele türüne verilen isimdir. Televizyondaki belgesellerde sıklıkla tropikal bölgelerdeki ağaçların üzerine sessiz sakin oturup dinlenirken gördüğümüz iguanalar günümüzde insanlar tarafından evcil hayvan olarak da beslenirler. Eğer egzotik hayvanlara ve özellikle kertenkele türlerine ilginiz varsa, evinizde bir iguana beslemeyi düşünebilirsiniz. Hatta belki de çoktan bir iguana evlat edindiniz ve mutlu mesut hayatınızı birlikte ve sakince yaşamaktasınız. Eğer öyleyse kategorimizde iguananız için dilediğiniz yemi bulabileceksiniz.

İguana Bakımı

İguana Bakımı

İguana sahiplerinin ya da iguana beslemek isteyen kişilerin en çok merak ettiği şeylerden biri de iguana bakımıdır. İguana bakımı nasıl olur diye sorduğunuzda çevrenizdeki kişilerin size her şeyi yediklerini söylediğini sık sık işitebilirsiniz. Ancak eğer iguananızı seviyorsanız ve iguananızın sağlığı sizin için önemliyse, iguanaların her şeyi yediği söylentilerine körü körüne inanmamanızı tavsiye ederiz. Doğal ortamlarında yaşadıkları bölgede bulunan meyve ve sebzelerle beslenen iguanalar, insanların yaşadıkları ortamlara girdiğinden beri beslenme sıkıntısı çekmektedir. Bilinçsizce beslenen bir iguanada önemli sağlık sorunları ortaya çıkabilmekte, iguana bu sağlık sorunları nedeniyle hayatını erkenden kaybedebilmektedir. Hayatınızı paylaştığınız iguananızın yeme içme sorunları yaşamamasını sağlamak için doğru onu iguana yemi ile beslediğinizden emin olmalısınız.

İguna Yemleri

İguna Yemleri

İguana yemleri, yetişkin iguana yemi ve yavru iguana yemi olarak ikiye ayrılır. Eğer yetişkin bir iguananız varsa, yetişkin iguana yemi almanız iguananızın yeterli vitaminleri alması ve sağlıklı olması açısından önemlidir. Eğer yavru bir iguananız varsa, yavru iguana yemleri yavruların ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller açısından zengin içeriğiyle iguana bakımı konusunda sizi daha da yetkinleştirecektir. Yavru iguana yemi: Yavru iguanaların sizin onlara günlük olarak sağladığınız sebze ve meyvelerden daha fazlasına ihtiyaçları vardır. Sağlıklı bir yetişkin iguana taze meyve ve sebzeler yanında içeriği açısından güçlendirilmiş iguana yemi ile beslenebilir.

Yavru İguana – Yetişkin İguana

Yavru İguana – Yetişkin İguana

Peki, yavru iguana nasıl beslenir? Ancak yavru iguanaların ihtiyaçları yetişkinlerden çok daha farklıdır. Yavru iguana yemleri yavruların 2,5 yaşına gelene kadar geçen süre boyunca fosfor ve D3 vitaminini eksiksiz bir biçimde almalarına neden olur. Bu da yavru iguanaların kemik gelişimi için çok önemlidir. Yavru iguana yemi için Tropical adlı markanın Baby Sticks ürününü denemenizi tavsiye ederiz. Yetişkin iguana yemi: Yetişkin bir iguana, vücut ihtiyaçlarına göre üretilmiş doğal iguana yemi ile beslenmelidir. C vitaminine çok ihtiyaç duyan iguanaların mutlaka C vitaminli iguana yemiyle beslenmesi gerekir ki sağlıklı bir iguanaya sahip olabilin. Eğer iguanalarınız için düşünebileceğiniz farklı kafeslere göz atmak ya da aksesuarlar satın almak isterseniz, Sürüngen kategorimize mutlaka göz atmalısınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(25)
JBL (14)
Sera (4)
Tropical (5)
Başka bir kelime deneyin

Mama Türleri

(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL