Sürüngen

için 4,019 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sürüngen

İguana, su kaplumbağası, yılan ve benzeri sürüngenler evlerimizde bizlerle yaşamaya başladıklarından bu yana evcil hayvan besleme alışkanlıklarımız ve evcil hayvan tanımımız değişti. Evde sürüngen beslemek hem keyifli hem de meşakkatli bir iş. Sürüngenlerin özel ihtiyaçları nedeniyle sürüngen bakımı özenle ve dikkatle ala alınması gereken bir iş. Evde beslenen sürüngenler kendilerine özgü pek çok ihtiyaçla birlikte geliyor. Sürüngenlerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ise sahiplerinin en önemli sorumluluğudur.

Kum ve Aksesuar

Kum ve Aksesuar

Bir sürüngen edinmek istiyorsanız öncelikle ona doğru şartları sağlayan bir yaşam alanı hazırlamalısınız. Sürüngenler için teraryumlar sürüngeninizin evi olacak. Bu teraryumun içinde onun doğal ortamda adapte olduğu koşulları sağlamanız gerekiyor. Bunun için ihtiyacınız olan şeyler ise teraryum ısıtıcıları, teraryum lambası, teraryum zemini için sürüngen kumu (teraryum kumu), nem ölçer, ısı ölçer ve dijital derece gibi ölçüm cihazları ile akvaryum ve teraryumunuzun temizliği için bir akvaryum filtresi. Bütün bu teraryum malzemeleri sayesinde sürüngeninizin ihtiyacı olan ısı ve nem oranını dengeleyecek ve sürüngeninizin sağlığı ve uzun ömürlü olması için önemli adımlar atmış olacaksınız. Aynı zamanda sürüngen yuvası, sürüngen mağarası, sis makinası gibi teraryum malzemeleri satın alarak hem teraryumunuzu istediğiniz şekilde dekore edebilir hem de sürüngenlerinizin ihtiyaç duyduğu yuvayı ona sağlayabilirsiniz.

Sürüngen Yemleri

Sürüngen Yemleri

Evde sürüngen bakımı için önemli olan noktalardan ikincisi sürüngeniniz için doğru sürüngen yemi seçmektir. Teraryum malzemelerini eksiksiz bir biçimde tamamladıysanız, sıra dışı dostunuzun beslenme ve diyet alışkanlıklarına uygun sürüngen yemleri arasından size uygun olanını seçme vaktiniz gelmiş demektir. Sürüngenlerin çok özel beslenme ihtiyaçları vardır. Sürüngenlerin yedikleri besinler aracılığıyla belli vitamin ve mineraller almaları gerekir. Bunun için A,C ve D vitaminleri açısından güçlendirilmiş, doğal sürüngen yemlerinden almalısınız. Örneğin, yavru iguana yemi ya da yetişkin iguana yemi arasında mutlaka farklılıklar olacaktır. Bu nedenle, iguananızın yaşına göre de yem seçimi yapmanız gerekir. Eğer evde bir kara ya da su kaplumbağası besliyorsanız, kabuklarını ve kemik yapılarını geliştirip güçlendirecek olan kaplumbağa yemi seçeneklerine n11.com’un Sürüngen Yemleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Sağlık ve Bakım

Sağlık ve Bakım

Sürüngen bakımı ve sürüngeninizin sağlığını düşünmek sürüngen besleyenlerin en önemli sorumluluğudur. Sürüngenler doğru bakılmadıklarında ölümcül sonuçlar doğurabilecek hastalıklara yakalanabilirler. Bu nedenle, önce ona çok iyi bakmayı ilke edinmelisiniz. Eğer her şeye rağmen sürüngeniniz hastalandıysa, bir veteriner hekim kontrolünde sürüngen vitamini takviyesi yapabilirsiniz. Özel üretim sürüngenler için ilaç kullanabilir, örneğin kaplumbağanızın kabuğunda zedelenmeler varsa kaplumbağa kabuk temizliği için Deep Fix Turti Clean solüsyonlarından edinebilirsiniz. Egzotik evcil hayvanlarınız olan sürüngenlerin bütün ihtiyaçlarını n11.com mağazalarından hızlı ve güvenli bir biçimde karşılayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8 in 1 (2)
8in1 (3)
Ada (2)
Advance (1)
Agran (15)
Ahm (36)
Ahm Marin (11)
Albatros (1)
Apex (27)
Aquael (1)
Artakua (4)
Atlantik (4)
Atlas (1)
Atman (2)
Beaphar (1)
Biolife (2)
Boyu (1)
Cat Genie (1)
Chicos (8)
Da Yang (2)
Deep (12)
Deep Fix (10)
(2519)
Dophin (63)
Eastland (4)
Ecr (1)
Eheim (17)
Evciliniz (2)
Exo Terra (294)
Flamingo (15)
Freshy (1)
Gemma (1)
Georplast (1)
Hailea (2)
Imac (4)
Imarc (7)
JBL (233)
Jebo (1)
Kampanya (10)
Kardelen (6)
Kayapet (1)
Kw Zone (1)
Lavtas (1)
Long Feng (1)
Markapet (1)
mki (1)
Natur (1)
Omega One (5)
Pawise (10)
Percell (14)
Pet Garden (42)
Pet Lovers (13)
piyasapet (1)
Prodac (12)
Reeflowers (14)
Resun (20)
Rotifish (2)
Royalist (1)
Rs (1)
Salvo (1)
Seachem (1)
Sera (178)
Smart (1)
Sobo (7)
Tetra (56)
Ti Sert (3)
Ti-Sert (12)
Trexie (3)
Trixie (115)
Tropical (21)
Venys (4)
Vitasand (1)
Xinyou (18)
Yaban (1)
Zoetis (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (60)
Yetişkin (38)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(218)
ve üzeri (260)
ve üzeri (273)
ve üzeri (278)
ve üzeri (287)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL