TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kaplumbağa Yemleri

için 882 sonuç bulundu.

Kaplumbağa Yemleri

Kaplumbağalar, ağır ve sert kabuklarının içinde yaşayan, ağırkanlı sürüngen hayvanlardır. Kaplumbağaların dört ayağı vardır ancak yürüme hızlarını tavşan ve kaplumbağa hikâyesinden biliyoruz zaten. Kaplumbağalar günümüzde yalnızca doğal yaşam ortamlarında değil evlerimizle bizlerle birlikte de yaşıyor. Başta su kaplumbağaları olmak üzere, kaplumbağalar evlerimizde besleyebileceğimiz evcil hayvanlar arasında yerlerini aldılar. Kedi, köpek gibi evcil hayvanlara benzer şekilde evlerimizde bize eşlik eden, çok sevdiğimiz kaplumbağalarımızın da bakım ihtiyaçlarına özen göstermemiz gerekiyor. Kaplumbağa bakımının en temel unsuru ise kaplumbağanıza sağlıklı ve yeterli bir beslenme sunmaktır. Bu nedenle kaplumbağa yemleri kaplumbağanızın beslenmesinde önemli bir yer tutar. Peki, kaplumbağalar ne yer? Evde beslenen kaplumbağalar genellikle, iguanalar gibi otçul sürüngenlerdir. Ancak bazı kara kaplumbağaları etçil de olabilir. Dolayısıyla, kaplumbağa sahiplenirken hangi beslenme türünün kaplumbağanız için uygun beslenme olduğunu kesinlikle öğrenip ona göre bir yem planı hazırlamalısınız. Sera, Tropical, JBL gibi markaların hem etçil hem de otçul kaplumbağalar için kaplumbağa yemi bulunmaktadır.

Kaplumbağalar için çubuk yemler

Kaplumbağalar için çubuk yemler

Çubuk kaplumbağa yemleri, görünüm olarak tıpkı balık yemlerine benzerler. Küçük ince silindirler halindedirler. Kaplumbağa besleyenlerin en pratik bulduğu ve en yaygın olarak kullandığı kaplumbağa yemleri çubuk yemlerdir. Su kaplumbağalarını çubuk kaplumbağa yemleri ile rahatlıkla besleyebilirsiniz çünkü bu yemler suda yüzerler. Aynı zamanda kaplumbağaların günlük protein ihtiyaçlarını karşılayacak zengin protein içeriğine sahiptirler.

Otçul kaplumbağa yemi

Otçul kaplumbağa yemi

Kaplumbağa yemleri aynı zamanda otçul sürüngen yemleridir. Kara kaplumbağaları ve iguanaların bu yemlerle beslenmesi evcil hayvanınızın sağlığını korumak için oldukça önemlidir. Bitkisel karışımlardan yapılan bu kaplumbağa yemleri aynı zamanda protein ve yağlarla da güçlendirilmiştir. Böylece kaplumbağanızın yeterli beslenmesine katkıda bulunurlar. Aynı zamanda içerdikleri vitamin ve minerallerle bu kaplumbağa yemleri kaplumbağanızın direncini artırır. Kaplumbağaların kabuk ve kemik gelişimleri için yeterli miktarda kalsiyum fosfata ihtiyaçları vardır. Kaplumbağa yemlerinde kalsiyum fosfat oranı ayarlanarak kaplumbağanızın güçlü bir kabuğa ve kemiklere sahip olması hedeflenmiştir.

Etçil kaplumbağa yemi

Etçil kaplumbağa yemi

Bazı kara ve su kaplumbağaları etçildir. Dolayısıyla kaplumbağa yemi seçerken onların doğal diyetine en yakın kaplumbağa yemi türünü seçmeniz gerekir. İçinde balık, kril ve gammarus olan bu kaplumbağa yemleri, kaplumbağanızın yüksek kalitede protein ve yağ alması için birebirdir. Vitamin ve minerallerle de güçlendirilmiş olan etçil kaplumbağa yemleri için n11.com’un mağazalarını inceleyebilir, geniş marka ve ürün yelpazesinden dilediğiniz kaplumbağa yemini seçerek kolaylıkla ve güvenle satın alabilirsiniz. Eğer kaplumbağanız için bir kaplumbağa bahçesi ya da diğer aksesuarları edinmek isterseniz, kum ve aksesuar kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ahm (74)
Ahm Marin (9)
Amore (4)
Artakua (12)
Atlantik (5)
Dajana Pet (23)
Deep (1)
Deep Fix (1)
(448)
Dophin (7)
JBL (61)
Lotus (7)
Omega One (2)
Prodac (4)
Rotifish (27)
Sera (119)
Tetra (38)
Tropical (22)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (76)
Yetişkin (45)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(143)
ve üzeri (162)
ve üzeri (169)
ve üzeri (169)
ve üzeri (170)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL