TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yemlik

için 1,866 sonuç bulundu.

Yemlik

Evlerde en çok beslenen evcil hayvanlardan bir tanesi olan kuşlar, ev ortamında kafeste yaşayan canlılardır. Bu hayvanlar için kafesleri ve içerisinde yer alan araçların dikkatli bir biçimde seçilmesi büyük önem taşır. Kafesin boyutlarının yanı sıra içerisinde yer alan; suluk, oyuncak ve kuş yemliği gibi çeşitli unsurlar, kuşların kafeslerde geçirdiği sürede yiyecek, su ve eğlence ihtiyacını karşılanmasını sağlarlar. Evcil Hayvan Ürünlerinden kuşunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına detaylı inceleme yapmayı unutmayınız.

Kafeslerin Temiz Kalmasını Sağlayan Kuş Yemliği Çeşitleri

Kafeslerin Temiz Kalmasını Sağlayan Kuş Yemliği Çeşitleri

Kuşların yem ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli yemlik türleri bulunmaktadır. Bu yemlik türlerinden bir tanesi olan akıllı kuş yemliği kuşların tükettiği yemlerin kabuklarının, alt kısımda bulunan hazneye düşmesini sağlayan bir yemlik çeşididir. Bu sayede standart yemliklerde oluşan, tüketilen kabukların yemlerin üzerinde tabaka oluşturması ve dolayısıyla kuşun yemleri fark etmeyecek duruma gelmesi gibi problemlerin önüne geçilmektedir. Kafese sabitlenir plastik bölümleri ve bir adet kuş tünekliği ile birlikte gelen bu akıllı yemlik, birçok kafes türüne uyumludur. Kuşlarınızın kafesini daha verimli hale getirebileceğiniz bu yemlikler, sağlıklı materyaller kullanılarak üretilmiştir. Dolayısıyla evcil hayvanınızın sağlığını olumsuz olarak etkilemeyeceği gibi aynı zamanda da kafesin alt bölümüne gazete kağıdı gibi çeşitli materyaller serme ve bu noktada görüntü kirliliği oluşması gibi bir durumun da önüne geçmektedir. Birçok kafeste standart olarak gelmeye başlayan bu akıllı yemlikler, kuşunuzun seveceği türde yemler ile doldurulabileceği gibi aynı zamanda çeşitli krakerler ile birlikte de kullanılabilmektedir. Böylece muhabbet Kuşu ve papağan gibi türlerin, kafeslerinde geçirdikleri zamanı onlar için çok daha eğlenceli kılabileceksiniz.

Kuş Yemliği Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kuş Yemliği Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günün bir kısmını kafesleri içerisinde geçirdikleri ve boyutlarına bağlı olarak birden fazla defa yem tüketmelerinden dolayı, kuşlar için yemlik tasarımı büyük önem taşır. Küçük boyutlardaki yemlikler, kısa süre içerisinde üst kısmında yenilen yem kabukları birikeceği için, kuşunuzun yemliklere yöneleceği bir sonraki zamanda, besin alamamasına yol açabilmektedir. Dolayısıyla, evinizde bakmakta olduğunuz muhabbet kuşu veya papağan gibi türlerin, gün içerisinde hangi sayıda ve hangi oranda yem tükettiği gibi hususlar hakkında bilgi alarak, kafeslere yerleştireceğiniz yemlikler için bu bilgiler doğrultusunda karar vermeniz tavsiye edilir. Bu noktada, standart yemlikler tercih edilecekse, mutlaka boyutları küçük olmayan çeşitlerin tercih edilmesi önerilmektedir. Büyük boyutlarda olan yemlikler, kuşların daha rahat bir biçimde yemleri tüketmelerini sağladığı gibi aynı zamanda da büyük bir problem olan yem kabuklarının birikmesi probleminin yaşanma ihtimalini düşürecektir. Ancak dilerseniz, bu noktada son yıllarda ortaya çıkan çözümlere de başvurabilirsiniz. Birden fazla hazneye sahip olan yemlikler, her tür kafes ve kuş tipine uygun olarak üretilmekte ve oldukça pratik bir kullanıma sahiptirler.

Yem Ayıklama Problemini Ortadan Kaldıran Kuş Yemliği Tasarımları

Yem Ayıklama Problemini Ortadan Kaldıran Kuş Yemliği Tasarımları

Son yıllarda tercih edilen otomatik kuş yemliği, yem sarfiyatı gibi problemleri tümüyle ortadan kaldırmaktadır. Evinizde beslediğiniz kuşun tükettiği yemlere ait olan kabukların, bu yemliklerin alt bölümlerinde yer alan özel haznede birikerek, hem yem kabuklarının etrafa dağılarak görüntü kirliliği ve düzensizlik yaratması engellenmekte, hem de sıklıkla yem ayıklama işlemi yapmanıza gerek kalmamaktadır. Birçok farklı boyutlarda üretilen bu yemlik modeli, kuş yeminin sürekli olarak yeniden doldurulması durumunu da ortadan kaldırmaktadır. Büyük boyutlardaki hazneleri ile klasik yemlik çeşitlerinde olduğu gibi sürekli olarak yem tazeleme durumu yaratmayan bu yeni nesil yemlikler, ergonomik yapıları sayesinde her tür kafesin dış veya iç kısımlarına monte edilebilen ürünlerdir. Aynı zamanda temizlenmesi de oldukça kolay olan bu yemlik türü, kuşunuzun sağlığını olumsuz etkileyecek herhangi bir madde içermemektedir. Eğer gün içerisinde iş gibi sebeplerde ev içerisinde uzun süre kalamıyorsanız, bu süre zarfında kuşlarınızın Yemlik, Suluk, Banyoluk ürünlerini dilediği gibi kullanmalarını sağlayabilmek adına bu tür yemlik tercih etmeniz gereklidir. Bu yemliklerin özel yapıları sayesinde kafesler daha temiz kalmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8 in 1 (1)
8in1 (4)
Acana (1)
Ada (2)
Aktiv (3)
Albatros (6)
Amazon (17)
Angora (5)
Ankur (5)
Apex (2)
Atlantik (4)
Balzer (2)
Biolife (5)
Boyu (2)
Canser (1)
Dayang (8)
Dibo (6)
(1307)
Eurogold (2)
Ferplast (2)
Fit Fly (58)
Flip (32)
Hagen (3)
Imac (2)
Kardelen (16)
Karlie (1)
Markapet (1)
Naturbird (26)
Oripet (4)
Pet Garden (14)
piyasapet (1)
Polo (5)
Quik (1)
Rotifish (2)
Rotipet (17)
Ti Sert (17)
Ti-Sert (49)
Tommy (20)
Trexie (10)
Trixie (73)
Ultralite (1)
Vixpet (27)
YILDIRIM (9)
Yongli (14)
Yummhaow (6)
Zoetis (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(309)
ve üzeri (453)
ve üzeri (515)
ve üzeri (532)
ve üzeri (560)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL