Yemlik

için 1,736 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yemlik

Yemlikler kuş kafeslerinin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Aslında aksesuar diyerek kuş yemliğinin önemi azaltılmamalı çünkü kuşlarınızın sağlıklı ve düzenli beslenmesi için onlar için uygun çeşitte ve sayıda yemliğin kafese doğru şekilde yerleştirilmesi şart.

Hangi Kuş Türleri İçin Hangi Kuş Yemlik Çeşitleri Gerekir?

Hangi Kuş Türleri İçin Hangi Kuş Yemlik Çeşitleri Gerekir?

Doğada serbest dolaşan kuşlar kendi kendilerine yem veya yemek bulabilme becerisine ve özgürlüğüne sahiptir. Bu kuşlar için gagalarıyla erişimlerini sağlayacak kadar geniş delikli kuş yemlik modelleri mevcuttur ve ağaç dalları gibi muhtelif yerlere asılabilirler. Doğadaki kuşlara hazır yem sunmanın olumsuz olabileceği tartışılsa da özellikle zorlu koşullarda yemlere ulaşabilmelerinin olumlu sonuçları vardır. Muhabbet kuşu ve sultan papağanı gibi kafes kuşlarının ise yemlikleri daha farklıdır. Standart kuş yemlikleri şeffaf plastikten yapılır. Kuşların tutunabileceği plastik bir tüneği, yemin konulduğu haznesi ve kuşların beslenmesini sağlarken yem kabuklarının etrafa saçılmasını önleyen yarı kapalı bir kapağı bulunur. Bunlar kuş kafeslerindeki özel yemlik yerlerine takılır. Oldukça revaçta olan akıllı kuş yemlikleri ise kuşunuz yemleri yedikçe yenilenen yapısıyla yemlerin ziyan olmasını önler.

Kuş Kafesine Yemlik Nasıl Takılır?

Kuş Kafesine Yemlik Nasıl Takılır?

Kuş kafesinde yemlikler için özel yerler olsa da kuşunuzun beslenme ve kafes alışkanlıklarını da gözden geçirmeniz gerekir. Kuşlarla ilgilenen uzmanlar birçok kafes kuşunun yerden yüksek yemliklerden beslenmeyi tercih ettiğini belirtir. Kuş türleri yeni yemler konusunda seçici olabilir. O yüzden yeni yemleri de en yüksek yemliklerde sunmanızda fayda var. Kafeste yemlikler dışında diğer zorunlu aksesuarların yerlerini de göz önünde bulundurmayı unutmayın. Kuş yemlik ve suluk konumları bilhassa önemli çünkü suluk yemlikten aşağıda olursa su çok daha çabuk bir şekilde kirlenir ve kuşunuz buradan su içmek istemeyebilir. Tüneklerin yerleri de yemliklere ulaşımı engellemeyecek veya zorlamayacak şekilde belirlenmeli.

Kuş Yemlik Fiyatları Ne Kadar?

Kuş Yemlik Fiyatları Ne Kadar?

Kuş yemlikleri fiyatları birkaç Türk lirasından daha fazla değil. Akıllı yemlikler normal yemliklerden biraz daha pahalı olsalar da genel olarak kuş bakımında büyük bir yer kaplamazlar. Ti-Sert, Percell, Vixpet, Eastland, Marchioro, Naturbird, Amazon ve Dayang gibi birçok ünlü markanın kuş yemliklerini n11’de bulmanız mümkün. Muhabbet kuşu veya başka bir evcil kuş aldıysanız kuş yemlikleri dışında onun rahat edebileceği yüksek kalitede geniş bir kuş kafesi, suluk, tünek ve oyun oynayabileceği bir salıncağı veya aynayı da alışveriş sepetinize eklemeyi unutmayın. Kuşunuz için diğer gerekli malzemelere buradan ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz mağaza tarafından hazırlanıp kargoya teslim edildikten sonra adresinize getirilir ve ürünlerinizi hemen kullanmaya başlarsınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8in1 (2)
Acana (17)
Ada (6)
Adasel (2)
Agran (7)
Aim (1)
Aktiv (3)
Albatros (3)
Amazon (5)
Ankur (1)
Asia (6)
Atlantik (5)
Beyers (11)
Canser (1)
Dayang (8)
Dibo (20)
(1021)
Eastland (17)
Erk (3)
Eurogold (1)
Evcilal (1)
Ferplast (2)
Fit Fly (15)
Flip (7)
Hagen (4)
Imac (3)
Kampanya (11)
Kardelen (7)
Karlie (11)
Markapet (1)
MYYEM (1)
Naturbird (35)
Nobby (3)
Oripet (1)
Percell (2)
piyasapet (2)
Polo (4)
Quik (2)
Rotifish (4)
Ti Sert (5)
Ti-Sert (41)
Tommy (27)
Trexie (10)
Trixie (28)
Ultralite (1)
VanCat (1)
Vixpet (33)
YILDIRIM (11)
Çarli (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(217)
ve üzeri (323)
ve üzeri (367)
ve üzeri (378)
ve üzeri (405)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL