TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Banyoluk

için 269 sonuç bulundu.

Banyoluk

Muhabbet kuşu, kanarya kuşu ve sultan papağanı gibi kuş türleri sahibi olanların gayet iyi bildiği üzere kuşlar yıkanmayı çok sever. Doğadaki kuşlara da bakarsanız güvercinleri kumrular yollardaki hiçbir su birikintisini kaçırmaz. Kafes kuşlarının yollardaki su birikintilerinde yıkanmasının elbette imkanı yok. O yüzden kafeslerinde temizlenmelerine ve streslerini atmalarına yardımcı olacak bir banyoluk şart.

Kuş Banyoluk Ne İşe Yarar?

Kuş Banyoluk Ne İşe Yarar?

Kuş banyoluğu kuşunuzun kafes içinde rahat bir şekilde banyo yapmasına yardımcı olur. Banyoluğun ne işe yaradığını anlamak için banyonun kuşlar için önemini anlamak gerekir. Birçok diğer evcil hayvanın aksine çoğu kuş banyo yapmayı sever. Banyo sadece tüylerinin altında biriken pislikleri temizlemelerini değil cilt nemleri korumalarını da sağlar. Kuşunuzun türü ve boyutu onun nasıl banyo yapması gerektiğinde belirleyici rol oynar ama onun tercih ettiği banyo yapma şeklini bulmak deneme yanılma da gerektirir.

Kuş Banyoluk Çeşitleri Nelerdir?

Kuş Banyoluk Çeşitleri Nelerdir?

Küçük kuşlar, örneğin kanarya, saka veya muhabbet kuşları için kafes içindeki banyo yapma yöntemleri kullanılabilir. Bunun için iki banyoluk çeşidinden birini kullanabilirsiniz. Bunlardan biri kafesin zeminine koyabileceğiniz üstü açık banyoluktur (kuş küveti de denir); bunu bir yere takmanıza gerek yoktur. Kuşunuz canı istediğinde bu banyolukta banyosunu yapar. Bu banyoluğu kuşunuz banyo yaptıktan sonra kaldırmayı unutmayın çünkü durduğu veya yattığı yerlere su sıçrarsa bakteriyel enfeksiyona neden olabilir. Başka bir banyoluk çeşidi de üstü kapalı olan ve kafese takılabilen banyoluktur. Bunda etrada su sıçrama ihtimali daha azdır. Büyük kuşlar kafes dışında yıkanmayı tercih edeceği için onlara banyoluk dışında çözümler bulmak gerekir.

Kuş Banyoluğu Nasıl Takılır?

Kuş Banyoluğu Nasıl Takılır?

Kuş banyoluğunu takmak aslında yemlikleri takmakla aynı mantığa sahip. Ama banyoluğun girişi daha büyük olduğu için yemlik girişlerine değil direkt kapıya takılır. Banyolukta onu kapıya tutturmanızı sağlayan klipler bulunur. Banyoluğu taktıktan sonra kuşunuzun davranışlarını izlemeniz önemli. Kuşunuz onu kullanmıyorsa, ondan rahatsız olduysa ve onunla işi bittiyse kaldırmanız önemli. Banyoluğu hiç kullanmıyorsa onu alıştırmanız veya başka yöntemler denemeniz gerekli çünkü yukarıda da bahsedildiği gibi kuşlar için banyo yapmak temel bir ihtiyaç.

Kuş Banyoluk Fiyatları Ne Kadar?

Kuş Banyoluk Fiyatları Ne Kadar?

Kuş banyoluğu fiyatı oldukça ekonomik, size yemlik, suluk veya tünek gibi zorunlu aksesuarlardan daha fazlasına mal olmaz. Bu kategoride en ilginç ürünlerden biri Hagen Vision yuvarlak kuş banyoluğudur. Onun dışında Kardelen, Ti-Sert, Nature Plan, Pet Garden ve Quik gibi diğer ünlü kuş ürünleri markalarının ürünlerini de n11’de bulabilirsiniz. Kuşlarınız için daha fazla aksesuar ve ürün için Kuş kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

A-Bone (1)
Alice (1)
Apex (1)
Atlantik (2)
BirdMozz (2)
Bonisa (1)
Dainichi (1)
(183)
Fit Fly (11)
Flamingo (1)
Gardenmix (1)
Hagen (1)
Imac (1)
Kardelen (6)
Mio (1)
Naturbird (3)
Quik (1)
Rotipet (3)
Savic (1)
thePet+ (1)
Ti Sert (5)
Ti-Sert (11)
Trexie (1)
Trixie (6)
YILDIRIM (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(64)
ve üzeri (81)
ve üzeri (83)
ve üzeri (83)
ve üzeri (86)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL