TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Suluk

için 1,394 sonuç bulundu.

Suluk

Kuş sulukları kuş kafeslerinin olmazsa olmaz aksesuarlarından biridir. Kuşlarınızın düzenli ve sağlıklı beslenmesi kadar temiz ve taze suyla susuzluğunun giderilmesi de kuş bakımının en temel adımları arasında yer alır. Kuş suluklarının çeşitleri, sulukların takılması ve temizlenmesi hakkında buradan ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Kuş Suluk Çeşitleri Nelerdir?

Kuş Suluk Çeşitleri Nelerdir?

Kuş suluk çeşitleri arasında en yaygın olanı muhabbet kuşları, kanaryalar ve papağanlar için kullanılabilen, parmak suluk veya muz suluk olarak da adlandırılabilen suluktur. Bu suluk çeşidi plastikten üretilir ve birçok farklı rengi bulunur. Uzun ve şeffaf bir su haznesi ile takıp çıkarılabilen, kuş gagasına uygun olan bir altlıktan oluşur. Bu sulukların hazneleri genelde standart hacimdedir ama daha dar ve kısa modeller de bulunabilir. Kaliteli plastikten üretilen ürünleri tercih etmeniz kuşunuzun sağlığı açısından önem taşır. Doğada dolaşan kuşların kullanabileceği kuş suluk çeşitleri, kafesteki kuş türleri için kullanılabilecek suluk çeşitleri birbirinden farklıdır. Muhabbet kuşu gibi bir veya iki kafes kuşunun su tedariki daha kolaydır ve günlük değişimleri daha basittir. Doğa kuşları veya tavuklar dolaşmalarının yanı sıra çok sayıda olduklarından onlar için daha büyük kuş sulukları kullanmak gerekir. Akıllı kuş sulukları ve depolu kuş suluklarının bir alternatifi de damacana takılabilen suluklar.

Kuş Kafesinde Suluk Nereye Takılır?

Kuş Kafesinde Suluk Nereye Takılır?

Kafes kuşları için suluk takmak hiç de zor değil. İşin sırrı kuşunuzun rahatlıkla kullanabileceği ve yemlik, tünek gibi diğer kafes aksesuarlarıyla uyumlu olan bir konum belirleyebilmek. Standart kuş sulukları plastik bir parçayla kafes telleri arasına tutturulabilir. Suluğun sağlam bir şekilde tutunduğundan emin olun. Gevşeyen suluk düşüp kuşunuza zarar verebilir veya iyi ihtimalle onu susuz bırakabilir. Suluğu yemliklerden aşağıya koymamaya dikkat edin çünkü kuşunuzun yem yerken savuracağı kabuklar suyu kirletebilir. Suya bir şey düşsün düşmesin günübirlik su yenilemeyi ve suluk temizliğini ihmal etmeyin. Birkaç gün içinde suyun içinde gözle görülebilen yosunlar veya gözle görülemeyen mikroplar içerebilir. Bunlar da elbette kuşunuzun sağlığını kısa ya da uzun vadede olumsuz etkiler.

Kuş Suluk Fiyatları Ne Kadar?

Kuş Suluk Fiyatları Ne Kadar?

Papağan, kanarya ve muhabbet kuşu suluk fiyatları bütçenizi zorlamayacaktır. Birkaç liraya birden fazla kuş suluğu almanız bile mümkün. O yüzden suluk eskidikçe sık sık değişim yapmanız mümkün. Doğa kuşu veya tavuk sulukları da bütçenizi zorlamayacaktır. Vixpet, Ti-Sert, Naturbird gibi birçok markanın kaliteli suluk çeşitlerini n11’den hemen satın almanız mümkün. Kuş suluğunun yanı sıra yemlik ve tünek gibi diğer Kuş Kafesi aksesuarlarını da alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1st Choice (37)
8 in 1 (4)
8in1 (21)
A-Bone (1)
Ada (3)
Albatros (3)
Amazon (12)
Atı (6)
Atlantik (7)
Dayang (2)
(1025)
Eastland (19)
Evciliniz (1)
Fit Fly (25)
Flip (1)
Foxy (6)
Imac (4)
Kampanya (3)
Kardelen (16)
Markapet (2)
Naturbird (19)
Penn Plax (1)
piyasapet (1)
Quik (4)
Ribao (1)
Rotipet (8)
Ti Sert (11)
Ti-Sert (29)
Tommy (2)
Trexie (1)
Trixie (12)
Vixpet (30)
Yaban (1)
YILDIRIM (12)
Yongli (2)
Zoetis (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(260)
ve üzeri (371)
ve üzeri (421)
ve üzeri (432)
ve üzeri (450)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL