TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Felicia, Mama & Çiğneme

için 336 sonuç bulundu.
Ağırlık seçiniz

Felicia Mama & Çiğneme

Kedi ve köpek sahipleri arasında popüler Evcil Hayvan Ürünlerinden biri olan Felicia, küçük dostlarınız için ürettiği mamalar daha düşük oranda tahıl ve daha yüksek oranda hayvansal protein içererek; tüm ırklarda ve her yaştaki ve her kilodaki dostlarımız için çeşitli mamalar üretmektedir. İçeriği bu özellikleri ile Felicia köpek maması, üst kalite mama sınıfına dahil olmaktadır. Köpeğinizin cinsine ve yaşına göre seçebileceğiniz farklı mamalar, özel ayarlanmış yağ ve protein oranları ile küçük dostunuz için daha sağlıklı bir yaşam vaat etmenize yardımcı olacaklar. Bu mamalar sayesinde köpeğinizin mutluluğu; daha rahat sindirim, çok daha parlak ve sağlıklı yapıdaki tüyler ve aynı zamanda oldukça lezzetli olan bu mamalar ile artacaktır.

Minik Dostlarınız İçin Özel Formül

Minik Dostlarınız İçin Özel Formül

Köpek maması seçiminde, köpeğinizin yaşı, ırkı ve boyu önemlidir. Bu noktada Felicia tarafından üretilen mamalar, köpeğinizin sütten kesildiği dönemden başlayarak, yetişkinlik dönemine kadar tercih edebileceğiniz ve onun sağlığını olumlu etkileyecek mamalardır. Ayrıca, yetişkin köpeklerde damak zevki farklı olabilmektedir. Dolayısıyla Felicia markalı mamalar, yetişkin köpeklerin damak zevklerine uygun olacak şekilde; protein içerdikleri gibi; karbonhidrat ile birlikte sebze ve oranı ayarlanmış düzeyde yağ içermektedir. Bu markaya ait mamalar, farklı boyutlarda paketlenmektedir. Bu paketlerin arasında en çok tercih edileni, daha uzun süre kullanmaya müsait olmasından dolayı Felicia köpek maması 15 kg versiyonudur. Sindirimi kolay olan bu mamalar, köpeğinizi çeşitli böbrek ve bağırsak rahatsızlıklarından korumaktadır. Köpeğinizin, yavru olduğu dönemden başlayarak, yetişkin olduğu dönemde de son derece sağlıklı bir yaşam sürmesi için Felicia markalı mamaları tercih edebilirsiniz. Doğru oranlarla içeriği formüle edilen bu mamalar, üretici marka tarafından yüzde yüz tatmin garantisi altında sunulmaktadır. Köpeklerin iştahını açan bu mamalar; somonlu, kuzulu gibi farklı çeşitlerde üretilmektedir. Eğer köpeğinizin damak zevkine ve ırkı ile boyutuna uygun bir kuzulu mama tercih etmek istiyorsanız, Felicia kuzulu yetişkin köpek maması 15 kg ideal seçim olacaktır. Köpeğinizin mama reddetme gibi problemi varsa, içeriğinde kuzu bulunan mamalar, bu sorunu ortadan kaldırma konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Aynı zamanda son derece besleyici olmaları sayesinde de köpeğinizin sağlığını destekleyecektir. Yavru köpekler için üretilen Felicia markalı mamalar da bulunmaktadır. On iki ay veya daha küçük yaşlardaki köpekler için özel olarak üretilen yavru mamaları, köpeğinizin gelişimini olumlu yönde desteklediği gibi aynı zamanda üriner sistemi düzenleyerek, muhtemel problemlerin de engelleyecektir. Ayrıca, yavru köpekler için üretilen bu özel mamalar, onların ihtiyaç duydukları enerjiyi de sağlayacaktır. Yavru köpeğinizin, sütten kesildikten sonra ihtiyaç duyacağı; yağ, tahıl, et ve sebze desteğini Felicia yavru köpek maması 15 kg versiyonu rahatlıkla sunacaktır. Böylece köpeğinizin büyüme aşamasında ihtiyaç duyduğu tüm enerjiyi ve besini bu mamalar aracılığıyla ona sunabileceksiniz. Böylece minik dostunuz, yetişkinlik aşamasına geçerken, herhangi bir problem yaşamayacak ve bu süreci çok daha sağlıklı bir biçimde atlatacaktır.

Köpeğinizin Sağlıklı Gelişiminde Önemli Rol Oynayan Felicia Mamalar

Köpeğinizin Sağlıklı Gelişiminde Önemli Rol Oynayan Felicia Mamalar

Köpek sahipleri için beslenme konusu büyük dikkat gerektiren bir konudur. Bu nedenle de mama seçiminin büyük bir titizlikle gerçekleştirilmiş olması gereklidir. Dolayısıyla köpeğinizin için sunacağınız beslenme şekli, onun sevdiği yiyecek türleri ve dolayısıyla damak tadına uygun bir biçimde olmalıdır. Bu noktada kuru köpek mamaları öne çıkmaktadır. İçeriği; balık, kırmızı et veya tavuk gibi farklı şekilde zenginleştirilebilen kuru mamalar; küçük dostlarınızın bir yandan beslenirken, diğer bir yandan da ihtiyaç duydukları enerjiyi ve besini elde etmelerini sağlamaktadır. Bu noktada Felicia somonlu yetişkin köpek maması 15 kg gibi mamaların içerdiği hayvansal protein; fiziksel gelişim açısından ihtiyaç duyulan proteini büyük oranda sağlamaktadır. Ayrıca; günlük mineral alımı konusunda da destek sunuyor. İçeriği bu şekilde zenginleştirilmiş mamalar; köpeklerin günlük bazda ihtiyaç duydukları; demir, fosfor ve kalsiyumun yanı sıra çeşitli vitaminleri bu mamalardan almasını sağlamaktadır. Bu mamaları tercih ettiğiniz taktirde köpeğinizin bünyesi çok daha sağlıklı bir hale gelecektir. Ayrıca çeşitli hastalıklardan da korunacaktır. Mama seçiminde önemli olan konulardan bir tanesi de köpeğinizin yaşıdır. Köpeğiniz yavru aşamasındaysa veya yetişkin yaş grubuna dahil olmuşsa, bu noktada mama, köpeğinizin yaşına uygun seçilmelidir. Çünkü her yaş grubu için üretilen mamalar, farklı oranlarda besin maddeleri içermektedir. Yaşlı köpeklerde, yaşlanmanın etkilerini geciktiren ve fiziksel becerileri artıran maddeler bulunduğu gibi yavru köpekler için üretilen mamalarda ise onların yüksek enerji ihtiyaçlarına en iyi biçimde cevap veren ve bağışıklık sistemlerini destekleyen içerikler yer almaktadır. Yaşlı köpekler için de Felicia somonlu köpek maması 15 kg paketlenmiş hali tercih edilmektedir. Köpeğinizin yaşından dolayı daha sağlıksız hale gelen tüylerini, parlak ve sağlıklı hale getiren besin içeriğinin yanı sıra, kıkırdak ve eklem yapısına destek sunduğu gibi aynı zamanda da sindirim sistemi için ihtiyaç duyduğu dengeyi sunmaktadır. Felicia markalı Köpek mamaları, çeşitli sebeplerde diyet yapması uygun görülen köpeklere uygun versiyonlar da barındırmaktadır. Yüksek kilo problemi yaşayan ve bu nedenle sağlığına olumsuz durum teşkil eden köpekler için diyet versiyonlar da üretilmektedir. Kalp sağlığını destekledikleri gibi eklemleri güçlendiren bvu diyet mamalar, içerdiği yüksek kaliteli protein sayesinde köpeğinizin iç sistemini dışarıdan gelen virüs ve bakterilere karşı güçlendirecektir.

Yavru Köpekler İçin Geliştirilen Mamalar

Yavru Köpekler İçin Geliştirilen Mamalar

Yavru köpeklerin sütten kesilmeleri ile yetişkinliğe erişmeleri arasında süre yaklaşık olarak 1.5 yıl sürmektedir. Bu süre zarfında ise mama tercihi, köpeğinizin sağlıklı bir biçimde büyüyüp, gelişmesi hususunda en önemli rolü oynamaktadır. Köpeğinizin büyüme aşamasında ihtiyaç duyduğu tüm; vitamin, mineral ve genel besilerin tamamı özel formülize edilmiş Felicia köpek maması yavru içerisinde yer almaktadır. Süt ile karıştırılarak verilmesi uygun olan bu yavru mamaları ile köpeğiniz, zaman içerisinde kuru mama yeme alışkanlığı kazanacaktır. Aynı zamanda bu süreç içerisinde; ısırma çiğneme ve yutma gibi refleksleri de gelişecektir. Yavru köpeğinizin diş sağlığını da olumlu yönde etkileyen bu mamalar, diğer bir yandan da özel içerikleri sayesinde köpeğinizin bağışıklık sistemini destekleyecektir. Fiyat olarak değerlendirildiklerinde ise bu mamalar, içeriklerine göre farklı seviyelerde fiyatlandırılmaktadır. Köpeğinizin yaşı, ırkı ve boyu gibi unsurlar, satın alacağınız Felicia köpek maması fiyatları açısında belirleyici olacaktır. Mamaların içerisinde yer alan tahıl veya et miktarı, fiyatlardaki ana belirleyici unsur olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca, Felicia tarafından üretilen özel mamalar ise daha farklı formüllere sahip olduklarından dolayı, standart mamalara kıyasla daha farklı noktalarda fiyatlandırılabilmektedir. Çeşitli boyutlarda paketlenerek satılan bu mamaları, ister haftalık olarak kullanmak üzere küçük paketler şeklinde satın alabilir, isterseniz de aylık bazda kullanmak adına büyük paketler olarak satın alabilirsiniz. Kullanım talimatlarına dikkat edildiği taktirde kuru mamalar, uzun süre saklanabilmektedir. Mama tercihinin yanı sıra, sunulacak olan miktara da dikkat edilmesi gerekmektedir. Genel olarak satın aldığınız mamanın arka yüzünde, köpeğinize uygun olacak olan mama miktarı belirtilmektedir. Eğer köpeğinizin özel bir sağlık durumu yoksa, burada belirtilen oranlarda mama vermeniz tavsiye edilmektedir. Burada belirtilen değerler, köpeğinizin günlük olarak hangi miktarda; vitamin, mineral ve yağ alması gerektiği göz önünde bulundurularak belirlenmiştir. Dolayısıyla en sağlıklı sonuçlara ulaşmak ve köpeğinizin yavru aşamasında ve yetişkin aşamasında sağlıklı bir yaşam sürebilmesi açısından, günlük olarak verilen mama miktarı konusunda önceden belirlenen ölçülere uymanız tavsiye edilmektedir. Böylece köpeğiniz yaşına ve boyutlarına uygun ölçülerde beslenecek ve Felicia tarafından üretilen bu lezzetli mamalar ile daha sağlıklı ve mutlu olabilecektir. Mama & Çiğneme sayfasını ziyaret etmeyi unutmayınız.

Arama Kriterleriniz

Felicia
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8 in 1 (26)
8in1 (65)
A-Bone (8)
Acana (448)
Adasel (1)
Advance (299)
Afp (3)
Agran (1)
Ahm Marin (29)
Akkum (4)
Animonda (145)
Apco (1)
Appetite (39)
Arist-o (1)
BADO (46)
Beaphar (26)
Best Pet (133)
Better (7)
BOB (1)
Boni-Bone (6)
Bonnie (31)
Bosch (191)
Bozita (71)
Brekkies (94)
Brit (140)
Brit Care (394)
Canser (4)
Canvit (5)
Carnaval (4)
Carnilove (2)
Cat Chow (5)
Cathause (1)
CatLIKE (3)
Catspia (1)
Champion (21)
CleanStep (2)
Croc (6)
Dalis (3)
Dax (2)
Delights (4)
Diafarm (5)
Dibo (189)
Dican (2)
(6187)
Dobaz (1)
Dog Chow (117)
Dog Up (2)
Doggie (30)
Dr Sacchi (11)
Dr. Sacchi (68)
Dr.Clauders (106)
Dr.Sacchi (98)
Dreamies (4)
Eastland (14)
Econature (82)
Ecopet (9)
Ecopure (1)
Empet (1)
Energy (25)
Enjoy (134)
Eukanuba (1)
Europet (1)
Evcilal (2)
Exclusion (3)
Face Dog (6)
Farmavet (2)
Farmina (11)
Felicia (336)
Ferplast (8)
Fitmin (24)
Flamingo (38)
Flexi (40)
Flip (19)
Formix (14)
Foxy (35)
Freshy (1)
Friskies (19)
Funny (3)
Garden Mix (30)
Gemon (3)
Gigwi (1)
Gimborn (3)
Gimcat (7)
Gimdog (110)
Golosi (39)
Goody (48)
Gourmet (14)
Happy Cat (5)
Happy Dog (284)
Hartz (2)
Hawhaw (4)
Hello Pet (1)
Hill's (159)
Hills (214)
Honey (38)
HT Marin (1)
Imac (3)
INSTANT (16)
Jungle (63)
Kampanya (14)
Kaptan (4)
Kardelen (2)
Karlie (36)
Kays (3)
Kays Dog (8)
KİNG (81)
Kingstar (2)
KM (1)
Kw Zone (1)
La Vital (48)
LaVital (92)
Leos (17)
Linly (2)
Lion (45)
Luxury (1)
Markapet (5)
MAS (43)
Mascot (3)
Maxima (1)
Meradog (84)
Micho (18)
Miglior Cane (120)
Mio (81)
Mır Mır (1)
Moderna (2)
Molly (1)
Mr.Dog (6)
my food (7)
N&D (945)
Natur (3)
Naturansa (5)
Naturbird (5)
Novipet (2)
Nutri Vet (6)
NUTRİLAB (41)
Nutris (21)
Organix (2)
Orijen (134)
Oripet (1)
Parisdog (1)
Pati (23)
PatiBond (3)
Patimax (16)
PATTY (2)
Pawise (11)
Pawz (6)
Pedigree (227)
Percell (2)
Pet Garden (37)
Pet Gear (1)
Pet Line (2)
Pet Lovers (13)
Petberry (3)
Petimix (8)
petimore (141)
Petline (7)
Petquitte (34)
Petstages (4)
Pian Pian (1)
piyasapet (2)
Plaisir (18)
Pratale (8)
Pro Choice (158)
Pro Line (28)
Pro Plan (719)
Profine (550)
Proline (121)
PROMAMA (4)
pronif (10)
ProPlan (850)
Provet (2)
Purina (17)
Quik (90)
Rdm (1)
Record (1)
Red Dingo (26)
Reef (2)
Reflex (1389)
Rex (1)
Rich Pet (2)
Rokus (98)
Royal Canin (1627)
RoyalCat (1)
Sanabelle (1)
Schesir (109)
Sheba (1)
Silver (1)
Simba (21)
Smart (3)
Smart Dog (4)
SmartHeart (117)
Snopypet (1)
Spectrum (9)
Tasty (3)
Tetra (1)
thePet+ (4)
Ti Sert (1)
Tommy (8)
Touch Dog (1)
Trendline (136)
Trendy (1)
Trixie (2)
Tropidog (4)
Tweet Dog (4)
VanCat (4)
Vapet (2)
Vitakraft (11)
Vixpet (1)
Viyo (3)
VOİPET (12)
Whiskas (4)
Wildfield (3)
Winner (1)
Yaban (5)
YILDIRIM (2)
Zoetis (9)
özelyem (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ağırlık

(101)
(48)
(15)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Mama Türleri

Yetişkin (121)
Yavru (52)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Malzeme

Kuzu (89)
Somon (28)
Somonlu (14)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(31)
ve üzeri (37)
ve üzeri (38)
ve üzeri (40)
ve üzeri (41)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL