TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hamster

için 615 sonuç bulundu.

Hamster

Evde hayvanlarla birlikte yaşamak kadar güzel bir duygu dünya üzerinde az rastlanır. Evde besleyebileceğiniz hayvanlar arasında küçük, tatlı kemirgenler de bulunmaktadır. Kemirgen türleri arasında evlerle bizimle yaşamaya uygun olan evcil kemirgen türleri arasında hamster da yer alıyor. Hamster, küçük, yumuşak bir kemirgen türüdür ve 1930 yılında bir kemirgen türü olarak keşfedilmiştir. Evcil hayvanlar olarak hamsterlar, evlerimizde bizlerle birlikte yaşarken ya akvaryumların ya da kafeslerin içinde bakılırlar. Hamster bakımı diğer evcil hayvanlara kıyasla daha kolay olduğundan hamsterlar evcil hayvan olarak sıklıkla tercih edilirler. Çok seveceğiniz bu tatlı kemirgenin bütün ihtiyaçlarını gözetmek ve sağlığı ve mutluluğu için çabalamak istediğinizi biliyoruz. Bu adımların en başında hamster ne yer sorusuyla boğuşuyor olabilirsiniz.

Hamster Ne Yer?

Hamster Ne Yer?

Hamster beslemek, onun en önemli ihtiyacına yani beslenmesine özen göstermek anlamına gelir. Evde beslediğiniz hamsterlar için özel olarak üretilmiş olan hamster yemi çeşitleri sayesinde hamsterınızın yeterli ve dengeli beslendiğinden emin olabilirsiniz. Hamster yemleri, hamsterlar için ve onların günlük beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmiş kemirgen yemi çeşitleri arasındadır.

Hamster Yemleri Nelerdir?

Hamster Yemleri Nelerdir?

Hamster yemleri içeriği açısından hamsterlarınızın sağlıklı bir hayat sürmesi için tasarlanmıştır. Hamsterların ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri günlük olarak sağlayan hamster yemleri, genelde mısır, fasulye, buğday, arpa, bezelye, ay çekirdeği, sorgum, fıstık gibi tahıl ve sebzelerden oluşur. Özel ve kaliteli tohum içeriği barındıran hamster yemleri sayesinde hamsterlarınız daha dinç ve daha çevik olacaktır. En iyi hamster yemi çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. En iyi hamster yemi çeşitleri arasında Vitakraft hamster yemi de bulunmaktadır ve n11.com mağazalarında hamsterlarınızın ihtiyacına yönelik olarak satışa sunulmuştur. Aynı zamanda, vitaminli hamster yemi ve aromalı hamster yemi çeşitlerinden de denemek isteyebilirsiniz. Hamster yemi günlük olarak hamsterlarınızın ihtiyacına göre konulmalı ve her zaman tazeliğini korumasını sağlayacak ambalajlarında saklanmalıdır.

Hamster Yemi ve Hamster Bakımı

Hamster Yemi ve Hamster Bakımı

Hamster bakımı konusunda en önemli kısım hamster ne yer ne içer sorusunun tam ve doğru olarak yanıtlanmasıdır. Hamster türleri için özel olarak üretilen paketlenmiş yemler haricinde başka yemler kullanmanız hamsterınızın günlük besin ihtiyacını tehlikeye atmak anlamına geleceği için hamster bakımı konusunda özen göstermek ve en iyi hamster yemi ile hamsterlarınızı beslemek en doğrusudur. n11.com mağazalarında en kaliteli ve en iyi hamster yemi çeşitlerini ve en uygun hamster yemi fiyatlarını bulabilirsiniz. Hamster almadan önce kafesini hazırlamak istiyorsanız, buraya tıklayarak hamster kafeslerini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aim (19)
Artakua (2)
Bonnie (1)
Dayang (1)
(243)
Eurogold (44)
Garden Mix (48)
Gardenmix (1)
Gold Wings (17)
Jungle (23)
Lora (1)
Mio (1)
MYYEM (6)
Natura (2)
Pawise (5)
Polo (7)
Quik (26)
Sera (1)
Tetra (2)
Ti Sert (1)
Ti-Sert (2)
Trixie (4)
Tropifit (22)
Vitakraft (45)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (79)
Yetişkin (37)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(79)
ve üzeri (104)
ve üzeri (111)
ve üzeri (114)
ve üzeri (118)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL