TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tavşan

için 1,265 sonuç bulundu.

Tavşan

Tavşanlar kemirgen familyasının en sevimli üyelerinden ve hamsterlarla birlikte evde en çok beslenenlerinden. Tavşan fiyatları fazla olmadığı ve bu minik dostlarınız karakter olarak oldukça munis yapıda olduğu için tavşanlar çocuklar için en çok satın alınan evcil hayvanlardan biridir. Küçük bir hayvan olması beslenmesine de daha fazla dikkat etmeniz gerektiği anlamına geliyor. Tavşan yemleri hakkında ayrıntılı bilgi için okumaya devam edin.

Tavşan Yemi Nasıl Olmalı, Tavşanlar Nasıl Beslenmeli?

Tavşan Yemi Nasıl Olmalı, Tavşanlar Nasıl Beslenmeli?

Tavşan yemi mutlaka çim saman, yani kurutulmuş çim içermeli. Bu, A ve D vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum, protein ve diğer besinler açısından da zengindir. Saman yemek tavşanın dişlerini ve sindirim sistemini kuvvetlendirir. Birkaç çeşit otun samanının karıştırılması da iyi bir fikir olacaktır. Taze yemekler de (taze sebze ve meyve) tavşanınızın beslenmesinde önemli bir yer tutar. Bunlar ona ihtiyacı olan ek besinleri sunar. Taze yemekler beslenme için nem de sağlar ki bu da böbrek ve idrar yolu içini iyidir. Taze yemeklerden oluşan beslenme büyük ölçüde yeşil yapraklardan oluşmalıdır. İnsanların veya atların tüketebildiği yeşil yapraklı bitkiler tavşanlar için de uygundur.

Tavşan Yemlikleri/Mama Kapları Nasıl Yerleştirilmeli?

Tavşan Yemlikleri/Mama Kapları Nasıl Yerleştirilmeli?

Tavşanınızın ihtiyacı olan besinleri sunan bir tavşan yemi aldıktan sonra bu yemi kafeste uygun bir yere yerleştirmeniz de önemli. Tavşan yemlikleri veya mama kapları kafeste sabitlenmeli çünkü tavşanlar hareketli hayvanlardır ve yemleri devirmeleri imkan dahilindedir. Muhabbet kuşu yemliklerine benzeyen üstü kapalı yemlikler tavşan yeminin etrafa saçılmasını da önler. Tavşanınızın tavşan yemi yeme alışkanlıkları da hangi yemi seçeceğinizde ve yemlikleri kafesin neresine koyacağınızda belirleyici olacaktır.

Tavşan Yem Fiyatları Ne Kadar?

Tavşan Yem Fiyatları Ne Kadar?

Tavşan yem fiyatları, hamster yem fiyatları veya yine sıkça beslenen bir hayvan olan muhabbet kuşu yem fiyatlarıyla aynı ayarda denilebilir. Markalar ve karışımın muhteviyatı fiyatları etkileyen en büyük etmenlerdir. Öncelikle daha küçük boy paketler deneyerek tavşanınızın hangi yemi daha çok seveceğini gözlemlemeniz daha iyi olacaktır. Sevdiği yemden bol bol sipariş edebilirsiniz. Yemin içinde tavşanın ihtiyacı olan bütün vitaminlerin olduğunu kontrol edin. Versele-Laga, Quik, Vitakraft, Nature Plan, Habitrail, Jungle, Trixie, Tropifit, Wonder Vogel, Garden Mix ve daha bir çok ünlü markanın tavşan yemlerini n11.com’da bulabilirsiniz. Tavşan yemi alışverişi yaparken o yemekleri rahatça yiyebileceği bir tavşan kafesi ve yemlik veya mama kabı olmasını da ihmal etmeyin. Verdiğiniz siparişler kargolanarak kısa sürede adresinize teslim edilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ada (2)
Apex (4)
BirdMozz (3)
Bonnie (8)
Captain (1)
(460)
Eastland (1)
Enjoy (5)
Eurocat (1)
Eurogold (49)
Garden Mix (37)
Gardenmix (4)
Gold Wings (28)
JBL (8)
Jungle (22)
Karlie (22)
Majo (2)
MYYEM (12)
Naturbird (1)
Pawise (1)
Polo (16)
Quik (38)
Teo (1)
Ti Sert (1)
Ti-Sert (3)
Tropifit (34)
Versele Laga (110)
Vitakraft (57)
Vixpet (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Yetişkin (283)
Standart (133)
Yavru (7)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(166)
ve üzeri (226)
ve üzeri (237)
ve üzeri (241)
ve üzeri (248)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL